418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • suba53
    #415280
    Légy szíves kicsit konkrétabban!
    Melyik részével nem értesz egyet?
  • Plata
    #415279
    Nekem csak nyolcas van fő accon.
    Frpntline miatt.
    Meg T10-el nem látom értelmét jàtszani.
    Kivétel egy két tank.
    Mint 60TP.
    T92 is event miatt lett megvéve.De bántam is.M53 jobb.
  • Plata
    #415278
    Bónusz kód.
    MG2KAMDYD3B7KTLQXKFDC7UBA
  • hawken
    #415277
    Éppen ezeket a hálózatokat építem 15 éve és azt kell mondjam lófauszt!
  • suba53
    #415276
    Ha a T üvegszálon jön, akkor az simán lehet jobb, mint egy koaxos DIGI. De ez a technológiából fakadó előny.
    Az üzletpolitikájuk viszont kiemelkedően jó.
  • suba53
    #415275
    Én az optikai szálas DIGI netről beszélek. Ha a kábelesen a koaxos hálózatot érted, akkor az jogos. Az optikán megvan a teljes sávszélesség a végpontig. A kábelen meg attól függ a valós sávszélesség, hogy azon az ágon hányan használják éppen.
    Úgy hogy csúcsidőben simán lehet amit mondasz.
  • suba53
    #415274
    Az összes kilences, és tízes arty megvan, plusz egy csomó kisebb is. Nem azt mondom hogy nem csap nagyot néha, de a régi, nerf előtti állapot már sehol sincs. Volt hogy zsinórban kilőttem hét tankot full HP-ről a hetes német artyval. Radley medál artyval, én néztem a legnagyobbat.
    Azóta sem volt hasonló.
  • Plata
    #415273
    Városban nekünk is üvegszálas vagy a rák tudja milyen szálas T van,valami szálas az biztos.
    Lehet hogy idegszálas,vagy kötöttszálas.
    Azon gyün,net tv,telefon.
  • Plata
    #415272
    Próbáld ki az M53-at,szerintem a legjobb arty,sajnálom hogy eladtam,simán ütött bármibe 1k-t.
    T92-re cseréltem hülye T10-es event miatt,de bánom.
    Francia T8 arty is veszett jó.Föntebb azzal sem megyek mert jövőre jó lesz frontvonalra.
    Az angol is azért kellett csak.Frontvonalon marha jó hecc artyzni.Ezért van a garázsban 3 T8 artym.
  • sempike
    #415271
    A Digi a terjeszkedéshez felvásárolja a helyi kis net szolgáltatókat majd az évek folyamán felújítja a rendszert. Lehet felétek ez a felújítás még nem fejeződött be.
    A panelokba pl. üvegszálat húznak mindehová. Nekem pl. marha jó a ping mindehová.
  • Plata
    #415270
    Az új modulokkal változott a spot rendszer.
  • sempike
    #415269
    Hát nem tudom, 1100 egy t54-be nekem soknak tűnik. És ki tudja mennyi lett volna teljes sebzés, már csak annyi hp volt a tankban.
  • Plata
    #415268
    Akkor próbálj meg kábeles digivel GTA Online-ozni,az az igazi hard mode,gyárakat eladni kb esélytelen,heist-re menni,na arról ne is álmodj,annak örülhetsz ha egy sessionban meg vagy 10 percig.
    Barátokra csatlakozni és velük együtt játszani,na az velük kicseszés.
    Star trek-ezni is rémálom digiról,még akkor is ha csak admiraltyt tolod le,az kb 2 perc karakterenként.Ha ügyes vagy,de én ügyi vagyok,42 karival megvagyok T nettel másfél óra alatt,digiről ez lehet a duplája az állandó server not responding és disconnected miatt.
  • suba53
    #415267
    Azért az arty a hőskorban simán kiszedett full HP-ről egy lövéssel. Most meg maximum pár papír TD döglik meg egy-egy szerencsés találattól.
  • sempike
    #415266
    A másik ami fura, hogy lightjaimat (Ru, t54l, wz) lényegében minden outspotolja oO. (Nem néztem a modul változásokat, de ennyire átalakították a spotrendszert? Tekintsünk el attól hogy ezek alapból nem a legjobbak volta)
  • suba53
    #415265
    Sok ismerősömnek van DIGI, akik több játékkal is játszanak, és mindegyik meg van elégedve vele. Akik meg T-ről váltottak, mint én azok szerint is sokkal jobb. Nem beszélve arról, hogy kifejezetten korrekt az üzletpolitikájuk. Amikor az alapáras neten is megadták a gigabitet, akkor a korábban drágábban bekötött gigabites net árát automatikusan levitték alapárra, anélkül hogy bárkinek ezt kérnie kellett volna.
    A T-nél meg ha nem volt fülesed, hogy olcsóbban is lehetne, akkor addig fizettették veled a magas árat, amíg te nem reklamáltál.
  • sempike
    #415264
    Hát volt valami nem, mikor behozták a stun damaget? (elég ritkán játszom, ha felidegesít letörlöm és egy párhónapra pihentetem)
  • Plata
    #415263
    Ki mondta hogy volt nerf?
    Ne haragudj meg de aki ezt mondta az sosem játszott artyval.
    T8-9 artyk félelmetesen pontosak és nagyot sebeznek,T10 már nem olyan jó,legalább is szerintem.
  • sempike
    #415262
    Srácok, mi lett az arty nerffel?
    A t54-embe most csapott egy GW 1100-at oO. Plusz bazira pontosnak tűnnek.
    Nincs artym, de mintha sosem lőnének mellé. Plusz 3 atry / meccs is soknak tűnik.

    Megnéztem a csata végén a GW mit produkált és 9 lövésből 8 talált neki (5 közvetlen találat) oO. A t54 -em rosszabb arányt produkált oO
    Utoljára szerkesztette: sempike, 2020.10.23. 12:39:32
  • Plata
    #415261
    Digi sem jobb.
    Csöppet sem,sőt.
    Digis nettel némelyik online játék szánalmas és inkább be sem kapcsolod.
  • viper07
    #415260
    Köszönöm a választ. Más lehetőségem nincs. Alapvetően a NET kiváló, soha meg nem szakad, veszett gyors, csak hát a WOT -os szerverek este 7 után full laggosak. Gondolom, valahol külföldön van a szűk keresztmetszet. mindez kb. 2 hete. Mást nem tudok csinálni, írok nekik, artyzgatok :). Letöltöttem a pingplottert, most fasza 30 -as a ping, este tesztelem, hol száll el a dolog.

    Utoljára szerkesztette: viper07, 2020.10.23. 10:09:20
  • suba53
    #415259
    Nekem sokáig volt T, meg az elődje, mert nem volt más. Rendszeresek voltak a problémák. Amint megjelent a DIGI az utcánkban és építette ki az optikai hálózatot, azonnal váltottam, még úgy is, hogy a T kötbért követelt, mert pár hónap még hátravolt a "hűség" időből.
    Azon túl, hogy a DIGI díja két évig kevesebb, mint a harmada volt a T díjának, és most is kevesebb mint a fele úgy hogy a maximális csomagom van, alig van vele probléma. Stabil, gyors, félévente ha van egy-egy rövid leállás. Főleg a zivataros, viharos napokon.
    A T-nél volt hogy napokig nem volt szolgáltatás, de a rövidebb leállások is rendszeresek voltak. Ha van mód rá hagyd ott őket. Keményen visszaélnek azzal, hogy sok helyen egyedüli szolgáltatók. Ahol a DIGI elhappolta előlük az előfizetőket, azokon a területeken kínálják a FLIP nevű szolgáltatást a DIGI ára alá ígérve, de csak egy nudli alap csomaggal, és folyamatosa hívogatják a volt felhasználókat, hogy vissza csábítsák őket. Gerinctelen egy banda.

    Amúgy rendszeresen artyzok, és nem érzem magam alacsonyabb rendű játékosnak miatta.
  • Plata
    #415258
    Derttó.
    Minden este elromlik.
  • popey8
    #415257
    Nem tudom melyik bokorra gondolsz, de sejtem. Nagyszerű. Az is egy jó hely volt. Oké, kiveszik, de hogy nincs erről egy sor sem a patch notesban. Menjenek a fenébe. Igazából nem oké, h kiveszik, minden jó helyet tönkre tesznek. Aztán papír tankkal menjél közelharcolni, majd az RNG jól megszopat. Rohadna rájuk az egész.
  • popey8
    #415256
    "Kénytelen vok artyzni :(" Jó kifogás sosem rossz :D Én is ezt fogom mondani Szent Péternek, mikor felelősségre von, h miért játszottam artyval XD
  • viper07
    #415255
    Gigabites T-online optikám van, le/fel megvan a 800-900 Mbit/sec, ennek ellenére mostanában este 7 után a játék gyakorlatilag játszhatatlan. Most pl. EU2 45 -ös ping, folyamatosan piros LAG jelző. Másnál is van ehhez hasonló, vagy egyedi jelenség lehet? Kénytelen vok artyzni :( .
  • Malarki
    #415254
    Lakevillen, az északi oldal felől, D0-ban volt egy bokor az épületek sarkánál ahonnan spotolódás nélkül lehetett lőni aki jött a másik irányból, ezt is kivették. Ezeket azért illene megemlíteni valahol...
  • popey8
    #415253
    Ezt a nyomorék fehérorosz hulladék bandát. Mountain Pass, déli oldal. A középső szakadék/völgy akármi előtt a jobb oldali hegy mellett volt egy bokor, a GSOR pont befért nagyon jól lehetett onnan spotolni. Megyek oda, erre nincs ott, kivették, se szó se beszéd. Nehogy már lehessen vmit kezdeni light tankkal, persze másik oldalon is halott ügy, de hát na.
  • joe662
    #415252
    Azt hiszem azokat szedte le, amik nem voltak kompatibilisek. Ilyen sárga bizb@asz volt rajtuk.
  • Plata
    #415251
    Nem tom,de a gold lőszer be sárgult.
    Esküszöm sokkal több a hülye mint máskor,csata felénél tartunk kb mikor Bc12 berobog a tóba,szar kis Bc után Cs-59 Object 430 Amx m4 51 és Burrasque bemegy,kinyírják a Bc-t arty közéjük lő és mind megfulladnak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.21. 18:25:30
  • Rammsch31n
    #415250
    most mi a f@szért lett a garázsban egy csomó felszerelés, és melyik tankokról szedte le?????
  • Plata
    #415249
    Szerintem az sem,szimplán szívató tank.
    Egyébként ez a dog tag,elég vacak.
    Azt hittem a régi eredményeimet is nézi,de nem.
    Mikor lesz nekem megint 10-12 killem egy csatában,soha,az az idő már el múlt,kiöregedtem és túl kerge birka lettem ahhoz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.21. 17:06:47
  • popey8
    #415248
    Igen, ebben van vmi és ugyanezt csinálta a WG a WT-s eventnél. Bár ezeket is beperelnék vki, talán kicsit változna a hozzáállásuk a játékosokhoz vagy vmi :D

    Lootbox=Szerencsejáték
  • joe662
    #415247
    Reward,nem prémium
  • LSSAHPAUL
    #415246
    Szólját tesó, haveromnak szombat vasárnap össz vissz 4-5 óra játékkal kihúztam neki 1. szintről 15 szintig :) Cserébe azt kértem hogy az is3-osmra csináljon tankászt mert nekem 540 csatából még nem sikerült :D, de neki se pedig próbálkozott pár órán át :)
    Szal az árát most már tudod. :)
  • Plata
    #415245
    Bakker,az Obj 777 mitől prém tank?
    T9-10 csatában 4 killem lett,túléltem,spotoltam egy csomót ,csak ap lőszerrel lőttem és -6k credit nyertes csatára.
  • suba53
    #415244
    A Firefox is, és az Opera is megnyitja.
  • popey8
    #415243
    Sajnos nem így működik, pedig jó lenne. Ha ledupláztál (napi első win) egy tankot, akkor automatikusan adja a köv győzelemekre tanktól függetlenül.
  • Plata
    #415242
    Ezt az ötszörös győzelem utáni xp izét hogy kell aktiválni?
  • Plata
    #415241
    Edge-t nem szeretem,bénáb mint Chrome,Chrome-al nincsenek reklámok,Edge-vel másból sem áll minden oldal mint buzi reklámokból.