418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Maala
    #412641
    Ez csak termeszetes. :) Tul is kell elni, de spotolni is kell...

    Nekem EBR commanderen 6. Skillnel jott csak a repair. :(
  • joe662
    #412640
    Viszont ha igen, akkor insta focus:-))
  • Maala
    #412639
    Azt azert vagod, hogy lightoknal menet kozben is teljes camod van, mindaddig, amig el nem lovod magad.

    Ha nem latnak, megloni sem tudnak. :)
  • joe662
    #412638
    Ezermester mehet a kukába,szerintem.én bia-t adtam nekik előszór.miután rájuk-toltam,min 1 képzési könyvet.
    Aztán kapták a Lámpát,helyzetfelismerést+felderitöt,mert alap látótávjuk az kb 0,majd jöhet a többi.
    Mivel ezekkel nem nagyon fogsz passzivoskodni,sztem mehet az álca előtt a javítás is.
    De ez csak az én véleményem,



    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.02.29. 21:18:00
  • tutyimutyi2
    #412637
    Érdemes a kerekes szaroknak javítás képesség hogy gyorsabban megjavíthassam a kerekem menet közben illetve mivel twitch prime-os parancsnok van benne ezért rendelkezik ezermester skillel, ezt érdemes megtartanom vagy inkább majd sokadik skillnek esetleg jó lesz?
  • Plata
    #412636
    Az előbb csatában eltapostam progetto 65-öt is3-al.
    Miért nem kaptam meg a kamikazet?
    Progettó a városban akart megkerülni nagy sebességgel és low hp-val,mert bekapott tőlem egy duplás pofont.
    Gondolom oldalba akart lőni vagy hátba amíg be tölt a dupla cső,de rácseszett mert ahogy elment melelttem a low hp-jával én is elkaptam és kinyírtam ütközéssel,a kill az enyém,de nincs kamikaze medál.
  • Malarki
    #412635
    Ja, milyen jó volt régen amikor csak goldért, ergo valós pénzért lehetett nagyobb átütést venni a játékban, szerencsére ez egyáltalán nem volt pay-to-win...
  • Plata
    #412634
    Balfaszok mindig is prém lőszerrel lövöldöztek.
    Prém tankhoz jutni ma már egyszerű,a Wg is szórja őket ingyen.
    Nekem is lett az elmúlt évben jó pár ingyen prém,az idén is szereztem már ingyen T8-at.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.29. 08:57:10
  • TeeKillah
    #412633
    Elnézve a játékot - ez mára a prém tankok csatája lett prém lőszerrel... Régi, szép idők amikor még nem volt, aztán meg csak goldért volt és nem spammelte minden agyhalott a prémet :D
  • joe662
    #412632
    Most nézem a t34et kivették a tech tree böl
  • joe662
    #412631
    Malinovka spot bokor még működik
  • joe662
    #412630
    Akkor nálam a t34el mi a helyzet?
  • nemtudommivan
    #412629
    Este ránézek hátha.
  • nemtudommivan
    #412628
    Elc even 90 és t92 volt.
  • tutyimutyi2
    #412627
    Tech tree-ben szereplő prémtankokat 3 napig lehet visszavásárolni, tech tree-ben nem szereplő tankokat akármikor vissza lehet vásárolni.
  • joe662
    #412626
    Jo helyen keresed?
    Mert nekem a novemberben kihajított defim,még megvan pedig úgy tudtam,hogy ami nem ingame+ állandó shop-os tank arra csak 3 nap van.

  • nemtudommivan
    #412625
    Prém tankot hányszor lehet eladni és visszavásárolni ? Fekete piac miatt eladtam kettőt , és el is tűnt.
  • Plata
    #412624
    Ez az új francia tank milyen papír bazz.
    Két burítót tapostam el meddel,azt hittem ezek is medek és jobban bírják a gyűrődést.De ezek kicseszett papírok,ütközéstől egy rakás hp-ja meg modulja elszáll.
  • Angelus1991ster
    #412623
    Köszönöm :)
  • Lunki88
    #412622
    Hali! Én ennek a tutorialnak hála tudtam megcsinálni. Ha pontosan követed a leírtakat akkor sikerülni fog. ^^
  • Angelus1991ster
    #412621
    Szia Lunki !
    Anno 4 éve Rush Argó fsb.-s rendszerű hangmódjából csináltam egy .bnk (mostani) alapú Argo hangmódot. Időközben ezt elfelejtettem, hogy is kell. Kérésem az lenne, hogy leírnád egy egyedi hangmódot mot, hogy kell csinálni?
    Van pár tervem, ha "egyszerű". Pl.: Red Alert 2, Harry Potter, South Park stb....
  • Lunki88
    #412620
    Teszteltem az előbb az általam kreált hangmoddal a játékot. A klánfőnök TS-en elcsípett aranyköpéseiből raktam össze. xD Lehet csak én röhögöm magam szét rajta, de spoilerben bedobom azért. :D
  • Maala
    #412619
    Jah, csak és kizárólag XVM-et, amit a honlapról töltöttek le, meg Gunmark modot...

    Mint én, csak engem valamiért nem bannoltak. :-P
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.02.27. 14:48:41
  • joe662
    #412618
    Amit a többiek,gunmark modot csak
    Amúgy itt vannak hazánk fiai,ha valakit érdekel

    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.02.27. 14:36:45
  • Lunki88
    #412617
    Baszki és kajak van egy. :DD Ez mekkora égés.

    Majd megkérdezem tőle mit használt a hülyéje. :)
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2020.02.27. 14:32:04
  • joe662
    #412616
    Van ott TEK-es is
  • Maala
    #412615
    A lényeg, hogy 500 fame ponttal lement a tank ára, így ennyivel többet lehetett elkölteni!
  • Lunki88
    #412614
    A nemrég befejeződött cw kampányon megint csaláson kaptak egy rakatnyi játékost. Gondolom ez már-már törvényszerű a WoT-nál is, hogy csaló modokat használnak. Itt van egy szép kis lista amin nem kevés magyar játékos is szerepel...
  • kopaszeger
    #412613
    Valaki nem tudja meddig tart a licitálás kötvényért?K
  • Plata
    #412612
    Kek.
    Az egyik T6 magyar tank rajza konkrétan olyan mint egy gumikacsa.
  • Maala
    #412611
    Fashion Tanker, ez lesz a neved ezentúl.
  • Plata
    #412610
    Ez valami klán jutalom taliga,
    Elég szíp.
    Mondjuk az angol tankok általában elég szépek.
    Jah tényleg erről jut eszembe,mutattak valami fészbúkos képeket,valami csóka készített magyar tech tree-t és azzal házal hogy megvalósuljon,de hát azok a tankok eszement gázul néznek ki.Hót ciki ahogy kinéznek ezek a sosem létezett fantom fosok.
    Ha lesz is valaha magyar ág,ezeket én ki nem fejlesztem.Brutál fosul néznek ki.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.27. 11:53:26
  • Maala
    #412609
    Igenis kapitány! :D

    Most már csak a retek Earlyt kell kihúznom. :-D
  • joe662
    #412608
    Lehet menni Csiftént kiváltani:-DD
  • Plata
    #412607
    Lehet,még a jobb rádió sincs meg a tankon.
  • Maala
    #412606
    Akkor spotolva volt, csak kirajzolasi tavolsagon kivul. Tan 605m vagy mennyi most az.

    Azert jelezte a kritikus sebzest.
  • Plata
    #412605
    Mi a szent szösz van ma?
    Nem tudom le duplázni Is3-at.
    Ma vakon bele eresztettem egy sorozatot egy bokorba,kiírta hogy 2 kritikus sebzés progetto-ba.
    Azt hittem ha olyan célpontot sebzek ami nincs spotolva és nem látom akkor nem írja ki a sebzést.
    Ez nem volt spotolva,csak találomra eresztettem bele.Majdnem a lőtávolságon kívül volt.
  • joe662
    #412604
    Nem tudom,hogy mi lesz ebben az uj szezonban.
    A teszten 500xp/szint,ami biztos hogy nem marad így.
    Az előzőben ha jól emlékszem akkor valami 30.500 xp kellett a 30as szintig.
    A csatában elért rangok után járo xp.

    A vége felé volt booster,akkor már egy kicsit jobban lehetett haladni.
    Nekem mint átlag botnak,kb 40pár csata kellett az elején a 30 szint eléréséhez.
    Boosterrel ez sokkal gyorsabb volt,de én addigra már majdnem kész voltam vele.
    Leginkább funolni jártam+kreditet farmolni+kerekessel pedozni
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.02.26. 12:30:42
  • Plata
    #412603
    Ha mindig tábornoki rangot szerzel akkor nem olyan sokat,talán napi 10 csata.
  • suba53
    #412602
    Köszi. Eddig csak hébe-hóba mentem pár csatát frontline-on, de most felcsigáztak az elérhető jutalom tankok.
    Kb. mennyi meccset kell tolni naponta, hogy meglegyenek a jó rangok?