418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • McFrost
    #364907
    Én nemrégen 13,5-ért vettem. Most hozzáadták a 3 felszerelés árát és azt akciózták le. Ez a 3 kacat amit adnak nem is tudom fejből, de min. 1,5 milla kredit.
  • tutyimutyi2
    #364906
    Remény?
    Az halt meg elöször a wg-vel szemben. :P
  • tutyimutyi2
    #364905
    A T34 máskor is 18k-ba került azt nézve hogy a többi tier8 jármű 8-14k-ba kerülnek avagy csupán azt csinálták hogy az akció idejére felemelték az eredeti árat rárakták az akciót hogy azt lássuk hogy milyen jó fejek hogy végre egy csomag az adventi naptárban amit leáraztak aztán ha vége a mai napi akciónak akkor visszacsökkentik az árát az eredetire? (kinézném a wg-ből hogy ilyet csináljanak)
  • Tono34
    #364904
    Kicsit lassan, de megvan:
    Mission completed! Reward:
    Vehicles added: Dicker Max

    Slots added:
  • ratgab
    #364903
    Remény hal meg utoljára...XD

    Viccen kívül ez szánalmas amit akció címen művelnek...Nyilván nem a mi pénztárcánkhoz van ez méretezve, de ez nagyobb nyugati fizetéssel is tuti hogy röhögésre okot adó "akció" :-D.

    Nyilván nyugatiaknak nem okoz gondot alapáron is megvenni ezeket a gépeket....De nem tudom....Mint írtam szerintem iszonyat gáz amit művelnek és még be is merik vállalni, hogy ezt akciózásnak tartják.

    NA mindegy nem ezen a fórumon fogjuk megreformálni a WG árpolitikáját, de azért egy apró mosollyal az arcunkon meg egy pár hozzászólás váltással megemlékezhetünk eme nagyszerű marketing eseményről...Szerintem :-D
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.12.07. 18:55:27
  • Toweliee
    #364902
    Így már mindent értek.
  • ratgab
    #364901
    Ha a WG eddigi hozzáállását nézem, akkor max álmaimban...:-D

    Tényleg 23% az már ajándékszámba megy így karácsony közeledtével? Én kérek elnézést....Ha én lennék a kreatív vezető, akkor a pofámról égne le a bőr ilyen akciókkal előhozakodni annak függvényében, hogy más régiókba milyen mértékű, mennyiségű és jellegű leárazások, akciók, sőt akár egyszerű ajándékok is szoktak lenni (NA szerveren már annyi prémtankot kaptak ingyen is, hogy az szégyen az EU szerverre nézve, de nagyon!).

    EU játékosok egyszerűen szarba sincsenek véve ilyen egyszerű. Mondom ezt úgy, hogy 12000 meccset toltam le az NA szerveren, csak ping problémák miatt inkább átköltöztem EU-ra... Ott mindig voltak jó kis eventek értelmes ajándékokkal...Mondjuk akkor még nem vásároltam prémtankot szóval az árazást nem ismerem.

    De mint említettem nem baj ez...Majd más kapja meg a játékra szánt pénzem...Ha már a WG-nek nem kell...Más fejlesztő örömmel fogadja majd el...sőt még meg is köszönik :-D
  • Gyuszopapa
    #364900
    Miért?Hagy gondolkozzak egy kicsit.Ja talán 6000-et adnék a T34-ért,többet nem de ha nem kell ez a pénz a WG-nek nem bánom majd elköltöm a Steam Sale-en.Nekik megfelel ez a kis pénz is.
  • lexlutor
    #364899
    en ezt ertem, de soha nem volt 30%nal nagyobb learazas t8ban miota megy a jatek. mitol lenne hirtelen most, egy lofasz adventi soroztaban??
  • Gyuszopapa
    #364898
    Úgy behúzta hogy még 9-10-es tankokkal sem játszott soha.
  • killbull
    #364897
    Játékon belül: Hun magyarok ide csatorna. Ott ül minden este.

    tester255
  • Toweliee
    #364896
    Szerintem Angelus másik nickje.
  • Gyuszopapa
    #364895
    Mert egy normális leárazás 50%-nál kezdődik.Ez a WG-nél nem leárazás ez lehúzás.Ez vicc mint a 15% kedvezmény is vicc a Tier8-as tankokra alkalmakkor.
    Mikor az asszony kint dolgozott Angliába ott 50%-nál kezdődött az akció majd 70-80-90%.Nem égették magukat ilyen 10-20%-okkal.
  • McFrost
    #364894
    Ha vissza lapozok 10 oldalt, abból 8-at már telesírt....
  • killbull
    #364893
    Játékban meg se mer szólalni, fél napokat ott ül csatornán de semmi haszna, itt meg fossa a szót az agymenéseiről.
  • lexlutor
    #364892
    azt elmeselhetned, hogy megis hogyan vartal 60 de inkabb 70%os t8 leertekelest:D
  • McFrost
    #364891
    Unalmas vagy már komolyan....
  • ratgab
    #364890
    Imént mondom fellépek megnézem már mára milyen akció van az adventi vásár keretében...Na mondom t34 ezt még akár 5-6000-ért venném is....Nincs hozzá gold meg hasonló cuccok csak garázshely meg pár extra cucc... Hátha jó áron lehet elérni.Fellépek a shopba...Ár:13000...Álmodozzál Wargaming.... -23%-os leárazás...XD Ez nekik leárazás? Ez egy nagy nulla. Ha nem kell a pénzem, akkor majd más örül neki...5-6000-nél én többet prémtankért nem adok ki. Ezért amikor a tier 5-ösek le voltak értékelve 1-2000 Ft-ért az jó vétel volt, de ezek....komolyan mondom vicc kategória.
  • walert
    #364889
    A WG már tudja milyen felszerelések fognak kelleni, arra a márom mapra, melyre majd folyamatosan kidobál a T 34-el. Ennek fényében az alkotói gárda megspórolta a mai ajánlatra "a milyen felszerelést tegyek fel? " kínzó kérdését és eldöntötte mit tennél a járműre. Annyira walletwarriornak akarnak látni, hogy ezeket a felszereléseket már nem kell goldból megvenni és átváltani kreditre, mert a csomagban megkapjuk azt is. Így csupán a sima árat kell kiperkálni a papír heavyért egy igazán heavy árért és ez csak ma !

    Visszanézve évekre az ajánlatokat igencsak nevetségesek. Tavaly ugyanezek a csomagok voltak goldra, euróra pontosan, így gyakorlatilag azok csak azok térnek vissza max illetve kiegészülnek újakkal, amik azóta kerülnek be a játékba. Ez azt jelenti, hogy Minimaus,PzAus IIJ,Type,amx 15 57 nem lesz, mert akkor sem volt vagy az jutalom tank. Lesz viszont az új generációból KromiB,IS 3Autoloader, Az új Fv 8.-as,
    Ezek szűrhetőek le a korábbi kalendáriumok és a jelenlegi NA szerverek interpolációjából

    a tavalyi ajánlat : (ugyanezek a csomagok hajszálra a BT-SV háromszor ugyanez)

    Komoly kreatív alkotói válságban volt már 2013-ban is a WG, hisz ha megnézed a moslél ajánlatokat, olyan repülőket is tartalmaz, amelyet a WoWp-ben szerepeltek
    a kedvencem amikor zsinorban egy hétig tier 5.ös tankok voltak megvehetőek csak aznap 50%-olva, amit egy komoly D-day stb háborús hétvégén megvehetsz az összes T5-re.



    Nem hiszem, hogy halálra dolgozták magukat a kreatív munkában a srácok.
  • András77
    #364888
    Egyelőre nem sokan húzták még be ezt a tankot, de vannak érdekes arcok. Ez a ruszki acc 2,5k csatával behúzta az obj260-t és a t-22-t is
  • Lunki88
    #364887
    Biztos fog menni a rinya miatta hogy mennyire op. Majd csendben fű alatt kap egy szép nerfet ez is...
  • tothgyorgy
    #364886
    Én a hozzászólások alapján nehéznek, túl nehéznek találtam, és bele sem szagoltam. És ez így is marad.
    Továbbiakban csak azokon a küldetéseken megyek, amikre esélyem van.
    Szívesen strongholdozok, esetleg cw-zek. Randomban is megyek pár kört, és ennyi. PM ha meg van olykor olykor az öröm.
    Ha nincs, az sem érdekel. Csorog a kredit, fejlődnek a legények. Rájuk fér.
  • Nazarov77
    #364885
    Nem tudom ki szerkesztette az új Tankopediát te nem nagyon van tisztában egy két dologgal :D


    "Armored Beast"
  • Gyuszopapa
    #364884
    Majd lüjjük HE-vel a statpadder majmokat.
  • Pales27
    #364883
    T-22 replay Azért durva egy tank, beforgatva alig lehet átlőni.
  • R3nton
    #364882
    Ja tényleg azt kéne. Odaültetni a fejlesztőket, meg a WG staffot és addig ne álljanak fel, ameddig nem csinálják meg ezeket a kurva küldiket :D Az ember már neki se áll. Az obj260 még hagyján, bár abban is vannak érdekes küldik, de ez...
  • Pales27
    #364881
    egy FAME-es gyerek is csinált 15k dmg-et és se top pontot, se top xp-t nem kapott, mert kevés killje volt, ha meg killjei is lettek volna előbb eléri a győzelmi pontot, minthogy összeszedje a 15k dmget. Szóval csinálja meg ezt az, aki kitalálta.
    Utoljára szerkesztette: Pales27, 2015.12.07. 11:00:34
  • Mnemomic
    #364880
    oks köszi.
  • R3nton
    #364879
    Komoly...grat. Hát nem egy sűrűn megy az ember ilyen kört az egyszer biztos. Ha megemelnék a ponthatárokat jobb lenne, és mondjuk 5x annyi ideig tartana egy csata.
  • bekescsaba
    #364878
    262 000 creditet ért az a kör.

    A kláncsetre belinkeltem, nem tudom megvan-e a fotó.

    Ebben a combóban voltam: E100 (ez maga hozott 9800 sebzést) Object 260 - T110E5
  • Kryon
    #364877
    Amennyit adnak érte :)
    A prémium tankok+prémium napok+arany ára, és még egy kis felár a statok miatt. Nézelődj, mások mennyiért árulják és abból kb. meg tudod állapítani.
  • Mnemomic
    #364876
    Szerintetek mennyit ér egy ilyen account?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Email címmel együtt adnám.
    Tankok a garázsban:
    tier 10: obj 140, t62A, Batchat, E100, is7
    tier 9: obj 704, t54
    tier8: is3, tigris2, 1390, t54light, t49
    tier7: tigris, bulldog, t29
    tier6: cromwell, t150, t37,
    tier5: kv1
    tier4: luchs
    tier3: sp1c

    prémium tankok: CDC, wz111, t34, e25, dicker max, tog2, tetrach, ltp, te-ke, type64, stug4, t28HTC. A t55A-hoz csak a 15-ös küldik kellenek egyedül a nehéz tankos tart kb a 10.nél.

    még 50 nap prémium, kb 10,5 millió ezüst, 240 arany. Mindegyik tankban kb 2-3 skilles (batchat 4, de a fontosabb tankokban 3. skill megy) legénység tigrisben első skill megy. 53,8%wr, 1676wn8. A 10-es tankokon és a esl sh-s tankokon végleges festés.




    Azt hiszem ennyi :)
  • R3nton
    #364875
    Sebeztél már 15k-t? Azta kurva... :O az úgy durva. Ahogy olvastam a nagyon epic playerek is azt írták, hogy gyakorlatilag lehetetlen. Mármint önmagában a 15k is... Azt hiszem egyik 9es küldi az, mikor 100 méteren belülről kell. Én azt vettem észre nagyjából 6-7 perc egy ilyen csata. Én szerintem 10k fölé se tudnék menni, hiába lehet 3 tankkal tolni. Nekem esélytelen ez a t-22, pedig nagyon op-nak mondják. Max, ha belépek valami klánba és kiriggeljük xd.

    Viszont egyre közelebb az obj260. Mostanában megcsináltam artys küldiket. Már csak 4 artys küldi kell. És még a 15ös med tökéletesre, vagy a 15ös td simán.
  • bekescsaba
    #364874
    Jól van na....15 000-et már sebeztem riggelés nélkül is, no de a 100 méter, na igen, az megfog.

    Úgy általánosságban értettem.

    Az a 10-es küldi lenne?
  • tutyimutyi2
    #364873
    Bárcsak olyan lenne az adventi naptár hogy leárazással lehetne megvenni eme csomagokat és nem pedig az lenne az ajándék hogy megvehetjük ezeket a pakkokat eredeti áron :P
  • R3nton
    #364872
    15k sebzés 100 méteren belülről xd xd xd :D Nem nehéz... :D
  • bekescsaba
    #364871
    Csak el kezdtem csinálgatni a t22-es missziókat.

    Abszolúte nem nehezek.
  • walert
    #364870
    Orsoz szerveren, habár nincsen adventi előre megmondjuk leárazás+csomag, de folyamatos akciók vannak mindenre.
    Ott az akciós tankok nem a special közt vannak, hanem a masinákra kattintva láthatod. És sokszor a 8.-as prém tankokra -30% akciót tesznek ! Itt hol van ilyen ?

    Most is IS 6 -30%. Nemrég pedig T 34 volt ennyi. Itt max -15% szokott lenni
  • vasasgabri
    #364869
    Ez az 1nap valóban hülyeség hiszen sokan csak 10-ke után kapunk fizetést.
  • walert
    #364868
    Kösz :)
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.06. 19:13:30