418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • DasIsFuck
    #366990
    Az soha nem volt jó a kupola miatt, illetve amikor bejött sokan tigrisnek nézték ezért nem céloztak semmit rajta.
    Az alja,oldalai,front sarkai és a kupola mindig is olyan szar volt rajta mint most az összes német tankon.
    pl melyik 7-es nehéz tankot lehetett még egy ótvar pz3/4-el mindenféle probléma nélkül szanaszét szedni a tigrisen kívül?Sőt még azt is nehezebb volt, mert nem voltak rajta 80mm-es állandó pontok.

    A hd behozatala után meg nevetséges lett az a tank.
    Sok haszna vagy értelme nem igen van.
  • Lichtmaschin
    #366989
    Sajnos én is sokszor csak szitkozódásra használom a chat-et....
    Tegnap CDC-vel Fiery Salient pályán a hegyoldalban spotolgatok és próbálok DMG-et csinálni.
    Jön szemben egy AMX 50120 2db is6, t34Heavy, t54, meg talán még valami...
    Szerencsére megijedtek tőlem és nem rohantak le. lövöldözgetem őket szerencsére elég sikeresen, mire megérkezik egy tiger2 és e50 csapattárs barátunk. Random tankok segítenek még be, hogy ne lőjenek szarrá. Erre az AMX és a t54 ránkrontanak, de kiszedjük őket. t34-et szintén kiszedtük. Addig ez a két hülye e50 és tiger2 csak lézengett és el el engedtek egy lövést.
    Erre az ellen Is6-osai felmérték, hogy engem kell kiszedni, ha tovább akarnak menni és rám rontottak. Próbálnék, bebújni valamelyik e50 vagy tiger2 mögé mert mind a kettő is6 engem célzott. Az egyiket kilőttük a másik már a 3. akarja belém lőni és a tróger csapattársaim akiknek 1000 életük volt még simán nézték, hogy én a 300 hp-val próbálok valamit csinálni....a tiger2 konkrétan blokkolt, hogy ne tudjak fedezékbe menni. utolsó másodpercben kilőtt az is6. Elkezdtem őket kutyázni chaten....parasztok voltak mind a 2-en...
    Tegnap mondjuk csak ilyen meccseim voltak.....
  • csagataj
    #366988
    A lánctalp csak HD-ben látszik és ott sem elég ideig, szakaszban meg eddig sem írtam csúnyákat, mert tekintettel voltam a társakra.
  • vasasgabri
    #366987
    A tank lánctalp lenyomattal még tudsz üzenni, vagy szakasztárs be írja helyetted és a te nevedet írja alá.:)
  • csagataj
    #366986
    Már soha többé nem tudom beírni, hogy: DEAR TEAMMATES! FUCK YOUR MOTHERS WITH ANAL PENETRATION INSTEAD OF PLAYING WOT PLEASE! THIS GAME IS SURELY NOT FOR YOU!
  • Sheltem
    #366985
    Ott volt a smiley ;)
  • csagataj
    #366984
    Vigyázz, ha az anyádat szidod, akkor az övét is! Feltéve, ha nem féltestvérek vagytok! :)
  • vasasgabri
    #366983
    Sajnos az a baj hogy a játékosok 99%-a anyázásra használja a chat-et és nem arra amire tényleg való. A szabályzat egyértelműen leírja.
    Az embereket sok féle képpen meglehet szólítani de mostanában inkább a leordítás a trendi. Sokan ettől nagy fiúnak érzik magukat és ugye a száj karatéban nincsenek erő viszonyok, a 9 éves gyerek is tud olyan csúnyán beszólni mint a 75 éves. Első sorban az értelmi szintük nyílvánul meg, ha nem tudják kezelni az indulataikat akkor nekik kellene singleplayer módban játszaniuk, vagy egy erre alkalmas dokit felkeresni.
  • Solten
    #366982
  • Sheltem
    #366981
    Öcsém jut eszembe. Ő már kb 4-5 éve nem játszik semmi mással csak a world of tankssal. Én csak néha játszok. Be szoktam fizetni fél év prémiumot, hogy ritkán amikor előveszem legalább akkor gyorsítva haladjak illetve oda szoktam figyelni a dupla xp / nyert körös küldetéses napokra.
    Olyankor tankozgatom. Neki viszont ez az élete, ebben a játékban megvan a respektje a klánban(ami mint tudjuk egyrészt ideiglenes másrészt erősen illúzió már csak a személytelenség miatt is :)

    Szóval 38 évesen gondoltam egy merészet tegnapelőtt, ráírtam öcsémre , hogy játszogassunk kicsit 8 as tankkal.
    Felmentem a klánjuk teamspeakjére elkezdtünk játszani(én RHM 8assal) és jöttek öcsémtől az okosságok:

    "minek mész annyira előre"
    "a td nem erre való"
    "miattad a win8am csökkenni fog ma"
    "ne játssz ha nem veszed komolyan"

    Na a 4. ilyen után kiléptem ts-ről, írtam neki egy üzenetet a játékban, hogy számomra ez csak egy hullafáradt 12 órázásos nap utáni kis lövölde és szerintem ne erőltessük a közös játékot, mert mást jelent mindkettőnknek.
    A reakcióiból itélve nem értette meg a mondandóm lényegét :)
    Dehát soha nem az eszéért szerettem a testvéremet.
    Azóta nem tankoztam, játszogatok mással majd ha tankozgatni van kedvem megint belépek de nyilván nem vele fogok játszani.
    Nehogy miattam csökkenjen a virtuális pénisze = wn8 nem venném a lelkemre :)
    Ezt csak úgy érdekességképpen meséltem, persze apróbetűsen megjegyzem, hogy többet sebeztem azokban a körökben mint ő, bár igaz elől voltam és "tornyoztam" a kanyarokban "helytelenül" :)
    K*rva anyámat :)
  • stork13
    #366980
    Miért is ne játszon?!
    Neki ugyanúgy élmény, te sem a mások örömszerzéséért játszol WoT-ban.
  • Gyuszopapa
    #366979
    Az ilyen ne játszon multijátékkal főleg nem csapatalapúval.Keressen valami singleplayer tankosat ott aztán azt csinál amit akar.Ezért kellene besorolás valamilyen szinten.
  • András77
    #366978
    Ha tényleg így van, akkor kapcsolja ki a chat-et, mert nyilván érthető a helyzete, de azoknak is, akik játszani és szórakozni szeretnének és fizettek/fizetnek nem keveset a játék kasszájába. Őnekik vajon honnan kéne tudniuk, hogy nem a a szokásos semmitérő csapattárs van, hanem valami miatt nem tud ennél többet hozzátenni a játékhoz?

    Belefutok én is egyértelmű helyzetbe néha, mondjuk ha ilyen alacsony szám van a névben, hogy 50-55 és láthatóan bizonytalan, lassan reagál a helyzetekre stb, akkor feltételezem, hogy idős ember, lelassult reflexekkel. Ettől független a csapat ugyanúgy savazza, mert az átlag egysejtű agysejtű honnan is jönne rá, hogy itt feltételezhetően egy idős ember játszik? Olyanok játékosok soha nem jönnek rá ilyen "bonyolult" összefüggésre, akinek már egy lassan mozgó ellenfél eltalálása is problémát okoz aimbot nélkül...

    Na mindegy is, nem tudom, hogy ők is mit gondolnak. Kapcsolja ki a chat-et és nem kell ilyesmit olvasnia. Úgysem hiszem, hogy bármire használja a chat információit. Más megoldás nincs és a csapattársak indulatai is érthetőek, ha már mondjuk a sokadik ilyen csatáját bukja el egy nagyon gyenge játékos miatt, meg honnan kéne tudniuk, hogy ez a játékos tényleg ennyire képes és nem csak a lustasága és igénytelensége miatt tart itt, ahol tart.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.13. 09:20:44
  • csagataj
    #366977
    Na én már nem szólok be senkinek a játékban. Megkaptam pár napja a végleges csetbant. :)
  • vasasgabri
    #366976
    Volt egy magyar srác is hasonló stattal,mindenki lealázta meg repoltolta,aztán ezt az üzenetet írta az apja a srácnak:"A fiam súlyos fogyatékkal élő 16 éves fiú mindene a harckocsik,ez a játék nagy örömöt ad neki.Elnézést kérünk mindenkitől!"
  • Gyuszopapa
    #366975
    Örülök hogy ilyen(zoranglibar)csapattársakat kapok,akik még top tankban is ülnek.Most komolyan ez él egyátalán vagy játék közben meghalt és bekapcsolva maradt a gép és fut a botprogram.Ha lenyomnám a csata elején a W gombot és össze-vissza lövöldöznék akkor is több lenne a wn8-am mint ennek a csekély értelműnek.
  • lexlutor
    #366974
    azt megsem csinalnak semmit vele honapok ota, mert gondolom nem tunt fel h felment minimum 3%ot a global winrate vele...
  • yossarianHUN
    #366973
    A szóráskép változás pont hogy baromi nagy érvágás volt neki, mivel azóta a nem teljesen beszűkült ágyúk össze-vissza lőnek. Mivel a teljes beszűküléshez kb. három hétig kell egy helyben üldögélned vele, így az egyedüli eset, mikor teljesen beszűkülve lősz vele az az, ha egy bokorban kempelsz, de akkor kb. annyira vagy hasznos tagja a csapatnak, mint egy lefűrészelt csövű arty. Mellesleg a nagy kaliber, meg az eleve gyenge álcázása miatt lövés után még bokorban is ki szokták szúrni a pálya másik végéről, így ez általában öngyilkos taktika.
  • András77
    #366972
    Tényleg sokkal jobb a T49 ágyúja. Úgy ki lehet vele b.szni az ellent nagy távolságokról, hogy öröm nézni. Nekem volt t49 a bevezetéskor és azóta ez a szóráskép változás meg állítólag valami buffot is kapott, szóval meglepően használható.

    Annyi az igazsághoz tartozik, hogy nagyobb szórakozás ezt közelről használni, de már távolra sem hatástalan, legalábbis az emlékeimben az élt, azért is adtam el, mert qrva sz.r volt az ágyúja, de most meglepően használható lett.
  • yossarianHUN
    #366971
    Most szerinted mit bizonyítasz azzal, hogy belinkelsz képeket távoli lövésekről? Ha én berakok három képet arról, ahogy KV-2-vel 700 méterről lövök ki valakit, akkor a KV-2 hirtelen sniper tank lesz?
  • András77
    #366970
    Szólok egy artynak, ketten maradtunk, hogy b.ssza már meg, segítsen egy kicsit. Dmax-al vagyok és beszorított az ellenfél su100 a sarokba és van egy ellen s51 arty is, tehát nem mozdulhatok, ellenben folyamatos spot alatt tartom a su-t.

    Igen ám, de az a barom arty meg sem mozdult, miért is tenné és nem lát rá a su-ra. Erre sok könyörgés után (vagy csak úgy magától, mert a chat-ben semmit nem reagált), elindul felénk, ott könyörgök neki, hogy ne közel jöjjön, hanem mozogjon valahova, ahonnan tudja lőni a su-t, de nem, ez a barom csak jön. A su belelő, mondom itt már mindegy, kimegyek, hirtelen halál persze, és az saját artynk is megdöglik. Ez egy 1220 wn8-as játékos, ennyire képes a gondolkodásban. Egy sima nyerő helyzetben hülye dolgot csinál (már akkor is hülye volt, amikor nem mozdult meg, mert a végén összes ellen itt volt és egyikre sem látott rá, meg utána, amikor meg odajött közel harcolni).

    Ezek nálam nagyon fájdalmas pillanatok. Az ilyen 2:15-el úgy vagyok, hogy evvan, ott nincs esélye gondolkodással megnyerni, de itt? Ki az a hülye, aki képes odajönni az artyval, ahelyett, hogy lövési pozíciót keresnek inkább?
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.12. 20:49:37
  • Plata
    #366969
    Szarok rá.Egyik accomon sem úgy használom ahogy kell,csak ökörködöm.
    T49 nekem a szórakozásra van,sőt az M41 és az ELC is.Bár azokkal inkább rallyzok.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.12. 20:29:54
  • Gyuszopapa
    #366968
    Te egy light tankkal sníperkedsz,azért 48,66 a Win/Lost rátád vele.Nem a megfelelően használod.
  • Plata
    #366967
    Na csináltam pár képet,bár az elsőnél későn jutott eszembe.Mint már mondtam a replay nincs bekapcsolva soha.
    A képet kicsit későn csináltam,de én lőttem bele a T44-be.Többinél már úgy ahogy eszembe jutott fényképezni,kivéve mikor közel harcoltam,akkor nem volt időm ilyesmire.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én sebeztem meg.



  • Plata
    #366966
    Mi a tököm az a warpack?
    Gondolom valami prém cucc,de én még sosem vettem semmit pénzért.
  • R3nton
    #366965
    Warpackkal? :P :D
  • Plata
    #366964
    Jut eszembe,az normális hogy Bulldog átlövi E75 tornyát?
  • Angelus1991ster
    #366963
    Van amikor megérzed, hogy ez be fog menni. Nálad?
    KV-2-nél (72%-os találati arány) és O-I-nál (68%-os találati arány) is ez szokott lenni.
  • Plata
    #366962
    Vissza nézve a csatákat ma egyetlen lövésem volt t49-el ami nem talált,még a poén ilyesztős vak lövésem is betalált malinovkán.
    Legutóbbi csatában 5 lövést tudtam leadni.itt a találati arány.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.12. 19:17:41
  • R3nton
    #366961
    Jó az, ahogy így van. Ilyen egy heavy tank. Szerintem felesleges visszavenni belőle, inkább a többi heavyt kéne felbuffolni, így is minden másik kaszt sokkal jobban elvan a játékban. Amilyen király volt a heavy az open beta korszakában és utána, annyira szar most kivéve ilyen t11e5öket, meg VKb-ket. De ilyennek kéne lenni a többségnek szerintem. Vagy mikor régen bejött a TigerP, az is rohadt jó volt annak idején.

    T49et én se sniperkedésre használnám, mondjuk én utálom is. Ilyen közelharci support tanknak talán jó, ha nagyon vigyáz rá az ember és fedezék mögül operál. A legnagyobb ellensége meg pont a másik light tank. Ha nem kapod telibe véged van, de még lehet akkor is, ha telibe kapod.
  • Plata
    #366960
    Nézd legtöbb lövésem talál,és néha hajmeresztően messziről.Nem tudom neked milyen legénység van benne,de nekem 3 és fél skilles banda,plussz én eleve imádom a tankot.Lehet nem sokat számít ha szereted a tankod,de néha úgy érzem meg hálálja a szeretetet.
  • yossarianHUN
    #366959
    Frappáns érvelés, de azt állítani, hogy egy 0.6 pontosságú ágyúval rendszeresen lehet brutálisan pontos lövéseket csinálni 600 méterről, az igen durva ferdítés. A találati arányod nem bizonyít semmit, mivel nem tudjuk, milyen körülmények között szoktál lőni vele. Nekem is megvolt, és sokszor a hajamat is kitéptem vele, mert 50 méterről, 5 másodperc álldogálás után is csak kapált, vagy a hegyoldalt robbantotta atomjaira. Be lehet vele mákolni meglepő lövéseket, nekem is volt olyan, hogy 13-90-et lőttem telibe miközben 50-nel mentem, de ez az 1%, a 99% pedig az, hogy 100 méterről is körbelövöd az ellenséget. Te viszont folyamatosan úgy próbálod beállítani, mintha a játék legpöpecebb sniper tankjáról lenne szó. Pedig közel sem az, ezen nincs mit vitatkozni, ez tény. Én is állíthatnám, hogy a Maus az egyik legjobb scout tank a játékban, mert 500 esetből egyszer át tudsz vele menni Malinovka mezőn anélkül hogy szétszednének, és felspottolhatod az egész ellenséges csapatot, csak épp nettó hülyeség lenne.
  • Plata
    #366958
    69.74% a találati arányom T49-el,úgy hogy bizonyos pályákon vakon szoktam belőni az ellenség bázisára,poénból.
    És szereztem már vele párszor harckocsizó mesterlövész medált.Ami eleve 300 méternél távolabbi lövésekért jár.
  • Plata
    #366957
    Lószart.
  • yossarianHUN
    #366956
    "Simán lehet vele brutálisan pontos lövéseket 600 méterről is csinálni."

    Ja, 50-ből 1-szer.
  • yossarianHUN
    #366955
    -The buff to the machinegun turret on the T110E5 was unintended and a result of changing the model from SD to HD. Oops!

  • Plata
    #366954
    T49 tök más mint az elődei,először is lassabban fordul,és fordulásoktól csúnyán lelassul.
    M41 vígan eltáncolja a hattyúk tavát amíg egy heavy rá fordítja a tornyát.
    Mindeközben szinte semmi sebességet nem veszt,T49 is körbe röhög egy japán bálna heavyt.De ő sokkal lassabban csinálja.És nagyon veszít a sebességéből.Az m41 full gázzal élvezi a harcot,a T49 inkább sniper,de a geci fajtából.Ha találsz egy jó magaslatot ahol el tudsz bújni és belátod a térképet piszkosul meg tudja szórni a jó népet.Simán lehet vele brutálisan pontos lövéseket 600 méterről is csinálni.
  • Angelus1991ster
    #366953
    [off]http://www.erdekesvilag.hu/hazi-keszitesu-pancelozott-tankok-es-jarmuvek-a-kozel-keleten-es-afrikaban/[/off
    Mad Max világa elevenedik meg.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.12. 18:33:06
  • Plata
    #366952
    Basszus,malinovkán szoktam ökörködésből csak úgy belőni az ellenség felé.
    most is betöltött ágyú megeresztettem az ellenség bázisa felé vaktában egy lövést,erre T30 elkezd anyázni de csúnyán.
    Csata után megnéztem 3 modul 2 főt lőttem ki legénységből meg 300 valamennyi sebzés.
    Igaz jártam már pórul ezzel,egyszer M4 troll ágyúval is ezt csináltam,és kinyírtam a saját scout tankunkat.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.12. 18:29:02
  • walert
    #366951
    Valami autistát kibbannolták a reportok miatt, csak mert statwhore klánban volt, erre az ügyfélszolgálat, azt válaszolja neki, hogy akkor lépjen másik klánba ! És milyen iagaz van



    Tetszik a WG hozzáállása http://ritastatusreport.blogspot.co.uk/2015/06/how-well-wargaming-support-works-not.html