418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • tothgyorgy
    #411960
    Az attól függ. Ha én megyek vele, pár másodperc alatt ementálit csinálnak belőle. Ha ellenem jön, belőhetetlen erőd. Bárhol eltalálom pattan az AP. Golddal meg lövöldözzön aki akar.
  • Plata
    #411959
    T28 prot nem rossz tank.
    Csalók akadnak,inkább sok a hülye játékos aki azt sem tudja merre van a tank eleje.
    Én még soha nem csaltam,modom sincs a játékhoz,még is rendszeresen le hackereznek.
    Amin én mindig jót röhögök.
  • okosszöszi26
    #411958
    "mennyire haarapózott el a csithasználat? A WG "harcol" ellene vagy jóvanazúgy?"

    A b válasz a helyes
  • SoproniMászok
    #411957
    Hali!

    Srácok, egy pici segítséget kérnék.
    Marha régen (úgy 3-4 éve..) játszottaam a játékkal, akkor sem voltam ez a reggeltől-estig típus :)
    Karikor előszedtem, hogy egy picit játszak - sokat fejlődött a gém, csak kamillázok.

    Két kérdésem lenne.
    Az egyik, hogy oda értem, hogy kifejleszthetem a T28 prot. vadászt. Nézem ezt a wotinfo.hu -t és hát elég rosszakaat írnak róla (Iszonyú. Jellemző az oroszok mentalitására. Teljesen tönkretették. Csak egy bokszzsák, stb...) Tényleg ennyire sz*r? Nem érdemes kifejleszteni és megvenni?

    A másik, hogy mennyire haarapózott el a csithasználat? A WG "harcol" ellene vagy jóvanazúgy?
    Jóóóó régen sokat counter strikeoztam (még az ős CS-vel) két jó klánban is voltam és a csalások miatt hagytam abba, csak ezért kérdezem. Soha nem haasználtam csalást, még nem online játékokban sem :)

    Köszi!
  • joe662
    #411956
    Passz, eddig 1db értékelhetetlen kört mentem vele, Prohorovkán:-DD
  • Plata
    #411955
    Hát akkó csesszék meg.
    A 10-es duplacsöves tényleg olyan gyönge mint aminek mondják?
  • joe662
    #411954
    Ezek szerint nem
  • Plata
    #411953
    Na de bocs,teszt szerver nem azé teszt szerver hogy kipróbáljuk a tankokat?
  • joe662
    #411952
    Nagy mókamesterek ezek odaát Nehogymá a parasztja ki tudja próbálni,mielőtt kib@sz egy rahedli kötvényt érte
  • McFrost
    #411951
    Tegnap megyek Standard Bvel, célzok egy E50-re, arty meg kiszed 1000 hpról. Kibaszott szarok tönkre teszik a játékot, ha el sem kell találnia, hogy sebezzen, vissza sem lehet lőni rájuk.....
  • Plata
    #411950
    T110E4 ap lőszerrel pattantam arty oldaláról.
  • bekescsaba
    #411949
    Szerintem Tier 6 ban randomban a legkirályab az STRV M42/57. Tier 8 ban most mentem vele a tankászt, 3200 sebzéssel. Saját tierjében egy mészáros. 6 mp alatt 600 sebzés. Senki sem örül neki.

    Érthetetlenül kevés van belőle.
  • Plata
    #411948
    Megint találkoztam egy hülyével.
    Párizs és T10 csata volt,progettó csapattárs cseszegetett.
    Próbáltam volna lesből lőni az ellenségre,de ez lökdösött hogy a ragya verné meg.
    De megszívta mert csúnya nagy vadak voltak szemben.Oszt őt lőtték ki szenvedése közben.
    Ami érdekes volt a csatában,hogy lószart sebeztem,mert ezzel a gyökérrel voltam elfoglalva és rövid csata volt,de alap lőszerrel belőttem 60TP tornyát,mert az a disznó csak azt mutatta.Mérgemben rálőttem és láss csodát ap lőszer a kupolába ment pont.
  • Maala
    #411947
    Persze, pref MM, 330 (?) HEAT goldammo és páncélnak nevezhető valami...
  • Gyuszopapa
    #411946
    Utóbbi időben megint több csalást vettem észre.Aimbot az megint több lett és megint észrevettem több automata fogyócikk elhasználót is.
    Pl.ELC Eleven száguld teljes sebességgel,kap tölem egy arty lövést a játék szerint meghalt a vezető és a parancsnok,lánc is sérült.Sebesség vesztés nélkül megy tovább,egy pillanatnyi megtorpanása sincs.
  • Tono34
    #411945
    Szerintem nem.
  • McFrost
    #411944
    T34-et becserélném 112-re, megéri? Nem anyagilag, hanem játékbeli teljesítmény/élmény tekintetében.
  • McFrost
    #411943
    Pont ezt mondta tegnap, hogy egy ilyen kerekes duplacsövű arta mekkora lenne már. Felderítene, 200-as páncél és olyan álca, hogy a predátor lefosná a bokáját.
  • joe662
    #411942
    Nem szoktam. De miért, mi volt?
  • McFrost
    #411941
    Nézted tegnap Goodbad-et fogadjunk :D
  • joe662
    #411940
    Még szép. 6x560 x2
  • Zoolee1976
    #411939
    Privátban adjatok már elérhetőséget! Egyedül szar de ha közben megosztjuk az okosságokat sokkal jobb!
  • Plata
    #411938
    Gondolom táras is.
  • Plata
    #411937
    Én sem akartam elhinni,fél hp-ról láncolt.
    Még ha full hp-m lett volna az sem számított volna,mert kv2 lő akkorát,de nem.
  • joe662
    #411936
    Új prémium tank érkezik nemsokára
  • Zoolee1976
    #411935
    Lehet két kávét is innia kellett utána(benne van a nevében KV 2)!:)Hogy feldobja az agyát és elhiggye hogy amit lát az a valóság, és nem álom!:)))
  • Plata
    #411934
    Engem ma láncolt kv2 troll ágyúval.
    T6 szar kis svéd meddel voltam.
  • Zoolee1976
    #411933
    Ott a pont!:) Tudom hogy rengeteg mindent kell számítania a játéknak, saját gépen meg gondolom szerver oldalon is.Ami vigasztaló lehet hogy pl a PUBG egy Fps és ott sem tudják.a.hitreget normálisan kiszámolni.Viszont azért 7-8 éve hegesztik a játékot, azért ennyi idő alatt ki lehetett volna gyomlálni az ilyen dolgokat főleg úgy,hogy közben ömlik a lóvé a wg-nek folyamatosan.Tudom tudom,egy vállalkozás mindig az elején hozza a minőséget, és persze idővel a mennyiség mindig a minőség rovására megy,ment, és menni is fog!Evvan, néha azért tud szórakoztató is lenni,de sajnos egyedül játsztva nem az,csak csapatban.
  • Tono34
    #411932
    560 pont kell még, valószínűleg előbb becserélem, majd utána kiváltom :)

    T6-ban melyikre érdemes becserélni (gold csak korlátozott mennyiségben van).
  • Maala
    #411931
    Ne aggódj, ha már majd minden nemzetet kifejlesztettél, csak universalt fogsz kapni, es nemzetit nem. :)
  • Plata
    #411930
    Nekem 590 hiányzik azt hiszem.
    De töredékem az van rengeteg.
  • joe662
    #411929
    Valaki megnézné, hogy a tesztszeró megy már?
  • suba53
    #411928
    Pedig tegnap már éppen majdnem feladtam, hogy meglegyen.
    Zsinórban minden tierben vereség folyamatosan, bármit csináltam. Ezt hívom a WoT bioritmusom negatív ágának, a "lent" kategóriának.
    Aztán végül is csak meg lett úgy a huszadik nekifutásra. Egy nyolcas, egy kilences, meg egy hatos csatával jött össze a hiányzó 50 bélyeg.
  • tothgyorgy
    #411927
    Én még csak a töredéknél tartok. Annyi nemzetim van, mint a sár. Universal meg nincs. Kár hogy nem átváltható.
  • suba53
    #411926
    Nyugta
    Dátum: 2020.01.16. 20:36:34
    Jármű hozzáadva: Panther/M10 (legénység 100%)
    Helyek hozzáadva: 1
  • suba53
    #411925
    Ezzel azért vitatkoznék.
    Lehet felhozni mindenféle eseteket, amikor lehetetlennek tűnő lövések történnek.
    De ez akkor sem egy szarrakás.
    Egyszer fent, egyszer lent. Ha éppen lent vagy, akkor szarrakásnak érzed a játékot, ha meg fent, akkor magadat érzed istencsászárnak.
    Pedig a játék mindig ugyan az.
  • Zoolee1976
    #411924
    Végjáték arty és td maradt,td front páncél ellen betöltve az arany gondolom más sem tölt át ilyenkor,vagy te igen?De a lényeg megint meg volt,ugye? Bár nem várom el hogy elismerd hogy így nap mint nap egy szarrakással játszol!GG
  • Plata
    #411923
    Karma.
    T5 heavy tankkal arty ellen gold ammo?
    Komolyan?
  • Zoolee1976
    #411922
    Kb havonta szoktam menni ket három csatát hogy felmérjem hogy fejlődött e a játék.Gyerekek ma egy Churchill 3 assal oldalról arannyal két egymás utáni lövésem lett kritikus egy Birch Gun oldalpáncélján.Azért vannak kiakasztó dolgok a játékban,azért is hagytam abba,na de ez,ez hogy a .aszba?
  • suba53
    #411921
    1000 csata még arra sem elég, hogy az összes pálya a kisujjadban legyen.
    Én 6 és fél éve játszom folyamatosan. Az összes kifejleszthető tízes tank a garázsban áll. 220 tankom van, sok prém tank is.
    65000 csata körül járok, és még nem untam meg.
    Igaz, a kezdetek után kb fél évvel úgy döntöttem, hogy mivel szeretem a játékot, így költök rá némi készpénzt is.
    Havonta megveszem a 30 nap prémiumot, néha kiterjesztett csomagban 1000, vagy 3000 arany társaságában, amire szükség van a felszerelések cseréjekor, meg néha a legénység átképzéséhez. És prémmel játszva elenyésző a veszteséges csaták száma.
    Tier10 -ben ha béna vagyok, vagy a csapat béna, akkor veszteséges de amúgy nem. Eddig még nem bántam meg.
    Mostanában sokkal több ajándékot, felszerelést, játékon belüli javakat ad, ha rendszeresen játszol.
    Tavaly vezették be a tankrewards küldetéseket. Kb. egy hónapnyi játék során 4-5 körben ad ajándékokat, a vége meg egy prém tank.
    Tier 5 -ben adott T-14, Ram II, meg M4 Improved tankokat, tier 7 -ben meg Scorpiont, és ma fogom megkapni a Panther M10 -et.
    Kezdd újra nyugodtan, aztán a habitusodtól függ, hogy ismét a sutba dobod, vagy megmaradsz.