418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Balcsix #413203
    Azért már erősen tenni kell, hogy tier 6-7 alatt mínuszos csatákat tolj prémium nélkül is.
  • asolyom
    #413202
    Ahogy nézem így az új accounton T3-ban játszogatva, kreditet főleg a napi küldetésekből lehet szerezni. A csatákból effektíve alig jön valami, főleg amikor lejár az a pár prémium nap. Egy 2. osztályú csata hoz kb. 10-11k kreditet, amiből ha levonom a javítást, lőszereket, meg a fogyóeszközöket, akkor gyakorlatilag semmi nem marad, vagy inkább mínusz. Jó, fogyóeszközt nyerni is lehet, meg diszkonttal vásárolni. Ki van ez találva, hogy már az elején se lehessen haladni prémium fiók nélkül. Azért remélem, hogy T5-6 környékén azért jobb lesz a helyzet.
  • Sherman0070
    #413201
    Ne zavarjon de EU szerver legjobb játékosai közé tartozik az a lengyel srác.
    Azért vannak ilyen statjai.
  • asolyom
    #413200
    Nincs véletlenül valami bónusz kód csigaszemhez? Vagy nem tudni valami felszerelés akcióról a közeljövőben?
  • robogo81 #413199
    A konzolon lehet használni a pc-s profilt,vagy csak a nevet engedi,és minden alap?vagy új reg kell?
  • Gyuszopapa
    #413198
    Főleg olyan csapattársakkal amit én kapok.Például a Lakewille pályán nem emlékszem mikor nyertem utoljára.A legutóbbi meccsek is okádékok voltak.6 Heavy,mind bement a mocsárba a másikban 5-4 ment be,kb. így zajlanak a Lakewille-s csatáim.Persze mind bukó.
  • suba53
    #413197
    Akkor nem tudom hogy csinálja. Lehet hogy baromi sokat szakaszozik szintén jó képességű klántársakkal.
    Vagy bejön neki a voodoo szertartás, és folyamatosan a jobbik csapatba sorsolódik.
    Sokszor látom, hogy egy-egy jó képességű kölök lehoz simán meccset, de ugyanannyiszor, hogy egy béna csapatban esélytelen.
  • joe662
    #413196
    A tank szerzőn volt, azt tudom.De azokon a nagy eventeken, én még nem láttam.
    Azért irtam, mert a +60%hoz, nem kizárt a csak random.
  • Maala
    #413195
    De a statisztikas fooldalon csak a randomos csatak vannak, nem?

    Es amugy is, 50k csatanal nagyon sokat kell cwzni, higy befolyasolja szamottevoen. :o 60% wrnel 10% osszcsatanyi cw csata kb 3%-ot huz fel csak... ha 100% a winrate. 70% winrate meg 1%ot.

    Joe: cwt szokott, de pl legutobbi eventen is ment vagy 50 csatat sem?
  • joe662
    #413194
    Mr Ciff-nek is 64%,és nem tol Cw-Sh-t.
  • suba53
    #413193
    Folyamatos CW. Csak randommal 63% WR kizárt.
  • suba53
    #413192
    A füzetet, könyvet csak akkor tudod felhasználni, amikor minden legénység már 100%-os. Tehát vagy belerakod az XP-t csatákkal, vagy aranyért képzed 100%-ra.
    A füzet az első skillt 50%-ra emeli. A vásárolható könyv, ( 2 milla ) pedig 150%-ot ad alapról indulva.
  • joe662
    #413191
    Hát nem viszik túlzásba ezt a 7v7dolgot
    Remélem minden hónapban lesz
  • Plata
    #413190
    Én szerettem régen,amikor még T49 Tier 8 volt és sokat trollkodtam vele,élvezettel olvastam a sok hackerezést meg egyebet.
  • tothgyorgy
    #413189
    Kár volt visszahozni. Szerencsére nem lesz sokáig.
  • DantesHUN
    #413188
    130 körül azt hiszem. Nem olyan sok ,de 4 s-ként lő, és ekkora átütéssel és töltéssel elég.
  • Lucifer001
    #413187
    PC -n nincs . Nem is hallottam róla . Lehet OP , de mennyi az átlag sebzése ? 12 ?
  • DantesHUN
    #413186
    De ilyen adatokkal ez a Absolution Nem tűnik egy kicsit OP-nak? Vagy inkább nagyon annak.
  • Lucifer001
    #413185
    Ő azért nem semmi
  • asolyom
    #413184
    Csak csináltam egy F2P accountot, és az elején az amerikai ágat választottam. A tutorial után meglett a T3-as M3 Stuart, ami így elsőre nem tűnik rossznak, hiszen a német, és szovjet ágon a T3-as tankok nedves WC papírból vannak, amit a hemzsegő Pz. IC-k szitává lyuggatnak. Az M3 Stuartnak legalább van 38 mm páncélja, ami a Pz. IC prémium lőszerét is esélyes pattintani. Kaptam a tankkal egy 100%-os legénységet, meg a parancsnoknak 6. érzéket. A többi srácnak megy az álca. Meg ahogy látom van legénységi füzet is, ami 20k xp-t ad minden legénységi tagnak. Azt kérdezném, hogy érdemes azt most beletolni, vagy inkább akkor, amikor majd átképezem őket kreditért másik tankra, és vissza kell tolni az xp-t az alap képességbe?
  • Sherman0070
    #413183
    PC "még" nem érkeztek meg ezek a keverék tankok. Majd egyszer talán.
  • DantesHUN
    #413182
    Ez a Absolution nevű tier 6-is tank, van PC-n is? Konzolon...ez valami geci durva.
    Pérmium tank, 189 mm-es átütés!
    4,1 s töltés
    Célzás 2,3 s
    Pontoság 0,34
    48km/h-val tud menni!
    A páncélzata több rétegből áll, pl front van 5+12+(38mm egy vékony sávba)-85 mm

    Hát mi ez?
  • Plata
    #413181
    General chat igazán vicces.
    Sokan próbálnak normálisan köszönni erre legtöbbször a válasz valami trágárság.
  • Rammsch31n
    #413180
    és akkor sokból tartana bejelenteni???
    mert most így háborog mindenki, nem csak én... tipikus öntökönlövés, mint mindig...
  • tutyimutyi2
    #413179
    Azt azért megsúgom hogy a születésnapi fülön ahol látod a 3 darab 3 lépcsős küldit ott látszódik ugye a hegesztőmaszk meg a festékes vödör ami jelzi a 3d stílust de mögötte ott egy letakart tank is ami alatt 5 lakat látható szóval én azt tippelném hogy T30 skinen kívül lesz még valami meglepi ha megszerzed mind az 5 kulcsot.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2020.04.22. 18:52:17
  • Sherman0070
    #413178
    Hát elég retek eddig ez a 10éves event.
    Classic WoT-on kívül ezt csak az AFK Panther menthetné még meg.
    Ezek a kliensen belüli videók, amikben megmutatják, hogy jött létre a játék szép meg minden, de akkor próbálhassuk már ki milyen is volt akkoriban....
  • Plata
    #413177
    Obj257-el meg T44-el harcoltam 110-ben ülve.
    Mind a kettőt kilőttem,ez a hülye obj komolyan mondom nem volt normális,négy lövésből egyszer talált el közvetlen közelről.

    Natalimgulov én vagyok,csak álcázott név.
  • Plata
    #413176
    Amx 13-75 úgy gondolta hogy az 53TP-t le rammolja,
    Hát egy kicsit benézte az erőviszonyokat.
  • Rammsch31n
    #413175
    ja, vagyok ilyen naív sajnos.... :D
    ezt a coinos geciséget a t30 3d szaros álcájával... eléggé szépen le fogom szarni :D
  • tutyimutyi2
    #413174
    Azok után hogy az event coint szerezhetsz arany vásárlással komolyan azt hitted hogy pontért megveheted majd a tankokat Bundle-ben? Majd pont a születésnapjukkor ne dobnának ki mindenféle születésnapi csomagot aranyáron? :P
  • Plata
    #413173
    A WoT Prémium fiók, Kölcsönzés működése meghosszabbodik a karbantartási munkák miatt.
    Szolgálati feljegyzés:
    Szakértő: Kína, Szakértő: Németország
    Kárpótlás a kifejlesztett járművek tervrajz töredékeiért:
    Univerzális töredékek: 248
    német nemzeti töredék: 9
    amerikai nemzeti töredék: 3
    francia nemzeti töredék: 16
    brit nemzeti töredék: 13
    kínai nemzeti töredék: 21
    japán nemzeti töredék: 6
    olasz nemzeti töredék: 2
    Speciális jutalom
    Tervrajz töredék Leopard Prototyp A járműhöz (x1)
    Univerzális töredék (x1)
    De mi van az ST2-ra elköltött töredékeimmel?
    Kiváltottam ST2-t még akkor amikor kijött,de nem tudtam megvenni mert Is3 nem volt kifejlesztve,mire kifejlesztettem a játék elfelejtette hogy az ST2 ki van fejlesztve és újra ki kellett fejlesztenem xp-ből,de a töredéket azóta sem kaptam meg.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.04.22. 16:20:53
  • joe662
    #413172
    Ez elég no comment.
    Egy k..any...ok al köszönt be

    írták is neki a csetben,hogy a gyönyörű magyar nyelv
  • joe662
    #413171
    Én 20db töredéket kaptam,viszont a Bc12t-re került 133k xp:-D
  • Rammsch31n
    #413170
    én kihúztam a a 9-es német artyról a 10-est...
    a 8-as francia artyról a 9-est...
    a 8-as amcsi artyról a 9-est...
    a 8-as brit lightról a 10-est...
    vagy 500 töredékből :DDD
    nincs is ennyi kreditem :"D
  • McFrost
    #413169
    Rendes volt a wg, adott egy csomó töredéket, egyből garázsba is került a T-54 ltwt.
  • joe662
    #413168
    Úgy néz ki csak máj15ig
    A 2 potya t10 tank árát kikarmoljuk jövőhetén fl-ben
  • asolyom
    #413167
    Hol lehet megnézni a statisztikákat az egyes prémium tankok kredit hozamáról?
  • Rammsch31n
    #413166
    óbazdmeg.... én azthittem ezeket a tankokat köcsög coin-ért lehet megvenni, lófaszt.... pénzér!!!

    de a legnagyobb vicc, hogy a tier I szutyok szar renaultra került 65500 EXP... hogyan, miért?!?!

  • Plata
    #413165
    Due to technical issues, the EU server is currently unavailable. We are working to resolve it as soon as possible and will share more information shortly. Thank you for your understanding.
    Na ez mókás.
  • Maala
    #413164
    Milyen bugok, meselj a dolgozo embereknek, mig haza nem ernek.

    Szoval joenak nem. ;)