418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #411752
    Nézd meg ezt a képet.

    Gold lőszerrel lőtt az összes gyökér.
    Tudod miért éltem túl?
    Mert meg akartam halni.
    Hót ziher hogy a játék direkt szívatott és hagyott életben.
    Bementem csatába type 5-el,elindultam és igen,megszoptam,jöttek hozzám.
    Felkaptam a vizet be az ellenség közé hogy meghaljak és vége legyen.
    Asszed be tudtak lőni?Körbe vettek és lepattantak golddal,ha túl akartam volna élni fogadok hogy az első szar ki lőtt volna.
  • Megamax
    #411751
    Montam hogy nem sikerult még értelmes ellenérvet írni , mindenféle nyavajgásnak tutiláljátok de értelem még mogotte nem volt. Írod itt a gazdasági részt, mond miben befojásolja a csatát a gazdaság? Amugy ez kicsit vicces "A tankok számára már a kezdetekkor is létezett gold lőszer" persze hogy létezett de ha megnézel régebbi replayeket (ott vanak a neten) akkor nagyon de nagyon ritkán látsz olyan loszer elosztást hogy csak gold loszer van a tankban. Ma folsorolhatom az osszes tankot ami "meta" tank és mindben csak gold loszert fogsz látni vagy az elosztás 90% ban gold lessz. A másik vicces dolog meg ez "de a játékosok 99%-a együtt tud élni vele" , nos én nem akarok vele egyutélni és teszek is ellene. Ha látnád mikor beírom a csata elején a szokásos kis szovegem , mindig van pár játékos aki helyesli és miután csata végén megnézem kik voltak azok, nos hát a szimpla átlag játékosok és ha jól tudom azokbol van tobb.
  • Plata
    #411750
    Én ma annyira peches vagyok hogy ha csak gold lőszer lenne a tankjaimban,azt is a hajamra kenhetném.
    Nincs olyan csata amikor valaki ne zavarna meg,ha rá merek nyomni a kicseszett csata gombra és be hív,valami tuti hogy közbe jön.
  • suba53
    #411749
    Ebben tévedsz. A tankok számára már a kezdetekkor is létezett gold lőszer, ami csak később vált drága lőszerré.
    És az egész mechanika úgy lett felépítve, hogy számba vették a nagy átütésű lőszerek hatását is.
    Az hogy ez neked nem tetszik, az a te egyéni szociális problémád. Rágörcsöltél egy olyan dologra, ami számodra idegesítő, de a játékosok 99%-a együtt tud élni vele, és tudja használni. Ez a játék a nyers lövöldözésen kívül tartalmaz gazdasági elemeket is. Mindennek van ára, a javításoknak, a lőszereknek, fogyócikkeknek is, amik a játékon belül termelhetőek ki, illetve valódi pénzzel is lehet vásárolgatni.
    Nagyon helyesen egy viszonylag drága elemet a "gold" lőszert elérhetővé tették mindenki számára, és nem csak a jómódú, a játékra sokat költeni tudó réteg kiváltsága maradt. Fogadd el ezt tényként, mert változtatni rajta úgy sem tudsz, és a WG meg nagy ívben leszarja az ilyen nyavajgásokat, hozzá teszem hála istennek.
  • Plata
    #411748
    Két csatát sikerült mennem,de mind a kettő érdekes volt.
    Először T6-8 csata,ahol a top tankjaink kb hülye állatok voltak.
    AMX M4 49 szerintem egy idióta barom volt.Harcolni nem mert T7-8 tankok ellen inkább kiment a nyílt mezőre a kicsik ellen,azok meg megölték.
    Én harcoltam Caernarvonnal meg a többivel,mondjuk az ellenfél O-Ni-ja az egy vicc volt,nem talált el közelről.
    Másik csatában meg nyertünk,de kb 2-3 percig afk voltam,mert csata ahogy elindult és elértem a helyemre jött telefon,na gondoltam még egy bukta csata,mire vissza értem a gép elé még mindig semmi bajom,a csata meg kb ugyanott tart.
    Így aztán nem vesztettem semmit.
  • Megamax
    #411747
    Tulgondoljátok az egészet. A megoldás csak annyi lenne hogy a gold loszer ne létezzen és a HE és a HESH loszer csak akkor sebezzen ha áttmegy a páncélon. így azonna eltunnének a rovid csaták mert aki tényleg megtanulta a játékot abbol a játékosból nagyon kevés van így nem lennének elsopro pár perces csaták. Mert jelenleg boldog boldogtalan lovi a goldot és még a leghujébb játékos is tudja hogy a lapos páncélon átt fog menni a 330mm es HEAT lovedék. Mint például az E100 250mm es dontott toronyfrontja vagy a MAUS Gun mantletje és még sok más helyen. Na megy ugye nem lennének OP-k a 430U medek sem mert igaz hogy páncélozottak de azoknak sincs gold nélkul elsopro átutésuk. A tankok GOLD loszer nélkul lettek kitalálva. Ott van a Type 5 270mm es Hull armor gyengébb kukucskálókkal és az a tank is csak elolro páncélozott ahogy a szuper heavyk és ahogy elobb is írtam nekik sem lenne brutális áttuto erejuk gold nélkul. Amugy meg nem tudom miért baj az ha osszefut két superheavy akik nem tudják szembol áttloni egymást? Ott derulne ki aztán az igazság hogy melyik csapat okosabb és nem az hogy melyiknek van tobb pénze. Sorolhatnám de ugysem értenétek meg és ellenérvet nem tudnátok felhozni (eddig nem sikerult senkinek sem) szoval hadjuk, én már dolgozom azonn hogy kibannoljanak ( már minden csatából kilépek ahol akár 1 arty is van) de nem sok sikerrel egyenlore.

    Utoljára szerkesztette: Megamax, 2020.01.03. 23:47:58
  • suba53
    #411746
    Ez még istenes. De amikor 6-8 nulla van alul, az ellenfélnél meg egy sem, akkor szoktam tépni a hajam.
  • AJensen
    #411745
    15 perc van a munkakezdésig. Ödönke hagy menjen már 3 meccset, amiben egyik oldalt mindig legyalulják.
    Ez ugyanúgy ki van találva már házon belül, mint a dupla modul sebzés vagy az olyan, amikor 3-ból se vagy képes eltalálni a 100%-os legénységgel azt a nyomorult tankot, ami az oldalát mutatja.
    Sokszor csak az időm rabolják, mert 3-5 perces csatába betenni totál értelmetlen, ahogy a 30 másodperc várakozásnak is. Jesszus mennyi időt elrabolnak vele, ha tudnád 3 perc lesz a meccs, akkor már nyomnád is a kilépés gombot.
    Az, hogy kreditet farmoljak a prém tankjaimmal, ááááááá az kizárt dolog. Szépen rájuk nyomták a debil pecsétet, és kezdjél vele valamit, mert játszani nem fogsz.
    Tegnap előtt, amikor vízbe fullasztottam a tankot 0-15 lett. Az ilyenek az eladott meccsek az egyik oldalnak. Ha ez foci lenne a wg székház lángokban állna azt garantálom.
  • tothgyorgy
    #411744
    Ha az mm jó volna, a csaták legalább majdnem kiegyenlítettek volnának. Nos nem azok. Amilyen ritka egy kiegyenlített csata, olyan ritkának kellene lennie a 15:4 -nek. Miért olyan ritka a 15:12? De lehet, hogy eleve erre törekszenek. Had gyalulja le az egyik a másikat pár perc alatt. Erre tökéletes.
  • Megamax
    #411743
    Jah tényleg tök jó okolni a szegény MM et mert ilyen profi játékosokat rak össze egymás ellenmert sok esélye lett volna a csapatnak a jó kis aranyeső eso ellen
  • Plata
    #411742
    Amikor ilyen állatokat kapok csapattársnak az csúcs.

    Amúgy ez az 53TP egész jó tank,még mindig csak a stock ágyú van rajta,most fejlesztettem ki a jobbikat,de azt hiszem nem rakom fel,rosszabb a penje mint az alap ágyúnak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.03. 11:59:37
  • tothgyorgy
    #411741
    Üdv a klubban. Tegnap nekem is volt 0:15 csatám. Ilyen amikor agyaslágyultakat tesz be profik ellen. A magam ócska tankjával az eksők közt voltam. Túl sokszor ahhoz, hogy véletlen legyen. Ez az mm semmivel nem jobb, mint a régi. Gyökeres változtatás kellene. Inkább várnék 5x ennyi időt, ha kiegyenlített csapatok lennének.
  • realcsabi
    #411740
    Tegnap este meglett a 279e. Beteg. Olyan artyfókuszt kapok vele rendszerint hogy csak úgy nyekken, de ennek ellenére is 4000 feletti átlag dmg volt vele.
    Pedig messze nem vagyok epic játékos.
    Azért keserédes a dolog, örülök hogy megvan, de nem kellenének ilyen túltolt tankok ebbe a játékba.
  • suba53
    #411739
    Köszi, így már OK.

    Valahogy nem erősségük az egyértelmű fogalmazás.
  • Lucifer001
    #411738
    Sikerült STB-1 el . TVP T50/51 et felgyújtottam . Ő kapott üzemanyag tartály , lőszer rekesz , és motort . T110E4 kapott szintén lőszer rekeszt , E50M pedig lövészt .
  • papa74
    #411737
    Szia
    Addig az időpontig találj helyet neki, a lejárat után eltűnik a barakból, de ha besoroztad, akkor az idő végezetéig a tiéd.
  • Lucifer001
    #411736
    Mondasz valamit . Megpróbálom a Type 5 öt
  • Plata
    #411735
    Melyik tankodban van olyan legénységi tag akinek van Mesterlövész képessége?
    De mért nem japánnal csinálod?
    Azok 1 lövéssel sebeznek vagy 2-3 modult.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.02. 23:11:55
  • Lucifer001
    #411734
    Ezt a küldetést ti melyik német tankkal próbálnátok ? Egyszerűen nem találok olyan ágyút , vagy lőszert , amivel tudnák 5x belső modult , vagy legénységet sebezni .
  • Plata
    #411733
    Ezt kapjátok ki,53TP stock ágyúval belőttem Conquerort.
    T9 tankokkal harcolta és túléltem ebben a szutyokban.
    Vicc hogy conqueror lepattant róla.
    Valami béna Mauschen conqueror párossal harcoltam,ráadásul asszem magyarok is voltak.
  • suba53
    #411732
    Sziasztok!
    A Lima kapcsán kaptam egy női parancsnokot, és azt írja hogy elérhető április 30.-ig.
    Ezt hogy kell érteni? Addig kell neki helyet találni valamelyik tankban, vagy egyáltalán addig lesz nálam, majd eltűnik?
    Ha csak vendég és idővel eltűnik, akkor punnyadjon csak a barakkban nem szúrok ki a legénység többi tagjával.
  • suba53
    #411731
    Köszi.
    Ezek a legénységi kinézetek szerintem a legfeleslegesebb dolgok a játékban, nem tudom miért erőltetik.
    De a Panther M10 állítólag elég jó. A múltkori M56 scorpion is jól muzsikál. Megkedveltem a kis papírmasé szúnyogot.
  • AJensen
    #411730
    B.U.É.K mindenkinek!

    Hát én a mai napon elhagytam a csatát, mire a pálya másik felére értem 0-8 volt. Inkább a vizes halál, mint az ingyen frag.
    Ami jobban felhúz, hogy valamit nagyon megbuheráltak. Folyamatosan ellőnek valamit, vagy legénység vagy modul. Mire kijavítom ellőnek újra kettőt. Van olyan tankom, ahol nagy javítót kell már pakolnom ez miatt, mert alap lett a dupla modul, vagy egy modul egy legénységi tag.
    Utoljára szerkesztette: AJensen, 2020.01.02. 18:16:46
  • Malarki
    #411729
    level 1 - Crew skins, George Patton, Chester O'Brien, Wilhelm Berghoff

    level 2 - 2h 300% crew xp, 2h 100% combat xp, 2h 300% free xp

    level 3 - 15 USA blueprints, 15 German blueprints, 15 UK blueprints

    level 4 - Panther/M10, 7 Prem Days

    Redditen írták, nem tudom mennyire valós.
  • suba53
    #411728
    Sziasztok!
    A holnap kezdődő tank rewards akcióról lehet már valahol részleteket olvasni?
    Vagy várjak türelemmel?
  • joe662
    #411727
    Semennyire Mivel a töredékét se kapnám annak amit beleöltem,így inkább megtartom,még ha nem is fogok vele játszani.
  • Lucifer001
    #411726
    Ennyire? Mennyire? :)
  • joe662
    #411725
    Nem, nem az, ismerem, klántárs volt.279e re fájt a foga:-)
  • magyi76
    #411724
    B.U.E.K!
  • Plata
    #411723
    Szerintem ez valami agyhalott idióta volt.
  • Plata
    #411722
    B.U.É.K.
  • joe662
    #411721
    Boldog új évet parancsnokok legyen veletek az RNG 2020 is!
  • joe662
    #411720
    Lehet élnem kellet volna a lehetőséggel
  • nemtudommivan
    #411719
    A barátom istenitette a vk 1001-et , mondván istenien pattog. Megnéztem és tényleg. Azt se tudta milyen rendezvényen van , csak ment előre, és pattogott róla nagyrészt minden. Mondom ok , ez kell nekem. Kifejlesztettem, és vártam a csodát. Minden, de tényleg minden belőtt és folyamatosan sérült a lőszerrekesz is. Aztán megkaptuk a mauerbrechert pár csatára, és azt mondta utálja mert minden beüti. Nekem meg nagyon tetszett mert minden pattogott róla. T57 heavy ugyanez. Lesepri minden lövésem ha nem a nyakát talalom el , de mikor én mentem vele akkor semmi páncél. Maus dettó. Ha kicsit is szögben áll az oldala, én már pattogok róla. Ha én megyek vele , akkor ebből semmit nem érzek, csak ha durván beforgatom. Somua-val én mindent eltalálok menet közben is, haver csak szenved vele.
  • joe662
    #411718
    Igen, igy működik.
  • bekescsaba
    #411717
    Ennéla duplacsövünél nem lehet "bekészíteni" a duplalövést?

    Ha nyomva tartom a gombot, 5 mp múlva ellövi a lőszert?
  • bekescsaba
    #411716
    Mivel a munkáltatóm meglökött egy kiis zsével így év végén, vettem 25 dobozt.

    Kiadott mindent. E75, Duplacsövű Object, PzIIIK, Sherman, meg sok minden mást.
  • Lucifer001
    #411715
    Ez a baj , hogy küzd az ember a győzelemért , míg más a hasát sütteti
  • yossarianHUN
    #411714

    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2019.12.31. 01:50:14
  • Plata
    #411713