418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #418691
    Azért van sok light,mert a legjobb játékosok azzal tolják,az Onslaught top játékosai mind light-al nyomják,nézd meg.
    Én meddel tolom és egész jól megy.
    CS-63 nagyon jó rá.
    Én nem vagyok átlagos játékos,én a veszett őrült kategóriában vagyok. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.20. 18:17:18
  • MuldR
    #418690
    Hát ez az Onslaught nagyon gáz. Eleve az idióták bejönnek lightal (kinek akar spotolni, nincs arty) vagy Grillevel/Foschsal ami semmire sem jó 7v7ben. A bérelt, T10et sosem látottakról nem is beszélve. Aki ilyet rak, az modul, tudás és skilles legénység nelkül nyomja vagyis 1 bérelt meg 1 light és garantált a bukás.
    De mindegy is, úgy van kialakítva, hogy mindenképen pont bukás lesz. A vereségért 1-el több mínusz jár mint a győzelemért. 59%-os winratevel is folyamatosan csökken a pontszámom, soha nem fogok feljebb jutni.
    Ezt megint ugyanannak a 10 000 klános szakaszban összeszámolós játékosnak csinálták, akik az összes rewardot meg bondot bezsebelik. Átlag Joe csak húsnak kell.
    Maradok a randomnál.
  • Darun
    #418689
    Ezt a wiki irja róla... amit nyilván én szerkesztettem:

    "Armored Warfare (sometimes referred to as AW) is a free-to-play vehicular combat video game developed by Mail.ru and published by My.Games for Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S and Xbox Series X. The game features combat vehicles from the 1950s through modern day and includes destructible environments as well as player vs. environment and player vs. player gameplay.[2] The game was originally in development by Obsidian Entertainment, who worked on the game until being dropped in 2017.[3]"

    Nem vagyok valami nagy angolos, de én úgy tudom a publisher a kiadó, a developer meg a fejlesztő. És a wiki nem úgy tudja, hogy a mygames fejlesztené. És az egészen biztos (nem csak szerintem) hogy amikor még én játszottam, akkor Obsidian csinálta, de már akkor is a mygames-ből lehetett elérni. Szóval ha igy nézzük, akkor én tévedek te meg hazudsz. Az egyéni izlésről lehetne vitatkozni, de mint látjuk, most sem érdemes.
    (azt már csak halkan teszem hozzá, hogy van AW stream, magyar is, de nyilván nem 24/7, mert az aktiv időszakon kivül nem közvetit senki és ha még is akad 3-4 streamer, ilyen max 10-20 nézőt érdekel)
  • Plata
    #418687
    WT-ben ilyen az ultra.

    WoT-ban ilyen a High.


  • Ssenkradlive
    #418687
    Sóhaj...
    Inkább hagyjuk ezt, mielőtt valami olyat írnék amit nem kellene...XD

    Azért még annyit: Bevételeknek, üzemeltető cégeknek utánanézhetnél csak úgy brahiból is már, pár kattintás az egész...
    Úgy írsz választ meg vitatkozol, hogy tele van "szerintem"-mel, meg "azt nem tudom"-mal, de azert az csak nem úgy van ahogyan írom ?...XD

    Meg úgy szerinted miért nem streameli senki ?
    Fórumok miért nem léteznek ?
    Keresd már meg az AW hivatalosát, azt nézd már meg a "forgalmat" rajta, úgy a megtalálásához is sok sikert...XD

    Az meg hogy a WT valaha is jobb volt mint a WoT, azon meg felröhögtem...

    Inkább tudod mit ? Igazad van, úgy lehet ahogyan írod... ;)

  • Plata
    #418686
    Grafikailag elavult.tavaly is felraktam újra valamikor ősszel vagy tél elején.
    Jah mindjárt megnézem steamen.
    Igen utoljára ősszel volt fent.
    Nyáron meg azt hiszem több mint egy hónapig,mert emlékszem hogy valamelyik hónapban megvolt a 21 vagy 28 napos belogolás zsinórban.
    Kaptam is érte valami nevetséges hülyeséget.
    Persze tök értéktelen marhaságot.De én csak légelhárítóval tudtam játszani.Plusz a WoT után a kb 15 éves grafika kicsit fura.
  • Darun
    #418684
    Azért annyi játékosa még is van, hogy megéri nekik vinni a játékot. Ha évek óta halott, akkor miből tartja el magát? Hogy a fejlesztők mit csinálnak a játékkal, azt nem tudom, mert évekkel ezelőtt én is abbahagytam, de valószinű hasonló lehet a helyzet, mint a WoWp-vel. Bár annál azért talán többet fejlesztenek, pedig nem hinném hogy a fizetős játékosok száma magasabb lenne. Főleg úgy, hogy a játék sokkal bőkezűbb, mint akármelyik WG-s játék. Akik anno komolyabban foglalkoztak AW-val azt mondták, a játék nem rosszabb a WOT-nál (ezt én is aláirom, sőt, sokkal jobb) viszont semmiféle reklámra nem költötek, a WG meg hatalmas pénzeket öl bele. És a játékosbázisok eltérő mérete miatt egy kezdőnek kb semmi esélye nincs AW-ben, hiszen alig streamel valaki, ők sem kezdő barát módon, bizonyára yt-on jóval kevesebb tutorial videó van.

    Igen, egyrészt szükség volt egy gyorsabb játékra, másrészt a WoT-ban is egyre több az olyan tank, ami már nem 50-es évek, holott hivatalosan ez volt a felső határ a játék indulásakor, de kijött az AW amiben a kezdő szint volt ez, illetve a WT is behozta a modenr tankokat, valamit neki is lépni kellett.
    A tavalyi év végén rémlik valami videó, ahol az idei tervekkel kapcsolatban voltak "bemutatók" és ott mintha láttam volna valami új csatamódot, ami az AW hybrid cstamódjának a koppintása lett volna (mivel csak pár jelenetet mutattak és az is videó volt, nem ingame részlet, igy elég nehéz lett volna pontosan beazonositani).

    Tökéletesen megértem a bohócskines problémádat, de én azt mondom, inkább ezekből húzzon pénzt a WG, minthogy OP prém járművekkel játszhatatlanná teszi a játékot a ténylegesen f2p játékosok számára. Persze ezt úgy, hogy opcionálisan ki lehessen kapcsolni a skineket annak, akit ez zavar (bár ha WG nem is csinálja meg, mod biztos van ilyen is). Ahogy az idő változik, változnak a játékosi igények is. A fiatalabb korosztálynak már rövidebb, pörgősebb csatákra van igénye, amit a WoT nem tud megadni (az nem pörgés, hogy az egyik csapat 3 perc alatt megeszi a másikat). Emiatt kell a respawn rendszer is, meg hát kellenek modern tankok, mert a WoT nagyon újat már nem tud nyújtani.
    És ha jól emlékszem, nem a mygames vette át a játékot az Obsidiantól, előbbiek a kiadó, utóbbiak a fejlesztők voltak. A játék már akkor is a mygames klienséről futott, amikor még az Obsidian fejlesztette (kb akkor hagytam abba én is).

    Reménykedni lehet, persze, de én olyan nagy letisztulást nem várnék ettől az új cémtől.
  • Ssenkradlive
    #418684
    Oké, ezeket értem, de azért az gondolom neked is világos, hogy az hogy neked mi tetszik és mi nem az egy dolog, de hogy mi "felett járt el az idő" és mi "elavult" vagy nem, az meg egy másik.

    Mert azon kívül hogy a WoT-al nincs versenyben, a WT számai kifejezetten nem azt mutatják ami a te mondasz. ;)

    "Elavult" majd akkor lesz, ha már kevesen játszanak vele.
    Mi most másról beszéltünk eddig.
  • Plata
    #418683
    Az Sg már jó ideje teljesen gáz.
  • Plata
    #418682
    A repülős része nem érdekel.
    A World of warplanes-el is azért játszom mert ingyen lehet aranyat farmolni a Wot-hoz benne. XD
    Nem vagyok valami nagy repülős.
    WoWp-ben is max a bombázás érdekel.
    WT-ben meg csak a légelhárító tudott lekötni,de mivel a tank fejlesztés kicseszettül béna a többi ágat is húznom kellett hozzá.
  • Plata
    #418678
    Vicces,de úgy néz ki hogy a játék nem annyira szereti ryzen-t,akiknek fagy meg ki dobja a legtöbbjük ryzen-t használ,az sem előny ha a legújabb.
  • Ssenkradlive
    #418680
    Hülye sg...

    A 418678-as hsz.-em, Darun-nak ment, az utolsó meg Plata-nak.
  • Ssenkradlive
    #418679
    A War Thunder egy "repülős" multi pvp játék, és abban pedig a kategória császára.

    Anno a WG-vel piaci verseny miatt csinálta meg a tankos részt, a (WG meg a WoWP-t) de alulmaradt, és inkább piaci rést tölt ki azon része mint irányt mutat. ;)



  • Ssenkradlive
    #418678
    Miről beszélsz ?
    Az Armored Warfare évek óta halott. Európai/Amerikai játékosbázisa mára olyan pár száz fő körül mozog, az orosz meg pár ezer körül.
    Az Obsidian már 2017-ben lepasszolta amikor a nagy "WoT verőnek" kikiáltott játék messze alulteljesített, és átadta az akkor még orosz Mygames-nek.
    Azok még egy darabig hoztak is egy alap (de persze a WoT-tól meg WT-től messze elmaradó) szintet, de ők is inkább otthon, a szokásos ruszki üzletpolitika, kommunikáció, játékosokhoz való hozzáállás miatt a külföldi játékosok 90%-a elkopott pár év alatt.

    Azután mikor 2022-ben a Mygames lelépett oroszországból is, a hülye nacionalista ruszki playerek is ignorálták a game-et azonnal, azóta az AW gyakorlatilag a nemlét határán van.

    Hogy mi lesz vele azt ki tudja, de ne csináld már, a Wargaming-nek egy olcsó mobilappot nem éri meg az AW-játékosaiért kifejlesztenie, mert nincs kiért...XD

    Ez az új game egyertelműen a WoT megjelenése óta totálisan átalakult multis gamepiac új igényei szerint készül, semmilyen versenyre nincsenek kényszerítve, a piac ezen szegmensét régóta uralják versenytárs híján, akármit is mond egy-két WT-fan.

    Az WG üzletpolitikája mindíg is jó volt, lasd a nyilvános adatokat a cégbevételeikről, most is időben lépnek, meg a WoT népszerű, de már régi cím, a piac változott, csinálnak valami újat.

    Amit én írtam az előző hsz.-omban az csak a saját "ízlésem véleménye", mert azt látom hogy az a game már nem nekem készül, meg abban reménykedem, hogy a WoT majd annk köszönhetően úgymond "letisztul", és újra játszható lesz, ennyi.


  • Plata
    #418677
    Nézd én is szoktam időnként steamen játszani WT-vel,de afelett baromira eljárt az idő,a grafikája már rohadt elavult.
    Mindent fullra véve is már elavult.Egyébként a tankok mozgása nekem sosem jött be.Nem érzed hogy a tank haladna talajon vagy betonon,inkább csúszkál mint egy jégre tévedt gumikacsa.
    Plusz eszetlenül érződik hogy ezt ruszkik készítették.
    Az egész fejlődés a játékban röhejes.
    Nem lehet úgy fejlődni mint WoT-ban,plusz a játékban igazából a ruszki tankok piszkosul erősek.Két tierrel kissebb ruszki simán kilő miközben te megsem tudod sebezni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.19. 18:57:50
  • Darun
    #418676
    Nem a fogalmazásoddal volt probléma. Én kb 3 percet néztem a játékot, mert az 5 streamerből csak egy volt csatában, az összes többi a garászban bohóckodott, CC meg be sem tudott lépni, kifagyott neki a kliens.

    Am azért van szükség erre a játékra, mert úgy gondlják hogy elhúzhatják azt a réteget, aki már megunta az Armored Warfare-t, mert ahogy néztem, ez annak a koppintása. Az hogy eszméletlen ocsmány a játék, most még betudható a korai fázisnak, de azért fel kell kötniük a gatyeszt, ha labdába akarnak rúgni az AW mellett. A Tundernek sztem nem lesz konkurenciája, mert az még árkád módban is közelebb áll a szimulációhoz, mint amennyire a WG játékok valaha is állni fognak. Azért kiváncsi vagyok, mit fognak tudni kihozni belőle.
  • Plata
    #418674
    Mellesleg a játék még rohadtul optimalizálatlan.
    Grafikában két beállítás lehetséges,min és max opció.
    Min opcióval 150-170 fps van,max-el 50-70 fps.
    De cseszettül beszaggat.
    Nincs semmi egyéb beállítás lehetőség,plusz az irányítást minden bejelentkezésnél újra kell állítani,mert nem menti el a játék.
  • Ssenkradlive
    #418674
    Nem jól fogalmaztam, vagy mi ? :)
  • Plata
    #418673
    Ha azt hiszed hogy ezek hosszabb csaták lesznek tévedsz.
    Eleve gyorsabbak a tankok.Persze egyenlőre unlimited respawn van,de ha a csapat ügyesen foglal akkor pikpakk vége.
    Na és pénzért eleve megvehetsz minden féle szarságot,pénzből a tankot is parancsnokot is lehet fejleszteni.Ha eleget perkálsz szerintem egyből maxra fejleszthetsz mindent.Perkeket felszerelést upgradet mind lehet venni pénzből ha jól láttam.
  • Plata
    #418671
    persze megint nem látom a hsz-t.
  • Ssenkradlive
    #418671
    Néztem belőle pár videót, és persze még sok minden változhat megjelenésig, de elsőre az irány nekem nagyon bejön.

    Ez egy ilyen X-generációsoknak tervezett színes-"szaros" idegbeteg rohangálós, a konzolos wot, és a valorant együgyű szerelemgyemekének tűnő csillivilli parasztvakítós f@s, ami remélhetőleg a mostani 3-perces csataátlagot okozó közönség nagy kedvence lesz, benne minden sz@rral amit ők szeretnek, a kismillió játékidegen b#zis csillámf@szláma skineken át a masszív fizetős tartalmakig, és átmennek ezt játszani, a "régi" WoT-ot meg játtsza az a kőzönség tovább, aki az eredeti játék miatt kezdett bele, és sokkal élvezhetőbb lesz ismét.

    A remény hal meg utoljára...XD
  • Plata
    #418670
    Elindult a WoT 2.0 alfa teszt,raknék be képet,de tilos.
  • Plata
    #418669
    Hajósban én az asszimetrikus csatákat szerettem,sokat is játszottam vele amíg bent volt,sajnos kivették,pedig imádtam az 5v15 csatákat.
  • Caliph
    #418668
    ez egy időben volt a hajósban is
  • Plata
    #418667
    Kb igen,viszont sajnos roham-ban nulla csatával is lehet t10-be menni,mert kapsz T10 bérelt tankokat.
  • asolyom
    #418666
    Lényegileg ez is olyasmi, 7 vs 7 és rangokat lehet elérni.
  • Plata
    #418665
    Roham nem ranked.
  • asolyom
    #418664
    Kizárt! A hajósban is agyf@szt kaptam a ranked-től. :-)
  • Plata
    #418663
    Menj el rohamra,csupa bérelt tank,szerintem sosem láttak előtte t10-et.
  • asolyom
    #418662
    Jaja, red line sniper T95 és Minotauro, csak pislogok, hogy az ilyen "játékosok" mit szívtak. A sok idióta turista Patton már csak hab a tortán. Legtöbbjük csak forgolódik, mint a fürdős k**va, azt sem tudja, honnan kapja a lövéseket. :)
  • Plata
    #418661
    Spéci BP van és roham,tele a játék barommal,nem lehet játszani normálisan.
  • asolyom
    #418660
    Bírom a "report EBR" rage-et a chaten. Aztán persze kiderül, hogy az ilyen nagypofájú fele annyit nem csinált, mint én a kis fospisztollyal. :)
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2024.01.15. 21:01:53
  • asolyom
    #418659
    Nekem csak Object 261 van olyanból.
  • Plata
    #418658
    Bakker,tudod milyen poén T10 artyval aratni?
  • asolyom
    #418657
    Nagy ötlet volt. Így is van elég káposztalepke T9-10-ben, most lesz még több ezzel az ipari hulladékkal. Soha életében nem járt T9-ben, de mivel most lett egy ingyen tankja, hát próbáljuk ki. Már nem egy ilyen 45 csatás figurával találkoztam ebben a Patton sz@rban. Akkor vagy szerencsés, ha az ilyen nem a te csapatodba kerül.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2023.12.22. 13:41:14
  • Plata
    #418656
    Jah elnéztem a naptárt. :D
  • Fulcrum11
    #418655
    Péntek reggel lesz, igen. Szegényt szénné nerfelték sajnos, stat alapján a T8-as Renegade lényegesen jobb nála. Hát meglátjuk.
  • Plata
    #418654
    Holnap regel 7 órakor aki felmegy kap egy ingyen T9 patton tankot karácsony alkalmából.
  • joe662
    #418653
    4v1 és most nem csesztem el :-D
  • asolyom
    #418652
    Próbáltam volna ma TD-vel játszani, de nem lehet. Minden egyes meccs 15-2, vagy 2-15. Vagy nem érek oda a sebzésre, és 1-2 lövés sikerül, vagy olyan gyorsan döglik a saját csapat, hogy azért lövök 1-2 lövést.