418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #412041
    Azt sem tudom miről beszélsz.
  • joe662
    #412040
    Ki melyik,streamert választotta?
  • Plata
    #412039
    Hogy van az hogy a játékban azt írja 900 pontot szereztem az eventen,de a honlap szerint csak 750 van.
  • Maala
    #412038
    És akkor szinte ugyanott vagy, amennyiért én vettem tavaly. :-D

    Ezért megy a sok #walletclosed meme, meg mondják, hogy mennyire kapzsi a WG. :-) Nem elég, hogy fizetsz, még játssz is.
  • McFrost
    #412037
    Köszi!
    Tehát 1800 a max., ha akarom a wz-120-at akkor meg kell venni a bótba tokent, 700-at. ami mondjuk még 7 ezer péz.....
  • joe662
    #412036
    Ja nem rossz dolog ez a tervrajzos cucc,rengeteg freet megspórol az ember vele.
    A 2 tizes ingyé vót
  • joe662
    #412035
    Át kell rakni a dupla lövést másik,egérgombra,vagy billentyűzetre,és mindjárt megszűnik ez a problema.
  • Desmodromic
    #412034
    Ez direkt ilyen vagy bugos? Nagyon gáz...
  • Plata
    #412033
    Igen.Kell egy kis idő.
  • Desmodromic
    #412032
    Jól érzem, hogy ezek az ikerkotványok az egyes lövést is egy kis késéssel sütik el? Azt hittem lag, de a többi tank lő azonnal.
  • Tono34
    #412031
    Se free xp, se semmi, lépésről-lépésre ..
  • Maala
    #412030
    Van 250k, egy olyan accon amin mar ki van fejlesztve minden, nem para a free xp...
  • Plata
    #412029
    Rengeteg free xp is kell.
    Vagy 100 ezer.
    Sajnos én ellőttem a free xp-met angol heavy és med ágra meg csehekre.
    Így csak a 9-est tudtam kihúzni.
  • Maala
    #412028
    Pazzeg. Én meg reggel kómás fejjel megvettem az Is-2-II-t es mentem vele egy kört, majd ránéztem az ágra, és nem értettem, hogy akarok az ST-II-vel már ma játszani... de most megvilágosodtam: tervrajzokkal...

    Köszi! :):):)
  • Plata
    #412027
    Is2 és Is3 nekem is a garázsban van,St1-re nem volt elég az xp-m.
    Is3-ba még nincs legénység.
    Kv3 legénysége ment Is2-be.
  • joe662
    #412026
    Én egyelőre még csak a garázsban klikkelgetek
    Sikeresem megszabadítottam magam q.a sok xp-tervrajz+credit-töl
  • Plata
    #412025
    Atya ég,lehetetlenség játszani.
    Tiszta örült csapatok vannak.
  • joe662
    #412024
    Xd
  • xFreex
    #412023
    Igen. A játékban az alvó macska küldihez viszont nem számít, ott az eddig megszerzettet nézni.
  • McFrost
    #412022
    A kínai tokenből ha költök, akkor fogy?
  • Plata
    #412021
    Azt hiszem még nem írtam a Ph wot fórumára,elég süket banda van ott.
    Pár éve valamelyik azt hiszem hac klánból való csókát felhúztam azzal hogy kilőttem és le hackerezett,aztán beszédbe elegyedtem vele,amivel felhúztam,mondtam neki hogy csinálok képet a dumájáról és lehet be rakom fórumba,azt hitte a Ph fórumba és elkezdett fenyegetőzni hogy neki ott a haverja moderátor és kibannoltat onnan is.
    Jah meg úgy volt a wotból is bannoltat mert reportol aimhackért.
  • joe662
    #412020
    Nem,nincsen script

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "Korábban már azért is én voltam a hülye, hogy manipuláltnak kiáltottam ki a MM-et, de bizonyságot nyert, hogy valóban az. Az 50% winrate tartása miatt, az MM így osztja a köröket, ettől jön az állandó szívatós napok, ami eleve kritikán aluli játékélményt okoz.
    Nos figyelem azóta is játékmeneteket, és nem csak az MM-el "csal" a játék, hanem kb, mindennel, így az RNG-nek is pont semmi köze a randomhoz olykor, egyszerűen az is ellehetetleníti a játékot, és azt, hogy esély legyen pl. szakasszal megfogni a vesztes kört.
    Na ez viszont felháborító és vérlázító, hogy honnan veszi bármilyen fejlesztői csapat a bátorságot, hogy ilyet megtegyen? Undorító, és gusztustalan az amit a WG fejlesztői csapata és az egész stáb megenged magának.

    Egyszerűen hihetetlen, hogy mindennel büntet a játék, bünteti a szakaszt, állandó + tier, még véletlenül sem lehet maximum azonos, vagy Isten őrizz kisebb tier ellen játszani. Amikor bekerülsz a vesztened KELL szakaszba, nemhogy full piros a csapatod, de a szórás is mesterséges és tuti hogy pattan, vagy a földet találja el vagy bármit, ami kitakarja a célzási kör 10%-át a tank elől. Még csak véletlenül se tudjak/tudjunk tenni bármit is ez ellen.
    Egyértelműen semmi köze a (generált) véletlenhez, legalábbis ilyenkor.
    Ez nem csak az én véleményem.

    Csak gratulálni tudok a WG csapatának ehhez az egész csaláshoz, igazán büszkék lehettek magatokra! Megöltétek a tiszta és szabad játékot!"


    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.01.28. 14:10:53
  • Plata
    #412019
    Emlegeti a script-et?
    Mert akkor az Kotomicuki.
    Ph-s wot topic-ot nem szoktam nézni ott akkora gyökerek vannak.
  • joe662
    #412018
    Ááá ugyan már, nem vagyok én olyan gyerek, hisz tudod:-DD
    A Ph-n már napok óta megy a konteó vita:-D
    Most bejelentkezett egy 900wn8 as kolléga, hogy ő bizony most már tudja, hogy manipulál a wg, mert ő kiválo elemző képességekkel bir.:-DD

  • Plata
    #412017
    De nem értem,a skilleknél oda van írva hogyha mind a két töltőnek ugyanaz van akkor is csak az egyik érvényesül.
    Minek rak mindkettőnek ugyanazt?
  • Maala
    #412016
    Te most beszóltál a fórum 90%-ának?

    Helyes. :)

    Szombaton voltam havernál, amugy együtt szoktuk tolni szakaszban. Kérte, csináljam már meg neki T-55A-hoz Lt-15-t, de nincsenek csak T8-T9 lightjai...

    Ránézek legényekre, Bia sehol, Situational Awareness, recon sehol, pótellátmány sehol... maradt a periszkóp, meg ~óra alatt egy 5200 dmg-es kör. Lol.

    Mondtam neki, hogy nem csodálom, hogy nem tudja megcsinálni. xD
  • Malarki
    #412015
    Azért mert ez egy cc community event, az meg QB-nak nincs.
  • tothgyorgy
    #412014
    Ez nálam is rendszeres. Megyünk hárman. Az enyém a leglassabb legjobban páncélozott, Én kapom a fókuszt, akik elöttem mennek, azok 1 lövést sem.
  • Master91
    #412013

    Utoljára szerkesztette: Master91, 2020.01.27. 23:26:51
  • joe662
    #412012
    Valahol olvastam anno,hogy Ö valami miatt agonizált,és a Wg meg nem várt rá.
  • Sherman0070
    #412011
    Jön event, amiben youtubereket lehet megszerezni parancsnokként.
    1 dolog nem passzol. Hol van QuickyBaby? Furcsa, hogy pont ő nem került ebbe be.
    Utoljára szerkesztette: Sherman0070, 2020.01.27. 22:17:07
  • joe662
    #412010
    Nem néztem még végig, csak beletekertem.
    Az is jo volt, mikor botdezsőke M103as tankján meglátta, hogy milyen a kiosztása a 3skilles legénységnek.
    Ott látszott rajta pár másodpercig, hogy keresi a megfelelő szavakat:-DD
    Mind a 2 töltőn, intuicio, adrenalin rush, és bizt elhelyezés:-D
    Sehol egy bia v javitás.
    Meg persze az elmaradhatatlan ht setup, álcahálo:-D
    És ezek mondják hogy szivatja őket a wg:-D
  • McFrost
    #412009
    Ült egy bokorban a csávó ISU-152-vel, 100 méterre mellé állt LT-432-vel és nem vette észre a szellemváros pályán.
    Nálam, ha rádiós fingik, 300 méterről péppé zúznak :D
  • ROMOTO
    #412008
    Emilen jobb állítólag.
  • joe662
    #412007
    Volt az is:-D
    Mondjuk az sem volt rossz mikor 27.40-nél lelökte az Amx a hegyről
  • nemtudommivan
    #412006
    Olyan mintha botok ellen menne?
  • Lucifer001
    #412005
    Strímer RNG ! Ban please !
  • joe662
    #412004
    Remélem az összeesküvés elméletben hivők nézik Mr Ciff mai adását. :-DD
  • suba53
    #412003
    Mindkettőn.
    Komolyan, mindkét ág jó a hetes után. Sőt nekem a Leo is bejött.
    A heavy utódot a nagy ágyúval húztam ki, de amikor bejött az Udes ág, és újra elő kellett venni, akkor a kisebb ágyúval vittem végig.
  • hawken
    #412002
    Valaki játszik svéd tankokkal?
    A Leo után az emil vagy az udes vonalon érdemesebb továbbmenni?