418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #413403
    Én nem komálom.A T34-85M jobb.Igaz az T6.
    De az is ingyen volt valami eventen.
  • asolyom
    #413402
    Azt néztem, hogy három T5-ös kötvényes tank van, a T-34S mellett ott az RBFM, és a Pz. IV Hyrdo. Mondjuk ez utóbbi már 3000 kötvénybe kerül. Mivel főleg a szovjet ágon megyek most a T-34S kézenfekvő prémium tank lenne.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.05.05. 19:36:08
  • Plata
    #413401
    Minek kötvény?
    Ingyen volt a WG-től.
  • Rammsch31n
    #413400
    sőt... tavaly tök egyszerűen ki lehetett farmolni, hogy ingyen megkaphassa az ember... az egyik legegyszerűbb maraton volt. :D
  • asolyom
    #413399
    Most nézem, hogy a boltban ott van a T-34S, valami 4 ezer forintért. Valahogy szerintem azt is gyógyítani kell, aki ezért pénzt ad, mikor kötvényért tök ingyen hozzá lehet jutni.
  • Plata
    #413398
    Hát nekem nem volt még annyi.
    Most újra felmentem szereztem egy tokent.
    Vereség
    Csata: Mannerheim-vonal
    Járművek: Caernarvon Action X
    Szerzett tapasztalat: 460
    Kapott előrehaladási pontok: 5
    Szerzett kredit: 39 930
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Út Berlinbe token (x1)
    Imádom ezt a tankot.Ráadásul még ingyen is volt,akármennyire azt mondjátok hogy szar,szerintem kegyetlenül nem az.Goldot spammoló seggfej banda csak azért tudott kilőni mert körbe vettek sokan.Ha városi pálya lett volna jól védhető hellyel,simán kinyírom a sok barmot.
    Az egyik majom még le is zuhant a szakadékba mert annyira sebezni akart hogy nem figyelt oda mikor kerülni akart.Az ágyúja meg nagyon jó,alap lőszerrel is bevisz simán T10 tankokat.
  • Rammsch31n
    #413397
    nekem eddig 750 volt a max... igaz az már 2-es szintű tankokkal..
  • Plata
    #413396
    Mentem még egyet,na most az egyszer nyertünk,1 másodperc volt hátra.
  • Plata
    #413395
    A top-ra emlékeztem hirtelen.
    Utána néztem meg és linkeltem is be a képet.
    Voltam egy Berlinen is.Sajna megint bukta.Négy Is2 csapattárs nem volt valami bátor,szar kis M4-el én azért is előrementem és támadtam.

    Sherman ágyúja még Pz4-ről is képes le pattanni.
    Tiger 2-t a hátsóján tudtam sebezni,egyszer szemből is sikerült,szerintem eltévedt a lövedék,de oldaláról mindig lepattant.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.05. 12:11:26
  • Plata
    #413394
    Igen erre külön tankot kapsz,ötféle tank van.

    Újabb tokent kaptam.
    Győzelem!
    Csata: Fisherman's Bay
    Járművek: 53TP Markowskiego
    Szerzett tapasztalat: 1 822 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Szerzett kredit: 29 348
    Csatában elért kitüntetések: 1 Kiválóság jele, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Út Berlinbe token (x1)
    Két csata két token.

    Eszem megáll,mekkora sügér vagyok.Már réges rég megvan az xp a következő tankra,de elfelejtettem kifejleszteni.
    Most vettem észre véletlen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.05. 11:46:29
  • tutyimutyi2
    #413393
    Igazándiból se top xp se top sebző nem kell hanem sorban top7 xp, top5 xp és top3 xp
  • asolyom
    #413392
    Oké, de egyáltalán hogyan tudok a csatába bejutni? Milyen jármű kell hozzá? Vagy ha jól látom, akkor erre külön tankokat kapunk?
  • Plata
    #413391
    Lehet.
    Kapsz olyan tokent ha jó vagy egy csatában.A Top sebző vagy vagy top xp akkor kapsz olyan tokent.
    Győzelem!
    Csata: Fjords
    Járművek: ISU-152
    Szerzett tapasztalat: 1 968 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Megszerzett kötvények: 20
    Évfordulós érméket kaptál: 15
    Szerzett kredit: 27 741
    Csatában elért kitüntetések: Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Kis javító készlet (x4)
    Nagyméretű elsősegély készlet (x1)
    Kézi tűzoltókészülék (x4)
    Kis elsősegély készlet (x4)
    Út Berlinbe token (x1)

    Jah neked még nincsenek ilyen küldik,ehhez a küldihez minimum T7 tank kell.

    Szerintetek érdemes megvenni a T9 ruszki TD-t?
    Most ruszki TD hónap van,az ISU már legalább 5-6 éve a garázsban rohad.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.05. 11:28:50
  • asolyom
    #413390
    Ezt a berlini PvE csatát lehet anélkül játszani, hogy arannyal veszek valami kezdő csomagot?
  • Plata
    #413389
    Én a második szakasz felénél.
    Csak vesztes csaták voltak és nem rajtam múlott.
    Volt hogy már az első menetet elvesztettük mert nem támadtak és nem csináltak semmit.
    Hiába sebzek én akármennyit ha csapatársak közt olyanok vannak akik ki sem mernem mozdulni a kezdőhelyről.
    Nekem tetszik a játék,Sőrmi a kedvencem,de semmi értelme hülyékkel játszani.
  • Rammsch31n
    #413388
    mondjuk... az első csatámba annyira gyökerek voltak, hogy 3-as szinten 0 xp-t kaptunk, mert az 1. küldit sem teljesítettük... WTF... mára elég is volt xD
  • Rammsch31n
    #413387
    ki hol jár a berlines módban?

    én 3. szakasz közepén... hála a randomos 15x-ös szorzónak... valamint az egyik brigádból sikerült feltápolni már 3-as szintre...
  • asolyom
    #413386
    Egyébként itt a nagy balanszolgatás közepette az még csak fel sem merült a WG vízfejekben, hogy egyszerűen limitálni kellene a prémium lőszerek darabszámát, és akkor majd mindjárt lehet gondolkodni, hogy mire lövöldözöm el azt, ami van.
  • Rammsch31n
    #413385
    ma már legalább 2x fagyott ki a szerver...

    majd most még1x... gyorsba... wtf
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.05.05. 09:25:23
  • tutyimutyi2
    #413384
    Hát én speciel ha esetleg 4-esek ellen kerülök is be lófaszt nem ér a tankom mert már low tierben is eléggé elterjedtek a goldfosó stat huszárok(bármilyen tierlimites heavy-vel is játszak ezek a nyomorékok mindig rám találnak...) oszt lószart nem ér úgy a tornyom "páncélzata".
  • asolyom
    #413383
    Nagy ötlet volt a WG-től, hogy ezt a nyomorult KV-220-2-t berakta megint a boltba. Boldog boldogtalan megvette ezt a sz@rt, és sikeresen el lett cseszve a low tier MM is. Egy ilyent berak Himmelsdorfra négyes tankok ellen, és kalap kabát. Persze ezek a "pénztárca tankosok" még négyes tankok ellen is fossák a goldot.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.05.05. 06:50:56
  • Maala
    #413382
    Remélem, Godzillát, drónt, játékokat, és a bikinit is adnak hozzá!

    A csaj nem kell, mert Plata úgyis csak megmondja, hogy mekkora noob, joe fizetéséből meg még eltartani sem tudnám. :-(
  • Maala
    #413381
    Részemről Ebr/LT-432 és engineering. Ha támadsz, akkor befoglalsz, ha védesz, akkor visszalősz és bemész capbe, hogy hátráltasd a foglalást. Bár ettől a FL iterációtól maximalizálva van, hogy mennyi cap pontot lőhetsz vissza egy ponton (kb annyinak megfelelőt, mint amennyivel soloban elfoglalsz egy pontot támadóként, ~140-150 pontnyi).

    Meg még védőként, ha első pontot elfoglalják, akkor valami hulldown HT/td-vel hátrébb spawnolok, és mire beérnek, addigra betölt az Airstrike... Azzal is lehet még jókat farmolni cappontot.

    Mást úgy nem nagyon érdemes, a damage-re kapott rank xp egy vicc, kb egyszer "kellett" generalt elérnem dmg révén. :-) A legkisebb rekord asszem ~2500 dmg ~2000 spot és General rank. Éljen a minmaxolás. De sajnos ez a mód erről szól. :-(
  • ximix #413380
    Nem tudom volt-e már

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.05.05. 00:48:25
  • Plata
    #413379
    Voltam Berlin-en is,nekem be jön,csak egyik másik csapattárs kb nulla volt.
  • Plata
    #413378
    Összetalálkoztam egy magyar platoonnal,valami MAHA klánból voltak,de a MARHA jobban illett volna rájuk.
    Csak golddal tudtak lőni.
    Nekem nem volt gold,csak AP és HE lőszer van a tankban.De ezeket a marhákat túlerő ellenére is megette.

    Jah én voltam Khangel_ariesy_777
    Ez volta nevem a csatában,anonimizáló csodás random neve.
  • Plata
    #413377
    Random csatában ketten be foglaltuk a bázist,az utolsó ellenségnek nyoma sem volt.
    Befoglaltuk a bázist,nyertünk és látszódott az ellenséges td marha messze,nulla szűküléssel vaktában rálőttem az utolsó másodpercben,az RNG beütött,eltaláltam azt a köcsögöt és kinyírtam nulla szűküléssel és célzással.
  • haflac
    #413376
    28,33,20 csatából lettek meg.Megvettem a progettót azzal nagyon lehet aprítani,védeni.Elég op a frontline-ra.A sima 8-as panther is atom.
  • Maala
    #413375
    14 csatából lehet a leghamarabb megcsinálni, nekem eddig 2x 19 1x 16 csata volt. 20 perccel számolva az 5-8 óra közötti idő. És kurva unalmas, akárhogy nyújtod el. :-D

    De a szerverek retek állapotban vannak, próbáltam menni pár 10es kört az extra 15x-ös cuccokért, de hát ez valami hányadék. :-D
  • Gyuszopapa
    #413374
    Csak mikor kimarad 4-5 nap na azt az 500 tokent nehéz behozni.Mármint nem volna de egy ideje teljesen életképtelen játékosok a csapattársaim.A 4-5 bukta után még a géphez ülni is elmegy a kedvem(inkább megnézek egy jó filmet azon legalább jót szórakozok) nemhogy még játszani,annyira demoralizálóan hat az emberre.
    Utoljára szerkesztette: Gyuszopapa, 2020.05.04. 16:17:40
  • haflac
    #413373
    A Frontline tök easy a 15 szint. Én múlt héten délutános voltam, 4 délelőtt kellett nekem hozzá. Tankrewards meg autistáknak lett kitalálva. Minden nap elindítasz valami szutyok 2-3-as szintű fossal egy csatát és máris van 100 tokened. Easy. A PvE-t még nem próbáltam. Napi küldiket ha kihagyod akkor mi van?Összedől a világ, szard le, ahogy én is.Ezen ne idegeskedj, nem ér annyit. Bedobsz egy kis Jägermeistert és laza lesz minden kör. :)
  • Rammsch31n
    #413372
    ...ettől már csak az AFK gecik az idegesítőbbek, az ilyen minek lép be a csatába?
  • joe662
    #413371
    Hát ezt a PvE-t sem random idiótákkal fogjuk megcsinálni Most buktunk el a 2.ik körnél
  • Rammsch31n
    #413370
    egyébként basszameg a WG... csináljad a FrontLine-t... a PvE-t, de vannak random napi küldik is, személyes küldik... aztán most nézem, hogy van Tankrewards is...

    vagy inkább fogom azt letörlöm az egészet a picsába, azt legalább életem lesz... mert ez is olyan grindfest lett, ez a PvE hogy rossz nézni gecc...
  • Lunki88
    #413369
    Köszi ezt jó tudni! :) A végére már hányingerem volt az egész FL-től...
  • joe662
    #413368
    A telefosott artykat mindenképpen bele kellett rakni,ebbe a módba is
  • joe662
    #413367
    Egyelőre,ugy néz ki nem b..ák el
  • Maala
    #413366
    Úgy, hogy ha az első FL első pár órájában is játszottál, amikor el volt baszva az XP-táblázat (több XP kellett, mint amit előre meghirdettek, vagyis mint most), akkor kaptál ajándékba egyet.

    Szóval május végén neked csak Rank 10-ig kell elvinni. Irigyellek.
  • Lunki88
    #413365
    Na meglett végre még időben. :) Azt nem értem hogy ha 3 frontline-t toltam le eddig, akkor hogy lehet 10 db tokenem?
  • Plata
    #413364
    Valami nem kóser a szeróval.
    Mentem pár kört,Standard b-vel majd progettóval,de a progetto-t nem számolja.
    Játék szerint még nem is játszottam vele.