418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #418731
    Dropraktárban kell igényelni.
  • suba53
    #418730
    Hogy működnek a Twitch dropok?
    Össze van kötve a WoT accountommal, már órák óta megy a gépemen Quick Baby élő közvetítése.
    Mikor és hol láthatom az ígért dropokat?
    Mert eddig még semmi.
  • Plata
    #418729
    Teljesen idegenek a játéktól.
    Kapcsold ki a nem történelemhű megjelenítést.
  • asolyom
    #418728
    Ezek az új Battle Pass 3D stílusok rém undorítóak.
  • Plata
    #418727
    Próbáld ki hogy tárassal lövöd.
    EBR ellen miért nem veszel egy Lt-432-t?
    De gyors med is jó ellene ha van rajta turbó vagy kisérleti gyorsító.
  • asolyom
    #418726
    Gondolkodom, hogy vissza kellene venni a T-54 lwt-t, EBR-eket rammolni. :)
  • asolyom
    #418725
    Nem csak gyullad ez a sz@r, hanem a lőszer rekesze is robban. :-)
  • Plata
    #418724
    Az biztos jó lett volna,grille szereti ha megtalálják HE-vel.
  • asolyom
    #418723
    Ma egészen jól adta a 60TP, jó néhány bamba 452K-t oldalba vertem vele. :-) A legutóbbi csatában sajnos a Grillére már nem értem oda, pedig be volt töltve a HE lőszer. :-D
  • Plata
    #418722
    Mindig ez szokott lenni.
    Az obj780-al is csupa hülye mászkált.
    Élvezet volt rájuk vadászni mert ingyen killek voltak.
    Ez a vacak úgynézem könnyen ég.
    Tárassal kétszer lőttem meg az oldalát kétszer kigyulladt.
    Kíváncsi leszek artyval milyen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.23. 21:56:04
  • asolyom
    #418721
    Hihetetlen, hogy megint mennyi barom játszik ezzel a 452K-val. A legtöbb egy lövés után meghal.
  • Plata
    #418720
    A japcsi heavy tank ágyúja nagyon jó,sniper ágyú,de akkorát sebez mint egy T7 heavy ágyúja,cserébe nagyon gyorsan tölt.
    De hiába a gyors töltés,ha lófingot sebez.
    Némelyik t10 ligth is többet sebez tőle. :D

    60TP-ben tarts He lőszert,sima tank ellen lópikulát sem ér,de papír td-kbe iszonyatosat sebez.
    Grille-t meglövöd vele azt nem köszöni meg.De ha t8-ak közé kerülsz akkor skorpió és hasonló nyitott papír verdákat oneshotolja kb.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.02.20. 10:58:23
  • asolyom
    #418719
    Én ott csak a nyolcasig mentem.

    Ma reggel is mentem két csatát a 60TP-vel, elsőben lőttem 1500-at, mert szinte mindent elmisszelt az ágyú, utána Pearl Riveren lőttem 5000-et, ott meg mindent beadott. Ilyenkor reggelente még lehet normális csatákat is menni. De ennek a tanknak a páncélja is ilyen, vagy minden beüti, vagy pattintok vele 7000+ dmg-t.

    Kíváncsi leszek én erre az S. Conq. & Mino nerfre.
  • Plata
    #418718
    Én kedvelem.
    Az új japán heavy egy vicc.
    Szarabb a lövege mint egy mednek.
  • asolyom
    #418717
    Nagyon szeretném szeretni a 60TP-t, de komolyan néha az agyf@asz kerülget attól az ágyútól olyan homályokat tud lőni. Papíron 0.33 a pontossága, de néha azt érzem, hogy a T8-as Gonsalo a 0.4 pontosságával jobb "sniper". Most is Studziankin háromszor is mellé ment a teljesen becélzott lövés egy S. Conq. kupolájára, pedig nem is mozgott, és 150 méterre volt.
  • asolyom
    #418716
    Tényleg rettenetes. Hétköznap simán 55% körül van a WR, vasárnap 30%, de szinte ez hétről hétre így van.
  • Plata
    #418715
    Ma megint iszonyú sok a hülye,tele vannak a csaták toxikus játékosokkal akik a társaikat kilökdösik az ellenség elé.
    Vagy vízbe lökik.
  • asolyom
    #418714
    Nekem szerencsém volt, ma 10-ből 7-et nyertünk T8-ban. Viszont T10-ben a szokásos 5-ből 1-et. Még mindig nem megy a fejembe, amikor valaki egy IS-4-gyel, vagy VZ 55-tel beül a térkép sarkába egy bokorba. Nem zavar, ha valakinek ez a stílus jön be, de akkor miért nem játszik Grillével, vagy Strv-vel. :-)
  • Plata
    #418713
    Most T8 is tele van barommal.
  • Plata
    #418711
    Ez a tank becserélési akció tönkre vágta a játékot,tele a játék prém állatokkal.
  • asolyom
    #418711
    Hogy ezzel WZ-111 Csi-Linnel mennyi agyatlan barom rohangál. Nincs is az ilyennek más T10 tankja csak ez, meg a BZ-72-1. Félreértés ne essék, a WZ nem egy rossz tank, de magától ez sem játszik. :)
  • Plata
    #418710
    Két Cs-63 nagyon durva tud lenni együtt.
    Győzelem!
    Csata: El Halluf
    Járművek: CS-63
    Szerzett tapasztalat: 1 318
    Megszerzett kötvények: 210
    Értékelési pontok: +41
    Szerzett kredit: 173 519
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Hozzáadva: Leszerelő készlet (3x)
    Személyes tartalékok: A csatában szerzett extra szabad és legénységi XP (x3), További kredit csatánként (x1)
    Egyébként nincs prémem.És nem lőttem gold ammot.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.28. 10:46:19
  • Plata
    #418709
    Mobilitásjavitó rendszer,túlélőképesség-növelő csomag,innovatív töltőrendszer.
  • Plata
    #418708
    Nekem is meg van még,de az Is-4 is.
  • Plata
    #418706
    Egyébként jönni fog egy T9-es rakétás cseh nehéz tank is.
  • asolyom
    #418706
    Olyan nekem nincs, de az IS-7 egy örök darab. Ahhoz képest, hogy az egyik legrégebbi tank a játékban, még ma is teljesen jól használható.
  • Plata
    #418705
    Rammolni akarsz?
    Bz-75.
    Amikor rakétával rástartolsz egy ellenségre az cseszett jó.
    Dombról rakétával bele az ellenségbe az állati.De folytottam már vízbe is T10-est rakétával. :D
  • asolyom
    #418704
    Én meg most az IS-7-et szereltem fel egy rammolós builddel, amillyenel Kajzoo is játszik, csak ebben a f@aszom kempelős random csatákban nagyon ritkán lehet használni. A csapattársakban szinte soha nem lehet bízni, hogy valami aktív játékot mutassanak, így meg nehéz támadóan játszani. Karélián is megpróbáltam a dombot elfoglalni, de persze a mi csapatunkból senki nem jött, míg az ellenféltől a fél csapat ott volt. Óriási mázli volt, hogy így is sikerült nyerni. Aztán Siegfried Line megint nem egy rammolós pálya, de azért egy E50M-be így is sikerült jól belecsattanni. :-)
  • Plata
    #418701
    Kisérleti gyorsító és páncél valamint jutalom töltésgyorsító.
  • asolyom
    #418702
    Milyen felszerelést használsz a CS-63-on?
  • asolyom
    #418701
    Reggel 7 és 8 között egész jól lehetett játszani, de délutánra megint az összes amőba leült wotozni. ;)
  • Plata
    #418700
    Én ma megint kaptam egy kupon-t,múlthéten 4 csatát nyertem arra kaptam kupon-t,most csináltam t9 csatában 7 kill-t és kaptam rá 40%-os kupont.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.24. 11:11:41
  • asolyom
    #418699
    Én attól a Minotauro ágyútól agyf@aszt kapok, olyan homályokat tud lőni. De nekem pl. a SU-130PM is ilyen, egyik csatában 400 méterről háromszor elkupolázom a Renegade-et, a másikban meg a Maust sem képes eltalálni.

    A T57-tel én a teljesen obszcén dpm miatt játszom. Nem mondom, hogy agyon van páncélozva, de mindenesetre többet pattint, mint az 50B, meg én vigyázok, hogy ne nagyon lőjenek meg. Megyek valakivel, aki tudja tankolni a lövéseket, aztán ha az ellenfél ellőtte magát, vagy hibázik, akkor megy bele a tár. :-) A múltkor valami unikum 260-at táraztam análisan, aztán mire megfordult már a maradék hp-ról leszedte a csapat. Sokszor van, hogy megyek a medekkel, és azokat támogatom. A majdnem 3300-as dpm igen jól jön a turbó csatákban. A VZ 55-öt pl. azért nem szerettem, mert ugyanannyi idő alatt tárazta be a 2 x 490-et, mint a T57 a 4 x 400-at, és sokszor a kettőből egy lőszer lepattant, vagy mellé ment, és az egész játék egy töltés szimulátor volt.
  • Plata
    #418698
    T57-et nem nagyon szeretem.
    Megvan,de anyám,minden belövi.
    T77 jobb. :D
    T10-ben Foch 155-el játszom inkább mert az fun.
    Vagy 60TP-vel,esetleg BZ-75 vagy Minotauro.
  • asolyom
    #418697
    "Normál csatában én nem nagyon megyek med-el,főleg nem T10-el."

    Én is inkább HT-t vagy TD-t veszek elő randomra. Mostanában, ha T10-ben akarok szórakozni, akkor vagy Jgpz E100, vagy T57 Heavy.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2024.01.22. 19:34:45
  • Plata
    #418696
    Semmit.
    A CS-63 nem hagyományos med.
    Először is 75-el repeszt,halál pontos mesterlövész ágyúja van,ami gyors.
    Normál csatában én nem nagyon megyek med-el,főleg nem T10-el.
    Van a garázsban egy rakás,de nem az én világom a med.
    De a CS-63 egy igazán fun jószág.
    STB1 Leo Centurion Ax is van a garázsban nekem is.
    De rohamban a CS-63 veszett jó.Először is rohadt gyors így egyből elfoglalom vele a spot zónát,spotolom ellenséget ettől feltölt a tüzérségi tűz,utána meg sebzéstől nagyon gyorsan töltődik újra a tüzérség.Simán lehet vele a bázist pofátlanul spamelni ha foglalják.
  • asolyom
    #418695
    A CS-63-on gondolkoztam, hogy kihúzom, de szerintem randomra vannak jobb tankok. Van STB-1, Leo 1 és CAX is a garázsban, szóval nem tudom, hogy mi pluszt adhat még a CS random csatákra.
  • asolyom
    #418694
    Sajnos a random sem sokkal jobb. Tegnap is volt, hogy összefutottam egy "vérpiros" magyar hármas Patton szakasszal. Effektív így nekünk volt 12 tankunk 15-tel szemben.
  • Plata
    #418693
    Csata: Overlord
    Járművek: CS-63
    Szerzett tapasztalat: 1 464
    Kapott Battle Pass pontok: 3
    Megszerzett kötvények: 78
    Értékelési pontok: +23
    Szerzett kredit: 195 672
    Csatában elért kitüntetések: Az istenek paripája
    Küldetés teljesítve! Jutalom: WoT Prémium fiók nap hozzáadva: 3
    Hozzáadva: Szerencsezseton (x1)
  • Plata
    #418692
    Győzelem!
    Csata: Westfield
    Járművek: CS-63
    Szerzett tapasztalat: 1 298
    Kapott Battle Pass pontok: 1
    Megszerzett kötvények: 76
    Értékelési pontok: +21
    Szerzett kredit: 157 777
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Személyes tartalékok: További kredit csatánként (x1)
    Jól hozza a lóvét.