418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • popey8
    #418611
    Ez az amit minden héten az 5. küldiért lehetett kapni? Asszem bal oldalon felülről a 3. menüben volt ez és alul volt egy csík is. Ott számolta a zsetonokat és ha megvolt mind a 6, akkor kaptál 2d skint, piros könyvet, meg "sok" kötvényt meg még vmiket, de másra nem emlékszem. Erre gondoltál?
  • joe662
    #418610
    Valaki tudja hogy azokért a Roham módos szerencse zsetonokért mit kaptunk?
    Mert semmi infód róla, csak annyi hogy majd beváltják értékes nyereményekre.
  • Plata
    #418609
    Tudom.
    oda is van írva valahol hogy csak paródia,de azért elég közel áll az igazsághoz.
  • Caliph
    #418608
    ez fake ,illetve valaki vicces vót :D
    amúgy szomorú de kinézem belőlük :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.06.13. 09:41:35
  • Plata
    #418607

    Jön a négy ágyús FV,csak olyan 300 ezer aranyba kerül. XD
    Vagy a hat ágyús Foch 155. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.12. 20:41:45
  • Plata
    #418606
    A hülyeségre ez jó példa.
    Győzelem!
    Csata: Ruinberg
    Járművek: AMX 50 Foch (155)
    Szerzett tapasztalat: 1 683 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 17
    Megszerzett kötvények: 7
    Szerzett kredit: 23 536
    Csatában elért kitüntetések: Tüzelj és ölj, Pascucci medál, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Hozzáadva: Automatikus tűzoltó készülék (x2)

    Arty a csata elején meglőtt mikor még el sem értem a kívánt célt,felkaptam a vizet és áttörtem az ellenségen és meg kerestem az artyt. XD
    Poén hogy egy sebző találatot kaptam be,pedig átmentem a T10-es td-k közt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.06.06. 10:51:30
  • Plata
    #418605
    Nem egészen értem én ezt a havi WoT jelentést.
    Mindig olyan jelentést kapok ami szerint hú de jó játékos vagyok.
    Közben meg tudom hogy nem,mert ha olyanom van úgyis elmarháskodom a csatát.
    Jelentésben meg 4-5 csillagot kapok,akkor a jó játékosok mit kapnak?
  • Plata
    #418604
    Mivel mostanában komolyan tele a játék hülyékkel és néha agyzsibbasztóan nehéz le tolni a napi küldiket,gondoltam vissza rakom újra a War thunder-t.
    Azt hittem idővel az a játék is fejlődött,mekkorát tévedtem,valami cseszett ronda az a játék,WoT is ultrán fut,de az szép és klassz,ehhez képest a war thunder baromi ronda,a Wot rengeteget fejlődött az elmúlt 13 évben,szebb lett és a játék is átalakult,de a war thunder ugyanolyan maradt.Kivéve hogy bejelentkézésnél a launcher vacakol és csak negyedik ötödik próbálkozásra fogadja el a jelszavamat.
  • TiborTamas
    #418603
    Nem lehet, hogy valamilyen mod miatt bugolt be nálad? Én teljesen modmentes klienssel néztem.
  • viper07
    #418602
    Hát kösz, hogy megnézted, nálam nem látszik, érdekes dolog, soha nem volt még ilyen.
  • TiborTamas
    #418601
    A replayen pedig végig látható a Centurion AX.
  • viper07
    #418600
    Sokat láttam már ebben a játékban, de ilyet még nem. Az, hogy az általam felspottolt IS7 -et nem látom még hagyján, de az, hogy az enemy Centurion úgy lövöldöz meg közvetlen közelről, hogy nem azt sem látom, na ez azért durva. Érdemes megnézni a replayt.Replay link
  • Fulcrum11
    #418599
    Na sikerült a jelenlegi verzióban a legtöbb dmg-t összelőni a wotreplays-en a svéd amx-el :) nyerhető lett volna, de a lefh arty persze belőtt fedezék mögött és utána már kb túlélésre ment.
    4.5k sebzés, 1.6k spot, 5 kill
    http://wotreplays.eu/site/6540949#province-fulcrum11-strv_m_42-57_alt_a_2

    Utoljára szerkesztette: Fulcrum11, 2023.04.24. 20:22:14
  • Plata
    #418598
    Nekem is felajánlhatná a Caliban-t,vagy Bisonte-t. :D
  • MuldR
    #418597
    Nekem is beadta az E75TS-t aranyert.
  • Plata
    #418596
    Nem tudom mi van ma,de hat csatát mentem abból ötöt megnyertünk.
    De egyik másik röhejes volt.
    Volt 15-0-s csata is.
    Na meg olyan csatában is voltam amiben az ellenség el sem talált,pedig foglaltam a bázisukat.
    Plusz Foch-al volt hogy minden lövésem iszonyú messziről átütött mindent.
    Pedig nem goldot használok.de 500+ méterről mindent keresztül lőtt.
    Hatodik csata után inkább kiléptem,mert ennyi nyertes csata után tuti szopó ág jönne.
    Hat csata alatt egy rakás idiótával találkoztam,barom Bz-176 letámadott miközben t10-ben voltam,Foch-nak meg rhino-nak még csak nem is volt kihívás.Igaz tegyük hozzá ezek olyan állatok voltak hogy roham közben lőttek és találni azt nem sikerült,újra tölteni sosem volt esélyük.
  • Plata
    #418595
    Nem tudom mennyi az enyém,nem is izgat,nálam az az elsődleges hogy élvezzem.
    De szerintem mindenkinek ki küldték,csak éppen jól el tolták.
    Miért vennék meg egy olyan tankot ami már meg van? XD
  • OnkleTonto
    #418594
    Marketingduma, nekem is küldték pedig 49 a WR-em :D
  • Plata
    #418593
    Ma felmentem a játékba,várt egy üzenet,mi szerint a WG egy ideje már megfigyel,meg figyelték a játékstílusomat,sikereimet,stb.
    Na és van egy kedvezményes ajánlatuk nekem,egy tank kedvezmény.
    Kíváncsian nézem vajon milyen tank,csak nem olyasmi amire vágyom tán.
    Nem,egy olyan tank ami már a garázsban van. XD
    Ezeknek el mentek otthonról.
  • Plata
    #418592
    Nézd ha olyan tier limitest szeretnél ami le kerül kis szintre,akkor T-34-3,Is6,Alpine Tiger jobb szerintem.Tudom Is-6 öreg verda szintén,de még ma is jó.Na és vicces mert T6 csatába is kerül.T-34-3 szintén szeret low tierbe menni,vicces E25-öket kergetni vele.
    Na és ezek kötvényes tankok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.02.22. 22:32:25
  • xotyi
    #418591
    Meg****hatom a tierlimitemet mikor már tier8-ban is erős powercreep van( Vipera /BZ kettősnél, már inkább kedvem lenne a tank seggét mutatni,hogy minél előbb legyünk túl rajta) , és többször látok 9es csatát mint bármit, egy kezemen meg tudom számolni hányszor rakott top tiernek(amióta eltökéltem, hogy 50% körülire fel akarom hozni vele a winratet). rendesen zavarban voltam, hogy akkor én most "fontos" tank lettem a csapatomnak? :D
  • Plata
    #418590
    Amikor annak idején be hozták és nagyon hirdették hogy Op akkor pont azért volt béna mert mindenki meg vette akinek nulla tapasztalata sem volt magas szintű tankokkal,én akkoriban épp a T43-at húztam.Csöppet sem volt nehéz vele harcolni az Op Type ellen.Pedig egy szinttel kissebb is.Egyetlen előnye hogy asszem tierlimites,de kicseszettül érzékenyek a moduljai,módosított konfiguráció szerintem kötelező rá.Oldalba vagy hátba lőve gyorsan ég vagy robban.Ruszki tank mesterlövész skilles lövegkezelővel tuti gyújtja.Pregerine három lőszeréből kettő biztos gyújtja,vagy a másodikra eldurran a lőszer rekesze.Az alap lőszere meg halál gagyi,egy modernebb t8 prémmel szemben mint a Skoda T56 például,szinte semmi esélye.Ha csak nem abban is béna ül.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.02.22. 13:19:17
  • kopaszeger
    #418589
    Szerintem tök jó kis gép,igaz hogy arannyal használom és elég fullos benne a legénységem.
  • Plata
    #418588
    Type 59 sosem volt jó,ez csak mese.
  • xotyi
    #418587
    Valaki elárulhatná nekem,hogy a jelenlegi metában, hogy kell használni az ősöreg type59-et? (igen, kisbetűvel, szívből gyűlölöm) Adok neki egy esélyt, biztos user error van, de harmatgyenge lófingnak érződik és úgy is teljesítek vele. Köszönöm.
  • Plata
    #418586
    Fura hogy a CS-63-on nem változtattam olyan modult ami a töltésidőt befolyásoná,még is nőtt a töltés ideje,úgy hogy lila töltésgyorsító van rajta.Nem túl sokat de 0.26 másodpercet nőtt a töltés ideje.
  • Plata
    #418585
    Passz,annyit tudok hogy ezek két különböző modul statjait kapják meg gyöngébben.
    És a field mod bónusz nem hat rájuk.
    Vagyis jobbak is meg nem is.
    Viszont 74-el repeszt a kedvenc medem velük. XD
    Úgy gyorsul mint állat.
  • suba53
    #418584
    Sziasztok!
    Elkezdtem kapni a kísérleti felszerelések cuccokat, tokeneket, de eddig nem sikerült igazán képbe kerülnöm, hogy mi is ez, és hogy lehet használni, fejleszteni.
    Pár szóval el tudnátok mondani a lényeget?
  • Plata
    #418583
    Hát pár napi tapasztalat után azt mondom hogy elég szar a tank,nagyon rémesen lassú.
    Az hogy egy O-Ho le előz terepen ciki,betonon tud menni 25-el,ha fordulni kell akkor a sebessége nagyon lecsökken.
    Vér ciki hogy legtöbbször nem jutok el vele csatába.Vk is mozgékonyabb nála.
  • Plata
    #418582
    Szerintem nincs meg kötve hogy egy tankra hány darab spéci modult rakja.
    Másik meg passz.
    De ez talán segít.

    Most nagyon sokan tolják az AMX M4 54-et,de szerintem az a tank nagyon gyenge,még akkor is nevetségesen könnyű belőni ha rejti a testét,a tornyán szép nagy pattanás van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.15. 10:05:59
  • MuldR
    #418581
    mi most a tier 10 meta heavy? Random/rankedre nem CWre.
    Egy tankra csak 1 vagy akár 3 bondos modult is fel lehet tenni?
  • Plata
    #418580
    Új amcsi nehéz tankot tesztelnek.
  • Plata
    #418579
    Az a bibi hogy a csapatok nagyon nagyon szarok.
    Keményen hülyék vannak mindenhol,ezért eléggé játszhatatlan.
  • viper07
    #418578
    Pont így vagyok én is, 9-es kifejlesztve tervrajzból. Talán a 9-es jobb lesz, mindenesetre az alfa - sebzés- terén nagy lesz a fejlődés.
    Addig gyártom az XP -t, és várom, hátha jobban megy majd vele.
    Utoljára szerkesztette: viper07, 2023.01.11. 15:43:06
  • Plata
    #418577
    Nem rossz tank,de nem is túl jó.
    Olyan átlagos.
    Prémmel én is találkoztam,de az sem üt mindig nagyot.
    Azt hiszem gold lőszerrel 49-et lőtt belém.
    Free xp-ből megvan a 8-as,tovább nincs mert elfogyott,T9 kifejlesztve tervrajzből,de még nem vehetem meg mert az előző modul nincs meg.Bele tettem a winter eventes lányokat.
  • viper07
    #418576
    Kifejlesztettem a 8 - as kínai csodát. 6 csata nem sok, de már most nem tetszik. 420-as alfa 13.2 sec töltésre fos, 221 -es pen mellett. Az arany az ok, de drága. Mindenki belő, a torony jó, de az LFP/UFP gyenge. Az alfa nevetséges eddig egyszer lőttem 400 !! felett, általában 380-390 között.
    Szemben a prémmel no chance, mert az előlről sokkal erősebb, + megkínál 850 -el ,viszonzom 390 -el. jah, és eddig 5x lőszer rekesz. Másnál jól muzsikál?
  • Plata
    #418575
    Figyelj a 10-es light arra nem jó amire kitalálták,hamarabb spotolja egy heavy tank mint ő a heavyt.
    Sőt szerintem egyik német spot sem jó,kivétel a prémek,bár a prém M41 német változata a legvacakabb az m41 változatok közül.Ha jó ligth kell akkor orosz vagy kínai.Vagy francia kerekes.
  • Plata
    #418574
    T32M prém tank.
  • OnkleTonto
    #418573
    és a bohóc skineken kívül is lesz vmi jutalom ?
  • R3nton
    #418572
    Megoldódott a hang.

    Más. Én mindig arra a tankra szoktam megcsinálni a fieldmodot, ami éppen a hónap tankja. Ez a 10es német light eléggé jellemformáló. Amúgy se nagyon tudok lightozni, de ez a kínszenvedés kategória.