418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Pales27
    #363625
    ismered az összes nicket a top klánokból, vagy honnan ez tájékozottság?
  • yossarianHUN
    #363624
    Nem, egyszerűen csak ennyien mentek át az elit klánokból. Plusz ez még head start alatt volt, amikor még kevés játékos volt. Most már nagyban hígult az állomány, de gyakorlatilag még mindig nincs olyan meccs, ahol ne lenne oldalanként legalább 1-2 PTS, KAZNA, OM, SKILL, PA1N, stb., főleg magasabb tierekben.
  • suba53
    #363623
    Amikor a T34-et cserélték, akkor automatikusan megkaptad 8-as prémiumként ha megvolt a garázsban.
    Az FV4202-t viszont nem kapod meg automatikusan, hanem valószínűleg egy combos, hetekig a gép elé szögező küldetés sorozatot kell végig szenvedni. Én már az első beharangozás alkalmával kifejlesztettem, most majd meg is fogom venni az ActionX-et, de félek, hogy a küldetést hanyagolni fogom. Hacsak nem valami hasonló lesz, mint a Super Pershing küldi. Az nagyjából félidőben megvolt, különösebb erőfeszítés nélkül.
    Aztán a WZ111-es küldetéssel már nagyon elszaladt velük a ló.
  • Pales27
    #363622
    nem kell sietni, az FV 4202-t annyira szétnerfelték, h t7-ben is harmatos lenne, mocskosul UP lesz, azaz underpowered...
  • ROMOTO
    #363621
    Biztos valami nagyon szimpla, jelképes feltételt szabnak majd a beváltáshoz, mondjuk olyat hogy legyél top sebző, top xp, a csatában az első spot, lövés, kill a tiéd kell hogy legyen úgy hogy nem spottolnak fel és mindezt egy tier 10 es artyval...
  • 99lufi
    #363620
    ráadásul 1 oldalon 6an a SKILL-től...ez hogy lehet? annyira nincs még abban a tierben játékos hogy 2 szakaszt + 1 szolót ugyanabból a klánból egy oldalra tesz be vagy cheat szaga van a dolognak?
  • yossarianHUN
    #363619
    Nem kell sietned, január 19.-én indul érte a küldetés. Ha akkor a garázsodban lesz az Action X, akkor indulhatsz a prém FV-ért.
  • Gyuszopapa
    #363618
    Mikor jön a 10.0 patch?Csak azért kérdem hogy meglesz-e időre a FV 4202.
  • yossarianHUN
    #363617
    Háttööööö...
  • madmanic
    #363616
    Szerintem meg olvassák a fejlesztők a wot fórumokat, és amit rühellenek a gamerek a wot ban, vagy rég sírnak érte, azt már javítják is az AW ben.

    Pl. rinyalámpa, FIGYELMEZTETÉS HA BECÉLOZ AZ ARTY, hogy a változó időjárásról ne is beszéljünk... Igaz zuhan az fps, de sokat dob a hangulaton.
  • Plata
    #363615
    Ki az a hülye aki artyval aranyat használ?
  • yossarianHUN
    #363614
    Az AW-ban.
  • pointer4
    #363613
    Még sose láttam repülő fát, tényleg volt eddig is ? :D


    SzocsA #363609 : Azért unique, hogy kevés legyen :D
  • ximix #363612
    "Még egyszer olyan nem lesz, mint a T 34 volt ...."
    khhmmmm hapci
    Replacing the FV4202 on Centurion Action X
  • vasasgabri
    #363611
    Este 6 után játszanak,vagy hajnalban.
  • ximix #363610
    Egy-két videó kevés ötvenet, százat amikor már késztetést érzel arra, hogy magadra tetováltass egy T 34-et akkor jött el a te időd

    de addig is néz replay-ket
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2015.10.27. 11:33:26
  • SzocsA
    #363609
    Hol vannak a lila meg a kék játékosok?
    Mert a csaták java részében csak zölddel több sárgával és pirossal találkozok.
    Néha találkozok egy ilyen lila játékossal.
  • yossarianHUN
    #363608
    - The 10.0 numerous game crashes are being fixed
    - There are no more ghost shells in 10.0 than there were before
    - The "flying trees" bug is present in older versions as well, not just 10.0


    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2015.10.27. 01:56:55
  • yossarianHUN
    #363607
    - Storm is not very happy that the 10.0 ASAP video on RU server gained a huge number of dislikes but thinks the feedback wouldn't be so bad if the patch was not named 10.0 and wasn't called Rubikon - that is what annoyed most people

    Most komolyan? Ehh, ehhez nincs elég nagy facepalm képem raktáron...
  • yossarianHUN
    #363606
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az komoly, hogy még a YT feltöltő se tudta rendesen leírni a címét :D
  • ROMOTO
    #363605
    "Még had tegyem fel a kérdést arról, hogy a T 34-es eladásokról van adat, ami egy éven belüli időintervallumot ölel fel és némi összehasonlítást ad a többi VIII.-as prémmel relációban ?
    Ha nem tolakodok, megkérdezhetem mégis miért vettél olyan IS 6-ost, amelyen gépészkedni kell ?
    Ezt megtenné a WG?
    Úgy hogy nem játszottam IS 6-al eddig sem csak Test Serveren. Ez nem rossz vagy tévedek ?
    A csatáid nagy része is ez előtti korszakból származik ? Ha nem vagyok túl indiszkrét ? Mostanában mentél ezzel?
    Akkor ezek nem lennének igazak ? Ez a bizonyos prém 8-ast nem lehet kipróbálni teszt szerveren igaz ? Vagy csak egy dug miatt nálam nem találni ? Mégis miért nem próbálhatják ki az emberek ? Miért csinálja ezt a WG?
    Még had tegyem fel a kérdést arról, hogy a T 34-es eladásokról van adat, ami egy éven belüli időintervallumot ölel fel és némi összehasonlítást ad a többi VIII.-as prémmel relációban ?
    Ha nem tolakodok, megkérdezhetem mégis miért vettél olyan IS 6-ost, amelyen gépészkedni kell ?
    Ezt megtenné a WG?
    Úgy hogy nem játszottam IS 6-al eddig sem csak Test Serveren. Ez nem rossz vagy tévedek ?
    A csatáid nagy része is ez előtti korszakból származik ? Ha nem vagyok túl indiszkrét ? Mostanában mentél ezzel?
    Akkor ezek nem lennének igazak ? Ez a bizonyos prém 8-ast nem lehet kipróbálni teszt szerveren igaz ? Vagy csak egy dug miatt nálam nem találni ? Mégis miért nem próbálhatják ki az emberek ? Miért csinálja ezt a WG?"

    A válasz a spoilerben.


    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.10.27. 00:11:58
  • walert
    #363604
    Tudja valaki, mikor jön az új patch?
  • walert
    #363603
    Nem ér sokat egy acc. Sajnos nem tudsz belőle jelentősebb pénzhez jutni, főleg hogy mindenki hagyja itt a játékot, mert a WG szivatja a játékosokat.
  • walert
    #363602
    Szerintem ez azért van, mert nemsokára elküldik a kérdőíveket az artyk átdolgozásáról, tönkretételéről és szeretnék, hogy mindenki megkapja.
  • walert
    #363601
    Igazából már több helyen olvastam ezt, hogy lenerfelték a T 34-est, mert ezt észlelték a játékosok és most keresve hírtelen csak ezt a forrást találtam. Igaz, hogy csak egy kommentelő, de ugye a wotinfo elég nívós oldal és gondoltam oda értelmesek válaszolnak illetve itt olyan patch felsorolás található gondoltam ráismersz. Ha valóban nem nerfeltek rajta ez jó hírnek látszik. De viszont akkor nem értem azt, hogy a T 34 közönségkedvenc prém tank volt még másfél éve, mint ma az FCM. Azt ajánlották mindenkinek a wothungary szavazáson is az nyert a prém tankok közt. Mégis mi változott azóta, hogy háttérbe szorult?
  • Antimat
    #363600
    Köszi hogy szóltál, így esélyes, hogy ha tényleg nagyon elegem lesz belőle, akkor simábban el tudom adni.
  • Angelus1991ster
    #363599
    Megérdezném azoktól, akik állandóan csak artyznak és nem restek gold lőszarral lőni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem nőtt picsa a seggük helyén?
  • yossarianHUN
    #363598
    Most komolyan egy random kommentelő alapján, aki mindenféle alátámasztás nélkül odaböfögött valamit, amit aztán hatan megcáfoltak az általa említett patchek patch notes-jait belinkelve?


    Egyébként meg a 9.6-ban nem a T34-et nerfelték, hanem globálisan a tankok pontosságát.
  • walert
    #363597
    Itt azt írja http://www.wotinfo.hu/index.php/item/2655-t34-pancelzat-valtozasok http://www.wotinfo.hu/index.php/item/2655-t34-pancelzat-valtozasok az #54 Dred07-es hozzászóló, miszerint "T34 gun nerf - after 9.6 patch
    2015. márc. 12.
    T34 heavy tank gun nerfed
    2013. dec. 16.
    A többi dátum fordulékonyság talaj ellenállás, toronyforgás, páncélzat."

    Akkor ezek nem lennének igazak ?
    Más hozzászóló szerint valahol azt mondták ez a buff, annyira megerősíti a páncélt, hogy elvileg OP lesz a T 34-es

    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.10.26. 22:17:12
  • yossarianHUN
    #363596
    Nem volt nerfelve a T34. A csatáim az elmúlt másfél évből származnak, halvány fogalmam sincs, milyen szórásban.
  • walert
    #363595
    Ez a bizonyos prém 8-ast nem lehet kipróbálni teszt szerveren igaz ? Vagy csak egy dug miatt nálam nem találni ? Mégis miért nem próbálhatják ki az emberek ? Miért csinálja ezt a WG?
  • walert
    #363594
    Ezt megtenné a WG? Mentem pár kört teszt szerveren IS 6-al 3 skillezett IS 7 legénységgel és 5 kör alatt minden körben volt legalább egy killem Úgy hogy nem játszottam IS 6-al eddig sem csak Test Serveren. Ez nem rossz vagy tévedek ?

    A WG úgy cseréli ki a tankokat, hogy a fogyócikkek & felszerelések maradnak ? A T 34-esen idegen legénység van 4 skilles, azok mennek vagy sem? Nekem nem kell IS 6 legénység.

    Ha nem tolakodok, megkérdezhetem mégis miért vettél olyan IS 6-ost, amelyen gépészkedni kell ? Az IS 6-nak is elég nagy dmg-e van és tier limites, az T 34-el ellentétben
  • lexlutor
    #363593
    az 1700as dpmre is lesz matrica?:DD
  • walert
    #363592
    Megnéztem egy két oktató videot T 34-esből, ahogyan tanácsoltátok, de valahogy nem lettem sokkal okosabb. Yossarian, valamikor 2014-től kezdték lenerfelni fokozatosan patchről patchre a T 34-est így tudom, de igazábol te vagy a topic gazda és a jó wn8-as játékos, ezt neked jobban kellene tudnod. A lényeg, hogy valami 2014 márciusáig jó volt. A csatáid nagy része is ez előtti korszakból származik ? Ha nem vagyok túl indiszkrét ? Mostanában mentél ezzel?

    Még had tegyem fel a kérdést arról, hogy a T 34-es eladásokról van adat, ami egy éven belüli időintervallumot ölel fel és némi összehasonlítást ad a többi VIII.-as prémmel relációban ?
  • McFrost
    #363591
    IS2-vel viszonylag jól megy a magam amatőr módján, erre napok óta 9-es csatákban csücsülök, 0-400 sebzés között mozgok, a 110-en most gyúrok a top lövegre, ott meg folyton 9-10-es meccsek...
  • Lokker
    #363590
    majd veszel rá matricát is csinálsz belőle 2,5-öt :DDD
  • joe662
    #363589
    Szívesen!
    Én 3 éve vártam erre,mert egyszer talán 2013 környékén volt hasonló csak lemaradtam róla.
    Csak azt nem értem,hogy,miért nem írják ki valahová,ha van ez az akció.
    Mert a supporton keresztül cserélni az valami kanősszájarás szerű dolog,itt meg cack-pakk 2 perc volt.
    Arról nem is beszélve,ha az ember kifog,egy fogyatékkal élö supportost,akkor még a wot accját is felfüggesztik,mert nem értette meg,hogy csak az emailcimét nem éri el akármilyen ok miatt.Aztán lehet várni hetekig,mire visszakapja
  • lexlutor
    #363588
    es melle meg 2,6os aim time :DDDDDDD
  • lexlutor
    #363587
    pont ezt akartam en is kiemelni... ehhe.. es ezen rugoznak honapok ota.. nevetseges szar..
  • Lokker
    #363586
    És még ronda is. :D Jó hogy nem törtem érte komolyabban magam, bár még az is kérdéses milyen úton-módon adják oda.