418738
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #411517
    F..mat,holnaptol leárazzák a tankokat:-((, ma még akkor kiszorok 5 tizest :-))
  • Plata
    #411516
    Mauer-el 291 méterről hat lövést adtam le úgy T110E3-ra hogy ő nem vett észre.
    53 TP közelebb volt 153 méterre,ő sem vett észre.
    De volt még a kettő közt egy Fv4005 is.
    Totál nyugisan lődöztemn a bokorból és végig nem spotoltak fel.
    Én meg felderítettem és láncoltam is.
    Sajna T110E3-at szemből csak egyszer tudtam belőni,de a láncolással is szivattam.
    Köcsög Fv meg folyton elbújt ház mögé,pedig He-vel meg akartam küldeni őt is.
  • mrmilan
    #411515
    Sziasztok! Továbbra is szorgalmasan olvasgatom a fórumot, bár én XOBOX ONE X-en tolom. Az elmúlt majdnem hat évnyi játék után egy dolog nem hagy nyugodni. Mintha a játék szinte ugyanannyit elvenne, mint amennyit ad. Értem ezalatt kedvező/kedvezőtlen MM leosztást és a húgyagyúak arányát egy adott csatában. Ha pl. picit szeretném a WN8-am javítani (nem emiatt játszom elsősorban), akkor egyik nap megszalad, a következő alkalommal borítékolható, hogy szaros lapáttal pofáncsap a játék, és mintha egy helyben toporognék, nagyon gyorsan csökken ez a mérőszám. Bár a taktikám az én szemszögemből a "háromcsatás" szabály. Ha három csata idegbaj (nem kedvező), akkor kikapcs, nuku WOT. No nem akarlak benneteket ezzel untatni, csak gondoltam van itt még egy pár hasonló "gonddal" küszködő bajtárs. Mindenkinek jó játékot és boldog ünnepeket kívánok!
  • Maala
    #411514
    Régen sem volt páncélja. :-) És ha nem veszik észre, arat. Anno is így kellett vele játszani, hátsó sorból.
  • magyi76
    #411513
    Akinek nagyon kell a kredit az a raktarbol sok mindent el tud adni, en nem hasznalom a kelekeket, csoki, cola, kave, spageti, nagy javitocsomag,
    nagy elsosegely es tuzoltokeszulek, csak a 3 utobibol van 1600 db 10 000 ezerrel szorozva 16 misi kp, tehat azokat is el lehet adni ha nem hasznalja valaki.
  • Plata
    #411512
    Srácok én kaptam nagy díszt is küldis ládából.
    Meg is van a 4 nagy dísz,azt hittem majd el kell őket készítenem sok sok vacakért.
  • magyi76
    #411511
    Az a problema a Waffenträgerer, hogy ugyan olyan mint a Grille 15, magas papirvekonysagu felepitmeny, barki atlovi a tornyat raadasul a He lovedeket nagyon szereti. Nagyon rosz alcazasa volt, a mostani rengeteg light tank melett pancel nelkul nem tudom mennyire lesz orom a jatek vele,
    nem beszelve rola hogy milyen parameterekkel fog kijonni, mar ha ez lesz.
  • Lucifer001
    #411510
    Az sem rossz , hogy vereségben 3000 XP kaparok össze . Bobaczek , Pavel , Tankista , Czolgista csapattársaim megint nem voltak a helyzet magaslatén
  • bekescsaba
    #411509
    Én is neki álltam creditet farmolni. 38 %-os ünnepi hangulat + 50 %-os credit bónusz, egy jó prém light, és csak úgy fossa a pénzt, csatánként 90 000 -es átlag.
  • Lucifer001
    #411508
    Igen olvastam én is , hogy talán kevesebb lesz . De azt a visszajelzést is írták , hogy sokaknak nagyon tetszett Akkor nem értem hol a hiba ? Mi ebben a túlzás ? Túl sokan megszerezték a AE Phase tankot ? Az miért baj ? Ne örüljenek már ennyire ? Nem látom benne a logikát .
    Köszi magyi76
  • joe662
    #411507
    Igen arra tippel mindenki,hogy 25-töl indul majd.
    Az volt a terv nálam is,hogy majf Fl-ben vissafarmolom őket,de lehet a wg közbeszól
    "Idén talán eltúloztuk és túl sok Frontline epizód volt, jövőre kevesebb lesz belőle."
  • magyi76
    #411506
    Black Market...en ezt talaltam.
    https://www.wotinfo.hu/index.php/item/8655-mendemondak-es-pusmogasok-szobeszedek-es-hiresztelesek
    Utoljára szerkesztette: magyi76, 2019.12.20. 03:29:00
  • Lucifer001
    #411505
    Szentestét követően lesz . Nekem ebből a videóból az jött le .
  • Lucifer001
    #411504
    Hol van infó a feketepiacról ? Valahol olvastam én is . Ha valaki tudja linkelje be légyszíves.
  • Lucifer001
    #411503
    Hasonlót csináltam már én is . E-100 , Maus , IS-4 eladtam a feketepiac miatt . Majd FL alkalmával meg vissza farmoltam őket . Hozzáteszem nem csalódtam , mert már másnap fel is használtam a creditet . Action X ugrott a garázsba , meg a T34 B . Na mindjárt utána olvasok mikor kezdődik ez a buli . Mekkora kavarodás lenne , ha tényleg bedobnák azt a gépet . 1 pillanat alatt klikkelne több ezer játékos , megint összeomlana minden , és 3 nap lenne , mire a jogosultaknak megkapják . persze az 50 milla az eltűnik
    Utoljára szerkesztette: Lucifer001, 2019.12.19. 23:11:57
  • joe662
    #411502
    Bztos ami biztos alapon elkezdtem eladogatni a fölösleges tankokat (50m credit)

    Utoljára szerkesztette: joe662, 2019.12.19. 22:25:03
  • Tono34
    #411501
    3láda: Sexton, Sherman VC, 750gold, 100k kredit.
    Utoljára szerkesztette: Tono34, 2019.12.19. 22:10:08
  • joe662
    #411500
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Grat!
    Ügyes a kiscsávo
  • Lucifer001
    #411499
    Na ez nem semmi . 3 db ládából beadta .


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler][spoiler][spoiler]Object 703 at adta be , ezt a gold WT meg a kisfiam rászerkesztette valahogy
    [/spoiler][/spoiler][/spoiler]
  • joe662
    #411498
    Nem tudom volt-e már de ez hatalmas
    1. Aki szuperzöld vagy lila, (+1500eff), azok általában arra mennek, és azt csinálják amit kell, nem fognak hit nélkül elhalni, visszajönnek bázist védeni ha úgy alakul, függetlenek a lemming rasstól, néha a sírból is visszahoznak csatát.
    2. Aki sima zöld (1200-1500eff), azok rendelkeznek ugyanezen skillekkel, de ebben abban még vannak hiányosságok, valamint a csatákat se tudják nagyobb hátrányból, vagy egálból egymaguk eldönteni, kell melléjük csapat is. De ha van akkor azért darálnak.
    3. A sárgák(900-1200eff) azok általánosságban tisztában vannak mit hogy kéne, és meg is próbálják azt tenni, aztán vagy sikerül vagy nem. De ott már erősödik a lemming érzés, azért le kell írni általában nagy faszságot nem csinálnak.
    4. A pirosak (600-900eff) a lemmingek. Igazából csak jó esetben lemmingek, és legalább a pálya feléig elmegy nyolcadmagával, hogy ott aztán 2 light tank feltartsa őket, és onnantól se a bázist nem húzzák be, se a foglalást nem jönnek vissza lelőni. Rosszabb esetben basecampel top tier tankkal, vagy meddel, esetleg hegyet mászik Maussal. Taktikázásra totál alkalmatlanok, nem érdemes bármiben számítani rájuk, pirosak között úgy kell játszani mintha egyedül lennénk.
    5. A szuperpirosak (0-600eff) a botok. Teljesen függetlenek mindenféle ingertől, nyomja a gombot, és amerre áll arra lő. Két fő fajtája van: Az egyik aki beleszarik ha felvillan 8 piros a jobb oldalon, ő nyugodtan lekempel a pálya másik sarkában a top tankjában és semmerre nem megy, illetve a cicák, akik mint a fonalgombolyag után, úgy mennek a piros pontokra a térképen. Mindig arra amerre éppen felvillan egy. Taktikai érzékük totálisan 0, nagyobb heringnél simán belelő a társba is majd sryzik, ha úgy van a tanktól függetlenül basecampelnek bármiben ülve, vagy elsőként elhullanak a faszba.

    Hogyan látják ezt a 600 effisek:
    1. 1800+ csak gold ammos csaló köcsög noobok.. (goldal nekem is menne hah ledarálnámmindet:P)
    2. 1500+ eff és stat vadász noobok akik erre verik magukat gold ammo és fraglopkodás nélkül nem menne nekik...
    3. 1200+ noobs! meg kell mondanom nekik, hogy mit csináljanak de nem hallgatnak rám és a pályán olyan helyeken harcolnak amiket nem is ismerek!! a bázist meg csak én védem persze ki másra hárulna a neheze!!
    4. 900+ na ők tudnak! nem használnak gold ammot és hallgatnak rám elég gyakran, ha elindulok egy irányba és mutatom nekik az utat jönnek velem segíteni (a többi magas eff-ű statvadász balfasz miatt kapunk ki akik elmennek a másik irányba ketten pff...:D)
    5. 600+ ők az igazi csapattársak szépen beállnak velem egy bozótba a bázistól 30 méterre és szétszedjük aki arra jön! ha nem lennének a gold ammos köcsögök akkor minden csatát nyernénk!
  • joe662
    #411497

    A dupla csöves csodára tartogattam,de közben lett egy csomó tervrajz,sztem abból ki fog jönni.
    Amúgy te beszélsz,aki végigjátszotta a Wotot?
  • Lucifer001
    #411496
    Köszi . Ez rendes volt tőled . Elpazaroltál 1 ilyen bizbaszt miattam . Köszi .
    Egyébként B+ a 826 000 Fríxpédet
  • joe662
    #411495


    Könyvben,kattints a díszre,és akkor egyből beállít mindent a gépen.
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2019.12.19. 18:51:58
  • Plata
    #411494
    Szerintem is,még csak most kezdődött el az event,egyenlőre csak gyűjtsd a díszeket és kész.
    A napi küldikből rengeteg dísz összejöhet,fölösleges még szerintem a kollekcióval foglalkozni.
    Rakd 10-esre a hangulatot,na meg gyűjtögesd a díszeket.
    Én csak majd a végén kezdek el gyártogatni.
  • joe662
    #411493
    Azt hiszem nagy diszt nem is enged,és igen,szerintem az 5ös díszekre érdemes elhasználni..
  • Lucifer001
    #411492
    Okés vágom . De szerintem jobban járok , ha nem arra használom fel , hogy 10 szintre rakjam a hangulatom , hanem mikor már nagyon kevés hiányzik a kollekcióból . Nem ?
  • Lucifer001
    #411491
    Mindjárt megint rápróbálkozok , mert sehogyan sem akarja . már mindenhova kapcsoltam , és végig klikkelgettem szintenként , de semmi .
  • joe662
    #411490
    Ha az be van kapcsolva akkor nem fog diszt duplikálni,hanem kidobja egyből amit kiválasztottál.
    Szal válassz egy elkészítendő díszt a könyvből,és go.
  • Lucifer001
    #411489
    Jaaa így már értem . De ezek szerint ez csak akkor működik , ha a random kockát választom . És továbbra is kell hozzá töredék .
    Köszi .
  • Plata
    #411488
    Az a vacak arra van hogy dísz készítésnél csak olyan díszt gyártson a gép ami még nincs meg.
    Mert e nélkül lehet hogy újra olyat csinál ami már megvan.
    Azért nem engedi használni mert ebből a típusból már mindent begyűjtöttél.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.12.19. 17:52:04
  • Lucifer001
    #411487
    Az a biszbasz amit bekarikáztam a díszkészítőn hogyan működik , mert tekergethetem én , de nem akarja , hogy fel tudjam használni . Köszi a segítséget .

    Továbbá nagyon fontos felhívás ! A játékbéli pontos nevem Lulubell2
    Játékbéli nagy dobozok miatt írom , ha esetleg venni akarsz nekem úgy ismeretlenül
  • Plata
    #411486
    Akkor is szeretem,most voltam vele Abbey-n,a vízparti úton mentem,ott nagyon jó tud lenni,jagdtiger skorpió progetto próbálta belőni,nem ment,azon az úton eszement jókat lehet vele alkotni,lehet rejteni is sziklákkal testét és nem tudnak körbe fogni,négy gyökér nem tudott belőni én meg keresztül lőttem jagdtigert is.
    Progetto lövéseit nem is jelezte a játék jelentésben.
  • bekescsaba
    #411485
    Mert Te beteg vagy.... :-)
  • tutyimutyi2
    #411484
    Ha a játékon belül megveszem a Type 62-est akkor a mellé járó 5x küldetést csak a type-al tudom felhasználni vagy bármeik tankkal?
  • joe662
    #411483
    Az lesz, már le is esett az árfolyam 15%ra
  • Plata
    #411482
    Ugyan nem WoT de oltári nagy hülyeséget én is csináltam.
    EVE online-ban nagy nehezen összejött a pénzem álmaim bányászhajójára.
    Megvettem és felszereltem.
    Majd uzsgyi ki az űrbe kipróbálni.
    Jah de mivel már úgy vártam hogy mehessek vele elfelejtettem kötni rá biztosítást.
    Naná hogy egyből kinyírtak.
    Oda lett a hajó amiért annyit melóztam.
    Abba is hagytam a játékot. XD
    Igaz jó rég volt,de sose felejtem el.
    Én voltam a hibás,de nagy csalódás volt.
  • McFrost
    #411481
    Az lóf@sz! :D
    Én P.43 bis-en tornyot cseréltem és uzsgyi be a csatába. Tököm sem tudta, hogy ilyenkor újra be kell pakolni a lőszereket, szal ott ültem 0 skulóval. Már az elején villogtattam, hogy kifogyott a lőszer, a többiek bámultak, hogy miaf@sz?!? 1 perc után? :D Ráadásul Province volt a pálya, hátmondom akkor öngyilok, leugrattam alulra, de nem robbant le ez a fos! Ott figyeltem 19 hp-val és bokorról bokorra sunnyogtam alul előre és a végén befoglaltam egyedül. Kaptam is egy medált: sikeres foglalás, hogy a csatában senki sem vett észre! :D
  • Plata
    #411480
    Én mindent átugrottam T8-ig,azt meg tervrajzból fejlesztettem ki,minden darabját megkaptam jutalomba.
    Tovább nem megyek,most meg Obj705 és obj430u lesz mindjárt kész,folyton azokhoz kapok tervrajzot.
  • Mester61
    #411479
    Hy!

    Az semmi én a 60TP-nek annyira megörültem, hogy beléptem a csatába, kérdezett valamit leokéztam és bementem lőszer nélkül.Gondolhatod.....
  • Fulcrum11
    #411478
    Nekem a T-34/100 egészen tetszett, kellemes med tank volt, pozitívan csalódtam benne. Viszont legalább most a TVP VTU-t át tudtam ugrani xp költés nélkül, hello Skoda T50 :)