418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #415240
    Chrome,nem nyitja meg télleg,de az Edge-n nekem látszik
  • Malarki
    #415239
    Nem lehet. A tank és térképváltoztatásoknál is csak a saját, belső statisztikáikra támaszkodnak. Van egy rakat map amit a játékosok háromnegyede utál és még se kezdenek vele semmit. Pedig mióta van ez a térképblokkolási lehetőség még azt is látják melyek ezek, mégse kezdenek velük semmit. Nyilván ebből nincs közvetlen bevételük, szóval sokadlagos prioritás.
  • Lucifer001
    #415238
    Ne siess . Dolgozz még . Semmi nem nyitja meg . Titkos
  • Plata
    #415237
    Sajna mobilról spoilert nem nyitja meg rendesen.
    Majd hazaérek megnézem.
  • joe662
    #415236
    Van már olyan
  • popey8
    #415235
    Nem tudja vki, h hol lehet ennek a fehérorosz bandának jelezni, hha egy mapot rebalancolni kellene? Vagy hol lehet ezeknek feedbacket adni? Van vmi felület erre? Nyilván nem az én véleményem lesz a mérvadó, de ha esetleg többször van jelezve hátha csinálnak vmit. Ugyanis a Live Oaks nevű map déli oldalról standard heavyvel kb. játszhatatlan, főleg ha van a csatában arty meg light/med. Én Type 4-el voltam, de egy Obj 705a se ment semmire, megakadtunk a domb tövében és kiartyztak minket meg a városból a heavyk szétlőttek. Egyszerűen délről lehetetlen beérni a városba (pálya szélén sem), max egy 277-nek sikerülhet. Semmi fedezék nincs azon az oldalon, se bokor, se mélyedés, se egy-egy házikó semmi. Plusz egy scout simán fel is derít ott mindent, ha kicsit is ügyes. Ezzel szemben a másik oldalon ha a piros vonal mellett mész, akkor simán beérsz a városba, akár egy Type 4 heavyvel is, ugye ott egyrészt mélyedésben vagy, plusz vannak házak. Ez így nagyon nem balanszolt. Északról simán bemész spot nélkül is a városba, délről meg esélyed nincs, arty plusz tdk kivégeznek, ha spotot kapsz. És akkor csodálkozik a team, h mit keresnek heavyk a med lineon, a hídnál. Persze ott sincs arty safe, de legalább a tdk meg a többi sniper nem fog halomra lőni láthatatlanul. Vagy marad a base camp, aztán meg te vagy a debil :D
  • Plata
    #415234
    Ahaa,vajon kaphatok olyan dögcédulát amire az van írva hogy:Vigyázat a sofőr veszélyesen lökött.
  • Rammsch31n
    #415233
    nemtom, gugli segít :D

    buffolnak, nerfelnek... visszajön dögcédula... vmi ilyenek...
  • Plata
    #415232
    Az mit fog tartalmazni?
  • Rammsch31n
    #415231
    21-én vagy mikor jön az új pöcs :DDD
  • Plata
    #415230
    Az előbb valami elő patch jött le a WoT-hoz,jön valami frissítés?
  • Plata
    #415229
    Nekem ma Is5-el megint mázlim volt,T10 csatában életben maradtam Obj277 Vk45 ellen,mind a kettő rám jött,egy kis sziklával védtem magam de sikerült túlélni,Obj277-et is belőttem szemből alap lőszerrel.
    Mellesleg jól kezdődött a csata,két hülye beleugrott a tóba.
  • tothgyorgy
    #415228
    Elírtam. 390 sebzés, de az is nudli.
  • tothgyorgy
    #415227
    Tegnap kipróbáltam a vadiúj superconkit. Borzalmas szar kört mmentem vele. Mindenki átlőtte. Egyetlen lepattamót kaptam. Bezzeg az én ap-m 2x pattant, a hesh meg sebzett 50-t. 200 sebzéssel végeztem, és kikaptunk 15:3-ra. Egy hónapig biztos nem veszem elő.
  • tothgyorgy
    #415226
    Én is összefutok barmokkal. t30 előrement és két perc alatt szérszedték a tier 10 tankok. Aztán nekiállt hőbörögni, mert nem mentem vele. Persze, a t8 borsig arra valő! Egy régebbi csatában éppen elkezdődött a csata és már irogatta a hülye, hogy feljelent. Nem kell foglalkozni velük. vagy kiröhögni a tetveket.
  • lammaer
    #415225
    Akarok én is bot modot! Hun van?
  • suba53
    #415224
    Akkor az egyéb intelligenciáját is szűkösen mérték.
  • Plata
    #415223
    Na de ehhez képest úgy osztotta az észt mintha ő találta volna fel a WoT-ot.
  • suba53
    #415222
    A botok nem nagyon tudnak chatelni.

    Lehet hogy bekapcsolja a bot modot ha nincs gép mellett, de az is lehet hogy egyszerűen ilyen karcsú a játék intelligenciája.
  • Plata
    #415221
    Összefutottam az előbb egy igazi unikummal.
    Sajnos a mi csapatunkban volt,karelián csata indulása után bele fulladt egy akkora pocsolyába amibe max egy csiga döglik bele.
    Utána végig okoskodott a cseten,nyomta a szöveget hogy mekkora szar csapat vagyunk,csupa zöld noob meg hasonló.
    Mindenkit szidott,nagyon nyomta az okoskodó szöveget végig.Megnéztem a statját,tény hogy többet játszott mint én,de szerintem bot.
  • Plata
    #415220
    Na a képfeltöltés behalt.
  • Plata
    #415219
    Na végül sikerült le duplázni Is6-ot.
    Vicces volt,T30 gold lőszerrel közvetlen közelről pattant az Is5 hasáról.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.16. 10:45:33
  • Plata
    #415218
    Mi a szösz van a szerverrel?
    Be mentem Is6B-vel csatába,naná hogy T6-ba tett,elindultam a hegyre,mert arról jöttek T8-ak,erre kivágott a szerver és valami kapcsolódási hibával nem engedett vissza.Majd mikor vissza engedett a garázsban ott az Is6,csatajelentés nincs,a statisztikában sincs benne a csata,mert szerinte csak 3 csatát mentem ma.
    Na de mi lett a negyedikkel?
    Próbálok egy csatát nyerni de 3 vereség zsinórban,meg egy negyedik ami nem tudom mi lett.
    Last replay be van kapcsolva,de ott sincs semmi.
    Ilyenkor mi van?
    Ma csupa idióta van a csapatban,előző csatában meg su-130 szarrá lőtte az Is6-om hátsóját,még jó hogy nincs csapatsebzés,de szerintem a barom ki lőtte rám a lőszer készlete több mint felét.
  • suba53
    #415217
    A support írta meg, hogy pár nappal azelőtt költöttem. Ahogy ránéztem a válaszukra nekem is beugrott.
  • tothgyorgy
    #415216
    Halkan finomítom a tegnaspi írásomat. 15 meccs 12 vereség, miközven a saját szintemhez mérten jó sebzés. Csak az a rengeteg 3 perces meccs, meg a goldspricc nagyon felidegesített.
  • tothgyorgy
    #415215
    A wg -nél elitták a maradék eszüket is. Nem mintha eddig sok lett volna. Inkább wc-nek kéne hívni őket. A tököm tele van ezzel a randomnak hívott sz.rcunamival. Ma csak véletlenül lehetett nyerni. B.sszák meg! Remélem elolvassák amiket csata közben írtam nekik. Hülye részeg banda. Túl sokan játszanak? Így akarnak megszabadulni a játékosoktól? Megkaphatják! Meg be is!
  • joe662
    #415214
    Talán 300 kötvény/ pont,ha jol emlékszem.
  • lammaer
    #415213
    Ők írták meg vagy te jöttél ra?
  • lammaer
    #415212
    Eh, megint van steel hunter, de most borzasztóan nincs kedvem hozzá.

    Eddig 9 tokenem van, és ha jól tudom lesz még egy stage. Ha ezt most kihagyom, lesz abból vmi hátrány?

    Ugye 12 token a reward tank, a maradék tokenekkel (ha mondjuk erőltetném most ezt a staget, akkor lenne ugye 15) lehet bármit kezdeni?

    (mondjuk nem mintha a reward tankkal sokra mennék, farmra úgyse jó... de ha már van 9 tokenem...)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.10.14. 21:55:15
  • suba53
    #415211
    Na kiderült a titok. Én vagyok a dinka. A battle passban vettem aranyért előre haladást, és ez totál kiment a fejemből. Stimmel a számla.
  • lammaer
    #415210
    Nekem a szomszéd srác múlatta el 8000 aranyamat... de igy legalább nem kellett messzire menni, behajtottam rajta KPben :)
  • suba53
    #415209
    Na végül is sikerült. Van olyan szekció, hogy "missing in game goods", azon belül "gold". Ott el tudtam küldeni.
  • suba53
    #415208
    Hogy a bánatba kell egy két mondatos kérdést eljuttatni a supporthoz? Próbáltam a weboldalon a contact supporttal, de egy végtelen kérdezz felelek lista, amiben pont ez a probléma nem szerepel, meg egymillió adatkérés után sem tudtam a fehér ablakba beírt kérdést feladni.
    Nincs valami agyszerűbb link, vagy email cím? Amibe beírom a kérdést és megkapják?
  • suba53
    #415207
    A supportnak gondolom csak angolul megfogalmazva lehet küldeni kérdést. Írok nekik.
    A gyerekek már felnőttek.
  • Plata
    #415206
    Úgy tudom mivel nem költött belőle egy darabot sem az aranyat visszavették a pénzt meg vissza adták.
  • joe662
    #415205
    Ha el van mentve a kártya adat, a wot oldalán, akkor nem nehéz, csak klikkelgetni kell.
  • Plata
    #415204
    Valaki írta hogy neki aranyat vett a gyerek a bankkártyáján.
  • joe662
    #415203
    Elöbb kérdezd meg a gyereket, ha van:-DD
  • Plata
    #415202
    Elvileg a support tud segíteni.
    Ők még azt is tudják hogy 10 évvel ezelőtt mire költöttél.
  • suba53
    #415201
    Sziasztok!
    Meg lehet azt valahol nézni, hogy mire ment el arany a közelmúltban? kb 2500 aranyam tűnt el úgy, hogy nem vettem semmit.
    Hétvégén még megvolt, ma reggel szembesültem a hiánnyal.