418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • killbull
    #364587
    IS3 auto helyett inkább Object 701 et tennék be azzal a löveggel ami az IS3 auton van és nyugodt szívvel küldeném tier 10 be is. Ez az IS3 auto szopatásra van kitalálva. Lassan gyorsul, kevés és drága lőszer. Szóval kókány hulladék WG koncepció! Ha tierlimites lenne akkor nem lenne gond vele...
  • Sunsetjoy
    #364586
    Imba: Imbalanced, vagyis kiegyensúlyozatlan.
  • Angelus1991ster
    #364585
    AZt hittem ez lesz a maraton jutalom, nem a Pz 58 Mucika.
    De így jobb, hogy a Mucika lesz az ajándék. Med lévén remélem könnyebb lesz mint egy heavy-ért való küldetés. Mint 2014-ben az IS-6 és SuperPershing közti különbség.
  • viper07
    #364584
    11 percnél hegyről lefele
    replay kv1 kill

  • killbull
    #364583
    Azért írtam azt hogy gyorsabban tölt az IS6 mert volt nekem is, és 9,90 alatt töltött, töltés,vertikál,ventivel és amit láttam stream ott felette volt kicsivel.

    De itt egy ilyen ez is segít!

    Összehasonlítás
  • yossarianHUN
    #364582
    Nem lesz táras, csak gyorsabban tölt, mint a sima.
  • killbull
    #364581
    IS6 gyorsabban tölt nála. Láttam Twitchen mikor egy WG s tag játszott vele. IS3 mozgékonyságra ne várj, egy Churchill 3 többet tud ha legénységet akarsz képezni.
  • Gyuszopapa
    #364580
    Van "elbaszott".
  • Gyuszopapa
    #364579
    Nem látok KV-1-et a találatlistádban.
  • R3nton
    #364578
    Melyiket könnyítették, a régieket, vagy most az újat? IMBA=imbalanced, azaz rosszul kiegyensúlyozott. Van erre magyar szó? :D
    Utoljára szerkesztette: R3nton, 2015.12.02. 10:03:38
  • Forolto
    #364577
    én ugy tudom annyi,hogy nincs benne töltő,tehát 3 személyes,de ez xar,mert egy premium tankban pont az a jó,hogy legényeket képezz.Igy csak ugy éri meg,ha táras lesz.
  • Angelus1991ster
    #364576
    De legalább nem 100 dolláros biszembaszomok. Reméljük csak hasonlóak lesznek mint a tegnapi. Talán okzulhattak a tavalyi Pz II J és társaiból.
    Ugyanilyen olcsón az MTLS-1G14 is bekerülhetne.

    Mai kalendároson nincs mit megvenni XD mind megvan:D
  • tutyimutyi2
    #364575
    ha megvehető lesz az is-3 autoloader akkor annak vajon mennyi lesz a töltési ideje?
    http://ritastatusreport.blogspot.hu/2015/03/is-3-with-autoloader-premium.html amit találtam róla ott az van hogy 11,45 sec de ez azt jelenti hogy csak a neve autoloader de nem lesz táras avagy ennyire op lesz?
  • viper07
    #364574
    Low tier hadsereg az adventben :)
  • Angelus1991ster
    #364573
    Megkérdezhetem mi a rossebb az az imba? XD
  • Forolto
    #364572
    Nahhh a mai adventi vásár elmarad. :)
  • joe662
    #364571
    Én ugyan nem töltöttem le,de állítólag a mostani teszten jóval könnyebbek lettek a feltételek.
    "
    Linkin
    (senior tag)
    Tényleg megnéztem nem kicsit könnyítés konkrétan 1 nap alatt megcsinálható az egész"
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2015.12.02. 08:10:02
  • Lunki88
    #364570
    Együtt érzek veled. :) Mióta végeztem a küldikkel, sokkal felszabadultabban tudok játszani. Előtte elég keményen rá voltam görcsölve hogy meglegyen az áhított tank. Persze még mindig ki tud készíteni a játék, de közel sem olyan szinten.
  • Lichtmaschin
    #364569
    VKB is csak addig jó míg a med is szemben van....ja nem golddal szétlövik a tornyot/kupolát gond nélkül, mert szinte célozni sem kell velük....
    nem beszélve arról, hogy egyedül sosem járnak, míg te....Te mindig egyedül maradsz a VKB vel
    Mostanában kezd hányingerem lenni a játéktól, szeretnék mér pár tankot kipróbálni, csak sajnos nincs értelme. Játszhatatlan lett ez a szar.
    Próbálom a htc 15-s light és med küldit megcsinálni de esélytelen....ha végre van egy map amin lehet spotolni, akkor nem lövi senki a spotom, mert hátul basszák egymást a bokorban a t10-esek és megvárják amíg egy heavy tank a mező közepén kerszetűl jön és felspotol engem.....
    A med küldi ismét ugyan ilyen szopás...2k dmg TD-be. Vagy összesen nincs 2k hpjuk, vagy mire oda érek már nincs annyi.
    mostanában erősen gondolkoztam, hogy letörlöm a f@szba mert csak idegesít a játék.
  • R3nton
    #364568
    Ja, de tényleg, és a wt-e100-t ki akarják venni, mert imba. Ja lehet, hogy imba, de ez a buzi orosz is az. És a WT-t legalább ki lehet lőni. Oroszfanboyok a hülye tankjaikkal. Kicsik, könnyűek, mégis nekik van a legjobb páncéljuk. Én már csak azon csodálkozom, miért nincs 12 fok ágyúsüllyedésük.

    Elszállt velük a ló, nem tudnak balancolni. Most meg a medek lettek erősek, és akkor még behoz egy ilyet, ami az amúgy is jó orosz medeknél is sokkal jobb. Egyébként rájöttem, mindig az ilyen underdog tanktípusokkal szeretek játszani :D Most, hogy mindenki medezik, TD-zek meg artyzok. Ez a jgdpanther rohadt jó cucc :D Olyan köröket lehet vele menni, hogy beszarás. Foch vonalán is elindultam :D Egyedül a heavyk szopják meg mindig, mióta feljött a többi típus 10-esig. Egyébként olyannak kéne lennie egy heavynek, mint a t110e5 vagy a VKb, akkor nem lenne gond.
  • viper07
    #364567
    Hát ezt mondja a papír és mást mond az "élet". A 2 t-28 -s köszönő viszonyban sincs egymással. Az F30 sokkal jobb. Nem gond a KV1 szemből, a legtöbb esetben HE-vel kombinálva nagyon jól lehet aratni. 2. ászom vele, de a legjobb az , hogy FUN a játék vele, örülök,hogy megvettem.
  • Lunki88
    #364566
    Szerintem van egyfajta kisebbségi komplexusuk, főleg ha a német tankokkal állítjuk párhuzamba őket, látszik ez a "csak azért is" mentalitás.
  • walert
    #364565
    Amúgy kb az is elmond valamit a játékrol, hogy a legOP-bb orosz medeknél a sokkal jobb, átüthetetlen sidecraper med, szintén nem lehet más csak orosz.

    Minden nemzet idióta volt. Csak a szovjet vodkás mérnökök tudtak tankot tervezni
  • walert
    #364564
    Akkor mi van azzal az elvvel, hogy mindenki egyenlő ? Mondtam én, hogy zavarják el őket? vegyék el a tankot, hogy tisztességesen szerezzék meg
  • Lunki88
    #364563
    Ezek többnyire olyan játékosok akik aktívan tolják a pénzt a játékba. Nem hiszem hogy el szeretnék zavarni őket. :)
  • walert
    #364562
    A poén az, hogy már sokan kicsalták és habár lebuktak, csak 1 hét bannt kaptak. A tankot nem vették el tőlük. .....

    Ez olyan, mint egy 100 billiós bankrablás után lecsuknak pár évre, de a lóvéd hagyják hogy a bankban kamatozzon.

    WG logic
  • Pales27
    #364561
    15 kritikus sebzést is kb annyira nehéz kiosztani, de felesleges is rágódni ezen, mindenki tudja, hogy az említett módon kívül nincs lehetőség a tank megszerzésére.
  • walert
    #364560
    Ha meg kellene tippelnem a holnapi ajándékot. SerBi Jézuska a VI.-as szovjet medium tankot hozza el nekünk a sosem látott T-34-85M-et.

    Ha jól tippelem 7e körül lesz az ára és kapsz hozzá, 1700-2000 goldot.



  • Me Ga
    #364559
    Eu lehalt?
  • walert
    #364558
    Hát, ha nagyon kell nincsen akadálya.

    Regizz ázsia szerverre és most kapsz 30e Ft-ért mellé 18e goldot, 90 nap prémet és azt amit itt sosem : 100%-os legényeket.

    Csak ma 2 napig, csak teneked.
  • R3nton
    #364557
    Inkább a második szerintem. Az egysejtűek biztos nem állnak neki, én sem állok neki pedig én azért minimum 3 sejtű vagyok :D

    Egyébkén ez totál el van baltázva szerintem. Inkább azonos képességű tankokat kéne belerakni a küldikbe, és egyszerűbb feltételekkel az obj260énál is kicsivel. Akkor több embernek lenne sikerélménye és nem is lenne imba tank ebbe a hülye játékba. Beszarás, ilyen mozgékonyság meg lézerágyú mellé ilyen páncélt adni, amit nem tud beverni a jagde100 sidescrapeből. Nagyon hülyék ezek a devek.
  • lexlutor
    #364556
    szeru??? :DDD elso pillanattol latszott h op szar, ennek ellenere siman atment ket tesztkoron. siman hoz majd 60% feletti winratet az tuti. de ez nem is szolt masrol, csak arrol, ha sok egysejtut beetessek, h hajtsa ezeket a lehetetlen kuldeteseket, illetve lekenyerezzek a nagyobb klanokat, h maradjanak a wotnal.
  • lexlutor
    #364555
    ez olyan rubicocnos kijelentes.. mar cska rohogok rajtuk :D

    - the developers do not need more general feedback for now, they know what the problems of the game are

    ezek kulon humorosak, mivel az elmult egy evben vegig az volt a musor, hs e az artykkal, se a mm-el, sem a spottingsystemmels emmi problema nincsen, csak rinyalas az egesz..

    - Wargaming developers are reading player feedback
    - the list of most important WoT issues according to developers is: arty, matchmaker, UI and spotting system
  • R3nton
    #364554
    15k sebzés vazze 6-7 perc alatt, ha jól láttam van olyan is, hogy 15k sebzés 100 méteren belül. Az mi lol, ezt szerintem nem gondolták komolyan, megcsúszott a ujjuk és hozzáment egy nulla :D Jó mondjuk nagyon OP-nak tűnik az a cucc, valószínűleg nem akarják sok embernek odaadni...de ezt a 15k-t csak úgy lehet megcsinálni, hogy a klánok beszámolnak, és szinte csak ők mennek be a csatába, aztán szépen elrendezik egymás között...
  • Pales27
    #364553
    hát a t-22vel ki kell várni, vagy könnyítik majd a küldiket, vagy nerfelik a tankot, vagy kiveszik az egészet a picsába, de így nem fog maradni...
  • MuldR
    #364552
    Pz II J mar ne kelljen. Max ha 1000 aranye adjak. Mar nem OP, minden trollgun belovi, ez a T28F30 pl az elobb egy lovessel a HPm felet leszedte.
    Gyakorlatilag mar csak a sorozatlovot ellen van vedve. Ja es meg goldal se tudja beloni a tankok felet.
    Kar volt megvennem. Bar az arany 1 evig kitartott.
  • R3nton
    #364551
    Magyar klán nincs egyébként, aki riggeli a küldiket??? 2 küldi kell, ahhoz a szar object260hoz is már csak : @, meg jó lenne ez az op szar t-22 is.
    Egyébként SG fórumosok is csinálhatnánk ilyet, még nehezebben is kapnának el, mindenki más klánból jönne :D
  • bekescsaba
    #364550
    Bár a KV1-en egész jól el van az ember az F30-al, és annyival nem rosszabbak ezek az értékek a t28-on.
    Fene tudja.....
  • bekescsaba
    #364549
    Ha van Su85i-d, akkor tudod, mit jelent azzal bármit eltalálni. Gyakorlatilag 300 méteren már semmit.

    Na az F30 még ennél is szarabb karakterisztikával rendelkezik.

    Egy jó van benne, nem csontozzák ki egykönnyen a pz1c-k, annyit véd a páncélja. De azzal az F30-al lekövetni egy tier 3-as tankot mozgás közben?? Hát nem tudom.

    Valami irtózatosan magas a szűkülési idő tier 4 ben.

    Egy Matilda 2 szer beléd lő mire egyáltalán rá állna az ágyúd. Ez a baj vele, hogy gyorsak a tankok, nem mindig van idő rászűkülni a tankra.

    A pontoságról meg van elképzelésem a SU85i után.......



  • walert
    #364548
    Analitikus gondolkodásúaknak, mondhatnám, hogy a T28 med egy nezéz tank verziója. Amolyan újraértelmezte a WG, a nehéz tank felé tolódik a karakterisztika.

    A sima T 28 vékonyabb és gyorsabb, a prémé lasabb, de erősebb teste van és az ágyúja is a nehéz tankok mintájára közelebb jó, mert pontatlan és lassan szükűl, míg az eredetivel tudtál sniperkedni és messzire is találtál. Most a mai csaták az RNG miatt nem szignifikánsak !!!!!

    gyakorlatilag tehát egy nehéz tank irányába mozduló T 28 újraelképzelés, amely szerintem gyakorlatilag ugyanaz