418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • lexlutor
    #363505
    szerintem ez mindent elmond a wot fejlesztesrol :DD
    biztos komoly kihivas lehet, amit kb minden masodik modder tud:DD

    Q: At the last minimap change you guys said next time there is a minimap related change (from square to circle) you will introduce view range and draw range markers, that “next time” has come, but no markers. How are they going?

    A: Unfortunately, not going for now.
  • yossarianHUN
    #363504
    Az orosz 10.0 trailer

    4k like és 17k dislike, azért ez szerintem rekord.
  • lexlutor
    #363503
    emblemakhoz, akit erdekel mire is szamithat:

    http://thearmoredpatrol.com/2015/10/25/quickybabys-preview-and-thoughts-on-the-upcoming-10-0-emblem-bonuses/

    - az arak elkepesztoek: +4%ert 600 gold vagy a felmillios kredit 30 napra.. ehhe
    - az kulon mokas, h ilyen arak mellett, egyes emblemak, csak bizony esetben lepnek mukodesbe...
    - gondolom majd cromwellnel, meg rudynal bedobjak h balance reason, h nincs annyi slot mint a tobbi tanknal :DD

    epeszu ember ezekre nem sokat fog kolteni szerintem igy..
  • lexlutor
    #363502
    ugye te sem gondolod komolyan, h emogott van barmi???:)
  • patchaou
    #363501
    Az a bombavető odabasz :)
  • joe662
    #363500
    Gyyááá de el b..tam,a pattintsd a hp-d 3x át,az elején hagytam a csöffit elmenekülni,de hát olyan szorgalmasan lövöldözte a lépattanókat,gondoltam még hagyom 1 kicsit érvényesülni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Pont ö kellett volna a küldetéshez






  • Pongyi
    #363499
    Tudták hogy a küldit akarod megcsinálni ezért szálltak rád:)
  • Sunsetjoy
    #363498
    Amúgy ilyeneket hogy jelent ki? Mert ha közvéleménykutatás, az nagyjából lóf@szt nem ér- pláne hogy nem találkoztunk vele. Több millió accountból jó párszázezer kérdőív kitöltés adna reprezentatív eredményt, más nem.
    Ha minden feltelepített wotpéldány elnyomná nekik a dxdiag fájlt, és abból vonnának következtetést, akkor hihető lenne. Talán. Van ilyen az EULA-ban?
  • András77
    #363497
    És végre, végre. Elképzelhetetlen mennyiségű szívás után ezzel a 3 arty med küldetéssel, legalább 20 olyan eset, amikor egy hajszálra voltam a teljesítéstől, most kaptam újra egy csatát egy alkalmas tankkal és 5 artyval. Csakhogy a szokásos noob felállás, kib.szottul vesztésre álltunk rövid idő után. Mondom, megpróbálom a 3 artyt, most már mindegy, csak ugye a bázisvédő foch ott lapult nem lehetett csak úgy rájuk rontani.
    Mindegy, ment egy t62a csapattársam oldalról, megindultam én is. Erre basszus az összes komoly ellenséges tank, 2 e5 meg leo pta elkezdett követni és engem kergetni a házak között. Emiatt a másodlagos nem sikerült, nem maradtam életben. Nem is értettem a helyzetet, mert a csapatom legyezőszerűen állt fel, ha tovább támad a 2 E5 meg a leo, simán bedarálnak minket, szinte csak alacsony hp-s tankunk maradt.

    A szokásos forgatókönyv, artyk szétspriccelnek, rohanok, mint állat, ellenség üldöz, több mellé lövés, arany lepattant obj261-ről (na erre az rng-re varrjon gombot valaki, 320 pen és nem lánc nyelte be, lepattant), másodperceken múlt, olyan zárótüzet kaptam az ellenségtől, de bement az utolsó lövésem és tádám, végre sikerült.

    Szerintem messze ez az egyik legnehezebb t55a IM küldetés... Még az obj260 megfelelője is könnyebb, szerintem. A másodlagos meg nem is érdekel nagyon, bár a küldetés a legnehezebbek között van, a másodlagos csak 150e kreditet ad, nem egy óriási veszteség.

    Az ellenség meg szimplán hülye volt, ha nem engem üldöznek, hanem koncentráltan tovább támadnak, akkor szinte biztosan nyernek. De pl egy E5 hogyan akart tulajdonképpen utolérni? Az amx30 egy qrva gyors tank.



    Még egy dolog, megnéztem a következő MED küldetést, röhejesen könnyű ehhez képest. 6x lőjek med tankot, 1 medet lőjek ki meg szerezzek 1500hp sebzést, nevetségesen egyszerű és könnyű. Hihetetlen milyen nehézségi különbségek vannak a küldetések között.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.10.24. 21:57:19
  • lexlutor
    #363496
    ezen tenyleg rohogni tudok mar csak..

    "- according to Storm, only 10 percent of World of Tanks players have at least quadcore processors and 8GB of RAM"
  • ximix #363495


    A Chieftan-es mukson lehet fent maradta a sapka, de azért kb látszódik aminek kőll, már ha hihetünk e rajzoknak.
    Az orosz járgányokra meg nem úgy ment a kiképzés, hogy tegye fel a kezét aki hk.-n akar szolgálni, hanem magasság szerint, ezért volt sok mongoloid, kirgiz arcu tankos mert ők lazán befértek a vasparipákba, úgye a nagy SZU-ban nem volt probléma az emberi nyersanyag.
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2015.10.24. 21:48:10
  • davidbog
    #363494
    Jobban megnézve szerintem az AW-ben valóságosabb a mérete, ott talán kicsit túl hosszú lett. Az AW-ben kicsit hosszabb mint az M60A3, az M103A2 pedig egy görgővel hosszabb mint a M60A3. Nicolas "The Chieftain" Moran, csinált róla beumatató videót, amelyben a mellette lévő harckocsi egy M103A2, nem sokkal kisebb mint az M103A2 igazából csak a tornya kisebb térfogatú. A WoT-ban pedig alig nagyobb mint az Object 430 ami azért nem egy nagy gép. A T-64 kb ennyivel kisebb volt.

    Most van egy nap prémiumom és a Type 4-et kéne húznom, de valami borzalom. Vagy az SPG-k csapnak szét vagy a HEAT spammer medium tankok/T110E5, E-100 statpadderek. De katasztrófa az egész WoT. Sajnos az AW PvP-je se jobb, csak kicsit más ezért mások a fusztráló dolgok is, a PvE-je meg már unalmas.
    Utoljára szerkesztette: davidbog, 2015.10.24. 21:45:25
  • yossarianHUN
    #363493
    Az AW-ban már észrevettem, hogy valami böszme nagy, a T-64 gyakorlatilag eltörpül mellette.

    Fene tudja mi az igazság, de szerintem az AW oldalán van a hiba, nem hiszem, hogy ennyire drabális lenne.
  • davidbog
    #363492
    Kicsinek tűnik az Object 430-hoz képest. Vagy itt vagy az AW-ben nem sikerült jól lemodellezni legalább az egyiket.
  • Antimat
    #363491
    Az itt kit zavar? Az artyk (és pl. az Obj 263) hátulján is ott a talp, de dísznek ofc.
  • joe662
    #363490
    Ez biztos történelmileg hitelesebb mint a wtfE100
  • Antimat
    #363489
    Én is azon gondolkozom, hogy talán még most kellene valahogy eladni az accomat, mert talán még valaki megveszi
  • yossarianHUN
    #363488
    Ja. Szerintem akkora hátraszaltót dobott volna tüzeléskor, hogy kapásból hat katonát meg két teherautót csapott volna agyon.
  • ROMOTO
    #363487
    Azon a csőhosszon növelhetnének még kb 3 métert, kicsit rövidre sikerült
  • yossarianHUN
    #363486
    Íme a WT E-100 utód.

    270 pen, 750 alfa, 0.27-es pontosság, és minden eddigi fogalmat elhomályosítóan ocsmány külső.
  • yossarianHUN
    #363485


    Chieftain a teszt szerveren. Ezek direkt élvezik ezt:D
  • Gyuszopapa
    #363484
  • joe662
    #363483
    Hurrá! Ma+1 óràt lehet tobzódni a fogyatékosok közőtt:-)
  • Gyuszopapa
    #363482
    Az a helyzet hogy a legtöbb gond ott van hogy nem a stat a lényeg hanem az hogy ne mínusz 12 ezret lássak a végén úgy hogy a saját HP-m 1,5-szeresét lesebeztem de a barmok miatt bukta lett.
    Lépek előre 1-et de ez miatt hátra 2-őt.Nem hogy szaporodna az IGC-m hanem fogy és ez siralmas.Nesze bazd meg húzz ki így egy 10-es tankot úgy hogy fogy a kredited és vedd is meg.Meg rakj rá ventillátort és egyéb kiegészítőket.
    Utoljára szerkesztette: Gyuszopapa, 2015.10.24. 19:55:40
  • lexlutor
    #363481
    pedig ez ennyi lesz. ennyi lett a beigert nagy durranas.
    es strom megmondta, akkor is kijon, akarmennyire is bugos lesz..
    gondolom a matricakbol kell a bevetel.

    a t22 azert eleg vicces, h full op joszag, es mar most mondjak, nagyon kevesek ereik majd el. megerte igy!
  • ROMOTO
    #363480
    "Azok vannak kevesebben, akiket leírtál." igen, pontosan, hol itt az ellentmondás?
    A tomatok leszarják a statjaikat nem használnak xvm-et és valószínűleg nem frusztrálják magukat szénné.
    Ha nem lenne xvm mindenki ugyanúgy lesebezné a magéát, megnézné a csartaösszesítőben és ennyi. Nem menne a para hogy ez most ront-javít az átlagán a sok retard miatt...
  • yossarianHUN
    #363479
    - new rampage and steel hunt modes

    - T-22 sr. missions

    - improved customization - Ja, mármint az új interfész? Fejlesztés a javából, csak épp állítólag ocsmány és bugos.

    - clan functions

    - change in render range - Na, csak egy év kellett hozzá.

    - Berlin and Paris maps (domination only)

    - FV4202 switch - szép, csak két évig tartott, hogy megcsinálják a felét annak, amit megígértek

    - new HD tanks

    Pedig júniusban még megmondta SerB bácsi, hogy ez szép nagy patch lesz, komoly tartalommal. Itt az ideje, hogy összeszedjék magukat.
  • lexlutor
    #363478
    "mert átütő HE/HESH találatok ellen véd" - en inkabb nem atuto akart lenni, nem?
    artry ellen pont azert nem er semmit, mert a tetolemezt atuti es bent robban.
  • Sunsetjoy
    #363477
    Meg lelasssít a domboldalon, amikor veted magad a tengerbe :D
  • davidbog
    #363476
    Szerintem azért nem, mert átütő HE/HESH találatok ellen véd, azoknak a sebzését csökkenti. Legalábbis én így tudom. Szóval SPG-k ellen lenne hatékony. Valamelyik japán heavyn használtam. Na nem mintha számított volna, mert a nagyobb SPG-k 3 lövésből ígyis-úgyis kilőttek...
    A spall liner egyik előnye, hogy kevésbé halnak meg a legénység tagjai is. Ami olyankor jól jön, amikor valami gyenge pont mögött legénységi tag van, például a parancsnok a kupolában.
  • lexlutor
    #363475
    az oi-ra felraktam a superheavy spallinert.. azota 400akat sebeznek belem szembol a derpes kv2ok...
    kibaszott loszart sem er.
  • lexlutor
    #363474
    rakerdezek: mert lehazudtaka csillagokat is?:D
    es a mostani pecsben is igen komoly fejleszteseket hoznak be?:))

    Inside:

    - new rampage and steel hunt modes
    - T-22 sr. missions
    - improved customization
    - clan functions
    - change in render range (square to circle)
    - Berlin and Paris maps (domination only)
    - FV4202 switch
    - new HD tanks

    hehehe..
  • lexlutor
    #363473
    ohh.. ezt mar beigertek! jovore annyira nekfekszeknek majd a dolgoknak, es ugy kijavitjak hogy ihajj!!
  • Sunsetjoy
    #363472
    Ezt gondold át még egyszer:)
    - Több olyan jó játékos van, aki pl. nem használ xvm-et, mégis tele van a töke sok mindennel, holott nem statkényszeres...
    - Elég sokan nem használnak xvm-et (ezt mutatja a mod), nem hogy hajkurásszák a statot. Aztán vagy jól megy nekik, vagy nem.
    - Azok, akik "miatt" bukás van (ezt a végeredményből, és nem a nyerési esélykalkulátorból látod), nem használnak xvm-et (néha előfordul, gondolom hogy lássák a javulásukat), ahhoz nem kell mod se, hogy lásd a mozgásából.
    - Azok a játékosok, akik mondjuk tesznek a wn8 értékre, és arra mennek, hogy mindig megtegyék azt, amit megkövetel a szerepük (mondjuk lesebezzék a hp-jüket, a szintjük x-szeresét, stb.), azoknak is tele tud lenni a tökük, nem kell hozzá stat.

    Azok vannak kevesebben, akiket leírtál.
  • yossarianHUN
    #363471
    Az a vicc, hogy még Storm durcázik folyamatosan, mert hogy annyian nyafognak meg anyáznak a Q&A-kban. Na hát vajon miért.
  • ROMOTO
    #363470
    Egy frászt.
  • Toweliee
    #363469
    Nem ez nem igaz, az aw jó a wot szar az wa-nál ilyen nem fordul elő, ott mindig egyszer nyersz egyszer meg kikapsz.
  • ROMOTO
    #363468
    Ha már itt tartunk tegnap mentem a konkurrenciával kb 8 csatát PvP ben és kb 10 et PvE ban, PVP mind bukta, PvE kb 2 győzelem, irdatlan szarul jött össze, volt hogy miattam lett elbukva, de volt olyan is hogy 6k felett sebeztem és ugyanúgy buktuk, mivel nem nagyon jelzi színekkel a játék hogy ki milyen tomato, prekoncepció híjján nem is zavart annyira a dolog (de zavart) hogy a nyomoromat megosszam a fórumon, ennyit számít az xvm....
  • lexlutor
    #363467
    annak h 40k jatek alatt ahhoz is gyoker a tomato h megtanulja az alap dolgokat, ahhoz mi koze van az xvm-nek??
    ezek nem is akarjak hozni a minmum szintet, mert akkor a vegen meg tanulna es fejlodne!!
    eddig egyik retard gyoker sem avval jott, h o jobb akar lenni, az xvm miatt, hanem o a faszagyerek, csak.. es jon valami oltarifaszsag duma..
  • xotyi
    #363466
    A csaták xvm-el és anélkül is 3-5 percesek és 5-15 win/lose arányúak kiugróan sokszor,ezt nem lehet egy moddal megmagyarázni, a feszkót az olyan helyzetek okozzák leginkább mikor leülnél szórakozni(merthogy néha igenis képes rá a játék) de épp olyan nap van valami istentudja milyen okból hogy bármit tehetsz csak bukod sorra a csatákat, aki aztmondja hogy fun sorra bukni 6-7-8 csatát, az elmebeteg :D Persze vannak olyan csaták amik még elvesztve is emlékezetesek és jók, de azok nem azok a csaták ahol ledarálnak titeket 3 perc alatt, és ezekből egyre több van, a heavy tankok jelentéktelen szerepe, az artyk pofátlan mechanizmusa, a medhordák, a szemből golddal szarrálövő lightok, a sokszor imba MM és a fejlesztők hozzáállása a játékosokhoz mind-mind csak ezután jön. Tehát lehet hogy a kedves wg-nek gold-os matricák meg rampage mód helyett ezeket kéne rendbe szedni és máris kevesebb lenne az idegeskedő toxic player és többen hajlandóak lennének fizetni akár prémium fiókra akár tankokra, mert alapvetően egy jó játék lenne, de nagyon igyekeznek hazavágni! (szerintem:D)