418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #415608
    Felszereltem, ahogy Tankelit mester is használja, ki lett csinosítva, kapott csajokat is
    Viheted, de gunmarkok nélkül vissza se hozd
  • Lucifer001
    #415607
    Köszi . Kb fél óra múlva .
  • TeeKillah
    #415606
    Én ugyan nem vagyok olyan vérpofi, mint az itt jelenlévők qrva nagy százaléka, de ez a brit TD szerintem egy igen jó kis járgány. Én legalábbis élvezem a játékot vele. Jó, mondjuk a teljes töltési idő kicsit ótvar, de lehet vele együtt élni. :P
  • joe662
    #415605
    Oké, akkor felszerelem neked
  • Lucifer001
    #415604
    Na akkor nézzük csak mit tud az a spagetti heavy
  • joe662
    #415603
    Vettem még egy 25 ös ládát.
    kidobta az olaszt+a boroskolát +12k arany 7 prémnap,1.5m kredit.
    Ez most megérte
  • Angelus1991ster
    #415602
    Hát igen.. elszaladt velem a ló, de a megérzésem nem csal, hogy reggel kurvakorán kell elvernem a szombati túlórás béremet. Még szerencse, hogy délutános vagyok a héten. Eddig minden évben kijött az amit akartam. Az is igaz, hogy kár is szóvá tennem, csak felbaszom azokat akik elcsesztek egy valag pénzt és nem kaptak semmit.
  • Plata
    #415601
    Jó lenne ha az új TD-t meg az új olaszt be tennék később a store-ba.
  • joe662
    #415600
    Le kell tojni, mondom mindezt úgyhogy kb 2éve nem randomoztam, állt 2 csata után ledobta az agyam a láncot.
    Most próbálok visszaszokni: de ezek a 15-1,2 csaták valami fenomenálisak
    Eddig 18 /8 (44%)
  • Master91
    #415599
    De meg is érte bele verni ennyi pénzt 1 évre


    Győzelem/Csata: 1 (6) (16.7%)

    2 perc / csata, minden rohadék aranyat szór. Boldog karácsonyt.
  • Master91
    #415598
    2x 25 láda:

    EZÜST GOLD PRUIM
    2100000 18000 38

    Matilda BP, Isu 152K, T78, GSOR 1008, Matilda BP
    Skinek: WZ, 60TP, ConqGC


  • Tono34
    #415597
    25láda: t78, m4a1 2x, kb 8500gold+3300(dupla tank), 17nap prém, kb 1,4 milla kredit, o140 3d skin

    Reméltem, hogy vmelyik T8-at beadja.
  • tutyimutyi2
    #415596
    Áhh ahhoz elöbb kapnom kellett volna tankot de ez az idei siralmas volt az eddigiekhez képest, tavaly legalább a tier3-6 tankokat megkaptam(25láda) most meg kis gold kis prémnap meg 2 csudijó skin.
  • Plata
    #415595
    Hát egen mert RDR 2-ben nem jött ki már egy éve értelmes dlc,csak szemét.
    Egyébként meg nem veszélyesek ezek a tankok.
    Csapattársként kész gázok.
    Az előbb legszívesebben vízbe fojtottam volna köcsög csapattársat.
    Állok a tuti bokorban kempinovkán,az ellenség nem lát én meg zsinórban spotolom a népet.Erre egy ilyen hülye gyökér odajön és kiszúrják és olyan sortüzet nyomnak hogy épp csak túlélem,mert ez a nyomorék mögém áll be.Mi a frászt keres egy ilyen hülye heavy tankkal a spot helyen?
    Mondjuk nem csodálom hogy balfék volt,a festésén ott virított hogy csak 1 éve játszik.
  • Tono34
    #415594
    Nem érdemes eladni, hátha a sok sírás miatt buff lesz.
  • lammaer
    #415593
    Komolyan, ez a WoT már olyan mintha valami vadnyugat szimulátor... minden szembejövő tank táras.... lassan már kiadhatják DLCnek a Red Dead Redemption 2-höz...
  • Plata
    #415592
    Nézd én szeretem a béna tankokat,ez a GSOR olyan pofásan néz ki,meg sajnos az olasz is.
    De nem veszek több ládát.Úgysem jön semmi,tavaly 5 ládából többet kaptam mint idén 25-ből.
    Van 13k aranyam,abból veszek egy prémet és kész.
    Egyébként már mind a kettővel volt szerencsém találkozni.
    Nem hiszem hogy túl jók valóban.
    De én a rossz tankokat is tudom élvezni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.09. 17:51:49
  • Desmodromic
    #415591
    Akkor téged is hagyjanak!
  • tutyimutyi2
    #415590
    pedig a GSOR-al olyan jól jártál volna, mondtad hogy szereted a szar prémtankokat, hát a drága wg az utolsó pillanatban még nerfelt egyet az így is épp elég szar "TD-n", lett 1200 hp-ja és ~1500-as dpm-je...
    A wg-nek ismét sikerült alulmúlnia magát és a brit lightok után itt is elhozta nekünk a legrosszabb dpm-et.

    Bár még nem vettem meg a ládákat mert csak most értem haza de az biztos hogy ha megkapom akkor azzal a lendülettel adom is el azt a papírnehezéket
  • lammaer
    #415589
    Ezek után nem csodálkozom hogy egyes országokban törvényileg tiltják ezt is mint szerencsejátékot....
  • popey8
    #415588
    Nézzétek a kommenteket, volt olyan agyhalott, aki 93.000-t költött a ládákra...meg 4x25 ládát vett epic. Asszem súlyos baj van az emberek fejében -.-
    "75 láda, 0 8as prémium tank, 1 hatos... szoval nem feltetlen eri meg.."

    Megéri-e a ládanyitás?
  • Plata
    #415587
    Én sem nyitottam semmit,szóval igaz.
  • popey8
    #415586
    Ez aztán kurva élvezetes, minden csata min 3-3 bisonte meg gsor GG. Ha ennyi nyomi kinyitotta, akkor talán nekem is sikerülhet, de egyik streamen olvastam, h vki 25-ből nem nyitott T8 prém tankot.
  • Plata
    #415585
    Nekem ennyi sem.
    Szóval.
  • Desmodromic
    #415584
    25 ládából 7000 gold, 41nap prém, T78, STB 3D

    Most hagyjatok...
  • Plata
    #415583
    No para,spotra csak heavy és td kap xp-t már.Na meg med.De az rohadt sokat.
  • joe662
    #415582
    Látom sok minden nem változott amig nem játszottam.
    Spot,de minek
  • joe662
    #415581
    Na,a 75 ládából, kifulloztam 1 könyvet teljesen, úgy hogy 1-4 szintig az összes hiányzó diszt elsöre kipörgette.
    Az 5 szintnél azért az anti duplikátorra bíztam azt a 4 hiányzót:-D
    Nekem úgy tűnik itt most kissé letekerték az rng-t az előző évekhez képest. Vagy csak szerencsém volt.
  • Plata
    #415580
    Találkoztam Bisonté-vel,nem tudta az E100-amat hátulról beütni arannyal.
    Na és ha már prém tank,az Obj274-et két lövésből kétszer felgyújtottam T6 P43-al alap lőszerrel.
    Mindkétszer hátsón lőttem.Mert nem érdekeltem,az artynkra akart rámenni.
    Olyan szépen leégett.
  • popey8
    #415579
    Gratula, kis mákos :D

    Ez mekkora undormány amúgy a WG-től, most látom hogy működik ez az egész. Nem csak 1, hanem 4 fajta láda van és ezekből tudsz venni x számút. Most akkor lehet sakkozni, h vajon melyikből lehet nyitni mondjuk az olasz heavyt, persze vszeg bármelyikből lehet vmennyi valószínűséggel. Mondjuk vesz vki karácsonyit, nem nyit bisontét, azt mondja, h omg biztos másik fajta ládában van, akkor a magicből és így tovább. Aztán észre sem veszi és hipp-hopp elköltött az ember 15-20k-t. Ráadásul az egyik hír fórumában olvastam vmit... simán le lehetne büntetni a gatyáját a WG-nek, meg nagyon mocsok húzás ez a holiday ládázás tőlük, mivel nagyon sok gyerek játszik, ők meg simán nyomják a gamblinget, vszeg ők adják majd a bevétel nagy részét. Kaszinóba sem lehet bemenni 18 éves kor alatt...

    Mindenesetre ha azt nézzük, h költöttél 15-17k-t a dobozokra oké bejött a tank (a legtöbb embernek nem fog), de ha pár hónap múlva bent lesz shopban, akkor ennél kicsit kevesebbért meg lehet venni. Csak ezt és nincs kapcsolt árú. Persze fix gold a ládákban meg ilyen baromságok, de ha nem ez a cél... Gold pl nekem most nem kell. És fogadjunk ha kiszámolnánk, akkor nem hozza vissza a ládák árát.
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.12.09. 12:18:38
  • Plata
    #415578
    Mázlista.
    M4 is meg olasz is.
    Ha már M4.

    Győzelem!
    Csata: Cliff
    Járművek: M4A1 Sherman
    Szerzett tapasztalat: 3 316 (x2 minden nap az első csatáért)
    Megszerzett kötvények: 25
    Szerzett kredit: 42 155
    Csatában elért kitüntetések: Top Gun, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Megszerzett tartalék készlet: 4 974
  • Angelus1991ster
    #415577
    Mindegyikből vettem 2*3-ast.
    Az első Christmas 3-asból megjött az izraelis tank az M4 F10 , amit vártam egy ideje.
    9. 3-ast vettem, egy Magic 3-ast. Abból kisorsolta a Bisonte C45-öt.
    Többet nem veszek. 17 ezer ft befizetésből korrekt cuccokat kaptam :)

    u.i. Frontline-ba jó lesz a Bisonte :D
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2020.12.09. 11:34:24
  • Plata
    #415576
    Nincs rájuk írva semmi.
  • joe662
    #415575
    Valaki tudja, hogymüködik a kredit boosteres dolog, igy a karácsonyival együtt?
    Ugye van az ünnepi bonusz+50kredit+klán kredit booster. Ezek mennek együtt?
  • joe662
    #415574
    A barakkban irja hogy mikor lesz eltávolitva, ha limites.
  • Plata
    #415573
    Megvan a 4 karácsonyi csajszi,de nem váltottam ki,szerintetek meddig maradnak meg?
    Szeretném az olasz heavyre tartalékolni őket.
  • Plata
    #415572
    Mázlista.
    M4 ės GSOR.
  • joe662
    #415571
    Vettem én is 1x75 ládát.
    30k arany
    5m kredit
    Gsor
    M4A1 Fl10,
    t78
    Meg még 3-4- ilyen prütyi ami megvolt.
  • Plata
    #415570
    Hát mindegy,nekem már ne lesz olasz tankom.
    Huszonöt ládából nem jött semmi.Na jó 30 nap wot meg kb 7k gold.
  • tutyimutyi2
    #415569
    Hát még jó hogy tetszik neked mert nálad az összes defektes tank csodákat művel
    Csak hát érted az a tank nem azt mondom hogy szar csak éppen a prémium tank mivoltát(és td mivoltát) nem képes ellátni, se legénységet nem tudsz benne normálisan képezni a light tankos legénység kiosztás miatt se pedig farmolni nem lehet vele mert 226-os pennel nem fogsz te td-t játszva kempelni a bokorban. Kicsit hasonlít a Foch B-re hiába táras és td a szar átütése(tier10 td-hez képest) miatt kemper td-t nem tudsz játszani vele, ha meg előre mész akkor meg gyorsan kikapnak hála a "páncélzatodnak".

    Ha a lentebb látható lista igyz akkor remélem hogy ládákból ha az olaszt nem is legalább a baguette-et bedobja egyszer és az érte járó kompenzációval együtt meg is tudnám venni a dupla penetrátort.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2020.12.08. 16:39:03