418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Rammsch31n
    #366056
    ...tudtommal még nincs limit rajta...
  • stork13
    #366055
    Skoda T-40: #366042

    Ha bejön a TD stílus vedd meg a Max-ot, ha szeretsz light-tal menni akkor Type, ha a fenti jellemzés nem veszi el a kedved akkor med. :P
  • stalkeer
    #366054
    Sziasztok,aki már megcsinálta a T95E2 tankért a küldetést,ott van idő limit,meddig kell elérni a 10-es tankig?
  • sempike
    #366053
    Az utóbbi időben hiába spotolsz a lightokkal, mindenki a kezdőkörben marad vagy egy oldalon indul el az összes és nincs szükség spotra.
    Tegnap én is eldöntöttem hogy feladom, többet nem spotolok a lightokkal. Inkább ülök a bokorban és válaszolgatok a cseszegetők beszólásaira. Egész szórakoztató tud lenni.
    /Kíméljük meg egymást a csapat játék dumáktól, az csak az erőd meg csapatcsatákban van./
  • AlucardHuN
    #366052
    Ennyi erővel a T 43 visszakaphatná a 100 mm-es löveget...:(
  • feca1229
    #366051
    Üdv az Uraknak!
    Az lenne a kérdésem, hogy prém tank vásárlásán gondolkozom és ti melyiket vennétek meg TYPE 64, Dicker Max, vagy pedig a Skoda t-40 -et. Kb. féléve játszom a WOTal ha az időm engedi, és 4 ezertől többet nem szánnék rá. Meg van a SU-100y is az tetszik gondolom hasonló lehet a Dicker Max is, tudom nem nagy összeg ez a 4 rugó, de nagy pénzt nem akarok beleölni ebbe a játékba, csak a véleménytekre vagyok kiváncsi.
    köszönöm.
  • Gyuszopapa
    #366050
    Mintha nem tudnátok hogy az összes lila és kék játékos,tisztelet a kivételnek,statpaddelni használja a Light tankokat.Nem spottolnak minek az nem növeli a véennyócat.Néztem jó pár ilyen profilt,még 1 tank sincs felderítve csatánként de a damage az jó.
  • MuldR
    #366049
    Pedig a T34-100-at régóta vártam a játékba. :(
    Jól tetted, hogy nem a szarfos88-at vetted.
  • dave9004
    #366048
    ez ma fájdalmasan frusztráló
  • Angelus1991ster
    #366047
    Papírnak járhatna több hp. De így igazad van, ez így kicseszés, hogy menetből nem lehet írtani.
    Csehszlovák ágnak ez lehet az egyetlen prémium tankja jó ideig , írhatták volna jobbra :D de segíthet rajta a bukta.

    Amik bekerülhetnének:
    -37 mm-s löveggel rendelkető T-32 (S-I-D) TD t2?
    -T-21 (Turán őse és alakjában különbözik az ST vz 39-től) tier 3?
    -és egy csehszlovák-magyar arty, a Turán 105 mm-es SPG kerülhet be. t4?

    Talán a románok Tacam R-2-ese és Maresalja még, ha azok nem francia ágba vagy önálló mini prémium román techtree-be kerülnek.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.27. 15:18:52
  • Antimat
    #366046
    LOL :) Troll ON
  • lexlutor
    #366045
    wg fele balanszolast en sosem ertettem..
    .. azt sem magyarazza meg szerintem senki, miert lehet a chi-to-nak 820 hpja...
  • joe662
    #366044
    Igen jobban tudtam 2perce ringatta a tankját abban a gödörben,és írogatta a dont múvékat.Gondolom bözben valami marha bonyolult taktikán agyalhatott
    Neki pont tudnia kellet volna hogy ilyen helyzetben mit jelent a spot.
    Amúgy aT28 Lt15,próbáltuk megcsinálni,azé voltam megint artyval
  • Angelus1991ster
    #366043
    Prémium közepes tanknak járhat a több hp. T5-ön is több hp-ja van a medeknek.
    610 HP: T-25 , Ram II ,Matilda IV , Matilda BP
    600 HP:Pz III Ausf K
    570 HP:Turán III Prototípus
    Amiknek kb azonos: Chi-Nu Kai, Pz IV Hydro, M4 Improved 480 hp-k

    U.i.: csak a PZ IV/V-nek és alfa klónjának van 820 hp-ja csak, a többi PZ IV S és Rudy, T-34-85M, Bromwell 720-730-750 hp-sak,
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.12.27. 15:00:56
  • lexlutor
    #366042
    videokat nezve, nem a hp lesz a legnagyobb problemad, hanem h menetbol nem talal el semmit, de allva is meg kell varnod a teljes szukulest. vertikal stab nincs, igy a 2,5es celzas kezd kellemetlen lenni, foleg ha menetbol allsz meg. ha evvel meg tudsz baratkozni, akkor nem rossz, szerintem.
  • lexlutor
    #366041
    eloszor en is ezt gondoltam, de egy t34-85nek sincs 720hp-nal tobbje. ahogy nezem atlag alatt van, de azert annyira nem veszes. pont a mask ket vk log ki felvele, de nagyon. de 800hp mar a heayknek van.
  • Angelus1991ster
    #366040
    Miért érdekük mostanában, hogy egyes prémiumtankkat direkt"szarra" adjanak ki.
    Skoda T 40 esetében 700 helyett ( legalacsonnyabb hp-ja van azthiszem. Utána a VK3001P jön 710 Hp-val.) 800-850 HP kellett volna.
  • Kubukli
    #366039
    Nekem az első percben vízbefulladós, fennakadós zsenik a mostani kedvenceim. Általában sárga vagy zöld stat-tal, több ezer csatával.
    Valszeg apu engedi pistikéket, paveléket, jakubékat kicsit használni az accot.

    forrás:http://historywars.tumblr.com/

    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2015.12.27. 14:37:24
  • yossarianHUN
    #366038
    Tudod, általában mindenki nehezen viseli, ha egy bokorülő osztja az észt a térkép sarkából, miközben épp azt próbálják megtippelni, hogy az ellenség milyen taktikát fog választani. Akár rá is bízhattad volna, elvégre az általad kilőtt Obj. 907 nálad jobb játékos volt, de gondolom te jobban tudtad.
  • lexlutor
    #366037
    en most jingles, meg quickybaby videojat nezem eppen.
    az nem tesztvezetes, de szepen elmondanak mindent.
    ahogy nezem a -5fok faj nekik is a legjobban.

    illetve nincs ra vertical stab... ennek is koszonhetoen, csak full szukulve, allav erdemes loni. menetbol, gyakorlatilag sosem talalnak vele.
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2015.12.27. 14:30:29
  • joe662
    #366036
    Én nem szoktam tk-zni,de mostanság nekem is eléggé hamar elgurul,a gyógyszer,tök mind1 mivel vagyok.
    Ez a tegnapi,állitolag mindenki reportolt,és kapni fogok 1hónap bannt
    Ha a 2 gyökér elment volna spotolni akkor talán még nyerhettünk is volna,de nem,hiába a szép szó
  • Angelus1991ster
    #366035
    Skoda T 40 megvételéről én is agyalok.
    Legénységfejlesztésnek jó lenne, mivel az összes csehszlovák közepes tank legénységét lehet vele fejleszteni.
    Csak negatívuma a szándékosan alacsony átütésen tartott 8,8 cm-s ágyúk.

    Kár, hogy nincs tesztvezetés mód/Test Drive Battle a prémium tankokkal. Olyan scriptelt pár perces dolog mint a War Thunder-ben, ahol az összes prémium harckocsival lehet úgytudom menni egy tesztkört.
  • lexlutor
    #366034
    errola sokda t40rol mi a velemenyetek?
    ahogy olvasom hp pool az eleg karcsu, illetve en ettol a rovid88tol tartok. es hogy -5fok lefele a csokiterites.
  • Maala
    #366033
    Altot lenyomva tudsz tkzni azzal a moddal is.
  • Gyuszopapa
    #366032
    Na,az éjszaka próbáltam az RHM-et leszorzózni.7 csata alatt sikerült.A 6 vesztes csata alatt 3 IM missziót képes voltam megcsinálni,abból csak 1-et kitüntetéssel mert a másik 2 feltétele a nyerés volt.Top gun és egyéb nyalánkságok.Komolyan mintha óvodásokkal játszottam volna hajnal 3-4-kor.Egyszerűen borzasztó hogy ilyen csekély értelmű emberek hemzsegnek a játékban.
    Az végén már majdnem és is így ordítottam.

  • Angelus1991ster
    #366031
    Persze , hogy nem az igazi autistákra gondolunk. Ők jobbak ezeknél az alávaló semmitérő, ócska ,riherongy sziemkista agyatlan hordától, akik 9-15 ezer csata után sem tudják , hogy szűkűl az a célkereszt,nem tudják mire való a minimap és a WASD gombokat se képtelen használni. Ők a WoT-démonok.

    Akkor inkább wot-autista legyen a megnevezés?
  • András77
    #366030
    Ezúton is elnézést az igazi autistáktól, ők nem tehetnek róla, ellentétben az ilyen karol félékkel, akik viselkedhetnének normálisan is...

    Megjött a válasz karoltól: tak tak żujesz jaja frajerze
    Utoljára szerkesztette: András77, 2015.12.27. 12:20:13
  • killbull
    #366029
    https://coub.com/view/4k08e
  • Angelus1991ster
    #366028
    Milyen kedves vagy :)
  • András77
    #366027
    mrkts (12:03:18) autist retard idiot
    eNHa (12:08:21) hi im Karol :)
    mrkts (12:10:35) good, so you can speak, this is a light autism then

  • bekescsaba
    #366026
    Aki a cseh ágat húzza, készüljön fel a T34-100-ra, Vagy szabad xp-vel, hogy átugorhassa, vagy rengeteg 2-es Rivotrillal.

    Igazi jellemformáló eszköz.

    A CDC remek választásnak bizonyult.
  • killbull
    #366025
    Segítek képet alkotni kikkel játszol ilyenkor mikor ünnepek vannak meg alapból 5x ös van. Valakinek megéri az 5x hogy rámenjen az idegrendszere.

  • Angelus1991ster
    #366024
    "Miért olyan trendi manapság az autizmus?" (Brünó)
  • András77
    #366023
    Nincs Próbáltam leszorzózni a T95-t, megkaptam Ensk-t arty nélkül, ami jól hangzik elsőre, de az autisták beálltak mellém két oldalra, hogy nem tudtam rázni a tankot töltés közben és kaptam is a puszikat az ellenségtől. Hátráltam kicsit, mást nem tehettem. Utána meg a retardált (pawel ... vmi nevű, nem kell tovább részleteznem gondolom), beáll elém, nem tudtam tőle lőni (sajnos be van kapcsolva a safeshoot az aslain-ban, mert egy 5 éves gyerek is zúz ezen a gépen és így kevesebbszer kék ) utána meg pont úgy döglik meg, hogy a roncsa mögött tudott hull down-t játszani az ellen t34. Igaz az HE-t ő sem bírja sokáig, szép kövéreket beleb.sztam, mire megunta. Az autisták természetesen szempillantás alatt elhullanak a rohamozásban, mert ki kell menniük a bal oldali halálfolyosóra és ott állva lőni a fenti leshelyeken hull down-ból vadászó ellenséget, persze, mert mi mást is lehetne tenni azon a pályán, mint kiállni a bal oldalra???

    Azt még valahol megértem ha tier5-ig teljesen autista, fogalmatlan módon játszik valaki, de tier8-10 tankokkal is ugyanazt az idióta stílust hozni? Én a rokon gyereket, aki 5 éves, szándékosan nem engedem tier2 fölé, sőt tier2 tankja is csak mutatóban van. Nem tudja, hogyan kell tankot venni én meg nem veszek neki, mert ne tegye tönkre mások játékát feljebb, igaz most a toldi-t megkapta, az tetszik neki. Komolyan állítom, hogy tier8-10-ben látok nála bénább, semmirekellő játékosokat. Már tudja, hogy fedezéket kell használni töltés közben, sőt tud pár jó helyet is, ahova odamegy. Igaz általában hamar meghal, mert nem mozog sokat és nehézkesen tud lőni és célozni, de mondom, tier8-10-ben vannak nála bénábbak, hihetetlen komolyan...
  • dave9004
    #366022
    van köze egymáshoz az 5x xp-nek és a sok kamikáze játékosnak?
    Utoljára szerkesztette: dave9004, 2015.12.27. 09:16:22
  • killbull
    #366021
    A hangokat beletehetnék, annak van értelme, fizikával csak az autistákat segítik hogy könnyebb legyen kitolni a másikat az ellenfél elé...
  • killbull
    #366020
    Pedig úgy néz ki az lesz amit írt a möster.

    Information regarding 9.14


  • lexlutor
    #366019
    azutan h legalabb fel eve nem tudnak noi hnagot adni a noi legenysegnek, te komolyan egy koszonom-gombra szamitasz ebbe az evszazadban??:DD

    amugy 9.14: az armoredpatrolos srac szerint, a 9.14 lesz az uj rubicon, abban az ertelembe, h sok uj dolgot akarnak avval majd behozni, de persze meg sehol az egesz. szoval epeszu szamitas szerint vagy nem varhato majd a 9.14 a szokasos menetrendbe, vagy ha igen, akkor megint egy gany lesz, vagy a fele sem lesz benne es gany lesz :)
  • Lokker
    #366018
    Hamarabb vágnák le a karjukat mint hogy valami értelmes és használható ÚJ feature bekerüljön.
  • Angelus1991ster
    #366017
    Valami új jobb frissités lesz a 9.14-es. Remélem ezt megoldják.
    Ahogy azt is, hogy egy Thank you!/Köszönöm! gombot is behoznak.