418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Maala
    #412081
    A csataindítós gomb melletti legördülő menüben kiválasztod a módot, aztán a felül megjelenő ablakra kattintva tudsz csapatot választani... ha esetleg az információs képernyőt hozná be, akkor bal oldalt tudsz váltogatni a menüpontok között. :-D

    Szerk.: lol, ilyen egyszerűen is be lehet oda jutni? :D
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.01.31. 16:38:44
  • joe662
    #412080
    A küldetések-nél a csapatok harcát választva.
  • suba53
    #412079
    Sziasztok!
    Hogy lehet regisztrálni a csapatok harca eventre?
  • Maala
    #412078
    Hmm, nem tudom, mi van ma, de 5. ammo rackemet lövöm. :-D 2. után beraktam a Deadeye-t a V4 gunnerjének. :-D És ez kb 3 óra alatt. Lol.
  • joe662
    #412077
    Én egész jól viselem,farmolom a kreditet Bár tegnap Scheff azt hajtogatta,hogy nem mennek,pedig irtam is neki hogy márpedig a kredites az megy pl.
    Amúgy kezdenek megjelenni az igazi agyhalottak is,Sandriver,fel a ficakba a hegyre,3wzBB,Lakevil szintén,a mocsárba.
    De idáig ök voltak a csucs,Murovanka vizes sarok,majd mikor mentünk értük, az ilyenek mi a fenének játszanak?
  • Maala
    #412076
    Mondjuk arra azért kíváncsi vagyok, hogy ha az 5-7 perces csatákat gyorsnak tartotta valaki, akkor ezeket a 3 perces csatákat minek hívja. :D

    U.i.: 12 hp-san 3v2 helyzetben 1900 hp-ról ammo rackelni egy O.140 BB-t... Tényleg fun ez a mód néha. :-D
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.01.31. 14:33:30
  • Plata
    #412075
    Mától van bretagne panther event is.
  • joe662
    #412074
    Mindenesetre érdekes,mert randomban meg védik a saját kezdőpontjukat,és tsai
    Nekem sem adja ki mindig a kerekes,de itt érdekes modon nem bir felb@ni a játék
    Csifivel,meg 279ebolával megyek javarészt,ezek már pofátlanul erősek itt,néha szerintem.
  • Maala
    #412073
    Vedd be a Xanaxot és játssz utána. :-D

    Nekem most crashelt a kliens, mire visszaértem, már kinyírtak, szóval még csapattársak se kellenek a vérnyomásrendezéshez. :D
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.01.31. 13:55:08
  • Plata
    #412072
    Az a bibi elég szarul vagyok,így nincs értelme játszani.
    Az hogy a 150 pontos újévi küldi meg lett elég is volt.
    Meg annyi hülye van a játékban hogy felcsesznének,így se akar le menni a vérnyomásom normális szintre egy rahedli gyógyszarral ,még az kellene hogy felbasszanak a csapattársak is.
  • Maala
    #412071
    Azért ezekkel a küldikkel is lehet 2 szintet csinálni az event alatt, szóval megéri megcsinálni őket.
  • Plata
    #412070
    Jaaa.
    Én csak a napi duplázót akartam le tolni.Meg az újéves cuccot.
  • Maala
    #412069
    Su-130PM-re nekem is azt írja, hogy azzal a tankkal nem elérhető (not suitable).

    A szűrőt állítgatva úgy látom, hogy T10-es random csatákban lehet csak ezt a küldit megcsinálni. :-)
  • Maala
    #412068
    Azért mert a kevés játékos miatt egyben mennek a csapatok, egy helyre, az encounter mód miatt pedig egyértelmű, hogy merre kell menni.

    Én váltottam EBR-ről pár rages csata után V4-re, jobban bejött. :-D EBR-el semmit nem adott, meg balfasz is voltam vele tegnap.
  • Plata
    #412067
    Mentem egy két csatát és fura dolgot vettem észre.
    A jutalomnál olyat ír hogy a jutalom nem elérhető.
  • joe662
    #412066
    Amúgy itt megdőlni látszik a wg elmélete,miszerint kell az 1kezes b..i a játékba.
    10 csatából van hogy csak 1x van,akkor sem zavar sok vizet,az az 1db.
    Még sincsen kempelés,mindenki tolja a csatát,mentem ma vagy 50et kb,1x seem járt le az idö,
  • Gyuszopapa
    #412065
    Jó ez az új event.Az összes ORK előjött a barlangból 10-es tankokat kipróbálni.3-an elmentek befoglalni az ellenséges csapat kezdőpontjait.

  • joe662
    #412064
    Vicces ez az Ebr,megyek vele én is sokat
    Eddig fölényesen vezet Skill.
    Mentem eddig vagy 35 csatát,ennyit szerintem nem játszottam 1 huzamban évek óta. Kivéve fl.
    Jobban bejön ez a mód mint a sima random,f..tudjamér
  • Maala
    #412063
    Oh ne, nekem is ez volt a titkos tervem... Ahogy látom, ez le is futott és Skill lesz az első. :-D
  • joe662
    #412062
    Az MM nem húzta sokáig

  • Maala
    #412061
    És mióta Jingles nem játszik WoT-tal (csak videókat csinál), azóta kb. nem megy senkivel. :-)

    Kihez dörgölőzött amúgy, valami bizonyíték? :-D
  • Malarki
    #412060
    Mighty jingles, vele volt pár közös dolga. Nyilván csak nagyobb videósokhoz dörgölőzik, hátha el tud szívni tőlük pár kattintást.
  • Maala
    #412059
    Nem csak itthon szokás utálni azt, akinek jól megy a szekere. :-)
  • Desmodromic
    #412058
    Szuper, köszönöm!
  • Sherman0070
    #412057
    XD
    nem nagyon bírják qb fejét
    egyáltalán jóban van vele bármelyik streamer is?
  • Plata
    #412056
    Azt hiszem 4 járt.
    Csak egy csatára volt időm és léptem is.
    Ezért is mentem T100-al,azzal nem kell annyira figyelni.
  • Malarki
    #412055
    A győzelemért mennyi pont járt?
  • Plata
    #412054
    Sikerült csatlakozni,egy csatát mentem is T100-al,ami vicces volt 7-0 lett a vége,60TP kétszer super conqueror egyszer pattant rólam gold lőszerrel közvetlen közelről.Mert betámadtam az ellenséget,meg kerültem őket és hátba támadtam őket miután az artyt levadásztam.
  • Maala
    #412053
    U.i: a tegnapi uj ág után néztem, még van ~470 universal fragmentem... aztan belegondoltam, hogy en mar masmilyet nem is kaphatok, max ha a wg adomanyoz, mint karacsonykor, tankrewarsds-on.

    Megforditva meg egy uj accal csak nemzetiket kapsz, universalokat csak akkor, ha mar unlockoltal valamit.

    Ez is csak elmeletben szep dolog, a gyakorlatban meg semmi hasznos.
  • Maala
    #412052
    U.i: a tegnapi uj ág után néztem, még van ~470 universal fragmentem... aztan belegondoltam, higy en mar masmilyet nem is kaphatok, max ha a wg adomanyoz, mint karacsonykor, tankrewarsds-on.

    Megforditva meg egy uj accal csak nemzetiket kapsz, universalokat csak akkor, ha mar unlockoltal valamit.

    Ez is csak elmeletben szep dolog, a gyakorlatban meg semmi hasznos.
  • Maala
    #412051
    Szerintem ha még 1 órán át próbálgatod szünet nélkül, sikerrel jársz! És mindenki másnak is unlockolod! Köszönjük áldozatos munkádat! xD

    (Prime time: 13:00-23:00 asszem, máskor nincs)
  • joe662
    #412050
    Élsöre nekem se jött be normálisan,csak a fogaskerék pörgött fekete háttérben.
    Újraindítottam és működőt:-D
  • Plata
    #412049
    Na sikerült feljutni,de nincs ilyen nekem.
    Csak ez.
  • Plata
    #412048
    Igen,igazad lett,mikor reggel felugrottam játszani és megcsinálni a napi küldit ott 900 pontom volt,honlapon csak 750,de nem rég frissült és már ott is annyi volt,be is váltottam 3 elemre.
  • Plata
    #412047
    Köszi,sajna most nem tudok játszani,de ha újra közelébe jutok megnézem.
    Aszittem mobilról is tudok jelentkezni valami honlapon.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.30. 09:37:54
  • joe662
    #412046
  • Plata
    #412045
    Hogyan lehet csatlakozni valamelyik csapathoz?
  • joe662
    #412044
    Szerintem is ö lesz a befuto.
    Most már csak arra kellene rájönnöm,hogyan kell elindítani a csatát:-D
    Mert nem találom sehol
  • Maala
    #412043
    Általában óránként frissítik a webes adatbázist, nyilván a kliensed naprakészebb. :-)
  • Maala
    #412042
    Én úgy értelmezem, hogy mindenki megkapja a csapatból Commandert, amikor a csapat eléri a 10. szintet...

    És mivel más nem is számít, csak az hogy a csapatod elsőként tegye ezt meg, így részemről elhúzom addig, amíg lehet és/vagy biztosnak nem látszik valaki győzelme.

    Bár 2 csomag csipszet rá, hogy Skill fog nyerni. :-D