418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Megamax
    #411920
    Ha akarsz egy újabb call of duty-t játszani tank skinekkel akkor érdemes újból elkezdeni.
  • Plata
    #411919
    Prémium lőszer már nem aranyba kerül hanem sima creditbe.
    Lőszert nem ad,csak pénzt,prém napot,tervrajzot,meg egyéb vackot.
  • Balcsix #411918
    Prémium lőszert is lehet ilyen úton szerezni normális mennyiségben?
  • Plata
    #411917
    Ha játszol időnként ilyeneket kapsz.
    Minél jobban játszol annál sűrűbben.
  • Plata
    #411916
    Szerintem ha felrakod kapni fogsz egy prémtankot.
    Ha az accod régi.
    Régi acc tulajok ősszel kaptak egy t7 prémtankot.
  • Maala
    #411915
    Vannak T10 lightok, Olasz ág, cseh ág, lengyel ág. BiT (best in tier) T9 új francia heavy ág. Rahedli új orosz heavy. Új BiT orosz T10 med és TD. Új német T10 TD WTE100 helyett, új heavy ág. Új BiT T10 angol heavy. Új T10 angol TD. Kerekes francia lightot, amik tönkrevágták az egész metát. Alulteljesítő angol lightok semmi lőszerkészlettel.

    Van Grand Battle mód 30v30 3 (vagy 4?) mappal, T10 tankok részére. Kizárhatsz 1 v 2 mapot (utóbbit prémmel).

    Nem csak prémek vannak. De nagyjából ennyi, amit ingyen megszerezhetsz.
  • Balcsix #411914
    Ez így elég jól hangzik. Megér egy próbát, bár épp most olvasom, hogy a gold lőszer még mindig elég OP...
  • Plata
    #411913
    Most könnyebb pénzt szerezni mint régen.
    Frontline módban csak T8 tank mehet.
    Sok akció van amivel dől a pénz.
    Téli event ma fejeződött be.
    50%-os pénz bónusz volt.
    Hat tankon rajta maradt az eventes bónusz.
    T5,t6,t7,t8,t9 és t10 tankot választhatsz ki naponta és 50%-os bónuszt kap.
    De ha játszol a játékkal pár csatánként kapsz ajándékot.
    Ami lehet pénz,prémium nap,legénységi kinézet,tank tervrajz.
    Minél jobban játszol annál sűrübben.
    Öt szintje van az ajándéknak,ötödik szinten kapod a legjobbat.
    Ha hazaérek megmutatom.
  • Balcsix #411912
    Igen rosszul emlékeztem. Valóban T8-tól volt veszteséges a játék.

    Röviden akkor nemhogy pozitív, hanem inkább negatív irányba fejlődött a játék 2013-14 óta a sok "prémium" cuccal. Sajnálom, mert nagyon szerettem anno a játékot (több mint 1000 csatám benne van), viszont így még nagyobb csalódás lenne. Esetleg majd ha nagyon unatkozok valamikor adok neki egy esélyt, hátha megfog valamelyik része.

    Azért köszi a részletes választ! :)
  • Plata
    #411911
    Tényleg fronltine-ban is lehet venni Tier 8 prém tankot,ha elérsz x rangot a rangodat becserélheted prémium T8 tankra.
    Onnan is van T8 prém tankom,meg vettem black marketen 5 millió creditért t8 prém tankot.
    Kaptam küldetésért prémet,kaptam a 9 éves évfordulóra prém tankot.
    Év közben volt több prém tankos event.Még spéci festést is kaptam hozzájuk.
    A tavalyi évben asszem három prémium td-t is kaptam küldiből meg ajándékba.
    M10RBFM,Super Hellcat,Scorpion.
    De adtak medet is,két T34 variánst is szereztem,T34-85m és T34 shielded.
    Nem emlékszem már az összesre és jó sok ajándék prémet el is adtam.
    Összesen 94 jármű van a garázsomban.És van 36 felesleges garázs helyem.
    Sosem vettem garázs helyet,mindet úgy kaptam ajándékba WG-től küldiért vagy eventért.
    De a 94 járműből 78 tank az ami T2-10,maradék az t1 tank legénység tárolásra,vagy ajándék próba tank.Időnként adnak kipróbálásra prémium tankot is.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.15. 14:58:46
  • Plata
    #411910
    Nézd én zárt béta óta játszom a játékkal,prémium fiók nélkül.
    Most van prémiumom mert kaptam kb 30 napot,
    De venni sosem szoktam prémiumot.
    Tier 8-ban szeretek játszani,Tier 8-ig sosem volt veszteséges a játék.
    Nem tudom te hogy játszottál vele hogy 4-5 tierben veszteséges voltál,de Tier 8 tankkal ha jól játszol nem leszel veszteséges.
    Főleg ha van prém tankod.
    Mivel a játék időnként ad ingyen prémium tankokat így ez sem gond.Sőt vehetsz kötvényért is T8-10 tankokat.
    Nekem asszem 80 tank áll a garázsban,abból jó pár prémium,elég sok,mert az elmúlt években a WG állandóan tart ingyen prém tank akciót.
    Most is fut egy,már kb félig kész is vagyok vele.
    Időnként van egy szuper játékmód,a Frontline,ahol rengeteg pénzt lehet keresni.A karácsonyi eventen kerestem rengeteg pénzt.Vettem egy rakás új tankot.T8-10 tankokat.
    Megszámoltam,78 tankom van.Amiből 44 prémium tank.
    Ezek mind ajándék,eventes vagy nyeremény prém tankok,kivéve a Mauer,azt vettem.
    T2-T8 közti tankok.
    Időnként van Black market a játékban,ahol játék beli pénzért vehetsz T8 prém tankot.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.15. 14:40:46
  • okosszöszi26
    #411909
    "Now, you'll have to aim at vulnerable areas"

    Célzok én oda, csak éppen az RNG szépen szétqrja az egészet azzal, hogy 4-ből 1X hajlandó eltalálni.

    Utoljára szerkesztette: okosszöszi26, 2020.01.15. 14:28:44
  • Balcsix #411908
    Sziasztok!

    6 év után újra vissza szeretnék nézni a játékba. Anno azért hagytam abba, mert elegem lett az erőteljes pay 2 win rendszerből, illetve, hogy tier 4-5 felett lehetetlen volt pozitívban zárni csatát prémium nélkül, a Szovjet tank erőfölényről nem is beszélve...

    Arról érdeklődnék, hogy ezek illetve a játék a közel 6 év alatt merre fejlődött, illetve milyen jelentősebb frissítések jelentek meg?
  • Maala
    #411907
    Így is ekézi őket a jónép (persze nem Pavel, hanem a habzó szájjal CSGO-t meg összeesküvéseket kiáltó T. Jójátékos), hogy kamutankokból áll a játék tankállománya... mi lenne itt, ha elveszítenék a történelmi hitelességet is és újra játszható lenne minden tank?! Gyaur ötleteid vannak!

    U.i: IS vs IS-2 front :):):)
  • Sherman0070
    #411906
    Ez elég nagy dolog, hogy meglépték a történelmi páncél buffot a balance érdekéért.
    PC-n is ideje lenne.
  • Gyuszopapa
    #411905
    Nem tudom hogy a WOT Blitz-t ki fejleszti,de itt komoly buffok vannak ha valami nem jól szuperál.A régi modellekkel is foglalkoznak nem csak az új hájpolása megy.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tiers VI and VII
    The frontal armor was enhanced for some Tier VI–VII vehicles. Thus, the number of tanks that can easily penetrate them from the front will reduce. Now, you'll have to aim at vulnerable areas or attack the flanks more often when firing at these vehicles.

    Enhanced main armor:

    VII
    Black Prince: from 152 to 180 mm for the hull's front.
    VII
    IS-2: from 90 to 120 mm for the hull's front and from 100 to 140 mm for the top turret.
    VII
    IS: from 120 to 155 mm for the hull's front and from 100 to 140 mm for the top turret.
    VII
    IS-2 (1945): from 100 to 140 mm for the turret's front.
    VII
    KV-3: from 120 to 165 mm for the hull's front, from 100 to 145 mm for the stock turret, and from 130 to 165 mm for the top turret.
    VII
    T29: from 102 to 120 mm for the hull's front.
    VII
    T25 AT: from 120 to 145 mm for the hull's front.
    VII
    Jagdpanther: from 80 to 120 mm for the hull's front.
    VII
    Panther I: from 85 to 110 mm for the hull's front and from 120 to 160 mm for the top turret.
    VII
    Tiger I: from 100 to 165 mm for the hull's front.

    Also, different parts of the frontal armor (cabins, hatches, cupolas, guns and their mantlets, etc.) were reinforced for the AT 8, AT 7, and aforementioned vehicles.

    Utoljára szerkesztette: Gyuszopapa, 2020.01.14. 23:31:01
  • Malarki
    #411904
    Igen, a bázist is be kell foglalni vagy resetleni kell az ellenfél foglalását.
  • magyi76
    #411903
    Meg foglalnom is vagy bazist vedeni is kell? akor miert irta hogy kesz, szakadjon meg...
  • magyi76
    #411902
    Az Obj 260 feladatnal a T55A nal jarok azon belul a Neheztank 7es feladat van elinditva mit kell ott csinalni, nem az a feladat hogy csinaljak 3000dmg es oljek 3 tankot es nyerjunk.
    Itt gameplay miert nem kaptam meg?
    http://wotreplays.eu/site/5184491#details

    Meg a vegen ki is irja hogy teljesitettem 1 feladatot...
    Utoljára szerkesztette: magyi76, 2020.01.13. 20:26:45
  • magyi76
    #411901
    Az igaz de rengeteg lehuto van igy is a barakban es meg van ferohely is, ja es Mkulancson es kiseroin is, 4 csajszi gondolkodom mi legyen veluk...
    Utoljára szerkesztette: magyi76, 2020.01.13. 17:43:12
  • Maala
    #411900
    Legenyseg tárolására jók, nem?
  • Plata
    #411899
    Simán eltüntethetők.
    Csak kattints rá.
  • magyi76
    #411898
    Akarom kerdezni mire valok ezek a rental periodusos jarmuvek, berlesuk lejart minek vannak a garayzban, eltudom oket tuntetni vagy ujra berelni?
  • Maala
    #411897
    Mas reszrol azzal a max 3-4 uj t5 disszel kb 600 shardot nyersz a kov karacsonyi eventen... megeri azt a 20 perc veszodest? Inkabb menj ket csatat az o268v4el!
  • suba53
    #411896
    Köszi. Akkor bezúzom még a fán lévő díszeket is ma az utolsó csata után.
    Hátha ad még hiányzó díszt.
  • magyi76
    #411895
    Igaza van Maalanak kapcsold be a jatek felvetel lehetoseget 2 Mb max 1 mecs es vissza nezzheto es akar videot is tudsz csinalni belole vagy kepet menteni! Nekem 17GB de az 14 ezer csata, nem tudom mire tarolom oket ugyan is jatek frissetes utan mar nem tudod lejatszani az allomanyokat...
    Ja es nem terheli pluszba a rendszert vagy legalabb is en nem tapasztaltam!
    Utoljára szerkesztette: magyi76, 2020.01.13. 13:43:16
  • Maala
    #411894
    15.-ödször javaslom, hogy kapcsold be, evente 1-2 gb lesz csak a replayek merete.
  • Maala
    #411893
    Ebbol nekem az jon le hogy tietenkent egy nempremen marad minden eddigi bonusz, a tobbirol meg eltunik a kredit.

    TAP is ezt irja.
  • Plata
    #411892
    Háát,ezt jó lett volna tudni,mert ezt be küldtem volna,ha tudom,de last replay van bekapcsolva és nem mentettem ki.
    De ez mindenkit szekált.
    Amx 50 100 is azért halt meg,mert ez a gyökér kitolta és az oldalára lökte.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.13. 13:28:54
  • Maala
    #411891
    Az ilyen replayeket be lehet kuldeni supporton keresztul aztan megy a ban neki, nem szaroznak.
  • magyi76
    #411890
    Szerintem vege lesz 14-en

    Utoljára szerkesztette: magyi76, 2020.01.13. 13:23:37
  • Plata
    #411889
    Találkoztam egy ritka nagy barommal,nem tudni mi volt a baja,de végig azzal szórakozott a hogy minket lőtt meg lökdösött,csata indulásánál már azzal kezdte hogy lökdösött mindenkit akit csak ért.Pont Vk168-al volt.

    Engem is megpróbált fel tolni sziklára.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.13. 12:39:12
  • __Jacek__
    #411888
    Ezert kerdeztem, mert nekem sem volt egyertelmu. De jibban elolvasva csak a tankok elnek szerintem a tobbi off.
  • suba53
    #411887
    Nem egyértelmű, hogy az 50%-os kredit szorzó is január végéig él, vagy csak a kiválasztott tankok szorzói élnek addig.
    Ha az 50%-os kredit szorzó is, akkor nem érdemes bezúzni, mert vissza esik a szorzó az ünnepi szintnek megfelelően.

    Tegnap bezúztam 12000 körüli töredéket. Véletlenszerű 5-ös díszeket gyártottam sorozatban. 357 ről indult, és 366 lett a végén.
    Nem remélnék sokkal többet a karácsonyi díszek bezúzásától sem.
    Úgy hogy az albumok kifullozása jövőre marad.
  • magyi76
    #411886
    Koszi a valaszt, habar a netem 100/40 es Invitel, nekem mindig ilyen a netem so nem tudom, mert nem romlik a teljesitmenyem a jatekban.
  • Plata
    #411885
    Tévedtem,több mint 10k töredékem volt.
    2019 Karácsonyi gyűjtemény összes dísze megvásárolva
    2019 Újévi gyűjtemény összes dísze megvásárolva
    2019 Varázslatos újév gyűjtemény összes dísze megvásárolva
    Teljessé tetted a kollekciót!

    Varázslatos gyűjtemény teljessé tételéért a következő jutalmakat kapod:
    Feliratok: Nagy kaliberű varázslat!
    Stílusok: Nehéz ajándék
    Emblémák: Égitestek
    Teljessé tetted a kollekciót!

    Újévi gyűjtemény teljessé tételéért a következő jutalmakat kapod:
    Feliratok: Ajándékkal teli zsák
    Stílusok: Rossz tank ász
    Emblémák: Hóember
    Teljessé tetted a kollekciót!

    Karácsonyi gyűjtemény teljessé tételéért a következő jutalmakat kapod:
    Feliratok: Legyen hó!
    Stílusok: Edzett üveg
    Emblémák: Ajándék
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.11. 16:24:35
  • Plata
    #411884
    Jó kérdés,nekem még van vagy 7-8 ezer töredékem.
    Ma nem is tudtam játszani.
  • __Jacek__
    #411883
    Karifát mikor kell leszedni bezuzni?
  • Plata
    #411882
    Jön az új ruszki op táras tank.
  • Desmodromic
    #411881
    Tudtam, hogy van újabb csak nem sejtettem! :)