418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Maala
    #412535
    Vazze, tegnap vettem öcsémnek defendert. T_T
  • joe662
    #412534
    Hát ez besz.ás
    Bementem gyakorlóba,vittem a fiam accját is,megnéztem valamit,majd kilőttem.Erre ezt adta

    Nekem erre most nincsen szükségem,ha kell vkinek írjon,azt megbeszéljük.
  • joe662
    #412533
    Sőt, mondok jobbat. Azokkal még az ebola küldik is könnyebbek:-DD
  • Maala
    #412532
    A legendák szerint, ha a teljes legénységed ugyanolyan non-historical skinből áll (Arengee Penetrael, Uni Corn, Toma Teu, Kannot Gitgud vagy Hellu Van Oob), akkor soha többet nem veszítesz el egy csatát sem azzal a tankkal többet.
  • suba53
    #412531
    Megvan szabva, hogy egy-egy legénységi kinézetből mennyi lehet a gyűjteményedben. Ha azt elérted, akkor utána ha még egy olyat sorsol ki ajándéknak, akkor 50.000 kreditet ad helyette. Én De Gaulle helyett kaptam 50.000 kreditet, mert megvolt a max 3.
    Mondjuk a kredit legalább ér valamit, ezek a kinézetek meg nem.
  • Plata
    #412530
    Láttatok már ilyet?
    Most kaptam a hétvégén ezt a jutalmat.
    A Patton kinézet villogott,hol Patton volt ott hol 50k kredit.
    Ha rá vittem az egeret Pattont írt ki.
  • Plata
    #412529
    Lófing.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.17. 08:53:02
  • joe662
    #412528
  • kisTekila
    #412527
    Ez lett volna a másik 5letem, vkiről rápattant.
    A hangszóró másik felét te nyerted ;)
  • joe662
    #412526
    Nem vesz vissza semmit,Csak azt a King TigerC-t,de az is marad a garázsban,csak nem tudod majd használni,amíg újra elő nem fizetsz.
  • Armisael
    #412525
    Sziasztok. Care Package Mike kapcsán látom, hogy Twitch accountot össze kell kötni a WoT accounttal. Ez működik újonnan létrehozott Twitch Accountal is vagy van valami előfeltétele, hogy legalább fél éves/éves accountnak kell lennie? Illetve maga a Twich az fizetős, mert látom van valami 30 napos trial period? Ha egy ilyet létrehozok és lejár a 30 nap a WG visszaveszi a cuccokat amiket kaptam? :P
  • Plata
    #412524
    Talán teszten azért nincs lóvé,mert ott nem kell úgysem.
  • joe662
    #412523
    Igen,jol.Löfütty,nyeremények vannak,se gold,se prémnap,kötvény is alig
    Bár ugye ez teszt,ki tudja mit változtatnak majd az élesben,mert pl az xp,mennyiség is valami 7k körül lehetett,a 15ös szintig.
  • Maala
    #412522
    Frontline nyeremények között jól láttam, hogy nincs már Kredit booster?
  • Gyuszopapa
    #412521
    Úgy éjszaka kb. 30% bot van akkor futtatja mindenki a bot programot aki újoncot hívott magának és saját maga húzza.
  • Malarki
    #412520
    Ha találkoztam egy bottal játék közben azt hol lehet jelenteni? Replay, screenshot mentve, csak nem tudom hová kellene beküldeni. Egyáltalán van értelme ezzel foglalkozni, vagy úgy se csinálnak vele semmit?
  • Lucifer001
    #412519
    Ha ott áll esetleg egy csapat társad , és rá lőttek , róla olyan szerencsétlenül lepattant , ami téged telibe vert ? De nekem is van sokszor , hogy robogok max sebességen , és a fedezék előtt kicsapnak , de még a lendületből a roncsom becsúszik a fedezék mögé .
  • Plata
    #412518
    Ha esetleg az egész képet be tennéd,nem csak megvágva,akkor talán ki derülne kinek van igaza.
    A képed meg van vágva,nem látszik az a része sem ahol a bekapott sebzés van,vagy a csapattagok sem.
    Lehet hogy nem vetted észre hogy kigyújtott és kész.
  • joe662
    #412517
    A lepkék, bogarak, madarak nem viselkedtek furcsán??
    Lehet volt egy kis lag, botanika óra közben:-DDD
  • TeeKillah
    #412516
    Egy félbevágott hangszórót, mert nem gyújtott ki és nem gurultam sehová. Ott kempingeltem, ahogy lentebb írtam is.
  • Maala
    #412515
    Facepalm, nyilván nem látszik a sebzés, ha nincsen spotolva az ellen tank. :-D
  • Plata
    #412514
    Bár néha akkor sem látszik a sebzés ha sebzel.

    Tegnap csak úgy találomra rálőttem a bokorra.
  • Plata
    #412513
    Löhetséges,hisz a kép nagy része le van vágva,így nem látszik az sem hogy ki mennyit sebzett belé,azt sem hogy ő mennyit sebzett.
  • kisTekila
    #412512
    Kigyújtott és begurultál a szikla mögé meghalókázni :)

    Mit nyertem? ;)
  • tutyimutyi2
    #412511
    A SU-14-1-el mi lett ebben a sandbox szerveren? Hiszen mivel tier7-es ezért nem lesz collector tank de a ti6 és a feletti rewardosított tankok között sem volt látható a wg videójában.
  • Maala
    #412510
    :o:o:o:o:o Pedig azt hittem!
  • Sherman0070
    #412509
    279e küldikben nem vagyok jártas
    joe-nak azt nem én műveltem le :D
  • joe662
    #412508
    Hát replay nélkül,el kell fogadnunk,hogy kanyarpuskája volt
  • TeeKillah
    #412507
    Nálam ki van kapcsolva a mentés, mert minek... nem vagyok akkora májer, hogy érdemes lenne mentegetni.

    A map malinovka a kemper paradicsom :D Felfelé menet a malom felé van egy bazi nagy kő, azmögött kempingezek éppen. A másik pali meg látod a képen hol van. Köztünk meg a kavics. És "azon" keresztül lőtt ki. Vagy kanyarpuskája van.. ;)
  • Plata
    #412506
    Én ma vakon rálőttem bokorra,su-130 padlót fogott tőle.
    De lehet bugos az a szikla nem?
  • Lunki88
    #412505
    Na ez gyors volt. Kivették a tankot a garázsomból, meg azt írták visszakapom a pénzem pár napon belül. Mondjuk egyszerűbb lett volna ha lecserélik a tankot a sima 252U-ra ahogy kértem, de gondolom ezt valamiért nem tehetik meg.
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2020.02.15. 21:34:50
  • joe662
    #412504
    Hát ha bedobod a replayt,akkor biztos meg tudja valaki szakérteni,de egy képből
  • joe662
    #412503
    Nekem a Lynx-en rammer+vstab+távcsö van,mert ebben,még gyenge a legénység,nincsenek még látótáv növelő skillek.
    Az EbrFl ott meg ugye nincsen rammer mert táras+ott van jo legénység,igaz azt improvedes cuccokkal tolom,Vstab+venti+távcsö.
    Mondom mindezt úgy,hogy ezekkel nem megyek randomban,csak Fl.
  • TeeKillah
    #412502
    Na ezt legyen szíves valaki magyarázza már meg, hogy onnan hogyan? Az aimbotokat már kezdem megszokni annyian használják, de ez (nekem) új...


    Utoljára szerkesztette: TeeKillah, 2020.02.15. 21:17:55
  • Maala
    #412501
    Ha szerencséd lesz akkor átrakják. :-)
  • Lunki88
    #412500
    Igen, a WG biztos azt szeretné... :) Mindenesetre nyitottam egy ticketet neki azt meglátjuk. Nem tetszik hogy nem tudom rózsaszínre festeni, meg nincs sárvédője. :P
  • Maala
    #412499
    Egyszerűbb, ha megveszed mind a kettőt. :-D
  • Lunki88
    #412498
    Na meg is vettem, csak eredetileg a sima 252U-t akartam nem a "Defender" nevűt a skinnel... Én marha rossz ablakra nyomtam a gift shopban és későn vettem észre. :D Szerinted ha írok supportnak van rá esély hogy kicserélik a sima 252U-ra?
  • Plata
    #412497
    Hogy ugord át free xp-ből.
  • Angelus1991ster
    #412496
    Szia! A kerekes AMD 178B-vel barátkozok. Alapnak gyorsító+ventit tettem fel. 3. felszerelésnek mit ajánlanál?