418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Malarki
    #415200
    A legnagyobb baj még mindig az vele hogy hátsótornyos, szóval elvileg sidescrape-ben lenne erős, de nem az mert mindkét oldalán van egy bazi nagy weakspot amit bárki belő. Plusz szemből könnyen gyullad.
  • suba53
    #415199
    Az ágyúja ugyanaz, mint a Super Conquerornak, ami azért nem egy rossz ágyú. Ráadásul gyorsabban szűkül. 120mm, L1A1 - L1A1 A
    A tornya szemből gyengébb, oldalról, hátulról erősebb, és hátul van.
    Nekem még az eredeti fejlesztési fárol van meg. Ritkán mentem vele, de nem volt rossz emlékeim szerint.
  • Plata
    #415198
    Azt a garázsodba kapod.Nézz szét.
  • bekescsaba
    #415197
    Hali!

    Hol kell igényenmi a fejlesztett felszerelést, amit az improved pass játék során lehet nyerni?
  • Plata
    #415196
    Nekem nincs,de kipróbáltam másét,lószar.
    Csak a hülyék nem lőnek be,az ágyúja sem túl jó.
  • tothgyorgy
    #415195
    Akinek van még wot érméje költse el gyorsan, mert ha jól tudom reggel eltünik!
  • tothgyorgy
    #415194
    Érdemes t8 vagy t10 tankot venni kötvényért? t10 fv315 heavy kinek van meg? Mennire jó vagy rossz? Repesz jó vele?
  • popey8
    #415193
    Rossz a magyar fordítás, természetesen javít az idő. Hamarabb jelez.
  • Plata
    #415192
    Nekem 100%-os,csak ugye most akkor javítja vagy rontja?
    Mert ha +1 másodperc mire bekapcsol,az bőven az elcseszés kategória.
  • suba53
    #415191
    Ez nekem is fejtörést okozott. De valószínű, hogy a lámpa 3 sec helyett 2 után villan fel. Csak így van értelme javulásról beszélni.
    Amit viszont használtam párszor, ha el van indítva a 6. érzék skill, és ezt ráteszed, akkor 100% szinten működik.
  • Plata
    #415190
    Nézegettem garázsban a direktívákat,legénységi direktívákat néztem,talán el lehet őket adni,de nem,pedig van rengeteg.
    Na mindegy is,lényeg nézem a hatodik érzéket javító direktívát,de nekem ez valahogy nem áll össze,azt írja javítja a skillt,ha 100%-os a legénységnek akkor a hatodik érzék egy másodperccel később aktiválódik.
    Na de ha később aktiválódik akkor nem javít rajta hanem ront.
    Vagy a magyar fordítás lenne rossz?
  • Plata
    #415189
    Tavaly minden küldis tank megvolt,mert mindegyik laza volt,az idén egy sem.Pedig kellett volna pár,de nem volt erőm napi 200 csatát lenyomni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.10. 16:53:34
  • suba53
    #415188
    Nekem eddig 500 plusz pontom van. Simán meglesz a nyeremény. Egyszer már volt ilyen korábban, akkor sem igazán tudtuk, hogy konkrétan mire ad plusz tokeneket. Utána borult el az agyuk, és adták a szopatós tank rewards küldiket.
    Most lehet hogy az évforduló miatt könnyítettek, aztán majd a következő megint szopatós lesz.
  • Plata
    #415187
    Néha napján ha eszembe jut le duplázom a Jagdtigert.
    Ma olyan duplázót kaptam hogy az röhej.
    Nem láttam semmit,mivel a tank stock,lassú mint tetű,cammogtam a csapat után akik lerohamozták az ellenséget és nagyon gyorsan nyertek.
  • Plata
    #415186
    Gondolom a launcherben meg találtad.
  • lonvard
    #415185
    :-DD
  • bekescsaba
    #415184
    OK. Ezt is megtaláltam.

    Amúgy tök jól elbeszélgettem magammal.

    Jó reggelt mindenkinek!

    Kávé előtt ne fórumozz!
  • bekescsaba
    #415183
    Na megtaláltam. SD-m van.

    Rá tudom telepíteni a HD klienst, vagy előről kell az egészet?
  • bekescsaba
    #415182
    Hali. Hogyan tudom megézni, hogy a játékom HD vagy SD módban lett telepítve?
  • Plata
    #415181
    Mentem egy csatát T49-el is,de a helyzet még szarabb volt.
    Medek heavyk td-k egy kupacban a bázis jobb oldalán a TD-k helyén kempeltek.
    Hiába spotoltam nem is volt arra senki,mert mind egy kupacban kempelt.
    Feladtam a spotolást és padlógáz be és irány az ellenségbe bele.Sikerült keresztül menni rajtuk,pedig T54 T54E1 T77 T30 meg franc tudja mi közt szaladtam át,egyenest fel a bázisuk mögötti dombra és padlógázzal bele az artyba.
    Négy lövést tudtam leadni.
  • Plata
    #415180
    Obj777 nem is olyan rossz,sajna még nincs benne jó legénység,de így sem olyan rossz.
    Mindenki golddal lövöldözött még is egész jól pattogott,a csapat megint egy nagy rakás szár volt.
    És egyedül maradtam sokszoros túlerővel.
  • Plata
    #415179
    Nem tudjátok mi féle rejtett küldik vannak WoT-ban a mostani tank rewards-ban?
    Is5-el volt csatám amire kaptam 100 pontot,de hogy mire azt nem írta ki.
    A napi 100 már megvolt,kaptam spártai golyóálló meg asszem hidegfejű kitüntetést.Újraindítottam a klienst hátha rájövök,csak hogy azt elfelejtettem hogy így elveszik a jelentés.
    Minden esetre kaptam még 100 pontot,de hogy mire gőzöm sincs.
  • Kryon
    #415178
    Nincsenek.
  • popey8
    #415177
    Bent van vki teszt szerveren? Olasz heavyk már vannak vagy csak a prém? Ha van az ág, mennyi XP kell P.43 bis-re az új heteshez?
  • Plata
    #415176
    Nekem WoT-hoz és WoWs-hoz is töltött valamit,a WoT ha jól láttam 43 mb volt.
    De hogy mi volt nem tudom,WoWs meg szerintem kevesebb mert mire oda kattintottam már lement a letöltés.
  • popey8
    #415175
    A Game Center talált vmi frissítést, de a játékba be tudok lépni meg játszani is. Nem tudja vki, h mit javít a frissítés? Ezek szerint nem kötelező telepíteni...
  • tothgyorgy
    #415174
    Köszi
  • popey8
    #415173
    The Anniversary Store closes on Monday, October 12 at 07:00 CEST.
  • tothgyorgy
    #415172
    Meddig kell elkölteni az évfordulós szutykokat?
  • bekescsaba
    #415171
    Na ez hogyan?

    Elárulom, hogy a Batchat foglal....

    Azt se tudom, hogyan jöt be....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://kepkezelo.com/images/xmvt5ecrykfflb9iphli.jpg
  • Lucifer001
    #415170
    Az évfordulós boltban miért csak egyesével lehet megvenni a direktívákat ?
  • tothgyorgy
    #415169
    Neked mindig mázlid van. Én azokat a gyökereket kapom csapattársnak akiken röhögsz. Ellenfélnek meg olyanokat mint egy cw csapat. Lövik a fókuszt mindenkire.
  • Plata
    #415168
    Csupa idióta kempelő gyökér csapattársat kaptam és elgurult a gyógyszerem.
    Elővettem a padlógáz és tipli harcmodort,Is5-el berongyoltam az ellenség bázisára mondván hogy a tököm tele a sok bunkó prémmel aki a bázison kempel.
    Hát sikerült átmennem és beállni foglalni,kaptam olyan gold esőt mint állat,na és az ellenség kb 90%-a rám lőtt a csapattársak még is igazi seggfejek maradtak,a biztonságos bokrukból kempeltek.
    Még isu-152 is lepattant rólam.
    Majd He-vel próbálkozott de az sem ment.

    Viszont az ágyúmat meg a lőszer rekeszemet sikerült el lőni meg a láncom is folyamatosan
    Eszement mázlim volt hogy a lőszer rekesz nem robbant be.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.07. 10:25:01
  • popey8
    #415167
    Nekem lejárt a kártyám, hétfőn kaptam újat és MasterCard helyett Visa lett. Portfóliót cserélt a bank és basztak nekem erről szólni. Na mindegy. Annyira nem örülök a Visanak, MC-t mindenhol tudtam használni. A papíron a Visat eléggé dicsérték, ismerősnek állítólag eddig nem volt gondja sehol a fizetéssel, de a WoT egy másik állatfaj, úgyh majd meglátjuk :D Van még 3 nap prémem, szal hamarosan veszek egy havit, akkor meglátjuk, h tudok-e fizetni Visa kártyával.
  • popey8
    #415166
    Megvan a 3k bond, szeretném ezt a játékmódot is örökre elfelejteni :D És még fizetős footlockert/kulcsot sem kellett vennem.

    Vkinek megvan esetleg a T77? Néztem róla reviewkat, meg gameplayt, nem tűnik rossznak, de az óriási burst dmg meg 360 alfán kívül semmi különös. Mozgékony, de páncélja 0. Az a gond, h a tárazás 40 mp és ez kajával meg skillekkel meg direktívával 35-re vihető el, az még mindig nagyon sok (plusz én nem használok kaját meg direktívát). 1500-1600 a dpm-je, nem tudom van-e ennél rosszabb a játékban. Gyakorlatilag, ha kitáraztál és nem tudsz elbújni véged és nem úgy, pl. mint egy Emillel, h azért ha kihúzod, esélyed van betölteni. 35-40 mp T8-ban nagyon sok. Nem tudom, h van-e értelme megpróbálni nyitogatni, más prém meg nem érdekel. Az EBR-t akarom majd még megvenni, de nem akarják berakni a nyomi beloruszkik, áprilisban volt utoljára :D Na meg most az olasz heavy ezzel az új mechanizmussal eléggé felkeltette az érdeklődésemet, ha így marad a statja vagy max keveset nerfelnek rajta, akkor is OP lesz. Szal, sztem a random szerencsejátékozás helyett inkább azt veszem majd meg. Lehet 20+20 újranyitásból se dobná be a T77-et, többet meg biztos nem szánnék rá. Aztán ha meg adna vmi értékeset, azt nem nyitnám újra vszeg.

    Szal, vkinek vélemény a T77-ről?
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.10.06. 13:56:49
  • bekescsaba
    #415165
    Az nincsen.
  • bekescsaba
    #415164
    Az asszony maestroját elfogadta.
  • Plata
    #415163
    Paypal?
  • bekescsaba
    #415162
    Nem tudok visa kártyával fizetni. tipp?
  • Lucifer001
    #415161
    Valóban OP lesz a prémium tank . Karácsonykor lesz megint nagy bevétel