418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #412681
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az,most hogy leírtam a nevét,tuti nekem is szembe fog jönni mindenhol az a nyomoronc
  • Lucifer001
    #412680
    Kicsit erős , hogy nekem állandóan bedobálja reklámban a you tube Lehet nem véletlen :D
  • joe662
    #412679
    Addig is míg találsz egyet,én készítettem magamnak egy szabópéteres,motivációs csata indító gombot.
    Így már nyugodtabban indulok csatába,mert tudom,hogy nem én vagyok a b@lf@sz.
  • Lucifer001
    #412678
    Ettől picivel szerényebbet keresek
  • McFrost
    #412677
    Most vettem Logitech G203-at, bejött.
  • joe662
    #412676
    Én egy Logitech G900-at nyúzok évek óta. Nekem tökéletesen bejött.
    Előtte is valami hasonló volt,amit az Asus lapos mellé adtak,az is jó sokat kibírt.
    Nekem a netem fos,felugrál a ping néha ilyen 3-400ra is,
    Csak ennek köszönhetően nem vagyok unikum
  • Lucifer001
    #412675
    Hali . Tudom nem egészen ide tartozik , de volt pár évvel ezelőtt valami gagyi egerem , és az nagyon bevált . Azóta már vettem vagy 10 db ot , de nem akarom megtalálni az igazit . Iszonyat mellé lövések vannak , amit érzek , hogy az egér miatt ( is , meg miattam is ) van . Ti milyen egeret használtok , illetve milyent ajánlotok ? Volt már súlyozható , meg sokféle gamer egér , de jobban szeretem az egyszerűbbeket .
  • Maala
    #412674
    Én az előzőleg megvett T34 B-met adtam egy 112-ért most, azt se bántam meg.
    A januári Trade-in listáról talán T26E5 éri meg amúgy, a penje T10-be is elég távoli snipe-ra, 8-9esek ellen meg pláne.

    Csak hát hulldownolni kell vele orrba-szájba.
  • McFrost
    #412673
    Erősen gondolkodtam egy cserén, mikor lehetett, hogy a T34-et oda adom érte.
  • Maala
    #412672
    Igazából a mobilitásán kívül nincs vele baj, a 202mm pen jót tett neki.

    Annyi, hogy a mostani "T8 prémmel is goldammot lövök" meta kinyírja, mint minden mást. :-)
  • Plata
    #412671
    Hát nem nagyon veszem elő,akkor is minimum t9 csatába kerülök vele,ahol az alap lőszer szarra sem elég.
  • joe662
    #412670
    Ne vedd kötekedésnek,de kicsivel lösz vele többet mint a hp-d fele.
    Így el tudom képzelni,hogy nem tudod elképzelni
  • Plata
    #412669
    Én nem tudom elképzelni,nekem ugyanis megvan.
  • McFrost
    #412668
    Ok, ezt el tudom képzelni.
    Nincs meg nekem, elhiszem, hogy top tierként állat.
  • Maala
    #412667
    Superpershing?
  • McFrost
    #412666
    Igen, kb.
  • tutyimutyi2
    #412665
    háát a tierlimites med és a jó pen fogalmakat nem tenném egy mondatba :D
  • McFrost
    #412664
    Szabad a gazda!
  • Rammsch31n
    #412663
    az OBJ 260 MT-15 küldijéhez milyen tankot ajánlotok? BC, Progetto, TVP?
  • Rammsch31n
    #412662
    igen-igen, elírtam :DDD sry... kicsit sokk alatt voltam még, meg reggel is volt xD
  • Maala
    #412661
    Alacsony lőszerárú, jó penű, lehetőleg tierlimites.
  • Maala
    #412660
    Mármint az LT-15 küldit?
  • Rammsch31n
    #412659
    Mentem egy kört a Lynx-szel Karelián... és megcsináltam az OBJ 260-hoz is a TD15-öt, de ami a vicc, hogy a Chimerához is a Koalíció 15-ös küldijét... mert mindkettőhöz 8k közreműködött sebzés kell.... a másik vicc meg az, hogy KITÜNTETÉSSEL... :DDDD omg... pedig mikor meghaltam szidtam rendesen a WG-t.... de épphogy meglett... mert volt 500 spotom is, amit nem láttam, mert el voltak tűnve, de kapták az ívet rendesen...

    Már csak az MT-15 kellene az OBJ 260-hoz......
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.03.04. 08:21:32
  • McFrost
    #412658
    Melyik med hoz többet farmolásnál?
  • joe662
    #412657
    Volt ott sok minden is:-D
    Azt mondja neki vmelyik, ne dugd ki a csövedet a bokorbol és akkor nem látnak meg:-DD
  • Lunki88
    #412656
    Ellövi magát a VK 36-al és azt mondja "hurkás patront lövök".
  • nemtudommivan
    #412655
    Azt én nem ajánlanám senkinek. Addig élsz míg nem spotolnak.Idétlen az egész ág. Tudom ,tudom , tudni kell vele játszani. ..
    Megy is , míg olyan pályán vagy ahol a világ végéről tudsz lövöldözni.
    Bármelyik med sokkal jobban használható összességében.
    Az a tizes ágyu meg képes hatalmas homályokat lőni....
  • joe662
    #412654
    WR Pisti tankozik
  • joe662
    #412653
    Elugrok egy spot körre :-) a befejezés is zseniális:-DD
  • Plata
    #412652
    Kv3-on volt kb 80k xp.
    Abbòl megvettem Is2-t és kihúztam az Is3-at.De st-t töredékből csak Is3 nélkül nem lehetett megvenni.
    Is2 és Is3 rendesen lett felhúzva.St-t váltottam ki,de most újra nincs kifejlesztve.
  • Maala
    #412651
    Is-2-2 utan maximum az is3-2t tudod kifejleszteni egyből, és csak utána az St-IIt.

    60at kaptal karacsonykor, St-IIhoz kell 48 szovjet, is3-2hoz meg csak 30 talan, vagy 40?
  • TeeKillah
    #412650
    Igen. A játék ilyen szempontból sokkal jobb volt. Csak akkor használt valaki goldammot, ha valami miatt szükség volt rá és nem azt tolta éjjel & nappal, mint most. Egyébként pedig a játék most is p2w, lévén ez IS egy üzlet, mint az összes többi játék. ;)

    #412644

    Én még az elején, amikor bejött az Strv S1 sokat farmoltam vele. Ha ráérzel imádni fogod!

    Utoljára szerkesztette: TeeKillah, 2020.03.03. 10:02:33
  • Plata
    #412649
    Nem álmodtam.
    Aznap mikor kijöttek duplacsövesek Is2-t kifejlesztettem xp-ből és megvettem.De St-t meg töredékből kifejlesztettem.
    Megvenni nem engedte mert Is3 tornya és ágyúja hiányzott.Is2 bent maradt a garázsban mert jó lesz frontline-ra.Most hogy meg lett volna a nagyobb ágyú Is3-ra észrevettem hogy St2 megint nincs kifejlesztve.Ettű meg elment a kedvem.
    Rá költöttem az összes ruszki töredékem szinte.
  • Maala
    #412648
    Tuti nem a tesztszerveren csináltad / álmodtad / tier 9-et fejlesztetted ki? Nincsenek szovjet blueprintjeid a depóban?
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.03.03. 08:27:42
  • Lunki88
    #412647
    Tegnap minden körben volt vagy 4-5 db Bourrasque, de úgy látom játszani még nem tudnak velük, mert többnyire a csata elején elhullottak. Én csak stage 6-ig jutottam el a grinddel, de így meg sokalltam az árát szóval hagytam a francba. Még Quickybaby is azt mondta, hogy nem érte meg neki az a 41 óra az életéből ezért a tankért.
  • Plata
    #412646
    AMX az valszeg wc papírból van,mutz sem sokkal jobb.
    Egyiknek sincs igazán páncélja,AMX ráadásul marha nagy.
    De a mutz-ot is simán szembe be lehet lőni akár T6 tank alap lőszerrel is.
    Szerintem is jobban járnál egy Strv S1-el.
  • McFrost
    #412645
    Strv S1 most akcióban van, csomagban adják, azzal lehet farmolni! 10-es ágyú, mindent visz.
  • OnkleTonto
    #412644
    Ha már prém, akkor szerintetek a most shopban vehetők közül melyiket érdemes megvenni farmolni?
    Tetszik kinézetre (tudom nem ez a lényeg) a AMX CDC és a PZ58 Mutz, van vkinek?
  • Plata
    #412643
    Srácok.
    Kifejlesztettem az ST-II tervrajzokból.De még akkor mikor bejött,csak ugye nem tudtam megvenni mert az Is-3-II tornya és jobb ágyúja nem volt kifejlesztve.
    Most hogy kifejleszteném az ágyút észrevettem hogy az ST-II a játék szerint nincs kifejlesztve,217k xp kellene hozzá.
    Ez valami vicc?
  • Sherman0070
    #412642
    Április 01-re kíváncsi vagyok mit fognak csinálni.
    Remélem megint vmi Classic Wotos cucc lesz.