418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #415128
    Jó lenne ha a hangot megcsinálnék,így semmi kedvem játszani.
  • popey8
    #415127
    És egyre jobb lesz, nekem nem tölti be a küldetéseket, csak teker. 2 nap alatt nem voltak képesek kijavítani a hibákat... Mert ezt az ótvar WT-s játékmódot aztán tökre muszáj volt betenni :D
  • tothgyorgy
    #415126
    Miért nem lepődök meg, hogy megint elcsesztek valamit?
  • Plata
    #415125
    Igen.
    Így én sem szeretem.
    Hiányzik a tank hangja.
  • popey8
    #415124
    Tegnap be se léptem. Még mindig szar a hang?
  • joe662
    #415123
    Ma talán 2 sikerült nyernem.Ilyen 43-44% trogerek aláznak meg folyamatosan.
    Mondanom se kell célzás nélkül lö sz@rrá. Nekem meg valahogy,ez nem ment mikor azt a 2 csatámat mentem a wte-vel:-(
  • LSSAHPAUL
    #415122
    Ma sokkal rosszabb volt T55 thunderrel az event.. azt vettem észre hogy túl sok ember akar játszani wte100-al, és már sentinel nevü botokoat (AI) is betesz a mm ami szó szerint betesz az esélyeknek. Próbáltunk összeszámolni, ha 5-en már bent voltunk nyertünk, de kb 5 ből 1x jön ez össze.
  • Rammsch31n
    #415121
    akkor csak a szokásos + még a lagg xD
  • Plata
    #415120
    Francot,csak repesztettem T49-el ful gázzal és elkezdett a tankom ugrálni hátra.
    Akkorát bukfenceztem hogy csak néztem.
  • Rammsch31n
    #415119
    bazz... jós vagy? :D

    bementem a csatába... nem tudok semmi értelmeset csinálni, max meghalni xD
    még jó h lejárt a személyes tartalék genyó :@
  • Plata
    #415118
    Időnként irtózatos lag van.
    Van hogy 700-as pingre is felugrik a játék,nem csak nekem,többiek is írták.A tankom repült hátra fele vagy 20-30 métert is mikor gyorsan mentem.
  • Rammsch31n
    #415117
    pont most akartam írni :"""D
    egyébként PONTOT kapsz, csak a statisztikába a csata végén alul nem írja ki a garázsban, de a csatánál és a részletezésénél IGEN!

    jól elbasztak ezzel a WT-móddal ezt-azt....
    idióták...
  • Plata
    #415116
    Észrevettétek hogy Battle pass-hoz sem kapunk pontokat?
    Három csatát mentem,mindben a legjobbak közt voltam vagy a legjobb voltam,mégis nulla pont.
  • Plata
    #415115
    Mentem egy kört Obj777-el,T9-10 csata volt,persze minden gyökér gold lőszerrel lőtt,de atom nagy mázlim volt,sok lövés nincs is a jelentésben,Fv is telibe csapott sebzés nélkül.
    Vagy lepattant vagy mittomén,cserébe alap lőszerrel lőttem mert az Obj777 papíron prém valójában nem az,így goldot nem lövök vele.
    De szemből is átviszi még a Type 4-et is.De a legjobb az volt hogy T110E5-öt is mindenhol átvitte,cserébe meg sem tudott sebezni.
  • joe662
    #415114
    100 db troger vár a lobbyban:-DD
  • LSSAHPAUL
    #415113
    Én még csak 1 csatát toltam vele, de 17 kill nekem is meg lett, de 2-ára még jobb leszek :) ha gondoljátok írok egy pontos időpontot mikor megyek be vele hogy elkerüljetek ;)
    Amúgy örült aggresszívan kell vele játszani, nem szabad foglalkozni a hp-val, a lényeg hogy észnél legyél és ne hagyd hogy eltereljenek a fő feladatodtól: védeni a botokat! 1 csatát játszottam de úgy lett vége hogy alig volt valakinek még tankja, 2+1 botspamw-csomópontom még épp volt, kb 3 perc játék után meg már arról szólt a játék hogy ki tud jobban menekülni előlem, mert pár ember már az utolsó tankjaival játszott :) jó móka, focis után nálam ez a legjobb, persze a wte100-al, másik oldalt olyan átlagos, de nem mondanám rossznak.
  • Rammsch31n
    #415112
    ez nekem is feltűnt, hogy nincs HANG rendesen... WTF

    nincsen semmi mod....
  • joe662
    #415111
    Tegnapi 10 ládából,csak ilyen szirsz@rok jöttek+ 1 Löwe.
    Mai elsö nyitás

    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.09.29. 14:16:45
  • joe662
    #415110
    Nem olyan nehéz az, csak amig nincsen meg a 9-10szint,addig nem érdemes a trógerral, kekeckedni.
    Legjobb mikor a sok ütődött, az elején leáll vele harcolni, belelő 40 dmgt, öt meg lenullázza a wte. :-(
    Olyankor tudom, h ez bukó kör lesz.
  • Angelus1991ster
    #415109
    Oké buzinehéz a mód. De ne 12 órától kezdődjön (ahogy én látom 14 órától aktív) a vaffentróger mód. Gondoljanak a műszakosokra is...(jó jövőhét délelöttös leszek.) Vagy ezt a módot manuálisan egy portás irányítja?
  • bekescsaba
    #415108
    Összejött a kulcs, hát engem simán leabáltak. Érdekes ez a spot rendszer is....
  • Plata
    #415107
    Jah,rammolással nagyot lehet sebezni.
  • bekescsaba
    #415106
    Az elején rammolni kell a sentineleket, máshogy nem lesz meg....
  • Plata
    #415105
    Négyből kettő.
    Nekem elegem lett a játékból mára,nincs tank hang ami zavaró,szerintem azért olyan hülye mindenki.Napi küldit nem sikerült megcsinálni,nyerjek egy csatát.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.28. 19:38:21
  • bekescsaba
    #415104
    Ha a WFE 100 játékosnak 2 nél több agysejtje van, nem lehet győzni. Nem lehet a Sentineleket annyi idő alatt szétlőni, hogy ne érjen oda. 16 meccs, 2 győzelem.
  • Plata
    #415103
    Nem hinném hogy op.
    Gagyi Is6-omról úgy pattogott mintha borsóval lőtt volna.
    Főleg agyhalott barmok tolják vele.Legalább is ha csapattárs azzal van tuti hülye.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.28. 19:36:25
  • joe662
    #415102
    Nekem 1 fos lőwét dobott eddig:-(
  • popey8
    #415101
    Én sem tudtam még egyet sem nyerni, az utolsóban 1000hpja volt már csak a trógernek. Mondjuk talán ha nem játszom öngyilkost és nem rongyolok be mellé, talán le tudok adni 2 lövést és nyerünk XD

    Nem túl OP az a T77? Vajon mennyi esély lehet kipörgetni a T77-et? 280 Ft egy doboz, abból jöhetne egy :D Ennyiért a hülyének is megéri egy prém tank, hát még nekem XD Az a baj, h bármilyen más prémiumot is beadhat, a nagy része kell a fenének. Pl. azzal a ronda német kis mausal mit kezdjek? Utálok ezekkel a lassú tankokkal játszani...
  • Lucifer001
    #415100
    Tetszik ez a WT E100 . 18 kis botocskát sikerült kiszednem

  • Plata
    #415099
    Mázlista,eddig 0 nyert meccs.
    Ezek a T77-ek agyhalott állatok.
    A tank maga tetszik,de még értelmes csapattársat nem láttam vele.
    Legtöbb csata úgy kezdődik hogy t77 egyből meghal.
  • joe662
    #415098
    Az előbb volt egy zseni wte játékos. Suzdankin kezdéskor felment a pálya szélén lévő medes dombra és ott ült végig. Kifiléztük hamar:-D
  • Plata
    #415097
    Ez a waffentróger csata elég fárasztó,de egy jó dolog van benne,a T54 úgy megy mint a fene,tök jó hecc 90-el repeszteni vele,ez nem egy kerekes fos aminek semmi tankszerűsége nincs,ez igazi tank és megy mint állat.
  • okosszöszi26
    #415096
    Azért vicces tud lenni néha ez a WOT.
    5 nyert csatáért 62 csatát kellett lenyomnom.
  • Plata
    #415095
    Igen,sajnos folyton ez van,már az elején neki állnak harcolni Wt-vel.
  • popey8
    #415094
    Egyrészt, másrészt most bekerültem 3 csatába, de annyira sok a waffen meg a minionok hpja, főleg, amikor már maus meg e100 is van, h egyszerűen ennyi idő alatt nem lehet nyerni. Kicsit magasra lőtték a nehézséget :D
  • okosszöszi26
    #415093
    minipatch? Nekem ~670MB volt
  • joe662
    #415092
    Ezt a hellowines modot ,megint csak szakaszban lehet megcsinálni:-(
    Olyan fogyatékosok vannak,hogy csak na,leállnak kempelni
  • Plata
    #415091
    A hang a mai frissítéstől döglött meg.Majd javítják.
  • popey8
    #415090
    Jaja, dettó. Éppen a hangokat állítom, azt hittem csak nálam szar. Pedig mod sincs fent, mert ez a minipatch szokás szerint szétbarmolt mindent -.-
    Tényleg nagyon idegesítő, h nincs motorhang meg ki tudja még mi, nem is megy a játék :D Plusz 4 perce várok, h bekerüljek az új játékmód csatájába, de hiába 700 player, csak a várószobát bámulom.
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.09.28. 14:44:30
  • okosszöszi26
    #415089
    Hang másnak is szar?
    A fene gondolná, hogy ilyen qrvára idegesítő lehet az, hogy a motorhangból csak valami tompa mormogást hallok.