418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #415688
    Ha lesz edge-hez adblocker és nem lesz olyan vírusos szar használom,szar reklámoktól nem is nagyon lehet látni semmit.
    Egyébként meg csalódtam,ez csak két arty,azt hittem öltél legalább hetet.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudom max három van.
  • Plata
    #415687
    Az egy szar.
  • joe662
    #415686
    Edge
  • Plata
    #415685
    Sajna nem jön be a kép.
    Mobilról.
  • joe662
    #415684
    A clicerek,nem örültek nekem

    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.12.17. 14:33:01
  • Plata
    #415683
    Megvettem Su-101-et.Stock löveggel de gááááááz.
  • kopaszeger
    #415682
    igen
  • bekescsaba
    #415681
    Hali!

    Azt akarom kérdezni, hogyha az Object 279 early tank küldetésnél ki van váltva paranccsal egy missió, akkor azt a parancsot csak akkor "tudom visszavenni", ha kiválóra teljesítem azt?
  • popey8
    #415680
    Igaz, az is nagyon jó cucc, nekem is meglett az E3 és szeretek vele játszani. Tervrajz? Nekem még nagyon régről mikor még volt kapcsolat az ágak közt a T28 volt kifejlesztve, én már azzal nem akartam játszani, örökre megutáltam volna a wotot azokkal a lassú szarokkal, úgyh E3 tervrajzokból lett meg. Free xp sem kellett rá, mert lövegek megvoltak a tornyos ágról :D
  • lammaer
    #415679
    Kláncsatákon még az E3 (a nem forgótornyos) szokták hozatni nálunk... sajnos nekem nincs, nem tudom rávenni magam a T95 grindre :D
  • Plata
    #415678
    Köszi.
    Nekem a rohamlövegek jobban bejönnek.
    Ez ISU-ból jön ugye?
    Isu már sok sok éve a garázsban porosodik.
    Jah látom nem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.16. 18:45:05
  • popey8
    #415677
    Obj 268 4. Szerintem ez most a legjobb TD, jó a gun, lehet vele klasszik TD stílust nyomni, de támadásra rohamlövegként is jó, van mozgékonysága és páncélja. Gyenge pontot nehéz ellőni, alsó lemez sem sérülékeny. Én ezt választanám.

    Plusz nekem a kínai TD ág is nagyon bejött, T8, de főleg T9 nagyon jó volt, csak kicsit lehetnének mozgékonyabbak. T10 még nincs meg, de gondolom a játékélmény hasonló lesz.
  • Plata
    #415676
    Srácok melyik T10 Td jó most?
    Ami használható is meg élvezhető is.
    Nekem megvan az amcsi forgótornyos,angol mozgóbudi és a JpzE100.
    De az amcsi elavult,az angol nem való harcra,a német meg kicseszett lassú.
    Nem egy csatám volt vele hogy nulla sebzés mert szart sem láttam.
    Komolyan hamarabb véget ért egy csata minthogy bármit becélozhattam volna.
    Elsőre a franciát néztem ki,mert fürge is meg táras.
    De az sem jó,már egy T8 medem is belövi,JpzE100 legénységét húztam ezért jó pár meccset mentem vele,most ugye a 34%-os bónusszal az is keres pénzt.Akárhányszor találkoztam vele fossal,mindig megettem vele,az előbb is annyit tudott elérni golddal hogy a láncom lejött,cserébe alap lőszerrel szét kaptam mint foxi a lábtörlőt.Na és mintha az álcája sem lenne az igazi.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.16. 17:43:32
  • Plata
    #415675
    Nem hinném,amíg WoT-ban 130-140 a pingem más játékban max 35.
  • tothgyorgy
    #415674
    Ma ismét szerencsém volt. Kinyitottam egy legénységi könyvet, levonta, de nem lett semmi haszna. Köszi wg.
  • kigyi
    #415673
    Hasznos infó köszönöm! Akkor nem a T-t kell kivételesen noszogatni.
  • Tono34
    #415672
    Érdekes módon csak a WOT produkálja, a hajós, repkedős teljesen jó.
  • lammaer
    #415671
    Egy klántárs megfigyelés, hogy olyantájt az egyik EU szerver marad csak játszható neki (nemtom hogy az 1 vagy a 2, de össznépileg át szoktunk vonulni arra hogy nála is jól menjen).
  • Plata
    #415670
    Nálam csak a WoT csinálja,semmi más.
  • papa74
    #415669
    Charioteer-t húznám, de siralmas.
    A napi prémium küldetés...nyerj 5 csatát...hát nem sikerült!
    Rogyjon rá az ég az összes analfabéta piros majomra, aki 1 sz@ros lövést nem képes leadni.
  • papa74
    #415668
    Ez a mai termés...
    Ez megy napok óta.
  • popey8
    #415667
    Én jeleztem ezt WG felé, de csak vmi tök idióta standard választ kaptam, h nézzem meg hogy frissek-e a driverek meg a know issue topicot. Pedig még pingplotter és wgcheck network test eredményeket is küldtem, tök profin leírtam mi a gond. Beszéltem vkivel, aki meg a T fele jelezte a problémát, ezt kapta vissza: "Elméletileg a Magyar Telekom jelezte a német felé a problémát ,de egy technikus szerint a gond "hogy szerinte a játék szolgáltató és a Deutche Telekom között használt publikus peering-el van a gond. Nekünk játékosoknak kellene jelezni a játék szolgáltató felé, hogy ez okozza problémát és legyenek már olyan kedvesek előfizetni egy privát peeringre feléjük"

    Úgyh vszeg nem lesz erre megoldás egyhamar. 1 dolgot tudsz csinálni, előfizetsz egy VPN-re és úgy meg tudod kerülni Svájcot, ugyanis ott a probléma. Én a Proton VPN-t próbáltam, holland szerverre csatlakoztam, volt 1 hét inygen pro így jó volt, 0 lag és alacsony ping. A free verzióval/szerverekkel sajnos már nem ilyen jó a helyzet, kicsit játszatóbb, de a lagg meg a magas ping továbbra is megvan. Én még ezért is pluszban nem akarok fizetni. Egyik fórum kolléga meg asszem az express VPN-t mondta, h neki azzal jó. Amúgy nekem is este szar, elég zavaró, de azért még játszható, csak néha napján nagyon gáz.
  • kigyi
    #415666
    Iszonyat idegesítő persze mikor lenne szar ha nem akkor amikor az ember ráérne játszani :D
  • Plata
    #415665
    Kb hatóra után mindig ez van,kb 10-11 óráig.
  • kigyi
    #415664
    Nektek jó a játék? Nálam iszonyatosan laggol :( T-s net, de már ott tartok felrúgom őket, játszhatatlan így ez a szar.
  • joe662
    #415663
    2x75
    1x25
    :-D
  • popey8
    #415662
    Te mennyi ládát vettél már? 100? 200? :D
  • Plata
    #415661
    EUEEOY20
    Két kis doboz.
  • papa74
    #415660
    300 aranyért megkapod az 5x-öst, pasikat és garázst, tankkért semmit.
  • joe662
    #415659
    Na vettem még egy 75ös ládát, mert a gyerek is akart nyitogatni.
    52k arany, kipörgette a boroskol@t+az olaszt is még 1x:-DD
    Azt hittem azokat nem ismétli.
    6m kredit
    45prémnap
    Isu152k
    Meg vagy 10 garázs.
    Ez most megérte az árát:-DD
  • tutyimutyi2
    #415658
    Ha megveszem az STRV S1-et úgy hogy már megvan akkor csak a garázshelyet kapom meg + az 5x szorzót és a tankért járó aranyat visszakapom?
  • Plata
    #415657
    Nekem megvan.
    Valami nyári küldetés adta.
    Tök jó kis tank,nekem sokszor dobja T6-ba.
  • hawken
    #415656
    Remélem a f*szos jobb lesz!
  • hawken
    #415655
    ehhe, mentem 10 csatát a kölcsön kínaitigrissel. Az egy dolog hogy minden csatában az alsó harmadban voltam és rendre nyolcasok jöttek szembe hármasával (egyszer egy progetto seggel állt, de lepattant róla a lövés LOL), így gyakorlatilag nulla eredménnyel zártam vele, de hogy egyetlen győztes csata nem akadt az már vicc.
  • Tono34
    #415654
    Köszi. Még 1 Dicker Max is akadt benne.
  • popey8
    #415653
    Bónusz kód: EHRE

  • Plata
    #415652
    Elsőre passz.
    Az Is5 elég jó,szerintem a páncélja kicsit jobb,az ágyúja fura.
    Kapáslövéseknél olyanokat tud hogy lesel,célzott lövésnél olyan mintha a lövész bandzsa lenne és hótt részeg.
    De egész jó kis tank,van hogy semmi nem lövi be még T10 td sem,vagy hogy T6 is.
  • Lucifer001
    #415651
    Bisomnak az utolsó lőszere tölt be hamarabb , ls IS-3A nak meg az első tudtommal .
  • bekescsaba
    #415650
    Hali!

    Miben különbözik az IS3 A töltőrendszere a Bisomtétól?

    Illetve az Is5 az IS3-tól?
  • Lucifer001
    #415649
    Ha bele pusztulok sem nyersz .Manticore replay