418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #412561
    Köszi a felhomályositást! :-)
    Akkor majd ránézek teszten.
    Gondolom randomban kel majd. Mondjuk ezt megcsinálhatták volna szintén 7v7 nek.
  • Maala
    #412560
    Ilyen szintezős rendszer, mint ami Apex-ben, Call of Dutykban, Destiny 2-ben, stb... van. Két szintes, ha megveszed ingame goldért a "fejlesztett Battle Passt", akkor egy szinten két rewardot kapsz.
    Ha eléred a max szintet, akkor jön egy harmadik ág, meg kapsz 1 commandert, és egy 3D festést (vagy 2-t ha van fejlesztetted)
    Jönnek újfajta felszerelések is, amik fejleszthetőek. Sima rammerként kezdenek, és bondos rammerré lehet fejleszteni (pl. 10% töltési idő csökkentésről 12,5%-ra). Leszedni meg ugyanúgy goldért kell, mint a simát.


  • joe662
    #412559
    Mi az a battle pass?
  • Maala
    #412558
    Nem hiszem el. :-D
    Nyílt teszten a Battle Passhez beraktak egy videót magyarázatnak.. A Team Clash szabályait magyarázó videót. :-D:-D:-D
  • Maala
    #412557
    Nah, lesz itt is Battle Pass rendszer.
  • Plata
    #412556
    Jó lenne,valami értelmeset vennék.
  • McFrost
    #412555
    A kötvényes tankok lesznek frissítve?
  • Gyuszopapa
    #412554
    Pedig kellene shell/arty balance és egyszerűsített tech tree.A Blitz-ben is megtették ezeket a lépéseket és ha nem is tökéletesen mert a jármű balance nem túl jó.
  • Sherman0070
    #412553
    Na a WG csak félig hülye, ezt a sok baromságot, amit éveken át fejlesztgettek elvetik.
    Igaz én már az alap koncepciójuknál megállítottam volna az egészet.

    Egyedül a low tier hp növelésnek van értelme, többit dobhatják is a kukába.

    2 év múlva találkozó megint Sandboxon, hátha 2022re lesz shell/arty rebalance.
  • joe662
    #412552
    Odaírtam,honnét van
  • Plata
    #412551
    Én már az új arty ágat várom.
  • Lunki88
    #412550
    Ugye csak én értelmezem félre azt hogy a patch után teljesen ki lehet hagyni a low tier tankokat és neki lehet ugrani a 10-esnek is akár?
  • Maala
    #412549
    Bébi, megint valami fos fordítást olvastál.

    ”We will proceed with the HP increase for low-tier vehicles, the rework of the Tech Tree, and the implementation of Collectors' Vehicles, at which point we will share more details in the near future.”

    Jön a low tier hp increase, a tech tree rework es a collection. A cikkben mashol meg emlitik, hogy a kiszedett t6-t10 tankok is megvehetoek lesznek collectionbol, bar en ezt bem hiszem el. :)
  • Plata
    #412548
    Háát,nem is érdekelt.
  • joe662
    #412547
    "Lefújták a Sandbox szerver változásokat: nem lesz AP, prémium, HE, HESH lőszer átalakítás, nem lesz arty átalakítás és nem lesz Tech Tree átalakítás (egyszerűsítés) sem, szóval ne essetek neki (vagy hagyjátok abba) a gyors tank-kihúzásokat, mert nem vonják ki a tier VI-X-eket."
    By wotinfo.
  • Maala
    #412546
    Szpesül tank lesz, legénységképzőnek jó lesz.
  • Plata
    #412545
    Nem lesz prém.
    Csak nem lesz bent.
  • Gyuszopapa
    #412544
    A T-62A-t és a 113-at mikor veszik ki prémnek?
  • ROMOTO
    #412543
    Ha már tier8 prém, az új meta az alaplőszer pen favorizálás miatt egyértelműen a td-knek kedvez, mondjuk ott sem mindnek, az angolt nem venném, meg a jagdtigert, a többi elmegy...
  • ROMOTO
    #412542
    A heavy prémek között magasnak számít, nem sok jobb van nála, páncél is számít, gold nélkül nem sok minden viszi be, 6-7 tier golddal sem...
  • Lunki88
    #412541
    Egy kissé elhízott Cromwell-re emlékeztet. :)
  • MuldR
    #412540
    A kérdés, hogy ha bejön az új patch megéri-e. Mintha azt olvastam volna, hogy az alacsony átütésű tankok szívni fognak és hát a defenderé nem acélos.
    Valaki aki teszten próbálta nyilatkozhatna.
  • Angelus1991ster
    #412539
    Megéri ez a Object 252U?
  • ROMOTO
    #412538
    Majd rá lehet húzni valami karácsonyi narancsos-mézeskalács camot, ha mégis zavarna a valóság
  • suba53
    #412537
    Cavalier
    Végre nem egy fantom tank, ami csak a kezdő tervezők álmaiban létezett.
  • joe662
    #412536
    Vegyél neki 252u-t is
  • Maala
    #412535
    Vazze, tegnap vettem öcsémnek defendert. T_T
  • joe662
    #412534
    Hát ez besz.ás
    Bementem gyakorlóba,vittem a fiam accját is,megnéztem valamit,majd kilőttem.Erre ezt adta

    Nekem erre most nincsen szükségem,ha kell vkinek írjon,azt megbeszéljük.
  • joe662
    #412533
    Sőt, mondok jobbat. Azokkal még az ebola küldik is könnyebbek:-DD
  • Maala
    #412532
    A legendák szerint, ha a teljes legénységed ugyanolyan non-historical skinből áll (Arengee Penetrael, Uni Corn, Toma Teu, Kannot Gitgud vagy Hellu Van Oob), akkor soha többet nem veszítesz el egy csatát sem azzal a tankkal többet.
  • suba53
    #412531
    Megvan szabva, hogy egy-egy legénységi kinézetből mennyi lehet a gyűjteményedben. Ha azt elérted, akkor utána ha még egy olyat sorsol ki ajándéknak, akkor 50.000 kreditet ad helyette. Én De Gaulle helyett kaptam 50.000 kreditet, mert megvolt a max 3.
    Mondjuk a kredit legalább ér valamit, ezek a kinézetek meg nem.
  • Plata
    #412530
    Láttatok már ilyet?
    Most kaptam a hétvégén ezt a jutalmat.
    A Patton kinézet villogott,hol Patton volt ott hol 50k kredit.
    Ha rá vittem az egeret Pattont írt ki.
  • Plata
    #412529
    Lófing.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.17. 08:53:02
  • joe662
    #412528
  • kisTekila
    #412527
    Ez lett volna a másik 5letem, vkiről rápattant.
    A hangszóró másik felét te nyerted ;)
  • joe662
    #412526
    Nem vesz vissza semmit,Csak azt a King TigerC-t,de az is marad a garázsban,csak nem tudod majd használni,amíg újra elő nem fizetsz.
  • Armisael
    #412525
    Sziasztok. Care Package Mike kapcsán látom, hogy Twitch accountot össze kell kötni a WoT accounttal. Ez működik újonnan létrehozott Twitch Accountal is vagy van valami előfeltétele, hogy legalább fél éves/éves accountnak kell lennie? Illetve maga a Twich az fizetős, mert látom van valami 30 napos trial period? Ha egy ilyet létrehozok és lejár a 30 nap a WG visszaveszi a cuccokat amiket kaptam? :P
  • Plata
    #412524
    Talán teszten azért nincs lóvé,mert ott nem kell úgysem.
  • joe662
    #412523
    Igen,jol.Löfütty,nyeremények vannak,se gold,se prémnap,kötvény is alig
    Bár ugye ez teszt,ki tudja mit változtatnak majd az élesben,mert pl az xp,mennyiség is valami 7k körül lehetett,a 15ös szintig.
  • Maala
    #412522
    Frontline nyeremények között jól láttam, hogy nincs már Kredit booster?