418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • ROMOTO
    #363465
    Mindennek az xvm az oka, beteges kényszert szül a "jó" statisztika hajhászása, mert mindenki azt hiszi fogyatékos ha nem hozza a minimum zöld szintet, a zöldek meg a kéket-lilát, emiatt nem lehet feszkó nélkül leülni a game elé, az AW ban is addig van jóság amíg el nem indul egymás pöcs.. bocs statméricskélése, onnantól ott is szarráfrusztrálja majd magát boldog-boldogtalan...
  • lexlutor
    #363464
    annyira noobfriendly mar ajatek, h mindenki masnak szivas...
  • ilovearty
    #363463
    Pffff... 2,,5 perc alatt elhullik a csapatod több mint fele. Szerintem ez nem a Te balf@szkodásod , és ezellen überunicumisten játékkal sem tudsz tenni....
    Mint ahogy az ellen sem, hogy neked alig ad be valami, míg az ellenfélnek lehetetlen lövéseket is. Ez persze lehet fordítva is, de én nem igazán szoktam noob módra lövéseket elengedni mondván hogy " rátartom lövök oszt majd lesz valami heeeee"
  • ROMOTO
    #363462
    Fura, pedig nem is olyan rossz ez a játék (én leginkább a saját balf@szkodásaim miatt szívok, igaz könnyebb lenne mindenért rajtam kívül álló dolgokat okolni), most kicsit elhanyagoltam az AW miatt, de eszembe sem jutna kicseszni magammal és leirtani a játékot, majd előveszem pár hét múlva mert úgylátszik az AW-t sokkal hamarabb megunom, mint gondoltam.
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.10.24. 16:29:19
  • ilovearty
    #363461
  • ilovearty
    #363460
    Vettem felszereléseket, eladtam, megint vettem , eladtam... és mindig feleződött a vagyon.
  • Pongyi
    #363459
    Pedig van, nekem is beadta már párszor.
  • csagataj
    #363458
    Ez a reklám tényleg valóságos. Ha nem megy a játék, utána búskomor leszek, ha megy, akkor az üdvözültek mosolya az arcomon.
  • patchaou
    #363457
    Én minden patch után törlöm a játékot, de kérdőívvel még nem találkoztam.

    Egy artystával kevesebb :) Bárcsak mind így döntene XD
    Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.10.24. 12:44:00
  • Solten
    #363456
    Mire cseszted el a penzt? Qrvakra? Amugy grat., szemelyisegfejlodesed pozitivan uj szakaszba lepett :)
  • Angelus1991ster
    #363455
    Nehéz döntés lehetett. És elég radikális is.
  • Solten
    #363454
  • ilovearty
    #363453
    Még kérdőív is volt hogy miért törlöm a játékot. Természetesen azt jelöltem be hogy frusztrál a csata végkimenetele és a játékosok képessége.
    Olyan opció nem volt hogy balfasz csapattársak.
  • Pongyi
    #363452
    Te aztán tényleg biztosra mentél:)
  • ilovearty
    #363451
    Na most fejeztem be wotos pályafutásomat. Ez a szar jobb már nem lesz. Lassan többet kell kell várni a csata betöltésére mint ameddig tart a "csata"
    A hétvégi idiótákra nincs szó, de általánosságban is gyökerek vannak. Biztosra mentem . Az összes tankomat eladtam és a pénzt is elb@sztam a semmire nehogy újra letöltsem ezt az idegesítő kikapcsolódásra alkalmatlan szarkupacot.
    Tudom , köszönjük hogy itt voltál , szia...
    A HOAX-ból is kérem tegyen ki az illetékes, hogy legyen másnak is hely. Köszönöm.
    Azért ide még jövök olvasgatni :)
  • Angelus1991ster
    #363450
    Annyira valóságos.
    Egy ilyen világban rémisztő lenne élni. Ez egy disztópia/antiutópia, és emelett egy tipikus reklám, ami egy hamis életmódot mutat be az ismerős logo és zene mellett. Nem sokban különbözik " az anyu legjobb barátja a tomi mosópor"-tól.
  • Plata
    #363449
    Jó ideig nem játszottam a játékkal,gondoltam felnézek kicsit.Lehet kár volt,az első csata ilyen lett.
    Vereség
    Csata: Westfield
    Járművek: T49
    Szerzett tapasztalat: 51 (bírság a csapattársaknak okozott sérülésekért: 11)
    Szerzett kredit: -7 947 (bírság a csapattársaknak okozott sérülésekért: 7 616; kárpótlás a baráti tűz által okozott sérülésekért: 7 902)

    M46 meg t62 megvolt hülyülve belém is belém kötöttek,meglőtt patton,és mivel ne hagyott békén hanem lökdösött hát én is meg lőttem,mint kiderült t49-nek jobb az ágyúja,mert szinte nullára lőttem.
    De megöltek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.10.24. 12:00:33
  • patchaou
    #363448
    Teszt szerveren csak nekem vannak láthatatlan tankok?
  • killbull
    #363447
    Oroszokat is erre nevelik a TV ben!

  • madmanic
    #363446
    nna adtam még egy esélyt ennek a szarnak.

    Marad az AW.
  • Angelus1991ster
    #363445
  • Angelus1991ster
    #363444
    Jelenleg az arty is hozzátesz, hogy még rövidebb legyen a csata. Az is baj, hogy normális MM-t csak egy nagyobb játékosszám mellett lehetne megalkotni.
    Azért régebben, pl. tavaly szinte füstölt a két EU szerver . 200 ezer fő is fennt volt, ez a szám 125-160 k között mozog.
    Mm sémákat kéne megírniuk. kb minimum 10-et. és abból 8-ban nem lenne arty. Eleve maximum csak 3-at engednék abból a nyamvadt égileukémiából ( ha rajtam múlna egy darab lenne csatánként - és akkor , mint támogató szerepköre meglenne) . Csak a medálok miatt lehetnek 5-en.
    De az op tankokat is minimalizálni kellene. O-I-ból is oldalanként maximum 1-1-et hozna be.
  • Pongyi
    #363443
    Akkor nem csak én érzem így. Minap himmelen T10-es csata 3 perc alatt 0-15! Ottmár azért komoly baj van az MM-el nem?
  • Angelus1991ster
    #363442
    - Storm is not really excited about SW Battlefront ( nincs is miért, EA-tól elég pofátlanság kiadni a 2004-es Battlefront demójának! a rebbotját)
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.10.24. 10:31:45
  • Angelus1991ster
    #363441
    Az is lehet , hogy az idő érzékelés változott. Láttod, hogy lemming train van akkor már belül érzed, hogy rövid csata lesz. Lemming traines csatáknál , 2-3 perc alatt lezajlik az ütközet aztán marad egy-két szerencsétlen akit kergetnek még pár percig.
    De igazad van, régebben tovább tartott egy csata. Erre azonban csak a szerverstatisztikák adnának választ.
  • Pongyi
    #363440
    Esküszöm ettől a szartól már csak agyvérzést lehet kapni... 6-os japán nehéz 100 méterről T34-re kupolára 1000-et sebez!! +ammo rack és parancsnok....Előtte két körrel ugyebből a tankból gyakorlatilag oneshotol az arty, 1480+ sebzés de még ki is gyújt, úgyhogy hiába az automata poroltó leégek... Nemtudom más hogy látja de a amcsitankos tornyospozikat is a legtöbbjét elqúrták, mert vagy olyan lankás a domb hogy tudják lőni a hasam, vagy olyan bukkanó van hogy átkell buknom ha lőni akarok. Nem tudom ki hogy emlékszik de mintha régebben tovább is tartottak volna a csaták, átlag 10 perc lehetett szerintem (nem tudom erre van-e statisztika valahol), ma viszont még a tizesek is eldőlnek 5 perc alatt, és ha azalatt nem tudod lesebezni a 2-2.5K sebzésed máris a WN8-ad látja a kárát. De persze lehet hogy rosszul emlékszem és régebben sem tartottak tovább a csaták.
  • Angelus1991ster
    #363439
    Kalendárjuk szerint október 31-e körül lesz valamilyen Rubicon-os küldetés féle.

    Wg-nek mennyire kevés kell, hogy a WoT-hoz normálisan hozzáálva jobbá tegye azt? Fun módok hova lettek? Pixel mód óta csak dögunalom, annak volt hangulata.
  • Angelus1991ster
    #363438
    Üsd a kemény faasztalt. Én azt csinálom. Lemming train az állatot hozza ki az emberből.
  • csagataj
    #363437
    Váltottam, mostanában a széket töröm magam alatt. Tegnap vettem plusz kettőt az IKEA-ban.
  • Met
    #363436
    Az 56k csatára mennyi törött billentyűzet jutott?:)
  • lexlutor
    #363435
    hogy is volt az ominozus mondat? a wg-nek az iparag egyik legjobb quality csapata van.. ehhhheee:

    "Storm really hopes the bugs will be fixed by the time 10.0 goes out because 10.0 will not be delayed and if the game is bugged, it will come out with bugs"
  • csagataj
    #363434
    A nemzeti ünnepre tekintettel ma lejátszottam az 56k-adik csatámat.
  • madmanic
    #363433
    Ahogy én látom, AW ben már WOT ot megjárt gamerek vannak, akik legalább az irányítást nem most tanulják...

    Ellentétben a sok wotos low tieres egy helyben pörgős szarral, akik azt sem érzik merre halad a tank, ha hátrafelé áll a löveg...
  • Angelus1991ster
    #363432
    Bevezették ezt a rendszert. Oké turbózza az adott tankot. De akkor nem 15-20 db jelzésnek kéne lennie, hanem az összes a WoT által meghatározott időszakban használt felségjelzéseket bekéne hozniuk.

    War Thunderban basszus már alapból bennt van a szlovák harckocsi felségjelzés (!). Továbbá a bolgároké is. Holott aztán , előbbieknek egy páncélos ezredre se futotta. De ezen szinte megse lepődök.
    Toldin és Turánon is német jelzés és szín lesz. Nem képesek megoldani, mert a magyar jelzés okozza a 10.0-ás tesztszerver összes bugját.
    Egy szaros fél megás .dds fájlt nem tudnak belerakni a játékba. Pedig a magyar kései jelzés nem olyan bonyolult, mint a T-55A-n szereplő NDK-s jelzés. Sőt valahol olvastam, hogy a WoWP-an az egyik lowtiwer repcsin ott is van a kései magyar jelzés. Másolniuk kéne és a size/scale-en kell állítgatniuk és kész. A festést az meg mód készítőn és Mr. Adobén múlik.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.10.23. 19:50:59
  • Angelus1991ster
    #363431
    Direkt csináltak ilyen küldetéseket a wg-s pszichopaták. Cél, hogy legyél fusztrált. Fusztrált játékos könnyben vehető a túlárazott biszbaszaik megvételére. Úgy képzelem, hogy az adott wg-s gonosz élvezettel írta meg ezeket, "haha fognak ezek szívni rendesen".
  • Angelus1991ster
    #363430
    Azt sem értem, hogy miért kell eon-okat játszani szinte az Object 260-ért, ami ingyenesnek van kikiáltva és a 2. IM után is megszerezhető lesz.

    Egy tier 10-es harcjármű 1500-1700 csata és fél év alatt megszerezhető, nyugger tempóban. T28 HTC-nél téptem a hajam.
  • kisTekila
    #363429
    invitet látok csak nálam :( a többi nem műxik
  • xotyi
    #363428
    Én ebből a matricázós dologból meg a tipikus wg ideapénzt stíéusból már előre látom az egyedi speciális 15€-s csomagokat amik csk kis bónuszt adnak, na meg az alternatív tanktesek helyett inkább matricázd tele a tankot mindenféle idiótasággal, ott a cromwell b-modellje azon is van csiricsáré de valahogy hihetőbb mint a bikafej meg a többi. és ugyebár minél több annál jobb százalékban, csak a belem kifordul tőle:D
  • András77
    #363427
    Az azért nem probléma, ha próbálnak találni értelmes felhasználást az aranynak. Az viszont igaz, hogy nem ez lenne a legnagyobb probléma per pillanat, de hát ezzel több aranyat fognak a júzerek költeni. Az ár/érték is kérdéses, ilyen plusz1-2% nem sok, bár fene tudja, lehet hogy bizonyos helyzetekben élet és halál között dönthet egy ilyen.

    joe662 #363424: én várom ezeket, mert kredit hiányom van. 6 tank vár megvételre. Az egyetlen probléma, hogy azt olvastam már több helyen is, hogy inkább az obj260 nehézségűek az utolsó küldetések. Magam nem tudok nyilatkozni, még nem próbáltam ezt a módot, de sajnálnám, ha ez is egy elérhetetlen tank lenne a számomra. Ez inkább frusztráló, mint motiváló, de majd meglátjuk milyen lesz a gyakorlatban.

    Ma elindult az AW mindenféle probléma nélkül, érdekes. A grafika lehengerlő és direkt néztem a cpu,gpu hőfokokat és ilyen grafikával is kb WoT szinten duruzsol. Ennyit számít a modern grafikus motor. A táj rendkívül szép (high-on) és a játékmenet miatt ez tényleg nagyon erős konkurencia lesz. Mentem pár kört és tényleg k.rva élvezetes a látványvilág miatt. Nem szólom le a WoT-ot, ez se csúnya, de alig várom, hogy a napi 30 aranyat begyűjtsem és próbálgathassam tovább az AW-t.

    Szerintem a WoT-nak inkább a reális, nem könnyű de teljesíthető küldetésekkel kéne kijönni, mert azok tudják az embert motiválni, más nem nagyon. Bízom egy kicsit a t22-ben, de félő, hogy ebből is csináltak egy olyan küldetéssort, amit felad inkább az ember némi küszködés után.

    Én pl rohadtul élveztem, hogy t28-al próbáltam a stugos med küldetéseket vagy a grillel az spg-t. Mert ezekkel még éppen hogy meg lehet csinálni, tényleg nem könnyű, de nem is lehetetlen. Egy jó küldetésnek ilyennek kéne lenni, szerintem. Az egy f.szság, amit a WG hisz, hogy legyenek qrva nehezek, qrva rng és csapatfüggő küldetések, mert egy idő után beleun az ember és feladja, nem érdekli tovább, ha nincs sikerélmény.
  • xotyi
    #363426
    Ezek tényleg aktívan próbálják kinyírni a saját játékukat, eszem megáll:D