418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #415728
    Látod ez a baj hogy te a bokorban szunyálni akarsz vele.
    Figy én nem így használtam,ez egy durva támadó tank.
    Többször foglaltam ezzel bázist mint az összes td-vel együtt.
    Mert nem csücsültem egy bokorban hanem mentem és áttörtem vele.
    Annak meg isteni.Hátul sunnyogó td-nek nem az igazi,elől támadónak pompás.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.22. 19:46:57
  • lammaer
    #415727
    Hát, nekem elég rossz élmény a Jagdtiger... elkezdtem tologatni, de 2 dolog nem tetszik benne: camoja semmi, a világvégéről, bokorban bújva úgy is kiszúrnak hogy nem is lövök, illetve a másik hogy a frontpáncélja sajnos manapság már semmit sem ér :(
  • Plata
    #415726
    Jagdtiger-el még gyorsabban fogsz haladni.

    Bazz,most voltam egy csatában,azzal kezdtük hogy a csapatból négyen bele fulladtak a vízbe.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.22. 18:44:31
  • Lunki88
    #415725
    Azért az kemény hogy prémium fiókkal és a napi szorzókat használva kevesebb mint 2 hét alatt eljutottam a Jagdtigerig úgy, hogy nem is játszottam minden egyes nap. Ezek után tényleg nem csodálkozom hogy annyi fogalmatlan játékos van high tierben... Mondjuk sok esetben magamat is ide sorolnám. :D
  • Plata
    #415724
    Én szeretem az artyt,de a buzikat nem.
    Győzelem!
    Csata: Malinovka
    Járművek: M40/M43
    Szerzett tapasztalat: 6 492 (x2 minden nap az első csatáért)
    Szerzett kredit: 44 807
    Csatában elért kitüntetések: Szárnysegéd, Gore medál, Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
    Feltételek teljesítve! Jutalom: Kis dobozok megszerezve (4x)
    Hozzáadva: Leszerelő készlet (1x)
    Megszerzett tartalék készlet: 6 318
  • Angelus1991ster
    #415723
    Ugyanez, az ilyeneket már ki is hagyom. A másik a legyél top xp-s.
    De ha nem aktívak ezek a küldetések akkor meg van amikor összejön. Ráfeszülve csak akkor ha majdnem agyvérzést kapok. Nem éri meg.
  • joe662
    #415722
    Nem, csak amelyikhez oda van írva.
  • hawken
    #415721
    Azt tudja vki hogy ha nem toborzom be a luvnyákat, akkor később eltűnnek?
  • Plata
    #415720
    Úgy tudom maradnak,csak újak jönnek,úgy mint ősszel.
    Voltam egy csatát fos Lynx-el hogy le duplázzam,na persze nem sikerült.
    De T9 angol arty gold lőszerrel telibe csapott és ennek a szarnak csak be sárgult a kereke.
    Azt azt hogy bazz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.21. 18:16:13
  • Lunki88
    #415719
    A régi kötvény tankok le lesznek cserélve vagy bent maradnak?
  • Plata
    #415718
    Nekem nem jött be,megkaptam kipróbálásra.
    Nem nyűgözött le.
    A legjobbat a végére hagyják az biztos.
    Egyébként nem tudtok arról valamit hogy januárban milyen új tankok jönnek a kötvény boltba?
    Azt mondták jönnek újak,de hogy mi arról nincs infó.
  • Lunki88
    #415717
    Mai ajánlat: Centurion Mk. 5/1. Azt mondják jobb választás mint a Lansen C, ami feltehetően még szintén be fog kerülni. Erősen gondolkodóba estem de még mindig abban reménykedem, hogy berakják az Object 703 Version II-t.
  • Plata
    #415716
    M4 P43.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.21. 15:18:25
  • tutyimutyi2
    #415715
    Valamiért kitalálta a játék hogy az elmúlt 10 napban ma már vagy ötödjére dobja be azt a bónusz küldit hogy 1 csatában öljek meg 4 tankot(természetesen innentől kezdve a 2 kill sem szokott már összejönni...)
  • lammaer
    #415714
    Azért, hogy azok akinek nincsenek kötélből az idegei hajlamosak legyen inkább megnyitni a pénztárcát. Gondolom az adott missziók által adott végső jutalom goldért/pénzért megváltható :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.12.21. 08:23:02
  • joe662
    #415713
    Melyikről van szó?
  • Angelus1991ster
    #415712
    Miért vannak olyan missziók amik miatt mindennap ott kell rohadni ?Miért nem lehet egy nagy levegővel letudni , majd nyugodtan játszani? Okádék sok a misszió....
  • Plata
    #415711
    Ma sikerrel rammoltam egy heavyt JpzE100-al.
    Ő volt az utolsó,úgyse számít a dolog hát leugrottam a dombról,poén hogy nem lett semmi bajom,a csóka meg szétreccsent mint egy csótány.
    Fogadok ha nem ő lett volna az utolsó életben lévő tank akkor tuti összetörtem volna magam vagy fejre állok,de így,nem,simán lerongyoltam és nem is sérültem.
  • Lucifer001
    #415710
    Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ne nézz ilyeneket
  • popey8
    #415709
    Tipikus arty player, férfi homokos transzi, no offense :D

    https://www.twitch.tv/zoeballz
  • joe662
    #415708
    Ez miért nem görgethetö? Hiányzik róla pár tank. Ez ilyen ,vagy van valami beállítás, amit nem találok?
  • joe662
    #415707
    Első csata, kár hogy lassú egy kicsit
  • Plata
    #415706
    Na ez sem volt rossz,be foglaltam a bázisukat.
    Győzelem!
    Csata: Mountain Pass
    Járművek: Jagdpanzer E 100
    Szerzett tapasztalat: 13 410
    Megszerzett kötvények: 7
    Szerzett kredit: 58 668
    Csatában elért kitüntetések: Megszálló, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Feltételek teljesítve! Jutalom: Kis dobozok megszerezve (6x)
    Legénység kinézet hozzáadva: Pavel Rybalko
    Személyes tartalékok: További XP csatánként (x1)
    Megszerzett tartalék készlet: 8 096
  • Plata
    #415705
    Győzelem!
    Csata: Pearl River
    Járművek: T49
    Szerzett tapasztalat: 2 590 (x2 minden nap az első csatáért)
    Szerzett kredit: 33 510
    Csatában elért kitüntetések: Orlik medál, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Feltételek teljesítve! Jutalom: Kis dobozok megszerezve (3x)
    Hozzáadva: Leszerelő készlet (1x)
    Megszerzett tartalék készlet: 4 624
    Szent szarkaláb,300+ méterről kicsaptam két FV.-t is.
    Fel spotoltam őket és ki is lőttem őket.
  • Plata
    #415704
    Ismerős,az a szar ilyenkor hogy nem tudsz csatába sem menni,mert nincs lőszer és javítás sem.
  • joe662
    #415703
    Eddig én is szívtam a különböző kép kezelőkkel, egyiket se jelenítetté meg a Chrome.
    Most az Imgur-t próbáltam, ez úgy néz ki működik.
  • joe662
    #415702
    Látom jól sikerült valami megint a wg-nél
  • Tono34
    #415701
    T28-ból úgy fejlesztettem ki a T95-öt, hogy szinte észre se vettem (igaz a cuccok nagy része már megvolt a másik ágról). Most adtam el, hogy a T10 Pattont meg tudjam venni akciósan.

    Bár lehet, hogy én már a buffolt sebességen játszottam.
  • bekescsaba
    #415700
    Mit kell tegyek egy Tankmasterért?

    Hogy kell belinkelni képet?


    Kép
    Utoljára szerkesztette: bekescsaba, 2020.12.18. 10:34:29
  • bekescsaba
    #415699
    Jó, hogy nem fogadtunk. Megmaradt a golyszid.
  • Plata
    #415698
    Küldetések adnak egy csomót.
  • tutyimutyi2
    #415697
    Ha a 7-es kerekessel pót kaja és direktívát leszámítva minden rajta volt ami ad plusz látótávot és volt 381 méterem akkor a Lynx-en ugyan ezen felállással hogy van csak 369 méteres látótávom?
  • lammaer
    #415696
    Jóvan, neked melyik játékban nincs rogyásig mindenből? :D
  • tutyimutyi2
    #415695
    Fog idén érkezni nemzetenkénti külön-külön leárazás vagy felesleges erre várnom?
  • lammaer
    #415694
    FÜGŐŐŐŐ :D

    Már látom is hogy 1 év múlva benne leszel a TV2ben, a család tönkrement, hajléktalanként tengődsz, de csillogó szemmel ecseteled hogy egy csomó prémtankod van :D

    (viccelek csak, elég felnőttek vagyunk már hogy tudjuk mire költsünk.
    Azért azt, ahogy kiszámoltad hogy megéri "mert több mint a befektetett érték", azt ugyanolyan kaján mosollyal olvastam mint a WGs marketingesek Amennyire én látom a WG szimplán ugyanazt a trükköt alkalmazza mint a mozik a kólánál - a közepes kóla 790 HUf, a 2x akkora nagy meg csak 1100... természetesen a cél a 1100as megvetetése, a 790es az csak a becsalizós ár, hogy a másik "a hülyének is megérje" jellegűnek tűnjön. A WOTnál ugyanez, a teljes ár az nyilván kamu, inflált, a cél az hogy az embereket rávegyék az akciós árakkal a vásárlásra.... a vevő boldog hiszen akciósan vette, megtérült a befektetés, ez már az önigazolási fázis....)

    De én se vagyok jobb, majd vegasban akarok bemenni egy kaszinóba és felrakni 100 dolcsit az első szerecsejátékra ami szembe jön... és remélem meg tudom majd állni hogyha netán nyerek, akkor se tegyek fel többet :) (sanszosan amúgynem, valszeg engedni fogok és addig játszom amig az a 100 dollár és a nyeremény szépen vissza nem megy a házhoz, ahová tartozik :D )

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.12.17. 18:04:55
  • Plata
    #415693
    Nekem is van rengeteg,pedig pár ágat t8-t10-ig kifejlesztettem belőle.
  • popey8
    #415692
    Igazad lett XD Nagyon tiltakoztam mindenkinek ez ellen a lootboxos szar ellen (a véleményem még most sem változott ezzel kapcsolatban), aztán erre egyik idióta haver addikció kialakítása végett vett nekem 25 ládát meg öcsém is 25-t (ezt már én kértem jézuskára), én meg ráéreztem az ízére és vettem még magamnak 55-t

    Azonban néztem vidiket és igazából ár-érték arányban eléggé megérősek, még akkor is ha csak 1-2 prém tankot nyitsz. Ha azt nézem, h 1 évben minden hónapra veszek offer of the month csomagot (6400 ft körül van), ugye ez 30 nap prém és 3500 gold az már 12 hónapra 75-80k Ft.

    Na most ebből a 105 ládából jött az összes prém tank (T8 és a kicsik többször is), 5 skin, 55k gold, creditet nem tudom, sacc per kb olyan 10 milla lehet és kb 60 nap prém. Most nem fogom átszámolni, de sztem látszik, h ez jóval több mint a befektetett érték. Már csak azért is, mert ebből megvettem egy Lt-432, többet nem szándékozom költeni, kivéve ha lesz majd shopban az a nyomi EBR prém. Az persze külön money, nem a ládás goldból megy le. Abból már csak max battle passra költök, de ha arra sem, akkor is megvan 2 év prémem, ha simán 2500 goldért veszem.

    Am vicces, mert a GSOR/Bisonte/ISU nagyon hamar jött, az új T6 többször is és nagyon szurkoltam, h a végén a Boroskólát is dobja, de csak nem akart jönni. Már le is mondtam róla, mikor a legeslegutolsó láda kidobta :D

    Ebben az évben nem nagyon volt nyaralás, meg szórakozás se sok, úgyh annak a pénznek egyrészét elköltöttem itt, úgy néz ki megérte :D Amúgy szerencsém volt, ha úgy nézzük, streamerek 200 ládákból nem nyitottak ennyit. Meg nálam mindig ez van, beetetés. Mikor életemben először voltma kaszinóban, Black Jacket toltam és 2500 Ftból 12.000-rel jöttem ki XD Aztán persze vesztettem második alkalommal, de mikor utoljára voltam még mindig pozitív volt a mérlegem. Szal vszeg ez lesz/lenne jövőre a ládákkal, tuti alig nyernék vmit :D
  • lammaer
    #415691
    Lol, volt 1290 sima és 150 US tervrajzom.... úgy húztam ki a T28at meg a T95öt mint annakarendje :)
    Mostmár csak akciózzák vmikor azt az E3at... :)
  • lammaer
    #415690
    Hmmm... megnézem... asszem T28at addig bírtam hogy maxos legyen, de a T95höz szüséges XPt már nem voltam hajlandó összeszedni, tudva hogy a T95 is micsoda jellemformáló tank.

    A tervrajz rendszerel nem vagyok nagyon képben, megnézem mit lehet ott művelni. Lehet sok elfekvő tervrajzom van :D
  • joe662
    #415689
    Számold meg újra