418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Megamax
    #411800
    Nagyon érdekes, de félreértesz de jó tudni hogy szerinted a tuntetések és a felszóllalások az elynomás ellen is csak nyavajgások.
  • suba53
    #411799
    Helyes, de ha megint elkezdesz nyarvákolni, akkor majd figyelmeztetlek.
  • Megamax
    #411798
    Gondoltam hogy nem fogsz tudni, nekem ennyi elég is volt, én maradok annál amit cisnálok te meg ne torodj vele, ha nem tudod ignorálni a dolgot az már nem az én bajom én teszek ellene hogyj átszhassak jó játékkal.
  • suba53
    #411797
    Ismerem ezt a fajta mentalitást. Most nem bocsátkoznék jóslatokba, de jövő ilyenkor vegyük elő ismét a kérdést.
  • Megamax
    #411796
    Na ezt fogalmazd meg bovebben ha tudod, miért ne lenne? Szerintem nem fogod tudni, mert a jó játékok amik nem arra mennek hogy addiktívvá tegyék a játékost azokban ilyen funkció nincs ami 1 gombnyomással counterezi a másikat. Képzeld van egy olyan játék hogy World Of Warcraft és még egy MMO nak sem sikerult letaszítani a trónlról, pedig már elég sok MMO létezik. A WOT az csak 1 tankos játék amibol nincs mégegy, a war thunder realisztikus kempelos játék, az armored warfare meg egy modern tankos játék, tudsz még egy játékrol ami olyan játékmechanikát alkalmaz mint a wot?
  • suba53
    #411795
    Rágjad csak. Majd ha elfogy lesz másik. Mert ahogy megfogalmaztad az igényeidet, soha nem lesz számodra tökéletes ez a játék.
  • Megamax
    #411794
    Az én gumicsontom 2 dolog, ne legyen 1 gomnyomásos counter egy játékban és ha valamilyen játékban a páncél fontos szerepet játszik akkor ha nem utik átt a páncélt akkor az ne okozzon sérulést. Ez a 2 dolog megoldaná az hogy ha jól használod a tankod akkor tovább maradsz életben így tovább játszhatsz. Gondolom te semorulnél ha a semmit sem csináló munkatársad tobb fizetést kapna kevesebb munkáért pedig mindketten ugyan azt csinálnátok. Ez egy játék ahol a játékosoknak mindenféle való életbeni dolgoktól fuggetlenul egyforman kell tudniuk játszani. Nem pedig attól hog ykinek van tobb pénze. A játék tele van kulonféle tulajdonságu jármuvekkel amikkel kulonféle módon kellene játszani. De jelenleg csak annyi a kulombség hog ymelyik nagyobb szintu. Mediumtank bemegy a heavy verekedobe és ugyan ugy teljesít mindenféle hátrány nélkul mint bármelyik másik tank.
  • Gyuszopapa
    #411793
    A Blitz-ben jóval kevesebb a Drágalőszer sebzése hála istennek és még klikkerek sincsenek.Igaz ott sem túl jó a járműbalance de kezelhető.Jót nevetek az idiótákon hogy hamarabb kiszedem őket.
  • suba53
    #411792
    Van millió olyan dolog az életben, aminek a megváltoztatása, jobbá tétele sokkal fontosabb, mint egy szaros játéké.
    Tedd a jövőben is olyan elszántsággal, amilyennel ezt a szélmalomharcot folytatod. Sok sikert.

    Végtelenül naiv vagy, ha azt hiszed, hogy majd a lőszer balansz megoldja a gondjaidat. A te gondod a gondolkodásmódodban van, alig várom, hogy milyen gumicsontot fogsz találni az új játékmechanikában.
  • Megamax
    #411791
    Jah igen persze én vagyok a hibás mert olyan helyre megyek a játékban és ugy forgatom a tankom ahogy kell de érdekes módom mégis a saját hibámból széttszedik a tankom. Vagy talán jobb lenne ha ott kempelnék hátul a heavy tankommal ahol a TD-k vannak. Végulis igazad van, ez is egy megoldás, talán jobb is mint ha kilépnék a játékból, mert akkor tudnák játszani is (azt a 4 percet, ugye az 5 percbol 4 lessz ha egy tankot már nem kell azonnal szarrá goldozniuk). Micsoda észbontó otlet, totálisan igazad van , legyek én is olyan mint a tobbi, szarjam le azt ami rosszul van megcsinálva és hadjak mindent ugy ahogy van azzal a kijelentéssel hogy : jólvan az úgy. Hát tudod mit nem én nem leszek olyan , az emberek a hibáikból tanulnak és én már megtanultam hogy nem szabad annyiban hagyni a dolgokat, nekem ugyan nem kerul semmibe , azt amit csiálok és szerencsére egyre tobben gondolják így. De majd te keress másik játékot magadnak ha végre megváltoztatják és akkor mi nyugodtan játszhatunk élvezetes csatákat ahol az számít hogy a játékos ugyes e vagy sem.
  • suba53
    #411790
    Hidd el te olyan figura vagy, hogy akkor is lesz valami ami miatt folyamatosan sírni fogsz.
    Ez mentálisan dől el. Mindig lesz valami, amit hibáztathatsz a kudarcaidért, ahelyett hogy belátnád, hogy a hiba benned van, a te hozzáállásodban.
  • Megamax
    #411789
    Hát koszonjék meg a goldspamer tankban ulo játékosnak , mint mondtam ha arra volna kedvem hogy 5 perces csatákat játszak akkor olyan játékkal kezdtem volna játszani. Viszont ha nem lenne igazam akkor a WG nem kezdett volna el szorakozni a loszer balanszolással, ami azért elég sokat elmond arrol hogy kinek van igaza. Megnézem majd azokat a padlo feltorléseket miután végre kiegyensulyozzák a loszereket.
  • suba53
    #411788
    Szegény csapat. Egy ilyen önjelölt bajnok, aki a saját őrületét erőlteti rájuk. Tisztára mint egy szekta.
  • Megamax
    #411787
    O nem kell aggódni én kapásból kilépek ha valaki goldot lo vagy ha van arty, ahogy a tobbiek, is. Soha nem fogom megadni az oromot a goldos játékosoknak, tolem lovoldozzék a tankot. Viszont ugyan ez érvényes a csapatomra is ugyan ugy kilépek ha bármelyik goldos tankot meglátom, olyankor nem érdekel a csata.
    Utoljára szerkesztette: Megamax, 2020.01.05. 14:29:53
  • suba53
    #411786
    Szívesen máskor is!
    Hidd el, mindent megteszek, hogy a hozzád hasonlókkal feltöröljem a padlót.
  • Megamax
    #411785
    Csak annyi van hog yén is szeretnék játszani, meg még sokan mások is és nem azért akarok folyton visszakerulni a garázsba mert valaki betoltotte a drágább loszert. Jah 1 tankomban van gold loszer és az az ELC90 de gondolom azt sem tudod hog ymiért igaz? De koszonjuk neked és a hasonló játékosoknak azt a remek 5 percet amit a csatában tolthetunk még akkor is ha nem hibázunk.
  • suba53
    #411784
    OMG. Ez nem egy szociális ellátó rendszer, vagy egy polkorrekt egyenlősdi, ha eddig nem vetted volna észre.
    De nem is tudom miért vitatkozok veled. Talán csak azért, hogy akik nem kellően biztosak a dologban, és mostanában kezdik a játékot, nehogy azt higgyék, hogy a te véleményedre egy fikarcnyit is oda kelljen figyelni. Játsszák a játékot a teljes megengedett palettával saját belátásuk, és igényük szerint

    Ugyanis amikor én kezdtem a játékot és elkezdtem ezt a fórumot olvasgatni, akkor meglepett az, hogy nagyon sokan goldnooboztak, meg szinte félve írták, hogy azért ők is visznek néha pár gold lőszert, de isten bizony csak akkor használják, ha nagyon muszáj, és szórták a hamut a fejükre, mint ha ez egy olyan bűn lenne, amit csak a paplan alatt, zárt ajtók mögött lehet megtenni. Szerintem a hozzád hasonlók dörgedelmeire volt ez a félénk rekació.

    Ebből már kinőttek hála az égnek, és aki egy ideje játszik, az úgy is leszarja az ilyen, és hasonló megmondásokat. Gold gyűlölet, arty gyűlölet, kerekes jószág gyűlölet újabban, és úgy játszik ahogy számára a legmegfelelőbb.
    Nem kell semmiféle mások által diktált nézőpontot figyelembe venni.
  • Megamax
    #411783
    Igen és ezért van ott a világ ahol van mert ami szar az ellen nem tesznek az emberek semmit, tudjátok az ember mindenhol egyformán viselkedig, mindegy hogy az egy játék vagy a valóság. Nekem ha valami nem tetszik akkor teszek ellene.Legyen egyformán esélye minden tanknak a játékban.
  • suba53
    #411782
    Hát akkor ezt megszívtad öcskös. Mert ez a játék ilyen, és mindenki nagy átütésű lőszerrel lövi a nehéz tankokat.
    Megsúgom, én is. És ha nehéz tankkal megyek, mert azért sokat megyek azzal is, akkor is előveszem a goldot ha a másik oldalon nehéz van, minden lelkiismeret furdalás nélkül. És ha engem lőnek szitává golddal, akkor nem rohanok anyuci szoknyája mögé, és nem sírok, a halálba idegesítve a fórum társaimat. Jobb lenne, ha te is így tennél.
  • Megamax
    #411781
    Nem ezt mondtam "Minden játékos játszik olyan tankkal előbb utóbb" hanem azt hogy "Csak azt nem zavarja a gold aki nem játszik olyan fajta tankal aminek a páncélja a lenyeg". Ez nem azt jelenti hogy néha beul valaki olyan tankba aminek van páncélja, hanem hog yolyan mint én aki 90% ban olyan tankal megy mert nem szeretem az esztelen ossze vissza lovoldozést. Ennyi erovel mehetnék COD ot is játszani vagy CS:GO-t ha arra vágyom hogy rohangáljak a mapon és lovoldozzek mindenre ami mozog. Nem én tankokkal szeretnék játszani ahol fontos lenne hogyan forgatom és mire lovok.
  • suba53
    #411780
    Remélem egyszer majd odaadják valamiféle évfordulós, vagy más ajándék formában.
  • papa74
    #411779
    én megkaptam 2x is :)
    tetszik, bár sokat nem mentem vele, csak most a reward tank miatt
  • suba53
    #411778
    Jó lett volna egy ilyet kikotorni a ládafiából, de nem adta. Érdekes kis jószág.
  • papa74
    #411777
    Köszönöm megértésed...úgy gondolom nem sírtam, de ha neked így jó, hát érezd így.
    Tudom, hogy a játék része, ha kell én is használom, de ahogy Megamax írja, így sokan lövöldévé teszik...és nem is szeretnék több szót pazarolni rá.
    Utoljára szerkesztette: papa74, 2020.01.05. 13:31:32
  • suba53
    #411776
    Megint csak tévedsz, és a saját kis beszűkült álláspontodat hajtogatod, mint akinek beragadt a tű.
    Minden játékos játszik olyan tankkal előbb utóbb, aminek a páncélja keményebb, és mégse rinyálnak folyamatosan, hogy a golddal átlövik őket.
    Te vagy az akit ez zavar, mert képtelen vagy felfogni, hogy mik a játék mindenkire egyformán érvényes szabályai.
  • papa74
    #411775
    Ha jól emlékszem akkor a nagy ládákból lehetett kapni.
  • suba53
    #411774
    Most hogy a tankrewards küldi miatt játszani kell kettesekkel is, látok egy AM Gendron nevű kerekes jószágot is rohangálni.
    Ezt mikor és hogy lehetett megszerezni?
  • Megamax
    #411773
    En mar többször is mondtam hogy az zavar benne hogy esztelen lovoldet csinál a játékból. Hala a goldnak 5 percesek a csaták. A páncélozott járművek hátránnyal indulnak és bujkalhatnak. Csak azt nem zavarja a gold aki nem játszik olyan fajta tankal aminek a páncélja a lenyeg.
  • Malarki
    #411772
    Mert nyilván nem teljesen mindegy hogy AP-val vagy golddal lő át bárhol,a lényeg hogy legyen miért sírni megint...
  • suba53
    #411771
    Velem is gyakran előfordul, hogy ha egy keményebb ellenfél miatt goldra váltok, akkor utána már a papírokra is azzal lövök.
    Egyszerűen a csata hevében elfelejtek vissza váltani. Pedig nem kenyerem a pazarlás, a WN értékeket meg leszarom.
    Meg az is előfordul, hogy az 5-2 kombinációval modult javítok, a kettes meg a gold, és úgy vált át, hogy fel sem tűnik. Csak esetleg a végén az elszámolásnál.
    Utoljára szerkesztette: suba53, 2020.01.05. 10:41:19
  • tothgyorgy
    #411770
    Az is lehet, hogy csak goldot visz magával.
  • papa74
    #411769
    Összességében elvagyok a goldal, csak egy dolog zavar benne...az esztelen használat. Mikor a jobb játékos, hogy az a bizonyos e-qki ne csökkenjen, válogatás nélkül mindenre azzal lő. Este 1 unicum e75ts a t6 medemre 3x lőtt "golddal" ki is szedett. Ez idő alatt szerintem válthatott volna, de gondolom biztosra ment, hogy a wn8 ne csökkenjen. Jó éjt mindenkinek.
  • ROMOTO
    #411768
    "Ellenben lehetne ezt úgy is oltani a népnek, ha csak az alap lőszer 65%-át sebezné."
    Hamarabb megtörténik, mint gondolnád, volt róla szó, már el van döntve, a HE lőszer sem fog átütni, a HESH-el nem tudom mi lesz, 1 max 2 peccsen belül visszavágják a prémium lőszer sebzését mellette megnövelik a HP-t, állítólag a történelmileg hiteles tank csatákkal is dűlőre jutottak, szóval az is lesz, az örökös vernyákolók meg majd kitalálnak valami más ürügyet az önsajnálatra ahelyett, hogy minimális intelligenciával felfogják, hogy a játék nem az ő elképzeléseiknek megfelelően működik.
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2020.01.04. 20:52:18
  • McFrost
    #411767
    Én egy közepes balfasz vagyok, semmi gondom a gold lőszerrel, nem frusztrál ha kapom, sem ha adom. Ellenben lehetne ezt úgy is oltani a népnek, ha csak az alap lőszer 65%-át sebezné. Megpróbálom logikusan: a gyárban 3 féle lőszer készül, ebből az egyik a keményfém fejes, aminek nagyobb az átütése, de ez a fémfej "hosszabb" kialakítású (csak írtam valami logikusat) ezért a robbanó töltete kevesebb, ergo a sebzése is kevesebb. Valahogy így működik a hes lőszer, mondjuk logikusan. Ebben az esetben pláne leszarnám, ha valaki golddal permetez, mert tuti kredit bukovári, ha én teszem, szintén bukovári. Tehát logikusan tier 10-ben jönnek a golderek és full szórják az aranyat, már eleve -200 e kredit és jóval kevesebb sebzés, 5 ilyen vesztes kör után lehet gondolkodni, hogy megéri-e?
    Ha a fapados tankommal betesz tier 10-be, én 8-as vagyok, lassú, esetlen, 0 pen, 0 dmg, és ráadásul mint említettem balfasz is vagyok, mit tudok tenni? Elszaladni egy bokorba és várni mi lesz? 10 méterrel mellém lő az arty és sebez 300-at, kábít, bénít, kiver 2 modult, mi retket tudok tenni? Semmit. Megyek és fullra tolom a goldot.
    Decemberben 1400 volt a wn8-am. Tetszett az olasz ág (már nem játszottam több, mint egy éve, de a fiam visszahívott, hogy legyen egy 8-as prém tankja), gondoltam kifejlesztem. Számtalanszor a stock Pantera megy tier 10-be, 0 átütés és 250 dmg, igaz ez kétszer, mert fapadosan csak 2x tudsz lőni "egyből". Megyek jobbra, megyek balra, lightról lepattan, artyról lepattan, medek vonalán megesznek, aztán egyszercsak szembe jön egy 60TP és -800 hp. Azt mivel ütöm át? Gold sem viszi sehol. Ennek vajon mi értelme? Annyian, de annyian játszanak, miért nem lehet normális mm-et gyártani? Most bő 1 hónap után, a stock szarok után 1380 a wn8-am......
    Utoljára szerkesztette: McFrost, 2020.01.04. 20:24:35
  • nemtudommivan
    #411766
    Valjuk be, hogy azért ez vicces volt :DDD
  • suba53
    #411765
    Azt meg egy értelmes embernek nem kell a szájába rágni, hogy ne költsön arra, ami nem tetszik. Amíg költöttél, addig tetszett, már nem tetszik, ne költs tovább. Költsd el inkább piára, az legalább meglátszik rajtad.
  • suba53
    #411764
    Ez nem kifogás. Minden frissítéskor elfogadtad az aktuális felhasználási feltételeket. Úgy hogy az a te sarad, hogy olyan játékban ragadtál bele, ami számodra már nem az amit reméltél.


  • Megamax
    #411763
    jah igen cska annyi a kulombség hogy amikor a játékot kezdtem akkor azt az aproságot elfelejtették mondani hogy , bocs de csinálunk a játékbol egy idiota lovoldét , ne koltsél tob bpénzt rá ha nem tetszik.
  • suba53
    #411762
    Használd nyugodtan. Azért van.
  • magyi76
    #411761
    Nagyon nagy ez az emelt kredit, naponta 1-1,5 milat rakok ossze tier 8 premekkel 45 misinel jarok, most mar lehet arany skuloval lovoldozni!
    Utoljára szerkesztette: magyi76, 2020.01.04. 16:20:24