418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • nemtudommivan
    #411840
    Azt megoldották , hogy ne tudjon írni egymásnak a két csapat , de azt nem tudják megoldani , hogy az agyhalott birka ne tudja végig klikkelgetni a csatát , csak mert ő az első percben szétlövette magát. Akit kilőttek az nézelődjön , vagy takarodjon a garázsba. Ne legyen lehetősége használni a csetet . Ennyi. Sok ész kell hozzá..
  • Maala
    #411839
    De a prémiumokba nem kell új legénység... És amúgy meg Tetrarchba arany? :D
  • suba53
    #411838
    Most a tankrewards küldi miatt elő kellett vennem az évek alatt bespájzolt tier 2-3 kis szöcskéket. Évfordulós, meg ajándék tankocskák. Kisminkeltem őket, kaptak alap felszerelést, de a legénység alap 100%-on áll, vagy még azalatt, mert eddig is csak sohanapján mentem velük. Pár meccs után besokalltam. Győzni kell, és az első 10-ben lenni. Pár perces a legtöbb csata.
    Na azokat feltankoltam gold lőszerrel rendesen, hogy legalább abból a pár sorozatból, amit a csata ideje alatt le tudok adni sebezzen annyit, hogy beférjek a 10-be. Még így is kétesélyes, mert hiába végzek jó helyen, ha a csapat elbukik. Favágás lett belőle, valóban eszetlen lövöldözés. És még így is hogy full goldot lövök nyereséges a legtöbb csata.
  • Maala
    #411837
    Az már akkor se jutott eszedbe, hogy a jobb játékosok akkor is ingyen jutottak a goldammohoz, köszönhetően a CW-ből szerezhető töménytelen mennyiségű aranynak...

    Goldammo detektor mod meg bőven azután jött csak, hogy kreditért is vehető lett a goldammo.
  • Tono34
    #411836
    T55A küldi... nemrég kezdtem újra játszani (csak nyugodtan :D ), pár utolsó küldi kellene csak, de ..... ennyi türelem a világon nincs már..
  • okosszöszi26
    #411835
    "nagyon sokan goldnooboztak"

    Az még egy más világ volt.
    Akkor a gold lőszert csak gold-ért lehetett megvenni = pénzért jobb játékos lehettél.
    Ez egy elég direkt megoldás volt a turkálásra a játékosok pénztárcájában, és főleg a noob, piroskáknak jelentett némi reménysugarat, hogy jobb játékosok lehetnek.
    Nem értették a játék lényegét, nem értették hogy lehetnek mások sokkal jobb játékosok, hát a gazdagabbja vette és lőtte a gold lőszert ész nélkül, mert azt hitte abban rejlik a titok nyitja. A csóróbbak meg abbahagyták a játékot, mert megunták a szopást.
    Ja, és nagyon lényeges, hogy a két csapat közti csetelés miatt a szembenálló csapat tagjának az orra alá lehetett dörgölni, hogy gold noob!
    Bevallom, ezt én is rendszeresen alkalmaztam, csak, hogy érezzék a pénzen vett tudáshelyettesítő nem egyenlő az igazi tudással, és jókat röhögtem magamban a zavarodott reakciókon.
    Mert azért ők is érezték, hogy ez nem az igazi.
    A legtöbben persze tagadni próbáltak először, de gold detector mod-ot használva pontosan tudtam ki lődöz golddal.

    Szerintem erre a problémára elég jó választ talált ki a WG.
    A két csapat között megszűnt a csetelési lehetőség, nincs goldnoobozás.
    A gold lőszer sima kreditért is elérhető, még ha jóval drágábban is. Ha okosan gazdálkodik az ember real money nélkül is lődözhet a hatékonyabb lőszerrel, a pénztárcákban turkálást pedig (szerintem legalábbis) kevésbé direkt módszerekkel oldották meg.
    Nem féltem őket, szerintem így is bőven összejön nekik évi 3-4 ibizai kokószippantós túra.
    Még belőlem is kihúztak 1936Ft-ot, amit már 100X megbántam, hogy kifizettem nekik.

    Manapság szerintem az igazi gond az RNG faszságai és a cheat modok elterjedtsége.
    Az RNG-n tudnának reszelni, ha akarnának, de nem akarnak hiszen nem véletlenül rontották le ennyire a pontos találat valószínűségét.
    A csalás ellen sokkal nehezebb fellépni, szerintem ezért hagyják a picsába.
  • Plata
    #411834
    Szar csata volt,nekem meg csak a last replay vagy mi van be kapcsolva,ilyen szar csatát meg minek mentsek el.
    Szokás szerint az összes birka egy oldalon ment,senki nem maradt védeni a bázist,az ellenség meg sok volt,ráadásul arty is akadt rendesen.
    De egy ilyenem van.
  • Maala
    #411833
    Aww, gondolom replay nincs, jo lenne nevetni egy ilyenen. xD
  • Plata
    #411832
    Ha már RNG,az előbb T110E4-et le akartam duplázni,csupa atom páncélozott szar jött,így He lőszert töltöttem,nincs benne gold,mert minek.
    De nem az jött nekem akit vártam hanem 50TP,nem volt idő lőszert cserélni hát rálőttem HE lőszerrel,1156-ot csapott belé.
    Életemben nem lőttem még ekkorát ezzel a fossal.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.06. 11:09:19
  • Master91
    #411831
    "heavy tankkal a legkönnyebb játszani, mivel van HP és páncél rajta, elég lassú ami megengedi az átlagnak hogy ne kapkodjon jól érvényesüljön vele, light-medhez skill is kell"

    Igen. heavybe ül a paracsidom, med-lightba meg a skill, és goldal szemből lealázzák az enemyt

    Nincs heavy meta. Kell, sokszor kell hogy győzelem legyen, megfogjanak egy pusht.


    Utoljára szerkesztette: Master91, 2020.01.06. 01:08:47
  • Lucifer001
    #411830
    És még van neki streamer RNG is

  • Lucifer001
    #411829
    Ezekkel mi lehet ? Ezt mind ma este láttam . Pózolgatnak




  • Megamax
    #411828
    Lehet a ti szemettekkel nézve de nálam ugyan ugy lovi a goldot mint mindenki más, ha páncélt lát akkor gondolkodás nélkul csapja a gold loszer gombját.
  • Lucifer001
    #411827
    Pedig Scheff egy nagyon nagyon JÓ játékos a véleményem szerint .


    Utoljára szerkesztette: Lucifer001, 2020.01.05. 20:34:59
  • ROMOTO
    #411826
    Ha már a kereséssel is gondok vannak, most erre mit mondjak? Írjál Scheffnek hogy küldjön párat neked.
  • Megamax
    #411825
    érdekes én nem sokat találtam, pedig elhiheted elég soszor beírtam youtube re hogy goldammo wot
  • ROMOTO
    #411824
    Mondom, tele a youtube goldmentes heavy, med, stb. challangel. Lila stat, gunmark, amit akarsz. Innentől nyílvánvalóan személyes ügy, hogy kinek hogy fekszik az adott tank.
  • Megamax
    #411823
    Milyen random? az MM nem random szerint sorsol, de mint mondták goldammo meta van nem heavy, garantálom ha nem lenne goldammoja a heavy tankoknak nagyon de nagyon gyorsan eltunne az osszes. A med skillrol meg akkor beszéljunk ha tényleg tud a játékos és azt amit cisnál gold nélkul teszi.
  • ROMOTO
    #411822
    Stream is van amikor órákig gyömöszöl valami gunmarkot, ha az kell.
  • ROMOTO
    #411821
    Akkor a random úgy oszlana meg hogy lenne 4 med, 4 light, 3 heavy+2 td+arty. De nem ez van, heavy tankkal a legkönnyebb játszani, mivel van HP és páncél rajta, elég lassú ami megengedi az átlagnak hogy ne kapkodjon jól érvényesüljön vele, light-medhez skill is kell, ha erősebb lenne a heavy tanknem az átlagjóskák siránkozása miatt, a játékból végképp kiszorulna a többi tankág.
  • Megamax
    #411820
    Jah sima videók akkro nem érdekes, olyanokat én is tudok foltenni mikor véletlenul jól megy, a stream lett volna érdekes.
  • suba53
    #411819
    Na végre! Már untam a sok hülyeségedet. Köszi. :-)
  • Master91
    #411818
    ezek tankok nagyrészét felváltották a lightok

    nincs heavy meta. statisztikák szerint ha jól emlékszem a csaták nagyrésze heavy tankokkal törétnik, de szerintem heavy tankból több is van játékba.
    kell a heavy, főleg ha megfelelő időbe megfelelő helyen vagy és nem ver agyon az ellenfél arannyal mert artyval. ha valamelyik megtörétnik meszeltek.

    med/light metát mondanék, a sebesség miatt, és az miatt ohgy arany lőszereddel szemből lövök a heavyket. nem kötelező taktikázni hogy oldalba kerülj.
    Utoljára szerkesztette: Master91, 2020.01.05. 19:45:47
  • ROMOTO
    #411817
    Sima videók, a hazaiak közül még Scheff is nyomott ilyeneket.
  • Megamax
    #411816
    Na az szuper, és ezek streamek? vagy csak sima videók?
  • ROMOTO
    #411815
    Ott találsz mindenfélét, sőt jellemzően szar tankokat vesznek elő, amivel elvileg lehetetlen jól játszani, KV5, IS6 pl. én szinte már az összessel láttam, sőt gunmarkolják normal lőszerrel, tier 10 ben E100, Maus, stb.
  • Megamax
    #411814
    Azt is meg tudod mondani hog ymivel játszanak azoban a streamekben? Gondolom nem nehéz heavy tankokkal ugye?
  • ROMOTO
    #411813
    Ja, nézegess gold mentes challange streamereket és látni fogod, hogy lehet lila statod goldammo nélkül is bármilyen tankban, magyarán lehet érvényesülni anélkül is csak meg kell tanulni játszani, most arról nem a játék tehet hogy te még nem tudsz annyira.
  • Megamax
    #411812
    Gold meta van nem heavy meta.
  • Megamax
    #411811
    Pont ezt mondtam, nem választ írtál most sem, most vagy mentálisan sérult vagy, ez esetben elnézést kérek, vagy szimplán egy hulye troll és most itt befejetem veled a komunikációt.
  • ROMOTO
    #411810
    Minek vitatkozni, ha ugyanazt nyomod évek óta? COD CSGO igy megúgy, miközben a medek szép lassan eltüntek a játékból, mivel ha eddig nem tűnt volna fel, masszív heavy meta van, meg az pár páncélozott orosz med is azért népszerű, mivel igenis számít a páncél, de ezt csak te nem vetted észre. Mutass nekem object 140, T62A szakaszokat, vagy M48 patton, Batchat stb-t. amik mindent szétaláznak mint pár évvel ezelőtt, alsóbb szinteket már nem is említem annyira semmi jelentősége a medeknek. Helyette ott vannak a kerekesek, vagy ott a HE lőszer, ami tényleg probléma, vagy az artyk, stb., számtalan valós probléma van szemben a te rögeszméddé vált és már rég meghaladott medes marhaságoddal szemben.
  • suba53
    #411809
    Minden kérdésedre korrekt választ kaptál. Olvass vissza.
  • Megamax
    #411808
    Nos akkor probálj meg válaszoni az elobbi kérdésekre. (olvass vissza)
  • suba53
    #411807
    Nem kerültem a nyilvánvalót, és nem válaszoltam kérdéssel a kérdésedre.
  • Megamax
    #411806
    Nos hát akkor kérlek világosíts fol !
  • suba53
    #411805
    És még a szövegértéssel is gondjaid vannak.
  • Megamax
    #411804
    Hát csak erre tudok gondolni, tudod a politikus az az aki keruli a nyilvánvalót és kérdéssel válaszol a kérdésre.
  • suba53
    #411803
    Elég szerény az asszociációs képességed, ha ilyenek ugranak be.
  • Megamax
    #411802
    Akkor te tényleg így gondolod , na nem vagy te véletlenul valami politikus vagy WG bérenc?
  • suba53
    #411801
    #411792