418738
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • yossarianHUN
    #417330
    Működhet, csak kérdés, milyen áron. Vagy egy hete volt nagy botrány a WoWS-ban, hogy visszahoztak egy extrém kreditszorzós hajót, amiről korábban megígérték, hogy soha többet nem lehet majd kapni. A content creatorok nagy része (beleértve olyan neveket, mint Jingles) tiltakozásképp azóta nem játszik a játékkal. Persze lehet mondani, hogy kit érdekelnek a content creatorok, de manapság már bizony az egyes számú marketing a játékfejlesztőknek a Twitch és a streamerek, úgyhogy ez azért lehet, hogy rosszul fog elsülni nekik hosszú távon.

    Ezek után minimum merész, hogy a WoT-ban meg bejátszanak egy ilyen húzást.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2021.08.25. 20:43:17
  • lammaer
    #417329
    Régóta csodálkozom hogyhogy megálltak a T8 prémium takoknál wargamingék... T9/T10 prémtankok, 50K HUfért, simán működhet :D
  • Plata
    #417328
    Cseeszett randa.
  • yossarianHUN
    #417327
    Promo kód: STEELCOMMANDERS

    1 nap prémium
    10 kávé prém fogyócikk
    Sabaton felirat
    Primo Victoria (bérléses)
    5 nagy javítókészlet
    5 nagy tűzoltó
    3 +300% legénység XP booster
  • yossarianHUN
    #417326
    Holnapután maraton indul a T9-es svéd prémium Strv K-ért. Gyakorlatilag egy T9-es Centurion torony és ágyú egy Kranvagn testen. Szokásos maratoni formátum, szintlépegetés, nekünk, halandóknak összesen potom 262 ezer XP-t kell gyűjteni, 70% WR-es véristvánoknak meg ott vannak szokás szerint a spéci feltételek. Ha ezt valaki lezavarná két-három nap alatt, aztán unatkozik, lesz egy második szakasz is, ahol Sabatonos 3D skint is lehet szerezni rá.

    Maga a tank baromi ocsmány, de legalább érdektelen is, legalábbis számomra. Unalmasak már ezek a "csapjuk rá X tank tornyát Y tank testére, oszt adjuk ki prémként" történetek.

    Na de a végén a csavar: ez nem ilyen T9 jutalomtank, hanem az első, valódi T9 prémium. Extra kreditszorzója van, sőt, bondból is többet hoz, mint egy átlag tank. Tyűha. Nyitom is az atombunkert, mert most fog csak kitörni a mindent elemésztő népharag, nem is véletlenül.
  • bekescsaba
    #417325
    köszi
  • yossarianHUN
    #417324
    Íme.

    Ez még a sandbox verzióról íródott cikk, úgyhogy lehet, hogy lesznek kisebb eltérések, de a lényeget elmagyarázza.
  • bekescsaba
    #417323
    Hali!

    Jó fél év utánvisszatértem!

    Néztem, hogy az áttöltés a hozzárendelt skillel már csak 1 mp. Változott más is a legénységi skilekkel kacsolatban?

    Írtátok ez a tank személyre szabásának lehetőségét.

    Van erről leírás valahol, ami a hazám nyelvén elérhető?
  • AJensen
    #417322
    Próbáld meg a Frontline-t! Engem most, csak ez nyugtat meg. Ebben is lesz kamu rng, de még mindig jobb, mint a random csata egyoldalú meccsei.
  • tothgyorgy
    #417321
    Azért a wg valamit ért a pszihologiához. Ha nagyon felbasz idegileg, utána mindig lök valami cupákot, hogy nesze paraszt.
  • tothgyorgy
    #417320
    9 csata 1 győzelem = laza kilépés a játékból. Tényleg hülye vagyok, hogy nem törlöm le ezt a fost.
  • Plata
    #417319
    Győzelem!
    Csata: Abbey
    Járművek: IS-6 B
    Szerzett tapasztalat: 9 750 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 7
    Szerzett kredit: 150 746
    Csatában elért kitüntetések: Nagy kaliber, Kiváló Lövész, Pascucci medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Megszerzett tartalék készlet: 15 075
    5k sebzés 1.1k spot sebzés.
    Egyedül mentem balra,nyolc tankkal akasztottam össze a bajszom.
    Összesen 16884 xp jött,így meg vehettem két szintet is a módosításokban.Is6-ra 1 szint csak 11k xp.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.20. 10:50:22
  • Plata
    #417318
    Igen láttam heavynél ad talán 1 vagy 3% hp-t.Másiknál nem tudom.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.19. 17:01:25
  • Maala
    #417317
    Maga a szint is ad x%-ot a tank egyik tulajdonsagahoz role-tol fuggoen, es 3 opciod van mindegyik modifikacional… egyik, masik, vagy semelyik sem… az 27 fele lehetoseg T10 eseten, 9 fele T8 eseten.

    Mi ez, ha nem valtozatossag. De a fo az a szintenkenti plusz es a 2. Equipment valaszthato boostja.
  • Plata
    #417316
    Ami meg a Harctéri Módosítást illeti,csak én gondolom úgy hogy egy nagy rakás szar?
    Azt igérték személyre szabhatjuk a tankunkat ahogy nekünk tetszik.
    Ehelyett csak pár béna módosítás van.
    Szintenként két választás,vagyis összesen 5 egy T10 tanknál.
    De ezek a módosítások nem szabadon választhatók,így igazán nem lehet a tankot a saját kedvünkre módosítani.
    Nem is kezdtem el T49-re xp-t gyűjteni,olyan szutyok módosítások vannak hogy az nem izgat.
    2% az álcához meg -3% a célzókörhöz,vagy +2km a sebességhez,nevetséges.
  • Plata
    #417315
    Szuper,ha nem célzol csak auto aim-al lövöldözöl robogva.
    De célozva még az orra előtti toronyórát sem találja el.
    De ez a progettó valami piszok jó tank,szerintem sosem adom el.
    Sima táras tankok ellen félelmetesen jó.
    Kharkov-on a roncsokat és egyéb fedezéket kihasználva először megettem vele egy T54E1-et majd egy Skoda T50-et.
    Rínót nem merem megvenni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.19. 11:46:57
  • joe662
    #417314
    Söt még T10el is lehet, 7v7 ben ott farmolok. Nagyon jó az a játékmód, csak ritkán van:-(
  • yossarianHUN
    #417313
    Szerintem szuper a CS-59 ágyúja, megváltás a CS-53 után, de általában is igen jónak mondanám a T9 med ágyúk között.
  • Plata
    #417312
    Cs-59-el padlógázzal dombról le robogva 572-öt pusziltam T56-ba.
    Hiába nem tudok le szokni a marhaságaimról.
    Cs-59 be jön,nem olyan rossz,de az ágyúja brutálisan szar.
    Az előbb én álltam Obj257 jött felém az oldalát mutatta,89 méterről full beszűkülve rá lőttem,úgy hogy a célkör beterítette.Eltaláltam,lópikulát,a lövésem ment aztán az object előtt vagy 10 méterrel elfáradt és a földre esett.
    Na ezen felkaptam a vizet,padlógáz be és irány az ellenség bázisa,menet közben auto aim-al kilőttem obj 257-et,Progetto66-ot Centurion 7/1-et és 703 II-t.Végül a bázison kempelő skodába is bele zúgtam.Ez a tank a normális játékot nem támogatja,ha át mész vele őrültbe akkor jó.Úgy hogy be robogtam az ellenség bázisára és a bázis elletti dombon is be rongyoltam az ellenség közé nem kaptam be egy lövést sem.
    Álló tankkal be szűkülve szépen célozva nem találtam el semmit,padlógázzal meg mind talált,szerintem ez a tank az IS5 zabigyereke.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.18. 11:24:57
  • Plata
    #417311
    Ki mondta hogy T9-el nem lehet keresni.
    Győzelem!
    Csata: Steppes
    Járművek: Progetto C50 mod. 66
    Szerzett tapasztalat: 2 682 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 32
    Szerzett kredit: 135 629
    Csatában elért kitüntetések: Kiváló sofőr jelvény: "III. osztály"
    Megszerzett tartalék készlet: 13 563
    Semmi credit izé nem volt be lőve.Mert afkolok és félóránként ha van egy percem tolok egy kört.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.08.18. 11:02:50
  • joe662
    #417310
    Igen a Progetto az nagyon jól müködik ott. Én most ezel a Skodal@mpa t56 al erölködök, nem rosz, mert még nem nagyon ismerik. Pattognak még a 9esek is sokszor, de bün lassú.
    A lila turbot meg sajnálom levenni a ConceptB-ről, olyan kis édes ahogyan robog 52kmh val:-)+a medek meg pislognak, h nem tudnak leforogni, max az Ebr.
    Edig ugy voltam vele, hogy farmolok fullban kreditet, de most már amint lehet cserélem is le Concept-re, a 8ast.

  • Lucifer001
    #417309
    F.L. kimaxolva . Tegnap este vettem észre , hogy elkezdődött . Most az utóbbi csatában ( is ) ezredesi rang elérve . Nem is ez az érdekes , hanem 1 tankkal húztam végig az egészet . 9 esek közt . Progetto 46 BEST .
  • Lucifer001
    #417308
    Rendben köszi . Igen a mostanit tudom . Az kimaxolva . Csak ha nem lesz már idén több B.P . Akkor inkább megvásárolom az Improved Passt , hogy ki bírjam váltani a Kunzét . Ha viszont még lehetséges a bogyó szerzés , akkor tiszta sor . Kunze F.L en tuti jól szerepel a száraz adatok alapján .
  • joe662
    #417307
    Ez a szezon szept6 ig tart. Az utolsónak meg gondolom valamikor decemberben lesz vege.
  • Lucifer001
    #417306
    És mikor ? Van valami infód ?
  • suba53
    #417305
    Ez mit adott? Elfogadta, de semmit nem látok a játékban.
  • joe662
    #417304
    Mindenféle kredit booster, kis fogyo cikk, 0 gold.
    Mondjuk a 9esek azok pont nem.
    Amugy eleg nagy baromság volt beereszteni ide a T9eket.
    Én már csak a vegjátekra rakom be őket.
    Remekül lehet apritani velük a szerencsétlen nyolcasokat:-D
  • Plata
    #417303
    Lesz még pass.
  • Lucifer001
    #417302
    Sziasztok
    Battle Pass ban össze bírtam szedni 13 tokent . Ügye a Kunze Panzer 18 token . Kérdésem az lenne , hogy lesz e még lehetőségem valamikor 5 tokent összeszedni ? Ha igen , akkor mikor ? Vagy idén már nem lesz rá lehetőség , így le kell vásárolnom pl K-91-PT ami nem tetszik .
    Köszi a választ.
  • tothgyorgy
    #417301
    WBTANKELIT01
  • Plata
    #417300
    Vereség
    Csata: Live Oaks
    Járművek: Centurion Mk. I
    Szerzett tapasztalat: 1 155
    Kapott Battle Pass pontok: 30
    Szerzett kredit: 103 028
    Csatában elért kitüntetések: Kiváló Lövész, Lehväslaiho medál, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Megszerzett tartalék készlet: 10 303
    Nem is tudtam hogy a Centurion használható tank.Négy kill és enyém lett a legtöbb xp,T9 csatában.
    Két T9-est lőttem ki,T8 és T7-et.
  • Plata
    #417299
    Ezt hogy?
    Nekem sokkal több sebzésre sem volt ennyi.
    Asszem a legjobb 160 ezer bevétel volt,összesen nem emlékszem mennyi volt,de javítás és lőszer levonás után 160k,goldot nem lőttem.
  • joe662
    #417298
    Jo lesz ez
    Pár T10 árát kifarmolom a héten
  • Plata
    #417297
    Úgy van hogy a max xp annyi,vagyis az összes szint feloldása.Az első szint mondjuk 20k,a következő újabb 20k,aztán még 20k és még 20k.
    Progetto-nál így van 140k összesen és az első szint 20k volt,a következő szint újra 20k.
  • Plata
    #417296
    Más kell Light és más heavyre is úgynézem.
    Valamelyik tanknál 3k xp az első szint.
  • yossarianHUN
    #417295
    Szintenként más mennyiségű XP kell hozzájuk. Tízesre több XP-be kerül egy, mint kilencesre, és így tovább.
  • popey8
    #417294
    Igazából ismerve a WG-t, semmi, csak dühítő :D

    #417293: Akkor most ez hogy van? Igen, a 8-as szinthez 224-et ír. Hetes 196 és így tovább. Akkor ezek szerint az előző szintek xp-je mindig lejön ebből? Ááá, nem ez hülyeség, mert ugyan nem voltam jó matekból, viszont így tuti nem jön ki a dolog :D Na majd ha elérem az első szintet kiderül. Mert a WG féle FM-ről szóló vidiben erről 0 infó volt.
  • Plata
    #417293
    Neem.T10-es tankra asszem 224k xp.
    T9-re meg asszem 140 ezer,ha heavy,annál néztem.
  • lammaer
    #417292
    "Most ez megint azoknak kedvez, akik milliókat ölnek a wotba vagy időben vagy pénzben és akkor váltanak free xp-t, újabb pay to win akció,"

    Most őszintén, EZEN mi a meglepő?
    Profitot akarnak termelni, hát még jóhogy olyan dolgokat is (!!!) raknak be ami azoknak kedvez akik lóvét ölnek a játékba...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.08.15. 14:07:55
  • popey8
    #417291
    Na igen, ez a játék le se tagadhatná, h fullos RNG irányít mindent IS. A tegnapi szopatás után, ma beadott egy ilyen kört. Tegnap a 2-3k dmgt alig tudtam meglőni, nem is sokszor sikerült.

    Jól látom vagy kurvára káprázik a szemem, h a harctéri módosítás kb 800.000 xp mire eléred a max szintet? Most ennek így mi értelme megint? Kihúzol egy OP tankot tech treeben FT-re akármire vagy csak mert szeretsz vele játszani és még tegyél bele 800e xp-t, h fullra össze tudd állítani a setupot? Most ez megint azoknak kedvez, akik milliókat ölnek a wotba vagy időben vagy pénzben és akkor váltanak free xp-t, újabb pay to win akció, mint a kötvényes felszerelés meg a direktíva. Mindenesetre én megvagyok ezek nélkül a módosítások nélkül is.


    Utoljára szerkesztette: popey8, 2021.08.15. 13:42:30