418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Forolto
    #364947
    én a ritkasága és mert kedvelem az angol tankokat megvettem.Csak az alfa sebzése ami nagyon nem tetszik. :(
  • yossarianHUN
    #364946
    Egyrészt senki nem mondta, hogy OP, másrészt már tisztáztuk, hogy nem volt jobb régen, mivel nem lett nerfelve, buffolva viszont igen, tehát most jobb, mint régen. Az, hogy neked nem jött be, az egyéni szocproblem, és nem jelenti azt, hogy mindenki réges rég vette meg, és már senki nem használja.
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2015.12.08. 10:32:26
  • tutyimutyi2
    #364945
    csak annyit a hozzászólásodhoz hogy a FV201 (A45) nevű tank nem nyolcas hanem hetes.
  • Mydgard
    #364944
    A botok miatt ertelmetlen a verseny.
  • Gyuszopapa
    #364943
    Hoppá.

    Rigged battles
  • TOMSILENT
    #364942
  • TOMSILENT
    #364941
    A neve is sokat elárul magáról...

    http://thearmoredpatrol.com/2015/12/07/mod-wz-120-in-hd-kv-5-is-6/



    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2015.12.07. 23:59:35
  • joe662
    #364940
    Az én jelöltem,ezzel tegnap találkoztam
  • András77
    #364939
    Lejárt a szerk idő, de meg szerettem volna mutatni a tipikus csatát, 2:15-re nyer az ellen, kevesebb, mint 4 perc alatt. Battle tier10. F.sza.


    Ok, 2 perccel később lépek be, de a legkisebb tank voltam a wz132-vel, nem hiszem, hogy miattam húzott el az ellen 2:9-re és inkább nem is szenvedtem, hogy esetleg 1 sebzőt tudjak lőni, inkább röpültem egyet, csak kár, hogy nem pusztultam bele, de mindegy is.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.12.07. 23:08:02
  • András77
    #364938
    Előtte az volt a baj, hogy sokat kellett várni. Kivették a battle tier12-t és a hatás az volt, hogy nem kell ugyan annyira sokat várni, de rengetegszer feldobja tier10-be a tier8 tankokat.

    Valószínűleg ezt az említett újabb MM polírozást készítették elő a rengeteg új prém tankkal is, amiknek nincs tier limitje.

    Gyuszopapa: igen, észrevehetően ellepték a "casual", kb mindent lesz.ró, igénytelen játékosok az összes tier-t most már. Most már ők a WoT "fogyasztó" rétege, akik a legtöbbet költik rá. Tolja is kifele a nekik szánt prém tankokat a WG.

    Tényleg azt kell mérlegelni, hogy érdemes-e 3-4 vagy több AAA játék árát ebbe beletolni félévente/évente vagy inkább valami minimál szinten jobb futtatni a WoT-ot és mellette más játékot kipróbálni. Most is egy f.sza csata, mivel a fórumot olvastam; kicsit kevesebb, mint 2 perccel később léptem be és már 2:9 az ellenfélnek. A wz132-t szerettem volna letriplázni mára, de hagyom a francba, játszhatatlan ez a tank most, leugrattam inkább szikláról de nem haltam meg egyből, kilőttek azonnal. Folyamatos agyhalott csapatok.

    Elfogadom, hogy egy üzleti vállalkozás a WoT és a fő bevételük a "casual", k.rva gyenge játékosok hordájától jön. Nem vagyok nekik célcsoport és ritka az a nap, amikor élvezetes csatákat lehet menni, úgyhogy így is kell hozzáállni. Ráadásul ez az igénytelenség már rám is ragadt. Gyakran leugratok inkább valami szikláról csak legyen vége a szenvedésnek és arra a napra hagyom is csába. Pár tank még érdekel, de nagyjából ennyi a tartalék ebben a játékban számomra, illetve meglátom, hogy tudnak-e értelmes küldetéseket kitalálni. Vettem még utoljára 2e vagy 2,5e aranyat, már nem is emlékszem mennyit, de valószínűleg ez volt a legutolsó költésem erre a játékra...

    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.12.07. 23:00:18
  • walert
    #364937
    Ha valós akarat sincs hozzá soha. Ha lett volna már működne
  • lexlutor
    #364936
    hat erre kurva kivancsi leszek, mi valosul meg, es plane mikorra:

    - the developers will fix the MM in order for tier 8 vehicles not to appear constantly in tier 10 battles
  • Kubukli
    #364935
    Indítanék egy kis versenyt best of retard kategóriában.
    A szabályok egyszerűek: minél több csata minél kisebb WN8, minél nagyobb tier.
    Az alapszintet jelentő versenyző:


    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2015.12.07. 22:29:37
  • Gyuszopapa
    #364934
    Nem a levegőbe beszélek.Meg szoktam nézni az ilyen 0 sebzéses top tankosok statját csata után,hogy ugyan nem volt szerencséjük vagy az idiótaságuk miatt volt ez.Hát 100-ból talán 3-4 eset az mikor jó játékos sebez 0-át,a többi amőba túlnyomórészt külföldi és kipenget bármennyi pénzt ezekre a prémtankokra.Ilyen 100-300 wn8-as majmok hemzsegnek a játékban 60-70 prémtankkal az accountjukon.
  • walert
    #364933
    Vagy mert iszonyú pontatlan ! Ha ültél volna benne tudnád, hogytökéletesen összeszűkűlve is, ami igen lassú teljesen elvéti a célpontot.
  • walert
    #364932
    Erre már korábban reflektáltam. Szóval a statisztika mintavételezését is vedd figyelembe. Úgy tudom, hogy arrol szól,hogy T 34-es sokat megy randomba. De ebből nem az következik egyértelműen, hogy ma is OP.

    Egyrészt lehetséges magyarázat az, hogy anno réges régen, sokan megvették, mert rengetegen ajánlották meg dícsérték. Én is ezért vettem meg, de aztán kiábrándultak a prém tankokból. Úgy érezték átverték őket (nem magamra gondolok) és már nem vettek többet. Mi maradt hát ? T 34 amivel ma is farmolnak

    Másrészt régen sokkal jobb volt. Harmadrészt sokan kihúzták a T 34 amcsi 10.-est és ők ingyen megkapták, azoknak is van.



  • Gyuszopapa
    #364931
    Az más kérdés hogy 10-ből csak 2-en tudják használni.A maradék 8 agyhalott barom képes 0-át sebezni még akkor is ha 8-as tierbe rakja.
  • yossarianHUN
    #364930
    A szerverstatisztikák szerint még mindig T34-ből van magasan a legtöbb a T8 prémek között, úgyhogy de, veszik. Nem nagyon van más olyan T8 prém, ami annyira megállná a helyét T9-10-ben, mint a T34.
  • walert
    #364929
    ©csagataj igazad van ! Kreditet hozza, bár a játszhatóság szempontjábol előnytelen a lomha mozgás és a manőverezhetetlenség, így improvizálni vagy csatákat fordítani nem lehet vele. 10-ből egy csatában halomra lövök mindenkit a háttérből tornyozva, de 9-en szétlőnek hamar. A kreditet valóban hozza élmény nélkül. Nem nagyon veszik azt a masinát.
  • csagataj
    #364928
    Lehet, hogy a pack eladhatatlan, de a T34 szerintem igenis ma is megállja a helyét, mert nagyon jól hozza a kreditet, és a tizesek között sem kell gold ammora váltani vele.
  • walert
    #364927
    Nézzük : Tegnap előtt egy régi darab volt. Ma pedig egy mára már eladhatatlan hulladék. Nem véletlen volt akcióban olyan sokat tank of the weeknek a T34. Ráadásul olyan packban, hogy nyílván senki sem veszi meg, (maradjon pénzed holnapra) így azt gyanítom, holnap jön egy nagy dobás, amivel kaszállni akar a WG. Méghozzá egy új tankkal

    Ez illik a sorba : régi, mai car (senki sem veszi meg) -> új modell.

    Az NA szerveren holnap debütál az ami ide is jön. A másik új modellt is egyszerre mutatták be ott is a T28 reemake jött egyidejűleg. Ha jól tippelek a FV201 (A45) angol 8.-as új heavy fog érkezni. Borítékolom, hogy ez lesz. Szerintem hulladék lesz, de nem akarom elvenni senki kedvét sem. Slottal és némi arannyal (1500-max 3000) jön jó borsos áron.
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.07. 21:54:19
  • yossarianHUN
    #364926
    Na azért az M6A2E1 minden volt, csak nem ingyen. A legnagyobb "előrendelői" csomaghoz járt, amit valami tizenezer forintért vesztegettek az éles verzió megjelenésének alkalmából.
  • lexlutor
    #364925
    jatekmechanika: tegnap 15-20 meterrol egy 15 (!!) hp-s t110e5-ot szembol t10 top agyujaval he-vel meglove, nulla (0!!) sebzest sikerult csinalni.. aztan inkabb nekimentem. abba vegre hajlando volt beledogleni.
  • walert
    #364924
    Bocs. gyakran beleolvasok a lélekemelő beszélgetésbe a csatornán, azonban annyi szitkozódás, inzultus van (akinek nem inge ne vegye magára), hogy elmegy a kedvem a további olvasástol. Igazán invitálhattál volna a gyakoribb csatornabeszélgetésekre tapintatosabban is
  • bekescsaba
    #364923
    Hát nem tudom.

    Én hála istennek megtehetném, hogy akár az összes adventi tankot megvegyem. Nem teszem, mert nincsen rá szükségem. Szerintem 3-4 prém tanknak a játékban elégnek kell lennie prémium előfizetés mellé a farmoláshoz. Bőven elégnek. Ezeket oda is adta a WG ingyen.

    1. T34 (ehhez korán kellett kezdeni- nekem sikerült - )
    2., M6A2E1 (ehhez tényleg korán kellett kezdeni - nekem nem sikerült)
    3., Superpershing
    4., IS6
    5 Wz 111

    Ezek a 8-asok.

    1. Type 62. Szerintem jó kis farmtank.
    2., Dickermax (semmi gond vele)
    3., Tog II. (jó, ez határeset)

    Plussz az apró, meg amit kihagytam.

    Ezeket ha összeadod, nem kevés gold. Igenis is jól díjazza ezzel a hűséget a WG. Én ezeket megszereztem mind, bőven eltartják az accomat. Nem beszélve a kosárnyi javító, eü, és tűzoltókészülékekről, modulokról, amikért nem kellett megszakadni, és jópár millió ezüstöt értek.

    Ezek a hardcore játéksokra vonatkozik, rám, aki kifizeti az évi 36 000 Ft-ot a WG-nek.

    Én elégedett vagyok ezzel a rendszerrel, és megértem azt is, hogy más szerveren miért kell jobban nyomni a WOT-ot.
  • walert
    #364922
    Majd egy orosz középkorú falusi nyanya megszólal : csatára várakozók száma kevesebb,mint 10 fő. Várakozási idő több,mint öt perc. Ha nem kíván várni, nyomja meg az alt+f4-et és visszatérhet a főmenübe
  • lexlutor
    #364921
    mondjuk engem jobban idegel az akcional, h pz2vel 2:45 masodperc alatt sikerult berakni egy csataba, 11darab t3as tank melle hetfon este 8kor 3xos akcional eu1en 95k jatekos mellett.... egyszerubb lenne , ha kiirna, h nem jatszhatasz 2essel.
  • Mydgard
    #364920
    IS ace

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://wotreplays.com/site/2321426#fiery_salient-mydgard-is
  • Angelus1991ster
    #364919
    Ez az ára, hogy szinte ingyen van a játék. Maximum csak tier 6-osokat éri meg megvenni.
    T8-as prémiumot maraton-ok idején ki lehet szenvedni , token megvásárlásával. Két t8-asamat is ingyen szereztem:D
    Ennyi valag pénzért már akkor inkább hardvert vásárolok.
  • Angelus1991ster
    #364918
    Van másik. De azt franctudja hol van, mi a jelszava. Lusta leszek azt már megkeresni is. De itt vannak elftársak akik több néven jelentkeznek be. Volt rá példa nem is egyszer.
  • Toweliee
    #364917
    Azt hittem a te másik nicked, de nem.
  • Angelus1991ster
    #364916
    Milyen nickje te? te
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.07. 19:18:53
  • McFrost
    #364915
    Egy hete vettem Witcher 3-at 8,5-ért, dobozosat és gyönyörű az egész, full zenei cd és óriási térkép ajándékba, a játék is pazar, szabad tér, arra mész amerre akarsz a főszál mellett. Bele tettem eddig 8 órát, de sajnos atomerőmű kell hozzá, pedig a "kertem végében" van a négy reaktorunk, a wot mikrolagjai itt ezerszeresen köszönnek vissza olykor.
    A T34 pedig adja a végtelen újrajátszás élményét, nem rossz grafikával, de igaz nincs végtelen világ.....
  • walert
    #364914
    Ez nem nevezhető akciónak, mivel az akció jelentése, hogy egy terméket vagy szolgáltatást az eredeti árnál kevesebbért kapod meg.Itt meg az eredeti áron kapod meg, csupán "bonuszként" megspékelik valamivel. Jelen esetben felszereléssel, más esetben magát a goldot és prémnapot tankkal pl a BT-SV vagy a LeF csomagban.

    Az orosz szerveren, ott vannak igazi akciók, aholmost is az IS 6 -30%-al csupán 9e-ért megveheted, előtte meg a T 34-et vehetted meg -30%-al. Szóval ott folyamatos az akció, melyben ugyanazt a terméket kapod meg olcsóbban

    Az EU szerver amolyan "mostohakölyök" kezdetektől sajnos. Ezen nincs mit vitatkozni. A worldoftanks.com is alapból az amcsi szerverre irányít :D

    Elképzelhető, hogytörténelmi okok húzódnak meg az antagonisztikus útálat mögött. Nem tudom, hogy ez pl az oroszok felé miért nem érződik, hisz szovjet utódállamok voltak, azaz kisebbségekként éltek elég sokáig. Minszk a fejlesztő ország, ugye nem az oroszok
  • McFrost
    #364913
    Ez így van, én a jelent vázoltam :D
    Nekem a tavaly karácsonyi kvarcjátékmódból volt 4 tagom amit a WG az E5-höz adott ajcsiba, így kettőt vettem aranyért és egyből 100-as legényekkel kezdtem.
  • András77
    #364912
    Azért nekem ezek nagyon csúnya összegek 13-14-18k. Ezek már komoly AAA játékok árai (ha nem veszem figyelembe a súlyos akciókat, mert pl witcher3 volt 7,5e pénzért is) és tényleg a nagy kérdés, hogy mondjuk egy witcher3 nyújt több szórakozást vagy egy t34. Jó, tudom, nem hasonlítható tökéletesen össze, mert alma a körtéhez dolog végül is, de ha tisztán a játék oldaláról közelítem meg, hogy melyikkel mennyi időt tölthetek szórakozásképpen hát nem vagyok benne biztos, hogy ár/érték arányban stimmel a dolog. Főleg mióta a vörös áradat ellepte az összes tier-t, van úgy hogy a hányinger kerülget pár letolt kör után (0-5:15, pár perc csata után, erre gondolok) és lépek ki azonnal.
  • ratgab
    #364911
    Lélektani határom mint említettem 5-6000 Ft...Ennél többet nem adok egy tankért...Ablakon kidobott pénznek érezném. De ez nyilván én vagyok.
  • tutyimutyi2
    #364910
    az igaz hogy eme 3 felszerelésnek darabja 5-600k kredit de ha visszaemlékezel talán 2 vagy 3 hétvégével ezelött lehetett megvenni eme "kacat"-okat fél áron.
  • ratgab
    #364909
  • lexlutor
    #364908
    en nem mondtam h vagodj hanyatt tole, mert akinek van egy csopp esze, inkabb megvarja a karacsonyi learazast.
    de 70%os t8 leretekelest varni, azert eros szerintem, ugy h olyan meg az eletbe nem volt naluk.
    na szervert nyugodtan el lehet felejteni! felesleges az na szerverrel bmit osszevetni.

    hajra, ne fogdd vissza magad. azert adjak ennyiert, mert meg mindig megveszi ennyiert a tobbseg sajnos.