418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • suba53
    #363985
    Gondolom van már aki tudja a választ. Én csak este jutok hozzá.:

    Az eventben a "VII+ járműben ülve" alatt a tier7 is bele tartozik?
    Ha igen akkor a Tier7 tankkal szerzett xp mindkét kiírásban számolódik?
    Utoljára szerkesztette: suba53, 2015.11.11. 13:06:36
  • patchaou
    #363984
    Nemrég reagáltam egy srác állítására, miszerint az is-6-ot arannyal KELL használni. Én azt mondtam hogy semmit nem kell arannyal használni, vész esetére elég pár darab és kész. Közben szóba jött az SP is, aztán pedig az érv, hogy bőséges goldhasználattal mindkét tankkal több az átlagsebzése mint nekem. Is-6-al ~300-al sp-vel ~200-al... Utána inkább ráhagytam, nem kell sokat agyalni, mindkét tankkal átlagosan egyel több érvényes lövése van csatánként. Tényleg megéri XD
    Amúgy nem rossz játékos, a statja egy picit jobb mint az enyém. (mondjuk ha a stat érdekelne az enyém is szebb lenne :) )
  • András77
    #363983
    Mostanában összefutottam vele én is és tényleg mindenre aranyat szór. Azt hiszem conqueror-ban voltam és azon röhögtem, hogy még arannyal sem tudja belőni a tornyát.

    Olyan szempontból nem értem az ilyeneket, hogy ha már aranyat köp, akkor mehetne olyan tankban, pl egy jó medben, ami nagyságrenddel nagyobb játék élményt nyújt (tudom, lehet hogy ő perverz és pont a kv5 tetszik neki). Ha meg mégis érzékeny a kreditre és ezért tolja kv5-ben, mert abban kitermeli az arany lőszer árát, akkor meg esetleg megtanulhatna játszani (tudom, lehet, hogy irreális elvárás ez).

    Ha meg esetleg wn8-t akar javítani, akkor vannak arra a célra nagyságrenddel jobb tankok is, élvezetesebb játék mellett.

    Mást nem nagyon tudok elképzelni, hogy valaki miért tűnik ilyen perverznek és folyamatos arany szórás mellett tolja egy prém tankban. Amúgy ezzel nem azt mondom, hogy mindenki hülye, aki aranyat használ. Sok prém tanknak sz.r az ágyúja és kell bele a szokásosnál több arany lőszer, ez elfogadható, megérthető, de amit ezek az egységsugarú titánok csinálnak, hogy folyamatos aranyszórás mellett tudják csak elképzelni a játékot vele az inkább szánalmas.

    Pont egy skoda-nak mondtam, hogy tiszta hülye, folyamatos aranyszórással játszik és ilyenekre is, mint a nashorn meg szintén a borsig, mert ezek ellenfelek voltak és ugattak, hogy gold idióta, aztán miután kilőttek mindkettőnket chateltem a skodával, mert érdekelt mi a phaszér köp kizárólag aranyat. Szóval tényleg mindenre aranyat lő és állítólag azért, mert tier8 csatában ő egy tier6 tank. Mondom neki, de okkal vagy tier6 tank, úgy kéne játszanod egy kis tier tankkal ilyenkor, nem mindig ugyanazt csinálni és hogy ezt figyelembe veszed, nem faltörő kost játszani vele és utána hirtelen halál, tők mindegy ki az ellenfél. Tier4-5 tankokat gondolom szépen letarolja az arany spammel és mindig azt akarja csinálni, ami egyszer bejött, de mi a phasznak, komolyan?
  • Angelus1991ster
    #363982
    Menjen a picsába a mocskos szargaming. Véletlenül se díjazná a teljesítményt.
    De a fogyatékosnak ha győz a csapata , annak kell adni xp-t dögivel.
  • McFrost
    #363981
    Megvettem a T34-et. Nem sokat mentem vele, de ezt tagnap kaptam ajándékba, mert pont kimentem az útra :D
    Persze kikaptunk, mert az elől lévő 5 agy egyszerre állt be a körbe és szépen lecsípkedték őket....
  • Gyuszopapa
    #363980
    Ha te mondod.
  • Angelus1991ster
    #363979
    Red Alert II és nagyszerű kiegészítője a Yuri ingyen megszerezhető az Origin-en keresztül, az EA oldalán ezév végéig.
  • Angelus1991ster
    #363978
    Azzal az átütéssel:D
  • csagataj
    #363977
    Íme egy faszkalap, aki az RHM tornyára is goldot szpemmel! :)
  • csagataj
    #363976
    Ezen a héten a veteránok napja miatt kimarad a heti küldetés, de a hónap további két hetében befejezheted.
  • walert
    #363975
    Igazából egyrészt lehet elgoldozom, habár alig használok, mert tudok nélküle játszani, de van sok tradícionális tankom pl Tiger II, T 34-85, Amx 50 100 stb...amelyek nem top tierek és szeretek velük menni, viszont ha feldob magasabb tierbe, kellene az arany. Meg ugye sokat menni 10.-esbe hosszú távon költséges. Meg lehet húzni akarok még ágat. Igazából nekem fontos, hogy érezzem, hogy lehet keresni, ha szükség lenne rá.
  • Angelus1991ster
    #363974
    És a 3 fő projektjük: svéd ág, olasz ág és az izraeli ág.
  • lexlutor
    #363973
    :DD
    ez most tenyleg komolyan lenyilatkozta toluk valaki, h van meg 3 szupertitkos projektjuk?:DDD
  • lexlutor
    #363972
    minek kell neked meg kredit, ha van feleslegbe 30 milliod??
  • lexlutor
    #363971
    ezt korulbelul 2-3 eve igergetik....
    ...komolyan hulye aki meg egy szot is elhisz nekik, plane h egy 10.0as patchet sem tudnak osszeeszkabalni, ami a hd tankoknal egy hangyafasszal melyebben nyul a jatekba, nem h egy ilyen ujrakezdest..
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.11.10. 17:47:09
  • walert
    #363970
    Nekem Type 59 & T34-esem van. Van felesleges 30 millió kredit. Nekem érdemes vennem csupán kredit keresésre valamit? Barátaim szerint hagyjam.
  • walert
    #363969
    Pont így értettem én is. Azt reméltem, hogy a 125e XP-be az 5XP számítson bele, mert régen volt olyan event, hogy hiába 3-5XP-t mentél csak egyszeresen számított az XP-bele és mertem volt remélni, hogy ez nem ilyen.
  • András77
    #363968
    A top10 számolásnál nem számítja bele, csak arra érti. Szóval nehogy azt higgye a vérpista, hogy csinál egy sz.r kört és utolsó xp-t kapta, de majd az 5x-vel bekerül a top10-be. Ez mondjuk azt is jelenti, hogy az 5x köröket a szokásosnál is jobban meg kell nyomni, nehogy kiessen az ember a top10-ből. Rush rush és lemming vonat, keményen

    Biztosan beleszámít az 5x eredmény is a 125e xp-be.
  • walert
    #363967
    Én az összes lowtier tankot eladtam. Nem hiszem, hogy igazi kihívást & élvezetet jelentene vele menni. Már úgyis annyi prém lowtier van a játékban. Majd karácsonykor ! Lehet az lesz annak a küldinek a meglepi nyereménye, amit augusztusban minden hétvégén megcsináltunk
  • Angelus1991ster
    #363966
    Prémium adta xp-t is az 5X szorzó mellé be kell adnia.
    Dicker Max-os küldetésnél is hozzászámolta, pedig ahhoz 200 ezer Xp kellett és volt rá 3-4 napod. Bár egy lowtier cucc nem lett volna rossz.
  • walert
    #363965
    Így van. Ez egy igen kíváló akció, tekintve hogy az 5XP-vel könnyen kijátszhatod a 125e XP-t és így a 250 gold és garázshely könnyedén járna
    Viszont az a gond, hogy az első napi bónuszt azt írja az nem számít bele, de szerintem ez a top XP rangsorban a csatában, de az össz XP-be belemegy az 5XP-is gondolom. Ez így egészen jó. Ne feledjük az akciós stock prémium tankokat sem, amivel kreditet kereshetsz.
  • Angelus1991ster
    #363964
    Na ez egy misszió!
  • FosTalicskaa
    #363963
    Akkor nekem nem esett le az irónia. :D
  • walert
    #363962
    Ám, micsoda remek akciók vannak e héten a tomató távcsöves küldi helyett ! Igazi gyöngyszem, hogy a hétvégi küldetéseket már szerdán elkezdik és akár már 5 napig is gondolkozhatsz, melyik prém tankot vegyed meg, hisz most leárazzák az összeset. most kell megvenni a T34-est a buff előtt és persze az FCM-et, akinek még nem lenne meg. Most a fegyverszünet alkalmából, rögtön mehetsz vele 5XP-ket, ha ki tudod játszani

    ELSŐ VILÁGHÁBORÚS TOMÁTÓ FEGYVERSZÜNETI AKCIÓ, CSAK MOST & CSAK NEKED !
  • walert
    #363961
    Persze, hogy leesett. Nem vetted észre az iróniát !? Arra akartam csupán kilyukadni, hogy amilyen a WG hozzáállása, azt sem tudnák normálisan megcsinálni.

  • FosTalicskaa
    #363960
    Ha nem esett volna le én sem gondoltam komolyan. Csupán azt akartam sugallni, hogy nagyon sokáig ne számíts rebalanszra vagy hatalmas játékmenetbeli javításokra... bár ha az AW mégjobban előretör akkor lehet 2 hónap múlva már jön is a 2 gigás peccs ami megint az év játékává varászolja elő a WoT-ot... ki tudja.
  • Angelus1991ster
    #363959
    Az ilyen hétvégi szivatás után ne is írjanak ki küldetéseket, csak hazavágja a játékot.
  • walert
    #363958
    Igen, ez jó ötlet ! Mindent a 8.0-ason hagyva beindítanak egy szervert és a régi járgányokkal mehetünk azon is, aki akar ide lép fel, aki nem oda. De mivel a WG elkényelmeskedi, tuti kevés szervert állít be és mivel túlterheltek lesznek hektikus lesz az RNG -> gyorsabb csaták -> nagyobb szopóág = 2 perc, 80 XP, -25 000 credit zsinróban
    És garantáltan mindenki megútálná azt is.....

    Hétköznap van.Arról volt szó folytatódik a távcsöves küldi a napi 5x magányos farkas meg a másik szakaszos hülyeség, erre tessék. Semmi. Wehehee
  • FosTalicskaa
    #363957
    Tekintve, hogy milyen ütemben készülnek náluk a dolgok és miket adnak ki már évek óta, ezek a dolgok legalább 3 évbe fognak kerülni... Ennyi erővel akár csinálhatnának egy World of Tanks 2-it...
  • Angelus1991ster
    #363956
    Igazad van. Ezek a napi küldetések mégjobban elcseszik a játékot. Nehogy, véletlenül lezavard egy nap alatt akár.
    Hogy, ennyire nem figyelnek oda a saját játékukra.
    AW-s konkurenciára kíváncsi leszek, mennyire fog előretörni.
  • András77
    #363955
    Mi van a havi küldetésekkel? 35x kellett volna megcsinálni, de napi 5x lehetett és volt eddig 4 nap rá, szóval elméletileg se jött volna össze, de gondoltam majd folytatják ezen a héten és nem.

    Kib.szottul el kéne beszélgetniük azzal a hülyével, aki az eu küldetésekkel foglalkozik. Lehet, hogy valamelyik fogyatékost oda katapultálták a központból, mert iszonyat sz.r küldetésekkel jönnek mostanában. Pont amikor az erős konkurencia meg ott nyomul mellettük...
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.11.10. 10:58:19
  • ROMOTO
    #363954
    A wot teljesen újra lesz gombolva, 8.0 tól kezdik kvázi az alapoktól mert szét van kúrva az egész jelen állapotában, újradefiniálják az alaptankágakat az eredeti elképzelés szerint (kő-papír-olló), az arty teljesen átalakul ezen felül, a gebaszos tankokat is kezelik, a balanszt, az MM et is a randomban, ahol a legtöbben játszanak, mivel szinte mindenhez hozzá kell nyúlni ezért nagyon nehéz értelmes menetrendet a melóra összerakni, fennál a veszélye hogy ha agyatlanul toldozzák-foltozzák teljesen bekrepál a játszhatóság, szóval nagyon is tisztában vannak a problémákkal, a wg nél fejek hullottak, kicserélődött a bagázs fele kb. az újaknak bele kell szokni, de már most gyorsabban működnek a dolgok mint régebben...remélem Rita veszi a fáradtságot és lefordítja az egfészet, ha nem jön ki vele akkor majd erőt veszek magamon.
  • FosTalicskaa
    #363953
    Mondjuk egy akkora cégnél, mint a Wargames, veszélyes is egy lábon állni, mert ha bedől a WoT akkor kb instant csődeljárást is kérhetnek majd magukra. :P
  • ROMOTO
    #363952
    Most olvasom hogy a WG 3 különböző projekten dolgozik az ismerteken kívül, a jövő évben kiderül állítólag miken.

    Van itt egy érdekes és jó hosszú interjú egy normálisabb illetékessel sajnos orosz nyelven.

    http://wot-news.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=34103
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2015.11.10. 10:18:54
  • suba53
    #363951
    Igen. Gyorsabban szűkül.
    Valóban logikusabb lett volna a mínusz, amennyivel csökken a célzás idő.
    Bárcsak ez lenne a legnagyobb probléma!
  • Userx2
    #363950
    Több mag? Dolgozunk rajta. Kész lesz, amikor kész lesz.
    A statiszták szerint, a luxuskategóriába tartozó CPU-k a jól teljesítenek.
  • walert
    #363949
    Szívesen elcserélhetjük a többmagos támogatásért cserébe
  • Userx2
    #363948
    Jaja. Ide járok képfeltöltő linket csenni. Mer nekünk az AW fórumba nem telik. :-) Lehet egyszerűbb lenne elmenteni. :-)
  • yossarianHUN
    #363947
    Ezt AW fórumba akartad? :)
  • Simulacrum
    #363946
    Nekem egy i5-öm van, 555M kártyával és alap grafikával pár hónapja még tökéletesen simán futott a program. Már nem játszom, de szerintem azóta nem lehetett olyan változtatás, ami ennyivel rontotta volna a dolgot. Én anno a GeForce Experience progit töltöttem fel és semmi mást és így működik tökéletesen.