418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Pales27
    #365268
    Dell
    Ez kb erre elég:teszt videó
    Alap grafikával, viszont hozza az 50-60 fps-t. Ha ennél komolyabbat szeretnél, akkor gtx 850m, vagy gtx 950m kell, azok viszont 250-270 ezresek. Viszont használtan, már van 180 ezerért is: prohardver
  • BigLongPink
    #365267
    Sziasztok! Szeretnék venni egy laptopot, a tanulás, filmezés mellet szinte csak wotozni szoktam, a gép is maximum erre kellene (mivel sokat viszem magammal PC nem jó) Nagyjából 220-240 ezer forintot szánnék rá, lehetőleg részletre. Kérem aki tud ajánljon egy-két félét. A segitségeteket elöre is köszönöm! R.
  • Angelus1991ster
    #365266
    Ők ahhoz túl büszkék, hogy holmi AW-k miatt megerőltessék magukat.

  • Angelus1991ster
    #365265
    Román blogger ezt írta ki.
    http://thearmoredpatrol.com/2015/12/15/no-marathon-mission-for-eu/
  • McFrost
    #365264
    Azt gondolom, hogy az AW miatt most nagyot akarnak alkotni és ezt szuper titkosan kezelik.
  • suba53
    #365263
    Remélem azért, mert össze akarják kötni az új patch-el, ami holnap jön.
    Ha holnap sem látjuk meg a missziókat, akkor elkezdhetünk szomorkodni.

    De hol vannak ilyenkor a belső kapcsolatokkal rendelkező bloggerek?
    Ők azért már írhattak volna róla.
    Utoljára szerkesztette: suba53, 2015.12.15. 14:07:49
  • ROMOTO
    #365262
    Tök más a kettő, B2-m volt pár napig nem rajongtam annyira érte, ahogy az összes többi lomha, kis alfás középszar penű puttyogtatókkal sem szeretek nagyon menni, mert inkább unalmas mint fun a játékmenet vele. Az F30-at megvettem és bitang jó sebzéseket lehet kiosztani vele ami tényleg fun, saját tierjében HE vel egylövésezget td-t medet, lightot, felette sem kell aranyra váltani vele csak elvétve, sztem ég és föld a kettő funfaktora.
  • viper07
    #365261
    Hát nekem megvan mindkettő, valóban a B2 is FUN, de szvsz kevésbé mint az F30. Sokat kell goldozni, és pl. épp az F30-nak nem ellenfél. Nekem ugyan prémmel, de az F30 netto 20-25 ezre mindig megvan. Aranyat még egyet sem lőttem el, leggyakrabban HE -t lövök. Mindkettő birtokában - sőt Valentine is van, így mindhárom - is kijelentem, hogy számomra ! a FUN tank jelenleg az F30. Joe662 kollégával szinte folyamatosan és jó nagyokat röhögünk amikor megy az F30 szakasz.
  • Angelus1991ster
    #365260
    Valentine LL se rossz. Lehet alkotni azzal is.
  • stork13
    #365259
    F30-am nincs, de hogy az egyik legjobb lenne?
    Nem igazán pénztermelő, funra meg T4-ben jobb a B2.
  • Angelus1991ster
    #365258
    Tier 4 egyik legkiemelkedőbb harckocsija. Legénységfejlesztőnek is jó.
  • joe662
    #365257
    Mondtam èn,hogy siràs leszbelőle:-)
  • Angelus1991ster
    #365256
    Az egyetlen értelmes adventi csomaguk volt.
  • viper07
    #365255
    Te nagyeszű, emlékszel még a korrekt T-28 elemzésedre ? Ott aztán kielemezted a tutit száraz adatok alapján. Azóta kiderült sokak számára, hogy a 2 tank köszönő viszonyban sincs egymással a T-28 F30 lett az egyik legjobb tank a játékban. Legalábbis játszani óriási élmény vele. De neked is azt tudom mondani mint egyszer régen egy hasonló hülyének mint te : La Fontaine mesék: A róka és a szőlő - olvasgasd.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Íme egy korrekt összehasonlító elemzés röviden a T28E F30-ról és a klónjáról.

    Gyakorlatilag röviden összegezve, azt mondhatnám el,hogy ugyanazt a tankot adja el most prémként a WG. Semmilyen szignifikáns különbség sincs sem a karakterisztikájában, sem pedig az alakjában a nevében sem. egyszóval detto ugyanaz.

    Azaz egy picivel jobb az eredeti T 28, mert az ágyója pontosabb, gyorsabban is szűkül.

    Az F30-nak picivel erősabb a páncélja, de nem annyival hogy megéreznéd. Viszont lassabb annyival, hogy szembetűnjön és így a manőverek vagy a csiki csuki nem lesz olyan könnyed, mint az eredetinél a T 28-nál. Ez kb döntetlen.

    az ágyúk átütése és sebzése szintén döntetlen. Az ábrán láthatod, hogy ugyan a sebzése kétszer nagyobb az eredetinél, de a töltési ideje is több mint kétszerese, így nem jutsz előnyhöz. Az átütése normál lőszerrel ugyanannyi. az a 8 mm-rel jobb átütés semmi az F 30-nál. Ellenben mivel feldobja ugyanúgy +2 tierbe, így sajna a goldra szüksége van és ez sajnos lényegesen rosszabb a prémnek. Csak 160mm, míg az eredetinek 189 mm !!
    Nem feltétlen elég ugyanarra már

    A legszembetűnőbb különbség az ágyúja pontosságában és a célzőköre szűküléséban van, ugyanis látható az öszehasonlításból, hogy a prémnek az F30-nak a pontossága egy tizeddel rosszabb ! Nem beszélve, hogy sokkal lassabban szűkül is.

    Messziről nem lehet leszedni az ellent, úgy mint a sima T 28-al. Lényegében tehát ugyanaz a két tank. Nem tudom, hogy megéri-e megvenni ugyanazt pénzért mégegyszer.
  • Angelus1991ster
    #365254
    Nincsen maratoni misszió :D
  • ROMOTO
    #365253
    Mittengard óta nem mentem kis tierrel, azzal a pályával pofán lett szarva az a szegmens rendesen, a wg meg azt hazudik róla, amit éppen a jól felfogott érdeke megkíván.
  • András77
    #365252
    Nagyon büszkék a Mittengardra. Azt állították, hogy mérhető (hogyan?) hatása van a játékosok megmaradására. Szerintem csak véletlen együttállás, hogy egyre fiatalabbak játszanak és őket nem érdeklik a részletek, csak lövöldöznek egy jót a tankos játékban, ingyen (legalábbis amíg el nem kezdik apucit pumpolni a tier8 vasért, mert az kell nekik, hiszen tier1-2-ben már terminátorok ).

    Province nekem is az egyik kedvencem volt a sajátos hangulata miatt. Nem értem minek kellett kiszedni. Pontosabban tudom, hogy miért, mert sokáig tartottak a csaták a wg mérései szerint, úgyhogy akkor az a pálya csak sz.r lehet. Foglalja a szerver időt, a g.ci játékosok nem egymást irtják, hanem kempelnek a végén, úgyhogy az csak sz.r pálya lehet. Bezzeg a mittengard, 2 perc alatt lezavarják a játékosok a csatát, mindenki boldog. Egyébként látszik is már nagyobb tier-ben, hogy ugyanúgy játszanak az egységsugarúak, mintha minden pálya mittengard lenne. Megindul a csorda és mindegy is, hogy bázist kéne esetleg védeni vagy amikor az ellenség TD-i felállnak legyező alakban és már a 3. vagy 4. tankot lövik ki, akkor be kéne fékezni és esetleg megvárni a másik oldalt vagy visszavonulni. Ugyan már, minek ilyen úri huncutságok, mittengard szellem kell ide, tolni a vasat előre, minimális fedezék használat mellett.

    Nem tudom, hogy mikor jön rá a wg, hogy nem kell ide pálya csak egy nagy aréna, aztán lőjék halomra egymást a tankok. A 6-7 éves gyerekek ezt élveznék a legjobban, a csaták rövidek (lehet azzal villogni, hogy milyen dinamikus a játék) és intenzívek, nincs kempelés (mert nincs semmi fedezék), a szervert nem terheli a sok objektum, az egymagos sz.r gépeken is vidáman elfut a "játék". Mindenki boldog.

    A mérés oldaláról egyébként értem, hogy a WG villoghat a lejátszott csaták számával és ráadásul minél rövidebbek, annál kevesebb szerver erőforrást vesznek igénybe.

    Ettől független nagyon idegesít, hogy minden hangulatos pályát kiszednek az egyensúlyra hivatkozva (valamelyik oldal túl sokszor nyer vagy túl sok a döntetlen) vagy ami ennél is fontosabb nekik, a csaták túl sokáig tartanak. Úgy olvastam, hogy a kínai pályát, amivel egyébként nem volt különösebb probléma a hosszú csaták miatt szedték ki, mert sok menekülő, bujkáló hely volt, gondolom a szervert is terhelte a sok objektum.

    Nekem a varázserdővel sem volt bajom, megmaradhatott volna simán a mostani unalmas sz.r pálya helyett. Csak a province miatt mentem néha tier3 prémekkel, most már szinte elő sem veszem ezeket, azóta, hogy kivették. A régi redshire-t is szerettem, okés, hogy kempfest, de volt hangulata és ha sikerült feltörni a kempelő védőket, akkor azon mindig jót mulattam. A sand river-t assault-ot is szétb.szták szerintem a középső feljáróval.

    Inkább sealclubber g.cikkel kéne kezdeniük valamit, mert amikor lövi az aranyat a mocsok a sok skilles legénységgel, modulokkal felszerelt tankjából, sok ezer csatán keresztül, na azt elhiszem, hogy jó pár kezdőt eltántorít a játéktól. A mittengard egyértelműen a g.ci sealclubberek miatt (ellen) lett kitalálva, persze megint a szokásos wg megoldás, bal kézzel jobb fület vakarunk dolog.

    Most már legénységem sincs az fcm pak-ban, átraktam másba, annyira nem érdekel a kis tier játék. Talán az ltp-vel mentem párat nem olyan régen és ilyen pzs35 szakaszok, full arany persze (pedig ebbe nem is kell arany tier3-ba), b2 3-as! szakasz, full arany szintén. Meg persze a fullos fcm-ek, 450m-ről felspotolnak és az is aranyat lőtt, mintha muszáj lenne nekik. Hagytam is a francba én is a tier3 játékot, úgyis csak province miatt szoktam menni ott, az meg már nincs.

    Képtelenek hangulatos, egyedi pályákat gyártani és amik mégis vannak, azokat meg vagy kiszedik vagy szétb.sszák és egyen pályákat gyártanak belőlük, hogy minél rövidebb ideig tartsanak a csaták. Csak kinézetre különböznek, de a játékmenet mindenhol ugyanaz, pár cső, 1 max 2 dühöngő hely, artyk mindent belőnek, a td-k meg a rengeteg kis domb miatt nem látnak rá a harcra.
  • ROMOTO
    #365251
    "ha friss az elemzés az legalább korrelációban van a tank karakterisztikájával, de a tied nincsen sorry"
    olyanról hogy vélemény hallottál? nem elemzést írtam hanem véleményt, bár tökmindegy mert látom a szövegértéssel komoly gondok vannak...
  • Angelus1991ster
    #365250
    Province kivevése óta inkább alsó tierben nem is játszok olyan sokat mint régen. Lowtierben lehetne izgalmas a játék ,de kurva hamar lemegy a csata. Párat lősz és vége.
    Ahhoz, hogy élvezetesek legyenek több pályát kéne alsó tierbe megcsinálni vagy a hp-t megnövelni valahogy. Szaros 100-300 hp-k.
    AW az megoldotta . Egyből 800-1000-1100 hp-k az alsó szintű t1-2-3-as tankoknak, nem játszák a nyámnyilát.

    Na meg Mittengárd-ból mindenkinek elege van :D Alkoholista orosz fejlesztő csinálta ezt a pályát, azt tuti.
    De általánosságban elmondható az, hogy a wg-sek biztos bevannak baszva/szívva/kokózva a "munkájuk" közben.
    Érdekes lehet ez a gonzó játékfejlesztés.
  • besti
    #365249
    Visszatért a battle tier 12? Vagy csak anomália? Mondjuk én mértékkel szerettem, volt egy hangulata.
  • walert
    #365248
    Igazából némileg félreértették sokan amit írtam vagy nem olvasták el eléggé. Mindegy. Nem azt akarom kidomborítani, milyen jó egy sealer tankban ülve, hanem hogy milyen VÁRATLAN helyzeteket eredményezhet a játék, sokszor low tierben is. Igazán EPIC csatákat menve. Tudom, hogy foglalni kellett volna, leírtam spoilerben, hogy az első csatám volt és nem tudtam hogy nem viszem be a másik ugyanilyet mint én. Az első csatában a zöld sealers valóban igazi noob volt, de ezt is leírtam spoilerba

    Tudom, hogy nem szeretik sokan a low tier csatákat, mert nem ágyú, hanem inkább gépfegyver hangjuk van a krumplihoz inkább hasonlítható tankoknak, de az hogy egy kaotikus az egész ? Rengeteg 10.-esben is az ! Agyhalottak rohangálnak, nem foglalnak, futni kell a dmg után, mikor már a 11. lost után az első wint behúznád. Szóval izgalmas low tierben is az élet

    Az IS3 elemzéssel az a baj, hogy QB meg mások már sok csata után elemeznek egy tankot, de ha friss az elemzés az legalább korrelációban van a tank karakterisztikájával, de a tied nincsen sorry. Ennek ellenére örülök, hogy olvastam, de ettől még nem releváns. Valamilyen Jactor forumon, ha jól emlékszem a statisztikáról írtak egy több oldalas elemzést egy egyetemista srác. Na, az nagyon jó és ugyanezt elmagyarázza hosszasan, amibe most nem megyek bele. BÉKE !.
  • Angelus1991ster
    #365247
    Jaj de imádtam azt a rühedék prolit:D
    Macro programmal írt levelek:D "leszopom a faszod" és hasonló oravecz coelho idézetekkel tűzdelve:D
  • Antimat
    #365246
    Két ekkora noobot, apám, tényleg érdemes volt feltenni youtube-ra.

    Amúgy 39 csatával már lehet véleményt alkotni egy tankról ezek szerint? Vagy mi a határszám?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még egy kérdés: Helga asszony, te vagy az? Visszatértél?

    Utoljára szerkesztette: Antimat, 2015.12.14. 22:45:32
  • Pales27
    #365245
    1. csatában bemutatod, hogy nem lehet átlőni, majd a 2. csatában ahelyett, hogy befoglalnál rámész az átlőhetetlen tankra. Ügyes, mondhatni nagyon ügyes :D
  • ROMOTO
    #365244
    Az RNG elméletedet add be akkor Quickybaby és a többi streamernek is, hogy hogy mernek előjönni a tankismertetőkkel, mert ugye szerinted nem lehet véleményt alkotni egy tankról csak az álltalad megálmodott csataszám után
  • yossarianHUN
    #365243
    Nem azért nem játszanak lowtierben az emberek, mert nem tudnak alkotni, hanem mert egy kaotikus gyökérség.
  • walert
    #365242

    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.14. 21:45:58
  • xotyi
    #365241
  • walert
    #365240
    Miközben dúl a gamerek körében a 8.-asok világában kiadott tankok elemzésének láza, addig kedv csinálónak had mutassak pár érdekes és egyben fun csatát low tierben. Ez a két csata rávilágít arra, hogy nem csak top tierben lehet élvezni a játékot, ha jó vagy tudsz alkotni mindenhol

    *1 - EPIC csata. Nagyon E-P-I-C !
    milyen az élet OP járgyánnyal az alsó osztályban. Mi van akkor, ha találkozol egy ugyanolyan kilőhetetlen tankkal, mint amiben te is ülsz és az ellenfél ugyan jobb stattal rendelkezik, mégsem jobb.
    Szegény Sealer mit érezhetett magában az egész csata alatt ?????

    nagyon EPIC



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kezdettől fogva simával lőtt. eszébe sem jutott a 31 ezres kifizetés után elolvasni a használati utasítást, miszerint itt goldozni kell. Pedig zöld volt az agyhalottunk


    *2 - Ez is sima csata, de a végén jut egy csattanó. Szintén ez fordul elő, ha két ugyanolyan kilőhetetetlen tank talákozik egymással



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudom. Hagyni kellett volna lőszert a végére és ott kellett volna maradnom foglalni. Ne hibáztassatok kérlek, az első csatám volt. De nagyon ott volt a szeren már akkor a fun.
  • walert
    #365239
    Igazából amit írtam, annak a szöbegértelmezésében benne van, hogy nem azzal a játékossal van baj, aki levonta a következtetést, hanem azzal a mintával van baj, amiből levonta.

    Én is toltad sok csatát IS 3-al, de ettől függetlenül is korrekt véleményt lehetne alkotni az IS-3A-ról, ha a mintavételezés analizálásra lenne alkalmas. Az a baj, hogy nagyon kevés csatát mentél vele és ezt egymás után, amiben az RNG komoly szerepet játszik

    Mindenkinek tiszta kép él maga előtt, amikor felmegy aznap a játékba. Letol ugyanazzal a kedvenc tankkal 5-8 csatát, miközben sorra 1-15-re kap ki és megy az ellenfél leagyahalottozása. Az RNG el tud cseszni egy tankot és magasztalni is képes 10 csatáig.

    szerintem ebből ne vonjunk le semmilyen messzire vezető következtetéseket barátom, de örülök, hogy megosztottad élményed
  • ROMOTO
    #365238
    Igen, ajánlom, pl. van némi fogalmam a sima is3 ról is és a kettőt össze tudom hasonlítani ellentétben veled,

    szal nyugodtan szólhatsz apucinak hogy karácsonyra kérsz egy is3-auto-t

  • tutyimutyi2
    #365237
    plusz az is benne van hogytier4-5-re 50% leárazás tier6-7-re 30% tier8-10-re 15% leárazás és 1:33-nál pedig hogy melyik nemzetre mikor egy ilyen igazán jöhetne eme szerverre is
  • walert
    #365236
    Nincsen humorérzéked ......

    a tiedet lehet már elnyelte az RNG
    Utoljára szerkesztette: walert, 2015.12.14. 19:44:53
  • joe662
    #365235
    XDXD
  • McFrost
    #365234
    Csak az elmédet.
  • walert
    #365233
    De azt legalább nem torzítja el az RNG
  • Toweliee
    #365232
    Biztos relevánsabb, mint a te 0 csatás tapasztalatod.
  • walert
    #365231
    "gyorsan kipróbáltam, 7 meccs többre nem volt időm, nyugodt szívvel ajánlom"

    Biztos, hogy a tankot próbáltad ki, nem a csajt ?
    a tank ugyanis nem lehet ilyen jó...
  • walert
    #365230
    A csaj a tankban of corse.......

    Most kapsz hozzá 50e goldot és egy háztartási szekrényajtót is csomagban
  • walert
    #365229
    "A wg visszanyúlt a jól bevállt recepthez"

    Ergo : LENERFELI A TOP TIERT, ha mindenki megvette már !

    Nem tudom mennyire releváns egyetlen zsinorban lejátszott 7 csatábol általános következtetést levonni, hiszen az RNG 20% és egy csata alatt ennek fluktuáló hatása az ellenfél és a saját csapatod közt kijöhet 40% difi is.

    Magyarra fordítva : lehet hogy te végig +20% pennel és dmg-vel lőttél, rád meg -20%-al. Szóval szerintem maradjunk a papíron ananlizálható karakterisztikában és az alapján az IS-3A egy vesztes gép.