418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • András77
    #364867
    Ezt én nem is értem egyébként. Pl az AP szerveren fent van a cromwell b, igaz az is csomagban csak 2,5e arany mellett 7,5e pénz, de sokáig. Mondjuk ott is van adventi naptár, pedig nem sok ázsiai ország ünnepli a karácsonyt. USA, RU nem láttam, szóval őket nem akarják lehúzni, vagy nem próbálkoznak legalábbis.

    Ami viszont egy totál baromság tényleg, hogy miért kell ilyen 1 napos akciókat csinálniuk. Mintha a szent grált árulnák jóárasítva, kb úgy viselkednek. Ok, hogy legyen némi izgalom a dologban, lehet ilyen, hogy naponta nyílik meg egy új ajánlat , de tényleg hülyeségnek tartom, hogy csak 1 napig érvényes.

    Bár ez érdekes, mert másodszor csinálják ezt az adventi "show"-t, tehát még mindig van elég bepalizható ember úgy látszik, de a logikáját én nem értem, hogy miért csak 1 napig lehet ezeket megvenni.
  • vasasgabri
    #364866
    Na végre egy normális hozzá álás. Nem a wn8 a lényeg hanem a játék öröme,ha jól adja biztos a jó eredmény is.
    Mostanság inkább a szerencse dominál.
    Grat szép eredmény.
  • Angelus1991ster
    #364865
    De még ahhoz buzik, hogy az eddigiek közül meg lehessen venni valamelyik csomagot. :D

    De komolyan milyen Adventi akció ez? X gold+300goldos garázshely+tank. Ahelyett , hogy magát a tankot adnák el, garázshellyel egyszer egy évben, akkor még érthető lenne, hogy utólag nem lehet megvásárolni az egyedi prémiumot.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.06. 19:07:48
  • András77
    #364864
    A baj azzal van, hogy rád erőltetnek egy olyan csomagot, amiből leginkább csak 1 tétel kell, ami külön töredék áron lenne (ha trükkösen nem vették volna ki, azt mi indokolta? így csomagban árulják, játékban aranyért már nem lehet megvenni, f.sza, no logika szokás szerint). Klasszikus palimadár fogó trükk.

    Csak, hogy értsük az arányokat, a witcher3-t megkaptad lényegesen olcsóbban most a leárazásokban, mint ezt a lefh csomagot. Az pedig egy nagyon jó AAA játék.

    Szóval egy igazi leárazás és akció úgy néz ki, mint ami szokott lenni, pl 50% a tier5 vasakra. Ez a csomag meg palimadár lehúzó akció.

    Ha mégis úgy érzed, hogy jó vásárt csináltál vele, akkor örülj neki, a te pénzed...
  • walert
    #364863
    Igen

    Azért takartam ki,mert nem túl OP a statom, habár fel tudom hoznimentségemre, hogy a kezdetek óta játszok, amikor még elemzések, videok sem voltak. Töltésidő számlálót hírből sem ismertük, sem tank inspetort. Azt sem tudtuk hol van gyenge pontja ennek vagy annak. Goldot nem is használtunk, mert csak aranyért lehetett. Kedvelem a játékot annyira, hogy akkor is leállok vele játszani, ha fáradt vagyok és tudom nem lesz 2000 wn8-as köröm este. Így legalább a Le arty statját nyomon követheted.

    Az a gond, hogy egy tankhoz ugyanazt a csomagot adják állandóan. Nincsen semmi kreatívitás. Váltogathatnák a csomagok tartalmát. Keverhetnének bele más tankot is pl vagy adhatnának + pótkaját, nagy készletet ösztönzésnek ajándék képpen, de így hogy egy tankhoz egyetlen csomag van állandóan eléggé szomorú. Lehetne választás is pl X tank magába 2000 Ft vagy csomagban ennyiért. De semmi szánalmas ez
  • Sunsetjoy
    #364862
    Ez így vicces hogy a nagy satírozásban kimaradt valami :D
  • Angelus1991ster
    #364861
    Ismerős vagy nekem :D
  • Toweliee
    #364860
    lol tester225
  • walert
    #364859
    Az első csatáim egyike. Egyáltalán nem vagyok artys és még így is top gun.
  • walert
    #364858
    Azt hiszem, ez most jó ajánlat.

    Bár, ez is volt tavaly. Maga a gold és a prémnapért fizetsz ennyit. A jármű maga ajándék. 6200 Ft az arany ára és 3100 Ft a 30 napi prém. Teljesen korrekt. Azoknak jó akiknek nincs prém fiókjuk és most a karácsonyi szabadság/szünet alatt jól jön farmolásra vagy húzásra. A gold meg nem évül el. Bármikor kijön egy jó kis prém VIII.-as kevesebbet kell majd fizetned érte.

    Az arty meg must have. Első generációs prém jármű, amikor még minden prémtank OP & tierlimites volt (mikro,minimaus, Type 59, Churchil III). Szóval hatalmas szórakozás ezzel a játék. A mai prémtankok a régiek közelébe sem érnek.Én megvettem.

  • Plata
    #364857
    Hihetetlen mennyire rossz ma a játék,annyi hülye van hogy az már fáj.
    Vereség
    Csata: Serene Coast
    Járművek: Tiger II
    Szerzett tapasztalat: 1 209
    Szerzett kredit: 41 920
    Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Az összes hülye egy felé megy és csodálkoznak ha halomra lövik őket,én meg harcolhatok egyedül 8-10 tank ellen.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.06. 17:00:48
  • OnkleTonto
    #364856
    A rohadt életbe, mit csináltak már megint?
    Letöltötte a frissítést és azóta szaggat mint az állat!
  • Angelus1991ster
    #364855
    Hogy segítsek ? a csapaton? :D Amikor csata elején látom a szép vörösen ízzó csapattársakat. Már előre sejtem a lemming train-eket. Masszával kéne tartanom, de van az a beidegződés, hogy a front másik oldalát is tartani kéne.
    Az mekkora poén, hogy a lemming train biomassza a pár tankkal védekező ellen védemén megakad:D Olyankor a moszkvai német offenzívát látom magam előtt.
  • vasasgabri
    #364854
    Hát igen az vagy.=D>
    Szerintem egy ideje nehéz fejlődni,ha nem matekozol hanem csak játszol. Ha segíted a csapatod nem marad időd a saját statod ápolására,viszont cserébe még le is hülyéznek.
    Ami idegesítő számomra hogy sok megmagyarázhatatlan dolog történik az új frissítés óta.
  • Angelus1991ster
    #364853
    Hát jah!
  • Angelus1991ster
    #364852
    Hehe nekem 1371. Akkó má übermencs vagyok:D
  • replicabuk
    #364851
    Részemről rendben.
  • vasasgabri
    #364850
    Ha előbb látom nem írtam volna.:-o
  • vasasgabri
    #364849
    Igazából addig írsz ide amíg a moderátor nem unja meg.;-)
    Ha nem kardoskodnál,hanem esetleg a játék tapasztalatodat osztanád meg ami másoknak igen nagy segítség lenne,hamarabb lemenne rólad ez a negatív karakter vonás.
    1300 wn8 alatt is van élet!!!
  • yossarianHUN
    #364848
    Na, akkor zárjuk le a szájkaratét. Angelusnak nem kellett volna egyből proliznia, neked nem kellett volna erre elküldened a mamájába, a többieknek meg nem kellett volna nagy lelkesedéssel beszállni az iszapbirkózásba. Kár erre több szót vesztegetni.
  • replicabuk
    #364847
    Ha jól tudom akkor írok hozzászólást ehhez a topichoz amikor én akarok, szóval ne mond meg nekem, hogy mit csináljak....
  • ratgab
    #364846
    Nyilván ahhoz a fizetéshez tényleg vicces.

    Ha funnolni akar akkor a prémmel viszont lehet sikerélményben része...Legalábbis nekem ami pár prém tankom van azzal élvezet a játék...Viszonylag erősek (főleg a még tier limites verziók), nem kell aggódni a credithozatal miatt és a javítási költség miatt.

    Viszont a játékban lévő tankoknál amíg fullos lesz addig általában szopcsi van....Persze van kivétel...Nyilván ez az én saját észrevételem a cirka 16000 csatám után...Tiszteletben tartom ha nem értetek egyet.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.12.06. 12:11:41
  • ratgab
    #364845
    BT-SV-nél nem a tank volt a lényeg, hanem a raklap gold.
  • vasasgabri
    #364844
    Az a baj hogy ez csak nekünk drága,a többi eus országoknál apró pénz.
    Van egy srác németben dolgozik és lakik, 2800 eurót keres,6hónapja kezdett játszani,szinte az összes prémium tankot megvette. Éves prémiumja van stb...
    Egy baja van csak hogy hiába vett aranyat nem tud szabad XP váltani mivel nincs alapja.:-D Accuntot nem akart venni mert azt nem érezte volna magáénak.
  • Angelus1991ster
    #364843
    Egyetértek. Adják a tankot a garázshellyel és 1000-1500 golddal, de így lehúzás. BT-SV sem ér ennyit. Csak kellenek a wg-nek az egyedi tankok. Van egyedi , úgy hívják Type 59 Gold, legyen az az elitek tankja.
  • András77
    #364842
    Most már qrvára nem lesz időm tankozni, max néha leszorzózok pár tankot és gondolkodtam mi a f.szt csináljak az egyik régi másodaccommal. Azt hittem, hogy a T95e2-höz jó lesz ez akkoriban, el is indultam az E4 felé, T67-el farmoltam kreditet, de aztán el is halt a dolog, mert a rokon srácot nem győzte meg a wot, akivel szakaszozni szerettem volna. Tolt vele pár sz.r kört aztán meg is unta, pedig akkoriban még nem is volt ekkora vörös áradat.

    Úgyhogy ennyi, kellett egy másikat indítanom a null kilométerről és ezzel az említett accal az életben nem fogok újra játszani.

    11/27 kaptam a levelet a WG-től a speciális küldetésre, dmax a cél meg 7 nap prém, meg arany,kredit és egyebek. Gondolom még aktuális, csak be kell lépni és indul a 7 nap prém.

    Szóval ha van még olyan ember egyáltalán, aki el akarja kezdeni ezt a játékot, talán használhatja. Pár ágon nem a nulláról kéne indulni, a dmax jó kredit termelő meg arany is lenne kb 2-2,5e. Az accon most levő tankok a linken látható.

    Ingyen elvihető saját email-el együtt, csak dobjatok privátot, ha bárkit érdekel. Legalább egy nyűggel kevesebb nekem, mert a citromail fiókokba be kell lépni időről időre, hogy ne töröljék. Már unom.

    link - szabad acc

    A komolyabb másod accomat is el fogom ajándékozni, de csak később, mert azon van is7 amivel még akarok menni valamennyit, meg stugiv és meg akarom csinálni rajta a t28htc-t előbb. Kíváncsi vagyok mik a legkisebb tankok, amikkel már meg lehet csinálni a t28-t, vagy legalábbis eljutok valameddig a küldetésekkel. A stug iv-t elég kis tankokkal sikerült megcsinálnom. (med-t28, arty-grille, heavy-is3, td-jpanther, light-még nincs meg az lt15, most fejlesztek egy spic-t a feladatra). Ez még egy érdekes kihívás lesz, aztán elajándékozom ezt az accot is.
  • Pares
    #364841
    #364756 #364788 #364795 #364800

    Ezzel a csodálatos bemutatkozóval jól leírtad magad. Szóval inkább tartózkodj a további hozzászólások írásától.
  • joe662
    #364840
    Ja Èn meg "diegho"vagyok,csak itt àlnèven futok XDXD
  • Toweliee
    #364839
    egyvéegyet!!!!!
  • replicabuk
    #364838
    Én ezt a témát lezártam azért köszönöm a hozzászólást.

    Azt azért elárulom, hogy békéscsaba a "miert" accjával 80 wn8-al többel rendelkezik mint az én "kitakart" accom, ezért ha úgy tetszik az ő szavára adok, vagy a nálam jobb játékosoknak jár az elismerés és nem fogok felfelé pofázni....
  • Faboo
    #364837
    Bizony, magamévá tettem a témát, mert utálom az ilyen nagyképű embereket mint amilyennek te tűnsz. Ha annyira ász vagy ne titkold a neved. A prolizáshoz meg csak annyit, hogy amit rá válaszoltál az egyszerűen csak alpári volt. Ennyi ésszel kitalálhattál volna valami frappánsabbat is.
  • ratgab
    #364836
    Gold meg a 30 nap prémium nélkül még talán venném is, de mikor ezek nem kellenek. El vannak varázsolva ezekkel a csomagokkal. Miért nem tudják azt csinálni csak nesze bmeg itt van a tank 2000 Ft-ért....Miért kell nekem megvenni 10 000-ért az ilyen csomagot (ha kiszámolja az ember 5500 gold 6000 ft, a 30 nap prém meg 3000 szóval maga a tank ingyé van...Aki aktív tankos annak még jó is lehet, de akárhogy is nézzük drága mulatság)

    Mellesleg meg akkor már hozzácsapok 2000-et és van egy amx cdc-m vagy egy revalorisém, amit még jobban is élveznék (egyikhez még 3750 gold, másikhoz meg 30 nap prém +750 gold). Jobb csaták, több credit és nem arty...szerintem.
  • viper07
    #364835
    Uh, a mai arty ajándék igencsak FUN jószág, de megint ez a csomag ....
  • replicabuk
    #364834
    Igen a többesszámot azért használtam, mivel az ominózus hozzászólásomat egy embernek címeztem, csak míg a topic ezt a szálat követte faboo is hozzászólt, ezért használtam a T/2-őt....

    A következő hsz a házigazdáé volt, ezért én úgy gondoltam, hogy itt téma lezárva, mellékesen belinkelve, hogy én is szoktam kis tierben játszani, de nekem nem jön be a nagyrészt használhatatlan tankok miatt.... (aw-ban is az tettszett meg, hogy t2-től már használható tankokat kapunk, és nem kell szenvedni t6-ig)

    Egy szó mint száz sajnálom, hogy bizonyos emberek magukra vették, tény hogy a "proli" szóra kicsit felment a vérnyomásom mert én sem egyből a csúnyábbik és sértő szókincsemet használtam....
  • vasasgabri
    #364833
    "Majd ha hasonlót bemutattok akár 110% os legényekkel is akkor meghívlak titeket szakaszba is"
    Ez nem egy embernek szól!
    Az "inget" meg te akarod ráerőltetni másokra.
  • replicabuk
    #364832
    Pares az szép kör lehetett, grat, viszont ezzel a szöveggel tökéletesen beletartozol "az idióta barmok társaságába" , mivel a szakaszba meghívást én elsősorban Angelusnak szántam, vele volt szóváltásom a korábbiakban. Arról nem tehetek, hogy azok az emberek is megsértve érzik magukat akiknek nem szántam az írásomat.... tudjátok akinek nem inge ne vegye magára.....
  • Pares
    #364831
    Nesze bazdmeg. A meghívót meg tartsd meg magadnak, kerülöm az idióta barmok társaságát.
  • joe662
    #364830
    XDDDD
  • Angelus1991ster
    #364829
    O-I-val 10.175 blokkolt sebzés :D
    Persze lőszert azt nem használtam olyan jól :P
    http://wotreplays.com/site/2317368?secret=9657c125f175c37649b71444073d6907
    http://wotreplays.com/site/2317368#el_halluf-angelus1991ster-o-i
    Képek:
  • ROMOTO
    #364828
    vlmi felcsűrt wn8 lehet nála mert gyanusan sok a zöld-kék a csapatokban, de az övé még így is sárga, szal alapjáraton piroska lehet