418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • ROMOTO
    #366936
    A jobb csapatba dobott, gondolom nyertetek, szal no problem
  • Toweliee
    #366935
    Töröld le a játékot vagy hagyd el ezt a fórumot és menj a wotinfóra vagy a prohardverre.
    Utoljára szerkesztette: Toweliee, 2016.01.12. 12:48:00
  • Lokker
    #366934
  • Angelus1991ster
    #366933
    Aha szóval a Skoda T-25 egy felderítő tank. Nem is tudtam. Miért nem teszi egyből t9-esek közé, akkor már nyilvánvalóbb lenne.
  • Angelus1991ster
    #366932
    Random rulette az egész. Helye van SPG-nek a játékban, de nem ekkora erővel. Jelenleg megerőszakolják a többi 20 vagy annál több játékos játékát, minden csatában. Minden csata egy fokkal jobb, ha nincs arty/superweapon.

    Bennem van a hiba. Én vagyok a hibás amiért töltés után , kb fél percig célzok egy AFK szerencsétlenre egy 100%-os ( 1 skill 82%) - GwTigerPuncival és csak azért sem találja el, mert a nem látható valós célkereszt ( vagy ahova tényleg menni fog a lövedék abban a pillanatban ) imbolyog, mint csatak részeg az utcán.

    Milyen képesseég kell ehhez? Hetedik érzék? Jedi/Sith erő?
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.12. 11:04:40
  • Solten
    #366931
    Erdekes volt olvasni hogy b@sztak el totalisan a sajat jatekukat :D Aztan milyen klasszul sirankoznak rajta. A fo poblema hogy ezek a hulyek sz@r korridor palyakat csinaltak es a sz@r palyakhoz balanszoltak a tuzerseg kivetelevel az osszes osztalyt.
    Utoljára szerkesztette: Solten, 2016.01.12. 11:00:55
  • lacibacsi
    #366930
    Segíts már légyszíves megérteni a problémám! Most akkor az arty a gyökér noobok kezében is egylövéses halálos fegyver, vagy egy gyakorlott kézben sem lehet vele rendesen játszani? A te esetedre tökéletesen jellemző az "álláspontod mindig az üléspontod határozza meg elv". Amikor téged eltalálnak, netán oneshotolnak, akkor a felháborodás, hogy micsoda op szarok ezek, amikor viszont te próbálsz meg eltalálni valamit, akkor mekkora fos, hogy álló célpontot sem találsz el. Ugye érzed az ellentmondást? Ha téged eltalál az arty, akkor neked egy darab "élmény", de az artystának lehet, hogy az egész csatában ez volt az egyetlen találata 8 lövésből. Hogy valaki miért játszik artyval, az meg legyen a saját dolga. Van aki az IM-ek miatt csinálja, van aki a tankágak kijátszása miatt és bizonyára van aki élvezetből. Gondolj arra, hogy annak aki téged kiszed egy lövésből lehetséges, hogy ez volt élete első (és lehet hogy utolsó) telitalálata. Így könnyebb elviselni ha az égből jön az áldás.
  • barret
    #366929
    Ha egyszer megkaptad a jelet,ott marad! Nekem a T-34-en van egy csillag.Sebzés alapján pontra az átlagos sebzést hozom vele...
    Tehát béna játékos vagyok,még is ott a csillag a csövön...És hónapok óta van ott,nem 13 napja.
  • Lunki88
    #366928
    Igen az EU1. Az EU2 pedig az 1-esre akar visszarakni, de valami hiba miatt nem tud, szóval mára el vagyok vágva a játéktól.

    Amúgy más td-vel sem tud 8 ezret lőni, nem hogy egy mediummal. :)
  • besti
    #366927
    EU 1 állt le? Bennragadt egy tankom, amit húzok az EU-1 en csatában, lel. - remélem nem veszik el végleg, most lett elite a 8-as cseh vitéz, nem szeretném elölről kezdeni.

    Persze, hogy ez a legjobb, ilyen szerencsés együttállása a dolgoknak azért ritka. Volt már azt hiszem 2 első osztályom a 47 csata alatt, de a gunt- a T-54-ről, a depression hiányát a kínai ágról jól ismertem :)

    20400-as WN8-as kör volt, kiakasztotta a napi WN mérőt :D

    Utoljára szerkesztette: besti, 2016.01.11. 23:08:52
  • Lunki88
    #366926
    Gratula ez elég tekintélyes sebzés. Eddigi legjobb köröd vele mi?
  • walert
    #366925
    Namost remélem ezt WG-sek vagy besúgók, nemolvassák.
  • besti
    #366924
    Most beenged, de egy tankom a csatában van, ahová én már nem tudtam belépni. Furcsa, valami gebasz van.
  • Lunki88
    #366923
    Titeket sem enged fel a szerverre? Én egyikre sem tudok felmenni.
  • walert
    #366922
    Mondjuk azon tűnődtem, mit tehetne a WG, amivel a legjobban betehetne a játékosoknak ?....................

    Azzal : hogy betesz a játékba egy prém 8-as artyt. Így bátran farmolhatnak az artysták a T10-es csatáikra is a kedvenc járműtípusukkal. Szvjetből az ideális :



    Lehetne a németeknek a Dóra



    Lehetne ezt ötvözni, bár azt hiszem ennek már nem sok értleme lenne.

    Célozni se kelljen a katyusával mertterületet szór meg és a Dórika is biztos killtengert biztosít a hatalmas splashével. Meg sem kellene várni míg beszűkül a célkereszt. Mindez prém 8-asként nem tierlimites verzióban of course.

    Gondolom ez esetben azok tépnék a hajukat a legjobban, akik most befizettek akciósan egy évre
    Utoljára szerkesztette: walert, 2016.01.11. 22:50:44
  • besti
    #366921
    Egy kis pay to win carry. Szeretem így 2x idején, ha hagyja mind az ellenfél, mind a csapat a sebzést. Próbáltam váltogatni a gold és nem gold között, de a csata forgatagában és 6 sec töltés mellett ez nem mindig sikerült. Azért nem olyan vészes mínuszban jöttem ki. Így hamarabb fullos lesz a kicsike.


    Utoljára szerkesztette: besti, 2016.01.11. 22:45:30
  • Angelus1991ster
    #366920
    "Ó uram, pofozz, pofozz még a f......al"
    Borat (real WG's staff): Nice!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha rajtam múlna, mind a 101-es szobában lenne


    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.11. 22:37:30
  • R3nton
    #366919
    mondjuk kövi kör tier7, radley walters, 4vs1ben lehoztam a végén, szerencsém is volt mondjuk :D
  • Pales27
    #366918
    egy mondatban foglald már össze, hogy átlagos játékosként mire jöttél rá? A gunmark az utolsó 100 csatád sebzés+spotsebzését adja össze és viszonyítja egy számhoz, ami állítólag a játékosállomány teljesítménye. Ezen mit nem ért egy átlagos játékos?
    Utoljára szerkesztette: Pales27, 2016.01.11. 22:32:09
  • Angelus1991ster
    #366917
    Ne feledd, hogy ez TrollGaming minőség!
  • sempike
    #366916
    valszeg ezért nem enged nyerni... csak artyval :P
  • lexlutor
    #366915
    ma minden gyozelem dupla :)
  • lexlutor
    #366914
    mondjuk ha senkit nem erdekel, csak teged, akkor lehet nem feletetlenul arra kene gondolni, h ez egy "komoly" kerdes ....
    .. masreszt ha nem vilagos az algoritmus, honnan kovetkezik h manipulalva van??
  • R3nton
    #366913
    2 első lövésem lepattan a leopta-ról, a harmadik sebez, utána meghalok, ez a napi duplám (Y) Fasza
  • besti
    #366912
    Nagyon bonyolult valóban a válasz. A tank adott MoE értékét mindig az utolsó csatája után számolja ki - egyszer. A tank megkapja ezt az értéket és a szerver nem számolgatja neki percenként, hanem legközelebb akkor, ha egy újabb csatája véget ér. Ezért ha 2 hétig nem játszol, az érték nem változik. Ezért van az, ha huzamosabb ideig nem játszol, az első csata után akár 1-2%-ot is tud fel vagy le menni az érték (ha az elmúlt 14 nap átlagértéke szignifikánsabban eltér).
  • R3nton
    #366911
    nem játszok 4 napig, belépek első meccs t-34-100 masszív tier9. Kurva any@d WG!!!!
  • walert
    #366910
    Én is örülök, hogy senki sem tudja erre a választ és szokás szerint ez is csak nekem tűnik fel, egy "átlagosnak"

    amúgy ez komoly kérdés, ugyanis rávilágít, hogy manipulálva van, aminek nemkellene lennie, de ez megint senkit sem érdekel.
  • walert
    #366909
    Engem sz*pat a játék. Nem csoda, hogy nem túl fényes a statom
  • bekescsaba
    #366908
    Őrülök, hogy csak ennyi a problémád a játékkal.
  • bekescsaba
    #366907
    Neked már csökkent ez a százalékos érték? Mert nekem nem, vagy stagnál, vagy nő
  • walert
    #366906
    "Akkor ha nem játszanál egy tankkal, leesne 0-ra. Ezért. "

    Tévedés. Maga a gunmark jel marad meg. Az nem vész el, de az érték csökkenhet, hiszen ha játszól és veszítesz folyamatosan csökkenni fog ezt megfigyelheted, azonban mégis ha nem jétszól ugyanaz marad a % értéke. Miért ?

    "A gunmark majdnem vegytisztán skill kérdése. A több pénz hogyan segít jobb célzáshoz, több sebzéshez?"

    A gumnark hogyan lenne skill kérdése ? Elvileg az XP vagy dmg-t veszi alapul a rangsornál.

    Ezt komolyan nem tudja senki ??????

    Egy időtől függő függvény a gunmark mégis miért marad konstans értéken lineáris időfejlődés esetén ?????

    Ameddig erre nemképes BÁRKI választ adni, az egész staton alapuló kiválasztási rendszer cart sem ér !

    Bővebben kifejtve, mert eléggé nehezen érthető laikusoknak :
    Adott a gunmark numerikus értéke. Ez a függvény elvileg időfüggő, hisz az elmult 14 nap játékosainak teljesítményén múlik. Ha azonban a lineáris időfejlődését nézzük a függvénynek, azaz mekkora az értékek melyeket ez felvesz, azt találjuk, hogy konstans ez az érték. Ha nem játszól vele ugyanannyi marad. Most a gunmark ott marad az ágyún, de az értékének változnia kellene.

    Ha mész ezzel a tankkal csatákat az csökken vagy nő, attól függően, hogy hogyan szerepelsz. Aki azt írja, hogy nem csökkenhet az értéke, annak egyrész azt mondanám, hogy akkor miért csökkenne ha csatákban menve rosszúl szerepelsz ? Másrészt pedig, ha rosszul szerepelsz bármely későbbi időszakban, akkor sem csökken szembetűnően kicsit vagy nem nő nagyot. Ez ellentmond a játékosok teljesítményével való föggésnek, azaz nem a játékosok teljesítményétől függ. Ezt nem csupán én látom át, hogy ellentmondás !?

  • bekescsaba
    #366905
    Persze..csak a hülyék nem tudnak artyval játszani.

    Megcsináljam neked?
  • Angelus1991ster
    #366904
    Második garázshelyes SPG missziót csinálnám meg az SPG-11 után.
    De nincs gyomrom megcsinálni. Annyira fos az egész, hogy arra nincs szó.
    Fél percig célzok Gw Tiger P-vel töltés után egy afk-ra, és nem találja el.
  • Angelus1991ster
    #366903
    Wg-sek játszanak vajon a WoT-tal? Tudják milyen az mm-rng játék közben?
  • András77
    #366902
    Kivenném az IM-ből vagy opcióssá tenném és akkor nem kéne velük többet játszanom.
  • Toweliee
    #366901
    Lapozd vissza az utolsó 3ezer oldalt és rájössz. Ha nem akarod, spoilerbe teszem a választ:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    serb seggébe dugni
  • Angelus1991ster
    #366900
    Ti mit kezdenétek az SPG-kel?
    Egy második td ágat csinálnátok belőle? Vagy hagynátok úgy ahogy vannak?

    Kaphatnának WoWs zoom kamerát ( csaillagháborús műhold nézetet eltörölve) , jóval kisebb lőtávolságot, nagyobb pontosságot, kisebb sebzéseket ( ne 950-1500-as sebzéseket) , jobb mobiliást, ilyesmik.
  • Angelus1991ster
    #366899
    Nyomorult artyk olyan ennek a fasza kis játéknak, mint embernek az AIDS.
    Rohadna meg az a wg-s, aki miatt ezek a szarrágó artyk ilyen. Lenne Armored Warfare-s arty rendszer, abban legalább nem kapok agyvérzést ezek miatt. Messze korrekt az a skycancerizmus. Legyen tétje, ahogy a többi típusnál. Ne csak félkézzel kattintgasson, másikkal meg rántson rá a perverze.

    Persze voltam én is olyan gyáva, hogy az égileukémiás típusokkal mentem ezer csatát.
    Egyetlen előnye, hogy hamár a tököm tele van, akkor a Szakértő medált így gyorsabban összekapálom. Na meg a nyamvadt IM-ek.

    SPG-nek nevezett izéknek kéne valami újragondolás. Jórészükből alter TD-ket csináltatnék.

  • walert
    #366898
    Megosztok veletek néhány mókás reakciót pár játékostól. Léleküdítő

    1 - Egy felkent boszi sátánista hölgyemény a WoT-ban szembesül először először, hogy lehet nem is kiválasztott. Mi az első reakciója ? Ego....



    2 - Egy WOW-os ajánlata, miután megtört a lelkesedése a fejlesztésekben. Mondja is meddig jutott. Lhete tippelni a tier számot !
    Válasz a képen



    3 - Zöld spotternek yolózást ért spot alatt. Nem is marad el a reakciója



    4 - Először találkozott a Tiger II-es egy japán heavyvel. A reakció nem maradt el. Most szembesült, hogy a királytigris eléggé papír

  • bekescsaba
    #366897
    "Megmondom ! Mert ez egy WG trükk. Semmi köze més játékosokhoz. Ezzel ösztönzi az egódat, hogy több lóvét tólj a játékba "

    Ezt nem értem.

    A gunmark majdnem vegytisztán skill kérdése. A több pénz hogyan segít jobb célzáshoz, több sebzéshez?