418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • SzocsA
    #363385
    Ez kurva jó, ezek csak így dobálóznak a nerffel meg a buffal?
    Mivel a szerver statisztikák szerint a T110E5 győzelmi aránya az egekbe szökött a buff óta (49%-ról 52,6%-ra), így lehetséges hogy nerf lesz belőle, még vizsgálják a dolgot.
  • Myke28
    #363384
    Orosz oldalon van némi INFO
  • Lokker
    #363383
    Mert akkor még nem nyílt ki a csipájuk...
  • Pongyi
    #363382
    Belesajdulnának ha csak úgy odaadnák "ingyen"? És ha nem akkor T34-et miért adták úgy oda?
  • András77
    #363381
    Azt mondták, hogy oda semmiképpen nem fogják adni csak úgy ingyen, de ígérgettek, hogy küldetésen keresztül mexerezhető a prémtank az fv4202 tulajoknak. Ez a legutolsó info, de majd meglátjuk, mit találnak ki. Lehet, hogy az év végi maraton tank ez lesz, csak mondjuk tényleg jó lenne előre szólni, mert szerintem akkor sokan kifejlesztenék még a 10.0 előtt.
  • yossarianHUN
    #363380
    Nem tudni.
  • András77
    #363379
    A WoT inkább csak kifulladt meg ugye nem hallgat a játékosok problémáira és javaslataira, csak nagyon felszínesen. Úgy voltak vele eddig, hogy megy a szekér, növekednek a bevételek, akkor meg minek foglalkozzanak azzal, hogy miért ugatnak a p.rasztok? Alkalmaznak mindig egy aktuális bunkót, aki válaszol és kiosztja a játékosokat és azt hiszik, hogy ez qrva jó és ötletes dolog. Hiszen milyen frappánsan meg tudja válaszolni mindig a legkeményebb kérdéseket is? Kb húzz el a büdös p.csába a kérdéseddel együtt és ne tedd fel újra.

    Ezzel együtt végül is játszható a WoT csak kezd a dögunalomba fordulna, sőt rosszabb, amikor már a sokadik csatát bukjuk nagyon megalázóan a végtelenül buta játékosok miatt, akkor szerintem mindenki kiborul egy kicsit, főleg ha ő maga igyekezett és megtett minden számára lehetséges dolgot.

    Ahogy írtad, hogy az AW már gondolt erre és megvalósított valamit belőle, ha csak annyit megtenne a WoT, hogy a vesztes csapatban legalább kiemelten díjazná az éppen többet nyújtó játékosokat, már lecsökkentené a stresszt, amit gerjeszt a rengeteg borzalmasan gyenge csapattárs. A dögnehezen megszerezhető medál szerintem kevés önmagában, ha ennyire sok a gyenge játékos, akkor igenis hozzá kéne nyúlni a játék alap szabályaihoz is és máshogy értelmezni a győzelem-vereség fogalmát.

    Az aktuális bunkó, a Storm mondta erre, hogy lehetséges, hogy a vesztes csapat minden tagja rosszul játszott, a top sebzők is például és nehogy azt képzeljük, hogy bármit is kapnak. Igen, te bunkó, valóban van ilyen csata, de nem gyakori, az viszont sokkal gyakoribb, hogy van pár nyomorult játékos, akik megpróbálnak mindent, de a többi semmirekellő miatt elbuknak ők is. Egyébként is pofon egyszerű lenne húzni egy szintet, pl tier x 100 sebzés, ami alatt nem járna semmi (de gondolni kéne másra is, spot, lánc leszedés, reset, foglalás stb, mert nem csak sebzésből áll a játék).

    Ostoba bunkók, akik jópofának akarnak látszani. Ez a WoT, szóval a helyén kell kezelni, ha van jó akció vagy valakit érdekel valamelyik tank, akkor azt lehet csinálgatni, de ennyi van a játékban.

    Tipikus ez az új mód meg a küldetések a tier10 med tankért. Ahogy olvasom a fórumokat, mission impossible, pár játékos, jó szakaszban skillel meg tudja csinálni vagy összebeszélve, számolva kiügyeskedve, de nem a mezei trógernek találták ki. Ha ennyire fosnak, hogy hülye ne kaphasson tier10 tankot, akkor is meg lehetne oldani, hogy középnehéz, de teljesíthető küldetések, viszont a tankot csak akkor kapja meg, ha birtokol egy másik tier10-t és játszott már legalább 100 csatát tier10, ilyen egyszerű lenne. Ezek nem, ilyent soha nem csinálnának, helyette legyen elérhetetlen, csak tényleg pár időmilliomosnak vagy tényleg qrva jó játékosnak, bár még őket is meg kell támogatni valószínüleg társakkal.

    Barmok, totálisan torz képük van az emberi jellemről és motivációról, szerintem, vagy még mindig úgy gondolják, hogy megy a szekér és kutyák ugathatnak, nem számít...
  • Pongyi
    #363378
    Hali. Akinek megvan az FV4202, az megkapja prém 8-asként mint anno a T34 heavyt? Mert akkor megkell vennem...
  • Myke28
    #363377
    Akit érdekel megy a TESZT 10.0
  • yossarianHUN
    #363376
    Sőt. A jó játékosok mentek át legelőször, mivel nekik van annyi józan paraszti eszük, hogy lássák, a WoT-ban jelenleg csak vérnyomást növelni lehet. Átlag paradicsomjózsinak ez nem tűnik fel, mert ő viháncolva kapálja a földet a tankjával a pusztaság közepén, ha kivételesen eltalál valakit tömény élvezettel gagyog, ha még át is üti, akkor meg best day ever. Ha meg kilövik, vagy kicsapja az arty, akkor kicsit hőbörög, majd vállat von, és átül valami másba. Aki ennél kicsit is többet igényel a szórakoztatáshoz, az viszont pár csata után az agyvérzés szélére sodródik, majd játékot vált. Láttátok volna a csapatokat Head Start alatt. Csupa PTS, KAZNA, SKILL, OM, RSOP. De még mindig átlag 4-5-öt látni ilyen szuperklánok tagjaiból minden meccsen, pedig már rendesen felhígult az állomány az open béta kezdetével. Egyszerűen a veteránoknak rohadtul elege van. Egyszer PvE-ben beírtam, hogy úgy tűnik, itt a játékosok 70%-a valami nagy nevű WoT klánból kerül ki. Ennyire tele van a tökük a WoT-tal? A PTS-es csóka annyit válaszolt, hogy már baromi régóta.
  • Sunsetjoy
    #363375
    Csak eddig úgy tűnhet (mint korábban írtam is), hogy a jó játékosok (is) átmennek, mert megcsömörlöttek a wottól.
    És ha a jók is átmennek, a wotban kevesebb jó marad, tehát számszakilag több retard jön veled csatába...
  • McFrost
    #363374
    Hangsúlyozom: én azt szeretném, hogy így legyen.
    Wotos accod meg kipróbálnám :)
  • yossarianHUN
    #363373
    Na igen, ezek a misztikus, 5-600 méteres T49 snipe shotok. Nekem úgy rémlik, 1-200 méterről is örömünnep volt, ha ennyit sebeztem, ezt is többnyire 5-10 másodperc álldogáló célzás után, és csak papír német TD-kbe.
  • yossarianHUN
    #363372
    Azt nem érted, hogy nem önzetlen eltartásról van szó, hanem arról, hogy mostanra maguk a játékosok is szívesebben költenének pénzt arra a játékra, ahol úgy érzik, hogy van szavuk a fejlesztés során, és nem minden a lenyúlásukról szól. Ha Béla pék 300 forintért adja a száraz kenyeret, plusz 50-ért a zacskót, de Gyula péknél csak 250 a friss kenyér zacskóstul, nem Béla pék fog jobban keresni.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2015.10.22. 17:27:12
  • McFrost
    #363371
    A mai világ nem így működik! Ez nem a Lovagrend, hogy majd önzetlenül eltartanak 4-5 millió játékost pusziért, ingyen, még a bevételi oldalról meg "alig" folyik be. Ezt Te is tudod. Bár ne legyen igazam! Én is a kezdetek óta WoT-k, kisebb/nagyobb megszakításokkal, tudom milyen volt és lett. El kell fogadni, hogy köcsög a főnök.

    Én örülnék neki, ha az AW totál bejönne, mert akkor a sok droid áthúzna az ingyé tengerbe úszkálni és a WoT megtisztulna tőlük, vagy a WG észbekapna, hogy bukhatja a fanokat, ha nem tesz nekik eleget.
  • patchaou
    #363370
    Ha már modoknál tartunk. Szerveroldali célkereszt nélkül el sem indítom a játékot. Sebzés és lepattanó számláló pedig jól jön amikor olyan a küldetés. Térkép mod elég hasznos, jó tudni számolgatás nélkül, hogy kit lehet lőni anélkül hogy felvillannék :)
    Csata végi jelentésnél szintén jó, hogy azokat az eredményeket látom amik érdekelnek, két soros minden infóval ellátott garázsizé pedig szintén hasznos. A gond csak az, hogy akármelyiket rakom fel ezek közül, felezik az fps-t, még azok is amik a csatában nincsenek jelen.
  • Plata
    #363369
    Hit logom nekem is van,T49-hez kell.Tudni akarom mekkorákat sebzek.
    Isteni jó érzés tudni ha 500-600 méterről lősz vele 800-900-at,vagy többet.
    Van valami crosshair modom is.
    Más nincs asszem.
  • bornofakone
    #363368
    Miért gusztustalan az ha vki nem "tud" (inkább úgy mondanám h nem akar modok nélkül játszani)?
    Nekem is kell 1 jimbo, 1 hit log szerűség (legalább tudom mennyi dmg-t nyomok le, nekem rohadtul fontos, mondhatni "inner motivation") meg 1 statistics fül (nem halok bele ha nincs, de megint csak a teljesítményemen dob ha tudom h 2k eff és 4k wn8 körül játszom, ösztönöz újfent h még jobban tegyem oda magam).
    Persze az ilyen war pack cuccot én is bannoltatnám...de az általad említett reload timer az pont a legveszélytelenebb benne...1-2 tomato játékos jól jár az infóval...de kellő tapasztalattal nélküle is megmondható mennyit tudok rálőni pl. 1 kv2-re amikor az ellőtte magát, én pedig 1 cromwell-be ülök. Sztem aki 10k-t lenyom és nem szobanövény, az már tudja h adott tankkal mennyire vitézkedhet 1 dpm párbajban az enemy-vel szemben. Ezek a "cheat"-ek inkább bosszantóak semmint igazi cheat-ek. War pack-ban persze van 1-2 amit már igazi cheat-nek minősítenék főleg az ilyen (nem spottolt tank lövését jelző dolgok, vagy spottolatlan arty helyét jelző modok...ami 1 fps játékban WH-val érne fel).
    De elég maradi lehetsz ha már magával a sima modokkal is bajod van.
  • Lokker
    #363367
    Akkor én még jónak számítok 2-3 db mod-al amit felrakok? :) Egy zoom mod egy dmgpanel és esetenként egy legénységi hang mod (bud spencer/terence hill-es jó lenne ha lenne megint)
  • killbull
    #363366
    A játék már attól gusztustalanná vált hogy a játékosok (átlagé) nem tudnak modok nélkül játszani. Egyéb cheatek meg szinte alap (reaload timer, auto aim weakspotra célzó és a többi) Ha tud a WG csili vili új klienst csinálni akkor tudna bele integrity checket is tenni szerintem, és játszhatna mindenki tisztán. Sajnos amíg a pénzszerzés a célja a játéknak addig sok minden nem fog változni. Egy nagy rebalance helyrehozná a játékot de talán az is elég lenne ha kivennék a prémium lőszert vagy balanceolnák úgy hogy ne adjon akkora előnyt.
  • Angelus1991ster
    #363365
    Pedig a WoT-ban sok lehetőség van. WG nem él ezzel a lehetőséggel.
    Fun módok sokaságát tudnák megcsinálni. Játékosnak több ötlete van mint ezeknek. Kisebb népek tankjait is lusták összeszedni, ha jól tudom SilentStalker kaparta össze nekik a csehszlovák ágat.
    Prémium harckocsik jórészét meg se érdemes venni, mivel párat ingyen is adnak.
    Miért vegyek meg egy olyan prémium harcjárművet , ami nem tierlimites. Mitől lenne az prémium? XP és kredithozamot is variálják tierenként. Prémiumfiók is fölösleges, ugyanúgy rossz mm-t kaphatsz, ugyanúgy szivat az rng.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.10.21. 22:51:27
  • András77
    #363364
    Ha csak azt megcsinálták volna, hogy a vesztes csapatban a jobb játékosokat megkülönböztetik, már szerintem a frusztráltság a felére csökkenne. Úgy tűnik viszont, hogy a retardált utánpótlás folyamatos. Ma volt egy kolobanov medálom kv85-el és megnéztem az ellenfeleimet, ilyen 300-500-700 csatás mókusok, de már tier5-6 tankokban futkosnak és iszonyat semmi fogalmuk nincs a játékról.

    Az mondjuk ösztönösen működik náluk, hogy körbevesznek, úgyhogy nem lehet félvállról venni az ilyen helyzeteket, de néha összejön, hogy jól tudok helyezkedni és akkor nincs esélyük.

    Ki fogom próbálni én is az AW-t, mert a wot-ban már nincs nagyon célom. Még pár tank érdekel, azokat a napi duplákkal elérem valamikor, nem sürgős, úgysincs kreditem elég. Az IM-el elakadtam pár küldetéssel, de megint csak kéne egy csomó kredit, hogy a nagyobb tankjaimat járatni tudjam. Jó, hogy nem lehet mindenkinek t55a-ja, de van pár olyan küldetés, hogy g.ci rng kell hozzá, meg csapat meg hogy ne lopják a frag-et, meg egy csomó minden és nincs hozzá már kedvem.

    Jó dolog ez az IM, de megint a hülye félelmükben, nehogy sok embernek meglegyen a tank, telerakták g.ci szopatós rng-vel meg túl sok körülménytől függő küldetésekkel (elég csak a spotolást említenem, hogy lassan már maradt 2 pálya, de lehet, hogy csak 1 és még ha meg is kapom, ne legyen sok másik könnyű tank, ne legyen totál hülye csapat, hanem legalább lőjék a spotot stb).

    Ha nekiveselkednék igazán, akkor előbb-utóbb megcsinálnám mindegyiket, mert voltak olyan csatáim korábban, amik megfelelnének a követelménynek, de valahogy már qrvára nincs hozzá kedvem, hogy sok csatát menjek csak azért, hogy egyszer beadja.

    Ma is csak röhögtem egyet, artyval kéne egyet kilőnöm és egy másikat sebeznem egy lövéssel. S-51 alap ágyújával odacsűrtem két 2 számjegyű hp-s ellenfél közé, mindegyik kapott áldást és mindkettőn 1 számjegyű hp marad. Most megint mehetek 20-30-40-50 csatát, mire megint lesz egy ilyen helyzet, de már kezd inkább frusztrálni ez az IM is. A másod accomon nyomom inkább a stugosakat, mert azokat meg tudom csinálni és ad valami sikerélményt legalább. Annyira ott sem könnyű, mert csak ht van nagy tier a többit tier4-6 tankkal próbálom megoldani, de ez legalább szórakoztat (még).

    Az IM-től többet vártam, de átestek a ló másik oldalára szokás szerint. A hétvégi küldetéseik trágyák most, nem tudom, ki találja ki, de egy körmöst megérdemelne. Megnézem az AW-t én is, legalább az frissebb, új élményeket ad. A wot már nem sok érdekességet tartogat...
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.10.21. 22:27:44
  • lexlutor
    #363363
    az majd elvalik mi lesz belole, de eddig meg igeret szintjen sem sokminden merult fel. plane nem reszletek, vagy egy mikor...
  • Angelus1991ster
    #363362
    Akkor a drága alkalmatlangaming újfennt elcseszheti? :D Pedig a WoT-nak ott van a második világháború :D Megannyi tankcsatával.
    Ezek a balfasz wg-sek nem játszottak Panzer Elite Action és más tankos játékkal? Nem játszottak a Call of Duty 1-2 tankos részével?
    Saját RTS-üket sem veszik elő? Az Order of War-t.
    Pedig még új pályák armadáját sem kell behozniuk, hanem a meglévőeket is hasznosíthatják.

    Lagg most kicsit több lett nekem is.
  • lexlutor
    #363361
    mivel kellene az embereknek, minel tobb penzt le akarnak huzni :D
  • lexlutor
    #363360
    nekem digivel nincs problemam.
  • Master91
    #363359
    a f*szomat görcsölnek már azzal a kurva tankkal komolyan
  • Lunki88
    #363358
    Kérdezném hogy más nem tapasztal kemény lagot mostanában? A pingem normális, de folyamatosan villog a packet losst jelző lámpa. Más online játékban nem tapasztalok ilyesmit.
  • lexlutor
    #363357
    azert avval a tortenelmi csataval varj egy picit szerintem, mert egy csodas historical batllet mar lattunk toluk, es a fejlesztes amit en olvastam, annyi lesz benne, h a kis, nepszerutlen tankok lesznek botok. ennyi. a tobbi marad :)
  • Angelus1991ster
    #363356
    Remélem következő hónapban nem lesz semmi küldetés.
    Esküszöm az ilyen missziók is segítik a wot-prolik kiömlését a csatornából.

    WoT-ot csak a történelmi csata PvE módban teszi jobbbá. Az AW-ben ez remekül működik. Csak azokat a megoldásokat kéne alkalmazni, még ötletelniük se kell.

    Yossarian amit mutattál hangulatos pálya, amolyan Geonosis-Tatooine kombó tényleg hangulatos. Gyönyörű barnás-vörösesbarnás sivatagi pálya.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.10.21. 21:17:20
  • yossarianHUN
    #363355
    Retardáltból ugyanennyi van AW-ban is, csak épp ott jutalmazza az egyéni a teljesítményt a játék, és nem kap a vesztes csapat 2k sebzője annyi XP-t, mint a győztes csapat 0 sebzéses paradicsomja. Forradalmi változtatás mondhatom, fura módon a WG-nek is évek óta könyörögnek érte a játékosok, csak leszarják. Hát most már késő. Ez a nevetséges Chieftain botrány tette volna fel a pontot az i-re, de szerencsére már csak szánakozni tudok rajta, mivel hetek óta a WoT közelébe se mentem. Lássuk be, a WoT sikerének egyetlen oka (most, mert régen nem így volt), hogy a játékstílust tekintve eddig one-of-a-kind volt, így a fejlesztők úgy csináltak hülyét a játékosokból ahogy akartak, de ennek most vége, és erre a WG is kezd rájönni. De hát megint csak azt tudom mondani: már késő.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2015.10.21. 21:15:14
  • lexlutor
    #363354
    en meg jatszogatom a 30 aranyert naponta, de csak annyit h meglegyen. de ott tartok, h mar ez sem eri meg. most ert le a legallja vervoros tomegevel szimpla seggelessel a t8-9 szintre.. jatszhatatlan..
  • yossarianHUN
    #363353
    Számomra elég erősen kezdett. 2010 óta, a zárt béta kezdete óta játszottam a WoT-tal, és így, hogy már van normális konkurencia, az elmúlt hetekben a legkisebb kísértést se éreztem, hogy elindítsam a szarrakás játékukat. Elmehet a búsba a WG a gusztustalan hozzáállásával, folyamatos hazudozásával, és leereszkedő nagypofájúskodásával együtt. Az egyetlen fegyvertényük, a monopolhelyzet megszűnt létezni, és nem is akarom látni többet a ronda pofájukat.
  • lexlutor
    #363352
    ugylatszik, nem kezdett erosen az aw:

    - Storm confirms: the fate of the Chieftain was already decided. Chieftain will not appear anytime soon, neither in 10.0 nor in 10.1. WG will announce what will happen to it when the time to implement it comes near.
  • yossarianHUN
    #363351
    "Won't be solved anytime soon"
  • Nihili
    #363350
    Van benne valami. Valamelyik éjszaka kaptam egy Löwe botot, ami 4K sebzést összelőtt magának.

    Viszont most már tényleg kezdhetnének valamit azzal, hogy időnként csak egy adott mapra dobál be az MM. Tegnap pl a meccseim 80% overlordon zajlott. Ráadásul sikerült mindig olyan csapatba kerülnöm, ahol az emberek zöme a tengerparton piknikezett, így meg azért nehéz bármit is alkotni....
  • Master91
    #363349
    Ez igen :O
  • Angelus1991ster
    #363348
    Köszönöm minden siemka játékosnak ezúton is , hogy ősemmirekellőséggükkel fertőzik és tönkreteszik eme remek játékot! Csata gomb megnyomásával az adott csapatuk már egy főt el is veszített. Esküszöm egy bot játékossal többet érne a csapat.
  • András77
    #363347
    A másod accomon kreditgyártás céljából kimaxolom az IM küldetéseket. Azt próbálgatom, kredit okok miatt is, hogy melyik a legkisebb tank, amivel meg tudom csinálni mind a 15 küldetést fullosan. Jelenleg így állok:
    MT : kész - Tank: T-28
    LT : LT-14 - Vk28.01, soha nem fogadják el a szakaszkérésemet, de elvileg ez megcsinálható vele, viszont az LT-15-t nézem mindig és még nem sikerült vele eddig egyszer sem. Nincs hatodik érzék és így a passzív spot nem kicsit problémás
    TD : TD-15 : a jpz iv van erre a célra, de a 3e sebzés nagyon nagy falat neki, közel már jártam hozzá, de lehet, hogy kell a jpanther. Ez a tier6 tank kevés a feladatra
    HT : kész : is3-al csináltam meg a HT-15-t viszonylag könnyed, ment volna az IS-el is szerintem, bár kicsit szűkösen, top sebzéseim 3,15e körül + 1-1,5-2e lepattanó meg saját hp, meglett volna, bár feszülni kellett volna vele, amíg az is3-al könnyedén megcsináltam
    SPG : kész a Grille-el, de még egyszer neki kell futnom a másodlagos miatt, mert kiszórtam vele 2e sebzést és 3 frag-et az első 3 percben és mégis vesztett a csapatom (azaz az ellenfél teljes hp-jának 25-30%-t leszedtem az első 3 percben és mégis kikaptunk, totál retard csapat)

    Szóval a legkönnyebbnek a stug esetében a med küldetések tűnnek (tier4 tankkal megcsináltam mindet kitüntetéssel), utána az spg (tier 5 tank), majd a TD (tier 7-el simán meg lehet csinálni), nehéz tank (tier 7-el nagyon epic csata kell, tier8-al viszont könnyen).

    A light küldetések viszont nagyon nehezek így, hogy nincs hatodik érzékem, meg úgy általában is. Nem hiszem, hogy a tier6 light-al meg tudom csinálni az LT-15-t.

    Ezt most csak úgy leírtam, hogy összegezem magamnak is így a célegyenesben. Már csak kb 50e xp meg 1milla kredit és meglesz a t95e2.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.10.21. 17:50:09
  • Simulacrum
    #363346
    Én megadtam a lehetőséget neki. Feltettem, de sajnos low beállításokon is csiga lassú szaggatás volt, amit kaptam. Lehet, hogy szebb az AW, meg lehet szidni a WoT-ot, hogy nem használ több magot, de nálam tökéletesen, magas FPS-el fut egy nem mai laptopon.