418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #418650
    Jön az új japán heavy ág is januárban talán.
  • asolyom
    #418650
    Pedig érdemes a hetessel játszani, igazi kis harapós jószág.
  • Plata
    #418649
    Én azt hiszem a nyolcassal kezdtem mert kifejlesztettem tervrajzból.
  • asolyom
    #418648
    Ez a VII-es japân TD egy igen bika tank, 5100 kombináltra, 5 frag-re, és 1365 xp-re csak 1. osztályt adott.
  • asolyom
    #418647
    Ez még működik?

    A Type 5 még mindig vicces tud lenni, ha T8 ellen kell menni, meg ha az ellenfél pepega. :)
  • Fulcrum11
    #418646
    Huh, az első Pool medálomat a bérelt Cromwell B-vel szedtem össze épp most. Sajnos az utolsó KV-t már nem volt időm becserkészni :(
    Replay itt
    Utoljára szerkesztette: Fulcrum11, 2023.11.21. 22:54:36
  • Plata
    #418645
    Well deserved verda,november végén kapjuk.
  • Plata
    #418644
    HANDOFBLOOD
    7 nap prém,250k credit,T34-85m tank,stílus és sok egyéb szarság.
    Ha t34 megvan 3300 aranyat kapsz.
  • joe662
    #418643
    Nem használtál véletlenül, valamilyen jelszó kezelő programot?
    Nálunk egy helybéli arc, felrakott egy ilyet a telefonjára, majd egyszer hívták a bankból/csalók/ hogy csalók próbálkoznak a számláján.
    Ők nem pint,és társait akartak elkérni, hanem csak fel akarták tartani amig váltogatják vissza az állam kötvényeit, és ne a push üzenetekkel foglalkozzon.
    Emberünk rohant a bankba, miközben velük beszélt, mire beért addigra 10+ misi-töl meg is szabadítottak:-(
    Ez után derült ki, hogy a jelszó kezelő programon keresztül, klónoztak a telefonját, vagy mit csináltak.
  • suba53
    #418642
    Megoldódott a probléma. Visszaállították az accountot, nem veszett el semmi.
    Remélem most már elég magasra húztam a védelmet, hogy ne tudjanak ismét meghekkelni.

    Vigyázzatok ti is. A telefon hozzáadása, és egy komoly, 20 karakteres random jelszó már elgondolkodtatja a betörési szándékkal kavaró hackereket, hogy más felé próbálkozzanak.
  • suba53
    #418641
    Köszi. Ezt megjegyzem. Végül is újra telepítettem a teljes játékot, hogy így kényszer pihenőre kerültem, szemét hackerek miatt.
    Most jónak tűnik, másik accounttal próbálva.
  • joe662
    #418640
  • suba53
    #418639
    Végül is hagytam a fenébe a két szintű hitelesítés beállítását. Külső appokat kéne telepíteni a telefonra, azokkal vacakolni, ahelyett hogy egyszerűen a műveleteket egy SMS kóddal lehetne nyugtázni, mint a telefon megadásakor.
  • suba53
    #418638
    Te is az access controlban láttad Primorszkot?

    Én úgy értelmeztem a WoT accountnál a két szintű hitelesítést, hogy csak a fizetési műveleteknél aktív.
    Ha beállítom, akkor minden más bejelentkezési műveletnél is küld kódot a megadott telefonra?
  • suba53
    #418637
    Valami nagy gebasz lehetett. A tikettem hatására zárolták a fiókomat, és azt írták, hogy vissza tudják állítani egy négy nappal ezelőtti állapotra.
    Gondolom az után törhették fel. Beleegyeztem, és várom a feloldást, és visszaállítást.
    De hogy Kazahsztánból hogy tudták megszerezni a jelszavamat, és bejelentkezni az én fiókomba, az rejtély.
    Talán még időben változtattam jelszót, egy random 20 karakteres van most, ez stabilan működik. - egyelőre. :-)
    Most érzem annak a súlyát, hogy a Gmail milyen komoly biztonsági eljárásokat használ. Mert a jelszóváltoztatást csak egy az email címemre küldött linken keresztül lehetett megoldani, azt meg nem törték fel. ( remélem. )
  • suba53
    #418636
    Lehet hogy összefügg a vázolt problémámmal. A játék oldalán az account managerben az Access Controlban, ami azt mutatja, hogy mikor és honnan lépett be valaki az accountba van Kazahsztáni belépés is regisztrálva. Ez kicsit idegesítő. Írtam egy jegyet az ügyfélszolgálatra, kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak kihámozni. Pár napja amikor kezdődött beállítottam egy extra erős jelszót, meg hozzárendeltem telefonszámot is, de a mai nap is bejegyzett idegen hozzáférést.
  • suba53
    #418635
    Hol találom ezt az Integrity check funkciót a Game Centerben?
  • joe662
    #418634
    Elég sok helyről olvasni ezt most. Bár én nekem nem szokásom minden sz..a ráklikkelni,de azért bekapcsoltam:-)
    Amúgy ez nem az a scam,amin a replay linkeket küldözgetik ingame?
    Mondjuk 1x kaptam ilyet, onnantól kikapcsoltam az üzenetküldést ,csak barát irhat.
    Most megnéztem nekem 185 db van:-o
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2023.10.26. 11:27:17
  • Mester61
    #418633
    A mai napon 12:37-kor kaptam egy sms-t,hogy jelszót akarok változtatni. Érdekes mert pont dolgoztam. Majd 13:07-kor kaptam egy email értesítést, hogy valaki be akart lépni a fiókomba. Majd a wargaming is írt, hogy vegyem fel a kapcsolatot velük. Megnéztem a támadás Primorszk megyéből volt Oroszországból . Ha nincs két szintű belépésem az accomnak annyi. Vigyázzatok a szemetek megpróbálnak mindent. Én a 13 éves játékomat nem adnám semmiért. 106db prémium tankom van. Mindenkinek javaslom nagyon figyeljen oda. Élvezetes jó játékot mindenkinek,----Ja az acc megmaradt.
  • joe662
    #418632
    A game centerben van integrity check,azt futtasd, hátha segít.
  • Plata
    #418631
    Modok vannak fent?
  • suba53
    #418630
    Srácok!
    A legutóbbi frissítés óta rendszeresen befagy a játék. Annál a képernyőnél akad el, ahol két oszlopban felsorolja a két oldal résztvevőit.
    Onnan nem lép tovább. Látom az oszlopokon a csata "alakulását" beszürkülnek a kilőtt tankok, s a csata végéig ez megy.
    Aztán a következő csata már normálisan indul. Ha kilépek, majd vissza, akár a gép újra indítása után is, ugyanez a képernyő jön be, vagyis valami szösz lehet a szerveren is, nem csak a gépemen. Ez vajon hogy orvosolható?
  • Plata
    #418629
    Ki próbáltam én is a roham módot,eddig valahogy kimaradt.
    De elég jól lehet vele keresni néha.
  • Plata
    #418628
    Tegnap nem tudom mi ragya ütöt a Foch 155-be,de négy csatából háromban megkaptam a robbantási szakértőt.
    Első csata 5 lövés 3 kill.
    Második nem tudom hány lövés 3 kill,
    Harmadik nulla lövés mert hamarabb haltam minthogy lőni tudtam volna. XD Csapat hozta a hülye birka stílust.
    Negyedik csata megint 3 kill és ammo rackek. XD
    Többet nem is mertem menni,minden küldim kész lett és ilyen mázli után fix hogy 200 csatányi szívás jön.
  • Norbertboy
    #418627
    Nem tudom mi volt a gond, viszont egy router reset megoldotta. :)
  • Norbertboy
    #418626
    Sajnos modok nélkül is csinálja, először én is a modra gyanakodtam. Aztán rájöttem az ALT+Tab miatt van.

  • Sunsetjoy
    #418625
    Pár évvel ezelőtt gondolkoztam épp, hogy egy kicsit mintha jobban pörögne a prociventi a garázsban. Mint kiderült, nem a wot garázs volt bugos (mint régen), hanem közben bent voltam egy másik "garázsban" is, az Armored Warfare-ben. :D

    @Norbertboy:
    Két wot-patchel ezelőtt csinált olyat a modoktól mentes WOT telepítésem, hogy csata után garázsba kilépéskor hibaüzenetet dobott és kilépett a játékból - de ez nem ilyesminek tűnik.
    Alapból valami modra gyanakodnék, de lehet hogy valami apró hülyeség miatt fut ilyesmire. Ha nem akarsz újratelepítőset meg problémakutatást csinálni most, megvárnám a hamarosan jövő patchet.
  • Plata
    #418624
    Nem tapasztaltam ilyet,sőt az sem probléma ha közben másik játék is fut.
  • Norbertboy
    #418623
    Sziasztok!

    Ha le alt tabolom a játékot a csata kezdetekor kilép, sőt néha még párszor a csata közben is. Más tapasztalt ilyent?
    Nem hinném a gépem lenne gyenge, más játékoknál nincs ilyen és lényegesen jobb mint az ajánlott gépigény.
  • Plata
    #418622
    Bizonyos dolgokat csak akkor kapsz meg ha megveszed az improved battle passt és be fejezted mind a három részt.Megvan az összes stílus maxra fejlesztve.
    Ha jól tudom.
  • Lucifer001
    #418621
    Sziasztok . Segítség kellene a bettlapassal kapcsolatba . Gyűjtemény elemeket hogyan tudom megszerezni ? Hol találok róla pontosabb infót , egy bizonyos meghatározott " Gyüjteményelem , Gyüjtemény Amfiteátrum , KONKRÉTAN ezt kellene megszereznem . Képen Colosseum van .
  • Plata
    #418620
    Félre értesz,nem nagyon szoktam PH fórumon nézni a wot fórumot,azt tudom hogy sokszor bezárták mert hatalmas balhé volt.
    De konkrétan nekem játékban akadt bajom PH fórumon jelen lévő játékossal.
    Nem egyszer még Ph fórum bannal is megfenyegettek,pedig félre értették amit írtam,nem a Ph fórumba tettem be róluk képet amikor olyasmit csináltak,hanem a hivatalosba és aztán kaptak egy kis banánt.De azt hitték Ph-t írom és megfenyegettek hogy ha nem kussolok ki bannolnak.
    általában olyan gusztustalan stílusban írtak cseten ami miatt én biza reportoltam őket.
    Ph fórumon fent vagyok,de a WoT fórumon nem tudom írtam-e egyáltalán.Más játékok topicjait használom.
    Azt például tudom hogy GTA Online-ban a PH crew normális és értelmes tagokból áll.
    De a Ph-s WoT-osok szerintem több cset bannt kapnak mint amennyi banán terem egy banán ültetvényen. XD
  • Kancsalborz
    #418619
    PH-n sincs több "toxikus hülye" mint itt a fórum fénykorában, amikor ez itt napi min. 50-60-hozzászólást produkált, egyszerűen -mint látod- az SG halott, de magával a WoT-al is érezhetően kevesebben játszanak, így mindenhol panganak a fórumok.

    Ha még játszol ezzel, a wotinfo maradt az egyetlen magyar fórum mára, ha érdemi, aktuális infókat, válaszokat akarsz.

    Még én is oda járok vissza két-háromhavonta -amikor kedvet kapnék menni pár kört- elolvasni az újdonságokat, hogy miért is ne telepítsem vissza a game-et még véletlenül se...XD
  • Plata
    #418618
    Igaz,egyszer nyertem is ott egy prém tankot.
  • Plata
    #418616
    Most is vacak a fórum,látom írt valaki,de nem látom mit. :D
  • Kancsalborz
    #418616
    Ott van a wotinfo.hu...
  • Plata
    #418615
    SG fórum eléggé szét van esve,meg elég vacak is.
    Sajnos másik WoT fórmot nem ismerek,vagyis ott van még a PH,de ott csupa toxikus hülye van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.02. 12:33:52
  • Lucifer001
    #418614
    Sziasztok . Nagyon haldoklik a fórum . Alig találtam ide .
  • Plata
    #418613
    Úgy nézem a WoT kicsit zizi.
    Felmentem játékban és ott volt hogy 6 küldim van,3 napi 3 prém.
    Vissza mentem garázsban mert mi az hogy prém küldim van amikor nincs prémem,nézem valóban nincs prémem,újra megnyitom a küldetés ablakot,akkor már nem elérhető a prém küldi. XD
    De elsőre még ott volt.
  • joe662
    #418612
    Igen erre,de én azt hittem hogy azért extra adnak vmit,De akkor benéztem:-D
    Köszi!