418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #415648
    G.W.Tiger elég vicces cucc,az előbb megöltem vele egy Burrasqu-t ütközéssel.
    Be jött a bázisunkra és jött rám,de nem talált el menet közben,biztos vaksi a lövésze,aztán találkoztunk szinte semmi hp-ja sem maradt az ütközés után,de biztos ami biztos még a tankom hátsójával is meg csaptam és feldobta a pacskert.
  • Tono34
    #415647
    A Wowp-ben megint van goldos küldi.
  • Fulcrum11
    #415646
    Na vettem én is 25 magicet. 7500 gold, 1m ezüst, 20 nap prémium, Maus skin, T78 meg pár t3 fos volt benne. Nuku dupla tank.
    Ha valakit mélyebben érdekel, itt van egy post, amelyben excellel ki lehet matekozni, mennyire volt jó biznisz.
    E szerint így is 2,5x akkora értéket kaptam, mint amennyibe került. Persze a T3 szarokra senki nem kíváncsi :D akkor jönnének jól, ha még veszek és akkor megkapom goldban az árát.
    Utoljára szerkesztette: Fulcrum11, 2020.12.12. 21:13:27
  • tutyimutyi2
    #415645
    Illetve a mai nap meg itt van az lt-432 is ami szintén jó volna, főleg goldért de sajnos nincsen elég goldom mindkettőre :(
    Ha meg inkább az obj 703-at választom de azt mégsem teszik be akkor meg duplán szopás.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2020.12.12. 20:32:25
  • Plata
    #415644
    Úgy tudom beteszik.
    Én is várom.
  • tutyimutyi2
    #415643
    Csak kérdés hogy tényleg beteszik-e valamelyik nap a kalendáriumba avagy sem.
  • Malarki
    #415642
    Én biztos az Object-et venném meg, szerintem az egyik legjobb T8-as prem heavy, sokkal jobb mint az agyonsztárolt Defender.
    A RAAC ugyan az mint a tech tree Cent, valamiért nekem mégis jobban tetszett, talán csak mert jobban néz ki.
    A Lansen viszont egy hulladék. A feketepiacon vettem creditért de még azt se érte meg. Hihetetlen pocsék ágyúja van, mindent eltalál csak azt nem amire célzol. A kapáslövéseket el lehet felejteni, ha nem fullra beszűkülve tüzelsz esélyed sincs találni. A csodálatos 44%-os wr-jét próbálom mostanában felhúzni legalább 50-ig de kínszenvedés minden csata vele.
  • Plata
    #415641
    Uccsó.
    Centurion nem rossz,de akkor is ojject,Lansen meg papír.
  • Tono34
    #415640
    Maradt még egy kis goldom, melyiket választanátok?

    Centurion Mk. 5/1, Lansen C, Object 703 Version II
  • joe662
    #415639
    Nekem eddig 5/ 0 iszonyatos idióták vannak
  • Lucifer001
    #415638
  • Plata
    #415637
    Na most nyertem egy csatát JpzE100-al,de a vége irtó vicces volt,Fv215B td nem találta el Burrasqu-t,én meg a csapattárs mögül kilőttem,úgy hogy a tornya alatt lőttem át.Mivel Fv teljesen rám tolatott.
  • Plata
    #415636
    Kösz,sajna eddig jó csatám nem volt vele,sem egyéb tankkal,minden tankommal vereség,kivéve a G.W. Tiger.Az 70%-os legénységgel nyert.
    De valami most már nagyon érdekelne,JpZ E100-al úgy küldtem az anyjába a beképzelt olasz heavy-t mint a fene,de mondja meg valaki mostmár komolyan,miért jön nekem T8 olasz heavy a hátával?
    Van valami különlegessége az olasz heavy hátának?
    Komolyan érdekel,mert már nem ez az első eset hogy úgy lövök ki olasz prémet hogy tolat felém.
  • joe662
    #415635
    Grat!
  • Plata
    #415634
    Egy tank egy 3d stílus.
    Három ládából többet kaptam mint huszonötből.
  • Plata
    #415633
    Bazz,eszembe sem jutott hogy esélyem van nyerni.
  • joe662
    #415632
    Nekem is leszakad, mert nem szólsz a kommenthaveroknak. :-DD
  • lammaer
    #415631
    mert szar volt a digi
  • suba53
    #415630
    Évek óta nem tapasztaltam LAG-ot a játékban, de tegnap bosszantó volt mindegyik szerveren.
    DIGI optika van. Ma meg megint jó, lagmentes a játék. Volt valahol valami gixer.
  • Lucifer001
    #415629
    Gratulálok . Majd írd meg mit nyitottál .
  • Plata
    #415628
    Öcsém első lettem.
    A pofám leszakad.
    Azt hittem hogy nulla esélyem és csak heccből játszottam.
    Ha nem szólsz észre sem veszem.
    Köszönöm
  • Plata
    #415627
    Lol.
    Hogy kapom meg a jutalmat?
  • Lucifer001
    #415626
    Plata ! Csak szólok , hogy nyertél a Wotinfon Gratulálok .
    Utoljára szerkesztette: Lucifer001, 2020.12.12. 08:29:49
  • hawken
    #415625
    Ez a laggolás nálam is megvan, néha teljesen játszhatatlan az egész.
    Plusz hozzájön a többiek állatsága. Tegnap éppen pár kört mentem és megvoltak a napi küldik meg Chucké is, ma meg 18meccsből egyet nyertünk, az alap 350XP-s küldiig alig bírtam elmenni LOL!
  • Plata
    #415624
    Egyébként nekem kell egy ilyen olasz heavy,ugyanis nem értem hogy miért mindig háttal jönnek nekem ha JpzE100-al találkozom velük.
    Lehet hogy van valami titkuk?
  • Plata
    #415623
    Nekem is optika van,de csak WoT vacakol.
  • lammaer
    #415622
    Táras tank eddig is volt mint égen a csillag, aki eddig nem tanulta meg használni őket azon az se fog segíteni ha vesz goldért egy másikat...
  • joe662
    #415621
    Én onnan nyomom, de nekem semmi gondom nincsen, mióta nem wifi-röl vagyok
    Most kötöttek be 300 optikát, azóta 30as pingem van,de a 100hoz voltam szokva.
  • Plata
    #415620
    Körülbelül hat óra körül 30-ről felmegy 110 körülire,aztán este 10 után néha jó lesz.
    Valaki azt mondta hogy valahol ausztriában van valami akadás a rendszerben.Keressetek vissza,asszem azt mondta.
  • lammaer
    #415619
    Többünknek már hetek óta ez van... egy havernak este 8 után meghal a game netügyileg.... nekem a 100+ ping alap, ha rossz napom van kapok mellé piros pöttyöt is.

    Gondolom a szerverekre szánt pénz is chuckra kellett...
  • kopaszeger
    #415618
    Hali
    Olyan kérdésem lenne hogy tegnap óta nagyon laggol az egész játékom szolgáltató közölte hogy minden rendben,letöltés feltöltés nem megy.Semmi nem fut a háttérbe más netes játék jól fut.Valakinek vmi ötlete esetleg vagy másnál is előfordul?Szervert már nagyon sokszor váltottam.
  • Plata
    #415617
    Nekem ma volt olyan csata hogy még a térkép negyedéig sem jutottam Td-vel már jött szembe vagy hat ellenség mert a csapat elhullott.
    Az meg kriminális amit az új tankokkal művelnek.Láttam csapattárs táras td-t T8 csatában ahol nem sebzett annyit mint én szar P43-al.
    Asszem 14 lövésből volt 3 sebző lövése.Láttam ma olyat hogy ellenfél GW Tiger-e egyszerre három gyökeret ölt meg,bár valahol mókás volt,két hülye heavy meg egy td-t csapott ki egyetlen lövéssel.Nekem miért nincs ilyen mázlim?
    El is gondolkodtam a Gw tiger megvételén.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.11. 11:07:24
  • joe662
    #415616
    Én is csak pislogok, hogy mik vannak. Ha már 5-15 az eredmény akkor már elégedett vagyok:-D
    De amikor 12 ember elmegy 1 oldalra, és megöli öket 4 ht, akkor már csak röhögök.

  • Plata
    #415615
    Jesszus,nem tudom mi történt,de lehetetlen játszani,annyira nullák a csapatok hogy az gáz,szinte minden csata véget ér pillanatok alatt.
    Csupa ökör.
  • Balcsix #415614
    Ha neki a tankosjáték a hobbija, akkor miért ne költhetne erre pénzt? Sok más hobbi van, amire sokszor ennyit el lehet verni évente is akár.
    A szerencsejáték is pont olyan, hogy aki arra szeretné "pazarolni" a lóvét, az miért ne tehetné, hiszen az övé?
    Ennek ellenére a lootboxokkal én sem értek egyet.
    Utoljára szerkesztette: Balcsix, 2020.12.11. 00:44:56
  • joe662
    #415613

    Remélem a díszeket be is zúztad, mert különben sz.rt se ér, Majd legközelebb adhatsz el spec tankokat(t9-t10 rewardokat) is,ha gondolod, úgy is van elég
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.12.10. 16:45:19
  • Lucifer001
    #415612
    Mentem 3 kanyart . Őrli . Amolyan semmitmondó csata volt . Spagetti . Jó csata volt , átlagos hülyékkel . De a legjobbat az DSG új TD vel . Köszi .
    Több hibát is észrevettem a garázsodban . Mint például nem vetted meg ma a kalendárium ajánlatot ( Löwe ) Segítettem , láttam van bőven aranyad , és megvettem. Leszereltem a karácsonyfát 0 szintre . Szerintem korai még díszíteni .
  • Plata
    #415611
    Chrome alól nem megy.
    Csak edge nevü szarral lehet megnézni.
  • joe662
    #415610
    Pedig az itteni képfeltöltést használom.
  • Lucifer001
    #415609
    Soha nem nyitja meg amiket spoilerbe raksz .... Lehet anyám szidod