418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #363425
    Lesz itt matrica orgia 150 aranyért darabja
  • joe662
    #363424
    Fent van a teszten a T22 küldetés,akkor az élesre is jön majd a peccsel?
  • rudii
    #363423
    Akkor induljon a hosszú hétvége egy kis ünnepi felvonulással! :D
    Live Stream
  • lexlutor
    #363422
    illetve aki meg nem hasznalt fel ilyet, mert korabban..
  • lexlutor
    #363421
    kuldom mindenkinek aki szereti :)
  • Master91
    #363420
    köszi, de nem vacilálok vele
    1 nap pruim, nem is játszok vele
    a kóla meg hát ... semmit nem ér számomra :D
  • lexlutor
    #363419
    alienware bonuszkod:

    http://thearmoredpatrol.com/2015/10/23/alienware-bonus-codes-available/
  • Toweliee
    #363418
    Nyugi, ezután is lesz artyfikázás.
  • lexlutor
    #363417
    kb mint a premium consumables, csak ez felirat formajaban ad majd plusszt.
    hianypotolo lesz...
  • AlucardHuN
    #363416
    Matrica? Milyen matrica?
  • lexlutor
    #363415
    gondolom ez a t22 misszio azert jon, h ezeket a csapatokat megprobaljak visszahuzni, mert ez a tank igy ezekkel a statisztikakkal nem normalis h bekerul..
  • lexlutor
    #363414
    hehe.. szoval a kritika az karos es csak a szep rozsaszin dolgokat szabad megosztani.. hat.. gratulalok!
    nem olvasol te mostanaban tul sok nemzeti kozultacios levelet? :))

    Atlantiszon is bevallt, h eleg sokat ismetelgettek, h nem is sullyedunk :DD
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.10.23. 12:27:29
  • Angelus1991ster
    #363413
    Pz II-nél a házfalat remekül megcsináltad.
    Egy Tas diorámára kíváncsi lennék.
    Ha netán a HobbyBoss-féle verziót vennéd meg. A dőlésszögek, főleg a frontnál nem pontosak. Pl. a frontfelső 30 fok helyett 35 fok ilyenek. Nem kutattak eléggé.
    AW-ben az az egyik, jó hogy ami a WoT-ban t9-10-es tank az ott t2-3-as.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.10.23. 10:54:55
  • Sunsetjoy
    #363412
    Az invite kód az új játékosok aktiválására való emlékeim szerint, te nem veheted hasznát. Ha odaadnád valakinek, csak ő örülne, de nem kapnál lepkefingot se. Így a második kérdésed okafogyott...
  • Pongyi
    #363411
    Szépek, ügyi vagy nagyon!
  • Pongyi
    #363410
    3 hónap múlva? Addig akarják kitalálni hogy hogy szivassanak meg?:) Gondolom ha küldi lesz olyan nehéz lesz mint ez egyéni küldik... ami szinte már mission impossible. (pedig még csak T55A-nál tartok) Példának okádék, de lighttal megspottolni a 7K-t durva nehezen sikerült csak amiatt az új fícsör miatt hogy oldalanként 3-4! light tankod dob be a csatába, és elképesztőn agresszívan játszottak vele folyamat, nem csak az enemy, de csapattárs is. Volt hogy spot bokorból saját csapattárs tolt ki, (később ért oda) de olyan is volt h beállt seggembe és elkezdett lőni... Az is sűrűn előfordult hogy jöttek az öngyilkos berohanós, nemérdekelhaegybőlmeghalok enemy lightok... Nagynehezen azért meglett 9300 spot sebzéssel amire kaptam 200WN8-at:D
  • McFrost
    #363409
    Láttam az íbéjen 4000-ért JT8.8 invite kódot. Ez mit jelent? Ha meghívok valakit ezzel a kóddal, akkor kapom meg? És ha már megvan a JT8.8 akkor aranyat kapok?
  • McFrost
    #363408
    Köszi, van, időrendben visszafelé:
    Zrínyi
    Hetzer
    Pz.II.
    Tiger
  • Sunsetjoy
    #363407
    Teljesen igaz, amikor a WT:Ground Forces bejött temették a világba a Wot-ot, lehordták mindenféle gagyigrafikás szarnak, meg árkádos puffoldának, meg hogy többet a wot felé se néz. Aztán vagy átszokott a WT-re IS, vagy tényleg ottmaradt, vagy visszajött. Kiderültek ott is dolgok a játékmenettel meg mindenfélével kapcsolatban, hadd ne soroljam, pláne hogy bár az alapkoncept ugyanaz, a megvalósítás szinte más.
    Nem volt olyan nap, amikor ne kerüld volna szóba a WT (még a felső témalehetőségek között is ott van a z, betű alatt, mégsem használja senki), meg jártak át egymás topikjába (wot és wt) a látogatók puffogni....
    És most van ilyen? Minimum 1 éve nincs, szinte még a W és a T sem szerepel egy szóban azóta :)

    Ez is ki fog futni, amíg eloszlanak a játékosok a két játék között, ahogy a WT esetében is történt. A fórum a zárt béta előtt indult el, azóta bőven hullámzott ide-oda, nagyon sok minden történt (mindenféle ember jött-ment pl.), nem döglött be.
    Csak szimplán követi a WG játékának hullámzásait, nem az őrült fikázásra megy. Ha megkérdez az ember itt valamit a játékkal kapcsolatban, tanácsot kér, ugyanúgy megkapja a segítő választ, ha tudják rá a megoldást, nincs olyan, hogy a negatívumban elvész.

    Az itteni öreg motorosok már megtanulták ignorálni (figyelmen kívül hagyni) azokat a hsz-eket, amik nem érdeklik őket (néha első 1-2 mondatból, vagy már a hozzászóló személyéből). Kérést, kérdést nem szokása figyelmen kívül hagyni senkinek, de némi puffogást azért engedtessék meg :D
    A játék majd összes aspektusa volt már pellengéren, köpködési vetésforgó megy itt, egyedül nincs értelme beleállni az árba, hogy te visszatartod és megreformálod. Aktív ellenállás (ellenvélemény) csak akkor volt itt erre, amikor a fórumtopik trollját kellett megfékezni. Egyaránt a troll ellen és az idehelyezett moderátor személye ellen volt egyeseknek ellenvéleménye, na az aktív ellenállás volt.
    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2015.10.23. 10:04:01
  • Lunki88
    #363406
    Az a baj hogy ezek képesek lesznek rosszabb állapotra nerfelni mint amilyen a buff előtt volt. :D Amúgy meg tényleg elszálltak vele egy csöppet. 10-es TD-ket is lepattint a hasával már.
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2015.10.23. 09:26:22
  • killbull
    #363405
    Újabb zsidó húzás WG től! Centurion AX töltési idő 6,91 sec matricákkal, nélküle 7,1 sec. Lassan már üzemanyagot is venni kell :D
  • yossarianHUN
    #363404
    Akár tetszik, akár nem, jelenleg az AW ugyanannyira a legfontosabb esemény a WoT háza táján, mint a sajátján. Ennek a játéknak 5 éve nincs érdemleges konkurenciája, most lett, és igen, összehasonlítjuk a kettőt, és igen, kiemeljük a negatívumokat, ha vannak. Én speciel megmondtam, hogy az AW jelenleg optimalizálás terén a béka segge alatt van, cserébe azt is megmondtam, hogy a WoT mely aspektusaiban gagyibb az AW-nál. Ne kezdjük már megint ezt a lokálpatriótázást, ami pár éve a WT megjelenésekor is ment itt, hogy ha valaki megpróbálta egy kontextusba helyezni a két játékot, jött az "el lehet innen menni". Ha te élvezed a játékot, az kiváló, és azt jelenti, hogy tisztában vagy a játék hibáival, és ki is vagy velük békülve, tehát nem kell, hogy zavarjanak a negatív hsz-ek, ha viszont mégis zavarnak, akkor az azt jelenti, hogy valahol te is tudod, hogy a kritika nem alaptalan, tehát végső soron egy véleményen vagy vele, legfeljebb nem mondod ki. Az utolsó mondatokról csak annyit, hogy nem értem mi a probléma, nem láttalak az utóbbi időben nagy, WoT-os témákat feldobni. Milyen segítségkérő, vagy témaindító hsz-ed veszett el a közelmúltban itt a negativitás hullámai közt? Mert sokan itt úgy működnek, hogy nem szólnak egy árva szót se, de ha a többiek igen, akkor előbb-utóbb felfortyannak, hogy itt nem arról folyik a szó, amiről kéne. Kérem, akkor tessék témázni, és akkor nem lesz idő arra, hogy a WoT meg a WG hibáin köszörüljük a nyelvünket.
  • killbull
    #363403
    Ellehetne törölni a győzelmet meg a vereséget, (ez lehet kicsit abszurd) csak teljesítmény alapú csaták, a nooboknak is megfelelő fix alap xp meg kredit hogy legyen kedvük játszani de a jobbaknak több és a prémium tankok mondjuk keressenek minden számlán prémium és nem prémium hozammal fixen. 13 000 ft ot fizetni egy 8 as tankért hogy aztán mondjuk prémium nélkül 2000 dmg re kapj valami alamizsnát 30 000 - 35 000 kreditet, ha meg még a hülyék miatt meghalsz valami pár száz dmg el akkor te kérj elnézést minek játszol prémium tankkal mert jó ha kapsz mondjuk 10 000 kreditet. Egy 10 es tank kredit grindje alatt igen csak elmegy az ember kedve... Tier 10 ről nem is beszélve hogy alap mínusz 15 000 - 20 000 kredit még győzelemre is ha kilőnek és mindezt semmiféle prémium fogyóeszköz vagy prémium lőszer nélkül amit tök jó lenne használni. Én még mindig várok pár tankot amit szeretnék garázsba így azért nem temetem a játékot.
  • vasasgabri
    #363402
    Ez most wot fórum vagy aw fórum? Ha ennyire rossz játéknak tartjátok át kell menni oda és kész. Van azért még egy pár ember aki szeret ezzel játszani. Miért kell állandóan fikázni mindent. Eddig az Arty volt szar most már az egész játék. Nincs olyan játék amit ne lehetne meg unni. Az a baj ha a profizmus felülkerekedik a szórakozáson csak dög unalommá válik a játék. Egy idő után ez fog lenni az aw is. Ha kinőttétek a játékot keresni kell másikat és nem ezt fikázni. Nekem még sok újdonságot és kihívást jelent ez a játék. Minden hibáival együtt még szórakoztat is.
    Lehet leordítani a fejem nem érdekel!
    Ha pozitív vagy építő hozzá szólást nem tudtok írni akkor bekell zárni a topikot.
    Régebben sok segítséget kaptam itt és az alapom 70% innen merítettem. Egy jó kis közösség volt miért kell mindent tönkre tenni?
  • Antimat
    #363401
    Letöltöttem, aztán a nagy büdös semmi, el se indul...
  • Antimat
    #363400
    Leejtetted, hogy ilyen sáros? ;)
  • besti
    #363399
    Mondjuk ez orosz szerveren van, ami mint láttuk ránk sokszor nem vonatkozik. Az még fontos infó, hogy az FV-nek, illetve a Centurionnak a garázsban kell lennie egy megadott időpontig, hogy aktiválódjon a mission.
  • Nihili
    #363398
    Az attributes.xml fájlba kéne manuálisan beállítani a monitorod felbontását, vagy átrakni ablakos módba, amit itt szintén tudsz szerkeszteni. Illetve ha ezek nem jönnek be, akkor nevezd át magát a fájlt, a kliens indulásakor automatikusan létrehozza. Van akinél ez segített.
  • András77
    #363397
    Nem akarom itt szétoffolni a WoT topikot, majd ír rá valamit a support. A gép maga meg kell feleljen a követelményeknek. Op rendszer win10. A nagyobb méretű, HD verziója a programnak. A VGA egy giga 660Ti a driver 10.18.13.5382. WoT alatt egész stabilan ment, 2-3 naponta 1 fagyás "mindössze".
  • polluxware
    #363396
    pz4 /L70 nagyon szép munka
  • yossarianHUN
    #363395
    Specifikáció, driverek?
  • András77
    #363394
    Végre lejött az AW, mondom belenézek, erre a fekete képernyő hiba fogadott, ami a cryengine ismert hibája, bár javítást nem találtam se égen s e földön. Meglátom mit ír majd a support, addig WoTozok
  • Angelus1991ster
    #363393
    Ha ez így van akkor , megérdemlik, hogy hiteltelen céggé váljon.
  • yossarianHUN
    #363392
    Egy friss hír szerint küldetés lesz érte, vagy maraton, vagy skill alapú, mint az IM-ek. Ja, és a küldetés csak 3 hónap múlva (január 19.-én) lesz meghirdetve. Kezdem úgy érezni, hogy a WG direkt játékosokat veszíteni AKAR. Ki tudja, talán már 10 életre elég pénzt szedtek magukra, és megunták a WoT fejlesztését, úgyhogy diszkrét módon akarnak megszabadulni tőle.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2015.10.22. 22:49:00
  • András77
    #363391
    Mit vártak mégis? Csináltak egy tankot a módosításokkal, ami ha elrejti az alját, akkor szinte nem marad gyenge pontja. Hozzá egy k.rva jó ágyúja van. Nem volt ez rossz tank előtte sem, csak a fején az a nagy búb nehézzé tette a játékot vele. Úgy értem, hogy azt nem lehetett vele csinálni, amit a vérpista szeret, hogy kiáll oszt lő, mert ha mozdulatlan volt, akkor a búbját belőtték. Ha viszont mozgatta az ember a tankot (torony forgatás nem elég ebben az esetben, mert minimálisat fordul a búb olyankor, kellett a test mozgatása is hozzá), akkor már egyáltalán nem volt ilyen könnyű belőni. Természetesen sokan ezzel nem foglalkoztak, csak ríttak, hogy belövik őket és sz.r ez a tank, pedig nem volt az. Ami tényleg nehéz dolog volt, ha hull down-ban akart az ember közelre operálni vele, mert ahogy kidugtam a fejét a búbját tényleg belőtték.

    Ezt nem szerettem benne, mert ilyen helyzetekben, akár 1:1-ben megettek, mert a búb kis túlzással fél perccel hamarabb látható volt ilyenkor, ha tornyozni akartam vele, meglőtték és mire az ágyúcső lövési pozícióba ért, az ellenfél már volt ideje visszahúzódni. Erre nem találtam én megoldást, el kellett kerülni az ilyen helyzeteket.

    Most már ezt sem kell, csak ki kell tolni a tank pofáját, egyedül az lfp-t kell védeni, bár az rng miatt azt sem lövik be olyan gyakran, mint sokan hiszik. Az egyetlen komoly gond a tankkal a gyakori ammo sérülés, de pompás páncélzat, egészen kiváló ágyú, elfogadható mozgékonyság, jó hull down lehetőségek vele, ennek a tanknak sok gyengéje nincsen most per pillanat.
  • Pales27
    #363390
    szépek van több is?
  • McFrost
    #363389
    Idén két makettet raktam össze és többe vannak, mint egy prém tank, sőt sokkal többe :D , de az enyémek full HD! :D
    Pz.IV.L/70
    E 25
  • Angelus1991ster
    #363388
    Fizetnék én. De alig van miért. Legkorrektebb befektetés, az akciós (-39%-os) Churchill III.

    T8-as Amx M4 1949 érné meg, de horribilis az ilyeneknek az ára. Ha úgy áraznának mint az AW-ben és minden prémium tierlimites lenne, több lenne a vásárló. De itt egy 1/35-ös makett áráért kapsz egy butított HD-s modellt.
  • Lokker
    #363387
    Hogy aztán nerfelhessék... amúgy jogos, heavy tankról van szó, azok meg köztudottan op szutykok.
  • Nihili
    #363386
    Őszintén szólva, azt sem értem miért kellett buffolni egyáltalán ezt a tankot.