418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Maala
    #412481
    Azt írják, hogy több, mint amennyire számítanál a Tier-ek felezéséből, szóval gondolom a 2/3 környékén ahhoz képest, mint amennyi előző szezonban kellett 1-30. tierhez. :-D

    Azért egy hét alatt ~8 órával meg lehet csinálni, vagy kevesebb, ha most is lesz booster, szerintem nem vészes.

    Minden alkalommal resetelik a progresst...

    Érdekes lesz a spawnpont megválasztós rendszer, bár az nem világos (számomra), hogy mit értenek a frontvonal mögötti spawnnal... Ellen háta mögé bespawnolni védőként de jó is lenne, de túl OP. :-D
    Normandyn (első map) B és C megint kap egy átdolgozást. T_T
  • Maala
    #412480
    Ugyanazért, amiért az Overwatchos Jeff bácsi legutolsó DevUpdate-jében a "buff" szót ki merte mondani, a "nerf" szót viszont inkább körülírta.

    Sok special snowflake van, aki játék helyett minden szarral foglalkozik, például ráugrik arra, ami negatív... ahelyett, hogy azzal foglalkozna, ami valóban számít.
    "De szar volt ez a BM, nem adtak ritka tankot" -> (Fordítás) "Nem volt az a tank az 1000-ből, ami pont nekem kellett volna / kurvacsóró vagyok / nem volt szívem kiadni XY pénzt arra, ami amúgy kellett volna nekem". 3 db tier 8-ast szerezhettél ~15m kreditért az elmúlt egy hétben, nekem ez ~8-10 óra farmolás volt.

    Szimplán nem nerfelik a goldammot, hanem minden mást buffolnak. Pozitív kicsengés, amibe aztán még a trash se tud belekötni, akárhogy is erőlködik.
    *Nyilván itt az értelmesebb vitapartnerről van szó, nem olyanról, aki csak annyit lát, hogy maradt a goldammo átütése és sebzése, míg azt nem veszi hozzá, hogy a game economy is változik és így a 20%-al több szükséges lőszer miatt nem lesz nyereséges a goldspam, nem mintha eddig az lett volna az átlagjátékosnak.

    Rld time növeléssel a játékidőt is növelik, az mire jó? Így is rohadt unalmas üresjárat minden csata első 1,5-2 perce, akkor ezek után még egy orosz meddel is 15mp-t várjak, mire kipeekelhetek újra a sarok mögül?

    Low tierben az 50 avg dmg-hez hozzáadott 10 azért jóval kevesebbet ér, mint a dupla HP boosttal megduplázott-2,5x-özött tank HP-k. Nem mintha a legtöbb tank sokra menne azzal a DPM-el, amikor 0,4-0,6 m-es dispersionje van a 2 mp-s aiming time-hoz.

    Azért ST-II goldammon szerintem már látszik a következő lépés a New Balance után, vagy ki tudja, lehet, csak egy újabb anomália a Kranvagn goldammos átütése óta.
  • Angelus1991ster
    #412479
    Amikor bekerült a két magyar típus, akkor elvesztettem bennük a hitem, hogy a low tier-re egyáltalán rá is néznek. Most is valami szorzót írtak csak a tankokhoz, semmi több. Pedig nem lenne nehéz megnyitni azt a excel, xmls, xsl, vagy milyen stat fájlt .txt/notepad-del vagy libre office-al.
  • Lunki88
    #412478
    BM miatt rajtam maradt egy kis gold. Szerintetek a T-54 mod 1 jó választás lehet?
  • Plata
    #412477
    Wz-132a-val két EBR-t öltem meg.
    EBR 105 kicsit merész volt,mert szembe jönni,full hp-ról kinyírtam.A fél életét lecsaptam ütközéssel.
    EBR 90 az már nem mert szembe jönni inkább menekült.
  • suba53
    #412476
    Köszi, este kipróbálom.
  • joe662
    #412475
    Én innen szedtem le,majd ha végzett akkor már bekerül a game centerbe,és onnan lehet indítani.
    A rendes felhasználóddal be is tudsz lépni.
  • suba53
    #412474
    Sandboxba hogy lehet bejelentkezni, regisztrálni?
    Külön szoftver, mint a teszt, vagy az alap játék része?
  • Gyuszopapa
    #412473
    A WZ-120 sem jobb fejlesztésileg.3 ágyút kell kihúzni úgy hogy a második szinte ugyanaz mint az alap.
    Utoljára szerkesztette: Gyuszopapa, 2020.02.13. 11:06:40
  • joe662
    #412472
    Kíváncsi leszek mennyi xp kell majd a 15 prestige levelhez.
    Meg ahogy elnézem,ha valaki mondjuk 2 tankot akar kivenni,akkor itt most nem nagyon lehet kihagyni,egy szakaszt.

  • McFrost
    #412471
    A T-44 az egyik legalja tank: fapadosként 10-es meccsben, 126 alap átütés? Aztán 29 felesleges dolgot fejleszteni a top ágyúig, ami nem is vezet sehová a fejlődésben, ráadásul 7-es a top löveg?? Bazz, ennyi tapasztalatból ki lehet húzni egy másik tankot más nemzetnél.
  • Plata
    #412470
    Úgysem tudom megszerezni úgyhogy ezen én nem is agyalok.
    De Frontline-ra most irtó nagy tankfelhozatallal megyek,lett vagy 10 új t8-as tankom.
    Annyi ágat húztam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.12. 17:41:08
  • Rammsch31n
    #412469
    legalább nem kell gondolkodnom melyik 2 tankot válasszam, ha bírom türelemmel :DDD
    a phase I megvan tavalyról.... :D
  • Maala
    #412468
    Mert akkor más miatt menne a sírás. :-D
  • Rammsch31n
    #412467
    de ezek annyira hülyék, miért nem lehet felváltva SH meg FL??? így majd megint mindenki megcsömörlik mind a kettőben....
  • Maala
    #412466
    Meghökkentő, hogy már egy órája kinn van az új FL / SH videó, és ti még mindig a BM-ről beszéltek. Pföjj, papák.
  • Plata
    #412465
    Ma ötkor lesz még BM vagy már vége?
  • Lucifer001
    #412464
    Mikor kezdődött a BM 36 .000.000 creditem volt . Megvettem a Lansen C -t maradt 27-28 M credit . Most 42 ,000,000 creditem van . Úgy voltam vele , hogy vissza farmolom az árát , mivel kell a credit .Tutira jön valami nagyszerű ajánlat .Jól ki ganéztak alólam Esetleg ha bedobtak volna pár reálisabb ajánlatot is , akkor nyilván kinulláztam volna magam , de így Persze nem panaszkodom , mert én konkrétan most is , és tavaly is csak jól jártam . Meg nyilván neki az arany volt az elsődleges . Azt meg bőven sokat begyűjtöttek .
  • ROMOTO
    #412463
    Ezek az új, könnyített front line és steel hunter játékmódért járó reward tankok lesznek, automata öntöltő nagy javítóval jönnek.
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2020.02.12. 15:09:35
  • suba53
    #412462
    Hiába tanulod meg a gyenge pontokat, ha a szórás miatt úgy sem találod el, csak nagy ritkán. A tudás különben sokat számít. Ha megnézed a bosszantó 15-0, és hasonló kimenetelű csatákat, akkor rendre a nyerő csapatban játszó játékosoknak az átlagos szintje sokkal magasabb, vagyis a tudásszintjük alapján győznek ugyanolyan összetételű tank kupac ellen.
  • Megamax
    #412461
    Tökéletesen atlatjak, de gondolni kell a stathuszarokra is meg a kezdokre is akiknek eszük ágában sincs megtanulni a gyengepontokat. A játék úgy van kitalálva hogy a tudás ne számítson mert különben tul sokan otthagynak pár csata után. Es mar ok is mondták az rng úgy van kitalálva mint egy nyerő automata.
  • Sherman0070
    #412460
    Letoltam missionok miatt sandboxon jópár kört.
    Nagy tierben nem értem minek a hp-alpha buff.
    Tier5ig lenne szükség hp növelésre, felette felesleges.
    Low tierben a reload time-ok túl rövidek. Nem hiszem el, hogy a WG egy egyszerű reload time "nerf"et nem tudott kitalálni tier5ig
    Mindennek brutális dpm-je van 400hp/tankhoz képest.
    Gold pent 20%al csökkenteni átlagban, heavy tank kupolákat, vezető nyilásokat, alsó lemezeket standard lőszer penhez igazítani...

    Hihetetlen, saját játékukat nem látják át.
  • Megamax
    #412459
    Nem irtak goldammo nerfrol, szimplan megnoveltek a HP- es az alap loszer sebzeset.a jatek marad payto win
  • Plata
    #412458
    Stock tank alap lőszerrel.
  • silverchain
    #412457
    Na igen, de azt írták, hogy nerfelik a goldammo sebzését, így igaz, hogy továbbra is magas átütése lesz, de nem fog annyit sebezni, mint egy standard AP lőszer.
  • joe662
    #412456
    Annyi haszna volt számomra,hogy a 261skin kivételével nem költöttem semmit. Így megmaradt az aranyam,amivel kihúzom karácsonyig simán
    Ha jön az FL,akkor még farmolok egy 20ast,és visszaveszem a Bm miatt eladott T10tankokat
  • Plata
    #412455
    T8 alatt nem veszek prém tankot.
    Vagy nagy ritkán.
    A nyeremény t5-6-7 tankokat sem használom.
  • Sherman0070
    #412454
    leFH 300 goldos ajánlatának örültem
    SU-76i durván túl volt árazva de az meg kellett.
    Tier8-tól meg rosszul vagyok 1.0 óta
    Szóval 8asokat nem vettem az mm és pályák kedvezőtlensége miatt.
  • Plata
    #412453
    Én igen,vettem caernarvont,aminek örülök,de jó lett volna egy Is6 Somua vagy Progettó is.

    EBR 10k goldért vicc,olcsóbban is lehetett kani szerintem már.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.12. 09:07:03
  • Sherman0070
    #412452
    Állítólag arra lett volna a bm, hogy arany, kredit felesleget megoldják.
    Semmi kreditet se költöttem és szerintem sokan mások sem.
  • Gyuszopapa
    #412451
    Vicc volt az egész.Arról szólna hogy olcsóbban vegyél tankot.Szerintem például ez a kerekes is túl volt árazva.
    Inkább foglalkoznának azzal hogy tegyék normálisabbá a csatákat.Gyakorlatilag max 6-7 játékos játszik a csatában.a többi csak azért van berakva mert hülyén nézne ki ha az egyik oldalon 7 játékos neve szerepelne a másikon 15.
    A sok amőba szilánkosra vásárolja magát prémtankkal,de a játék az nem igazán megy nekik még 100 ezer csata után se.
    A hajóst is sikerült szétkúrniuk.Most meg kapkodnak mikor a régi TOP klánok hullanak szét mert sokan abbahagyják a játékot.Az ott is megtalálható idióták tömegéről meg ne is beszéljünk.
  • Lunki88
    #412450
    Hát ez marha nagy húzás volt megint a WG-től... Az emberek 90%-a 10-es tankot várt, erre megint a képünkbe röhögnek.
  • Rammsch31n
    #412449
    akkor ennyi volt? kurvára remélem :D
    igazából 12,6 millió kreditért lett 2 t8-as prémem, ebből a Lansen C tetszik is, a Schwarzpanzert meg majd megszokom... (A Chrysler-t meg sem próbáltam direkt megszerezni, mert nem jön be a tank + van T34 amcsi nehéznek.) A többi csalódás.
    a WG terve meg annyira nem jött be, mert még mindig van 8 millió... :D bár kérdés, hogy minek... mert ezek a szuperteszten előreirányzott változások nem feltétlen tetszenek :/
  • Plata
    #412448
    Nem.
    Csesszék meg.
  • Rammsch31n
    #412447
    BT-SV
    tier 3-as ritka szutyok... 10 milla MINIMUM kreditért... nooormális?
  • Plata
    #412446
    De az egyik tanknál volt valami gebasz és újra berakták.
  • joe662
    #412445
    Hát ha reggel megkapnám a rejtett német tartalékot,akkor az se érdekelne ha az Obj777ed hátuljára rá lenne téve keresztbe a T22,mindezt 200 goldért
  • Lunki88
    #412444
    Tavaly csak azért volt 15 ajánlat mert a T34 B-t 2x is berakták valami hiba folytán nem?
  • Sherman0070
    #412443
    Sandbox szerveren találkoztam orosz SuperTesterrel
    Obj.752, Char Futur 4, Bourrasque WotInfo-n nem is látható a profilján

    obj 777, kpz 50, M4A1 FL10 viszont látszódik
  • Maala
    #412442
    Azt vágod, hogy 15 offer lesz, és most az Ebr csak a 13.? Szóval holnap du. még lesz valami.

    Akarom mondani, költsetek csak el mindent, hogy holnap délután olcsón behúzhassam az o.777-et :P
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.02.11. 20:12:54