418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • hori7111
    #365107
  • yossarianHUN
    #365106
    Talán T3 lesz. A gesztusérték a lényeg. De egyébként a prémiumok más rendszert követnek az AW-ban, a jelenlegi legnagyobb, T6 prémek a WoT T8-ainak felelnek meg, T4-ekkel már simán hülyére keresi magát az ember, a T2-3-ak meg átmenetet jelentenek a pénznyomdaság és a funolás között, szóval közel sem olyan használhatatlanok, mint a WG ajándék babakocsijai.
  • oneal1
    #365105
    kb :D
  • joe662
    #365104
    Ha jol emlèkszem,valaki emlitette,hogy az itteni T54,odaàt tier 2v3.
    Akkor kaptok egy Ltp-t,Type59 nèven?:-):-)
  • tutyimutyi2
    #365103
    A hívd meg a barátodat program amivel belehet szerezni a t95e2-t ott az a személy is kap valamit akit meghívok illetve olyat ír hogy maximum 5 embert lehet meghívni ha az 5 emberből jön össze az 1milka xp akkor is megkapom a tankot?
  • Tono34
    #365102
    "Nos : Sexton I + 1450 gold vagy IS-3A. Te melyiket választanád?"

    Nos Sexton I -es verzió jött ma.... kenjék ahová szeretnék. Talán az Is-3A-t megveszem, ha nem lehúzós csomagban lesz (még a 40. szülinapi ajándékom nem vettem meg :D ).
  • yossarianHUN
    #365101
    Az AW következő fricskája: Type 59-et fognak osztani karácsonyi ajándéktankként.

  • tutyimutyi2
    #365100
    Az IS3A-ról ami lényeges az az hogy 3 emberke van benne és a hülye névválasztás ellenére nem táras
  • viper07
    #365099
    +1 és meg is érdemli :)
  • campernoob
    #365098
    Pedig a játékban rend van. Pont ez volt a nagy WG-s találmány, hogy a gyenge játékosokat többször teszi topnak. Még le is védették ezt a csodálatos találmányt, és ez már többször is be volt ide linkelve.
  • Bee
    #365097
    Ezen mit kell nézni? Egy béna játékos szerencsés vergődését csodálhattuk meg, aki nem várja meg a teljes szűkülést, nem tud helyezkedni, akadályozza a társait, és egy még bénább csapatot fogott ki. Sajnos mobilról néztem, így nem esett le, hogy ezen mi az autoloader.
  • Gyuszopapa
    #365096
    Köszönöm az eddigi lájkokat.

    Más.Na van időm nyomok egypár kört.Tisztába vagyok vele hogy az MM segíti a rosszabb playereket de azért a nyilvánvaló botokat ne tegye már topnak ráadásul 2-őt is.Inkább csapják ki a fenébe őket (48 és 91 wn8-al rendelkeztek és ahova lerakta őket a játék ott is maradtak halálukig).Komolyan úgy elveszi az ember kedvét az hogy megint azért bukunk több csatát is mert a WG nem képes rendet tenni a játékában.
    Utoljára szerkesztette: Gyuszopapa, 2015.12.12. 01:14:42
  • tiszabalazs
    #365095
    Kesz
  • Antimat
    #365094
  • joe662
    #365093
  • Gyuszopapa
    #365092
    OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sziasztok!Nem kértem még ilyet életemben.Az óvónők beküldték a kisfiam rajzát egy pályázatra a helyi TV-hez.Szeretnék neki örömet okozni mert szeretem nagyon.Ha volna kedvetek akkor lájkoljátok már a linkelt oldalon és ha esetleg meg is osztaná valaki örülnék neki.
    Nagyon szépen köszönöm annak aki ezt megteszi.
    Sz. Csanád


    Utoljára szerkesztette: Gyuszopapa, 2015.12.11. 23:20:00
  • walert
    #365091
    12-én, mert amikor olvasod az ma van.
  • walert
    #365090
    Nos elvileg holnap jön EU szerveren a fő produkció, az IS-3A VIII.-as prémium nehéz tank, amely most fog debütálni az óceánon túlon az NA szerveren. Pontosan ezért gondolom, hogy ide is holnap fog érkezni. Mindenesetre a játékba bekerül. Azt a friss információt kaptam, hogy ettől az eredeti tervtől eltérően egy olcsóbb csomagot fognak most az IS-3 auto helyett bedobni, részben a sok drága bundle miatt másrészt mert nagyon sok bundlét értékesítettek a napokban és félő, hogy nem tudjuk magunkat rászánni, hogy holnap megvegyük ezt az új orosz gyengeeresztést, várni kell legalább pár napot és a Sexton I jön egy 1450 golddal megspékelt csomagban

    Nos : Sexton I + 1450 gold vagy IS-3A. Te melyiket választanád?

    Íme egy kedvcsináló az IS-3 autohoz. remélem nem veszi el a kedvetek.
  • joe662
    #365089
    Igen.17Kcsata Kv1-el
    Azt hittük lealáz mindenkit erre kiállt a mezö közepére,mi meg szétszedtük mint floki a lábtörlöt
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2015.12.11. 22:26:09
  • Angelus1991ster
    #365088
    Első szám és a második, az adott tankkal való statot mutatja?
  • joe662
    #365087
    Szeretheti nagyon
  • lexlutor
    #365086
    ugy remlik 3 honapot
  • stork13
    #365085
    EU-n elég volt 3 hónap és egy Dicker Max volt a végén az ajándék 1,5k golddal, nekem legalább is.
    Azt a 3 napot ki is használtam a hétből, így most a TD bent figyel és pár hónapig ismét pihennek a legények. :D
  • tutyimutyi2
    #365084
    áhh kis optimisták, hozzánk vágnak egy 1 milis páncélú hulladékgyűjtő konténert lánctalppal amin olyan ágyú lesz hogy gold ammo-val talán átütöd az egyes tankokat aztán 1 percig tölt
  • Angelus1991ster
    #365083
    Tényleg. Legénységi xp szorzó régen volt.
    NA-soknak minden t5-ös prémet odaadnak , csak játszanaka a WoT-tal és vegyék a termékeiket.

    Mennyi időt is kell, kihagyni?
    http://ritastatusreport.blogspot.hu/2015/12/baby-come-back.html
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.11. 19:27:08
  • lexlutor
    #365082
    a tobbi szerverrol, meg annyit h az egyik az na, amit kurvara el kene felejteni, mint viszonyitasi alapot!!
    a masik a ru szerver, amit szinten nem kell bemutatni.. olyan meg nem volt h barmelyiken szarabb lettek volna az akciok mint az eu-n.
    es ez nem tegnap ota van igy, hanem 5 eve..

    a jelenlegi akciokrol meg annyit, h az aw indulasaaig, konkretan semmi nem volt...
  • walert
    #365081
    Tévedsz ! Annak örülnék, ha választhatnék egyet is. Az a baj, hogy megszokott dolog minden héten a többszörös XP vagy crew XP és most ez sincsen. Ez a baj, Lejjebb adták a mércét. Már nem érünk annyit sem

    Ráadásul most dömpingnek kellene lennie eventekben. Tavaly ilyenkor az egész ünnepi akciós kosár tartalmát a küldetésekkel együtt elmondták. Most pedig semmi. Teszik ezt úgy, hogy az ÖSSZES TÖBBI SZERVEREN akcióhegyek vannak már 1.-jétől a kalendáriumon túl.

    Régen nem voltak akciók, meg más szerveren sem, de ez így elég zsugoriság. Remélem nem nekem vannak hatalmas elvárásaim.
  • csagataj
    #365080
    Aki szőkíti haját, az nekem ne szójjon be! :P

    Utoljára szerkesztette: csagataj, 2015.12.11. 18:46:25
  • Angelus1991ster
    #365079
    Ja M109-est és Gvozgyikát, Paladinnal és PZH2000-el fűszerezve?
  • McFrost
    #365078
    Ahhoz külön missziót kell teljesíteni!
    - lőjj ki 6 artit egy csatában, csak repesszel, 231 méterről csukott szemmel, akkor megy a tier 2be a tájp
    - foglald be az ellen bázisát halott parancsnokkal, akkor megy tier 3ba
    - ne lőjj saját csapattársba péntek éjfélig, akkor tier 4be kerül
    - sebezz 0át 2 lepattanóból AMX CDCbe, akkor pedig tier 5be kerül
    Ezek egyikének elvégzésekor a tier limit örökös marad, de javítható a misszió végéig!
    Utoljára szerkesztette: McFrost, 2015.12.11. 17:58:55
  • Angelus1991ster
    #365077
    Most jut eszembe:D Csak t2-es lesz. T3-asnak túl gyenge.
  • McFrost
    #365076
    Kettő egybegyúrva, kicsi T-72 gyengítve.
  • Angelus1991ster
    #365075
    Ez úgy tudom igaz is. Kíváncsian várom, milyen lesz. Object 155-höz hasonló lesz vajon? Vagy T-62-höz?
  • McFrost
    #365074
    Karácsonyra mindenki kap egy tájpötvenkilencet.
  • Angelus1991ster
    #365073
    És csak ismételni tudom magam: Ez egy fasza kis misszió. Mintha "fizetnének" egy garázshellyel neked, csak azért mert játszol. Nincs tierhez kötve. 300 aranyas garázshelyet, az adventi lenyúlásokba beleszámolják. Itt meg ingyen kapod. Sokat szidom a szargamingot, de most jó missziót írt ki.

    -Vihar előtti csend - ez mit jelenthet? :D féljek ettől?
  • pointer4
    #365072
    Hüje tankgyűjtő :P Ki nem állhatom az ilyeneket :P
  • joe662
    #365071

  • csagataj
    #365070
    Most megnyugodtam. Ezek szerint walert nem csak engem akasztott ki a hozzászólásaival. :)
    Utoljára szerkesztette: csagataj, 2015.12.11. 16:25:39
  • McFrost
    #365069
    Hihetetlen vagy ember!
    Régen nem voltak még ilyen akciók sem. De mernék fogadni, ha karácsonyi akció az lenne, hogy legyél 10 legjobb dmg szerző és választhatsz egy tetszőleges 8as prém tankot, akkor az lenne a bajod, miért nem választhatsz kettőt....
  • Angelus1991ster
    #365068
    Ez jó kis misszió. 15-16 győztes csatáért egy plusz garázshely.