418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • yossarianHUN
    #367030
    Az a csaj valszleg egy izzadt, szőrös, kopasz, 140 kilós kocka férfi, szódásszifon szemüveggel. Just sayin' :D
    Utoljára szerkesztette: yossarianHUN, 2016.01.13. 19:34:36
  • Angelus1991ster
    #367029
  • walert
    #367028
    Ki mondta, hogy csak az unicumokra buknak a csajok ? A 800wn8 is befutó az ember mindenre !
    Jó játék a WOT mi ? A lehetőségek szélesre tárják lábait.
  • vasasgabri
    #367027
    Akkor megoldás 18éven alul,és 8000 wn8 alatt,normális chat használat mellett tilos játszani.

  • yossarianHUN
    #367026
    Számít? A legtöbb 30 éves is 7 éves szinten játszik, sőt.
  • András77
    #367025
    bmeg, hogy várod el egy 7-8 éves gyerektől, hogy olvasni tudjon? Gombot nyomkodni ellenben már egy óvodás is tud...

    Mondjuk mindenesetre jók ezek a szabályok, mert le lehet ezzel oltani azokat, akik itt nagy hangon pofáznak, hogy márpedig a 7 éves gyereknek joga van és nem csak lehetősége hogy a tier8 prémmel trollkodjon.
  • Angelus1991ster
    #367024
    Hú "de jó", hogy van 13 a korhatár. Akkor ezért nincsen a nyitott harcjárművekben legénység.
    Ezért nincsen vérloccsanás, égő harckocsizók animáció és vértócsa effekt a kilőtt harckocsi körül.

    Creative Assembly meg merte csinálni.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Doom rajongóknak jó étvágyat!
    [spoiler]
    [/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.13. 18:39:05
  • lexlutor
    #367023
    bocs ez kiverte a szemem es egyertelmubb: 2.1 You must be at least 13 years of age to use the Services. If you are under the age of 13 or you do not agree to these Terms of Service, then you may not use or access the Services.
  • lexlutor
    #367022
    akkor lassan mondom, tanarosan, h megertesd, ha mar annyira norma es szabalykoveto kis tarsasagnak kellene lennie mindenkinek.. eula:

    2.2 You agree that you will not knowingly allow any individual under the age of 13 or other minimum legal age where it differs under local legal requirements to use or access the Services.

    szoval szerintem kurvara semmi joga hozza...
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.13. 18:19:53
  • Maala
    #367021
    Én is egy hópihe voltam valaha. :)

    Akarom mondani, mert jogom van hozzá.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.01.13. 18:19:02
  • yossarianHUN
    #367020
    Mindkét álláspontban van igazság, viszont valamiért megint te vagy az, aki bicskanyitogató stílusban prezentálta az álláspontját. Sosem fogom megérteni, miért nem tudod enélkül a leereszkedő oltogatás nélkül elmondani a véleményedet, főleg, ha a másik teljesen korrekt hangnemben szólt hozzád.
  • Maala
    #367019
    Értem én, hogy a te álláspontod szerint megcsináltad, és mindenki más intézze el a többit, hisz neked már semmi felelősséged nincsen. Toleránsan, és gyengéden a hópihéddel szemben.

    Aki pedig nem osztja a nézeteidet, az csakis egy bunkó lehet. A sajnálatod tartsd meg magadnak, nagyobb szükség van rá családon belül, ha tényleg igaz az, amit itt lefestesz.
  • vasasgabri
    #367018
    Hát igen ez a többségére jellemző, amíg csak virtuálisan kell keménynek lenni addig minden belefér. Megnéznek egy akció filmet és máris legyőzhetetlenek.:)
    Egyszer mindenkinek volt egy első kör de a csúcson ezt elfelejtik.
  • vasasgabri
    #367017
    Ha valakinek nem egyezik a véleménye a tieddel az már retardált?
    Pont arra próbáltam utalni hogy a tanárnak és a diáknak is normál hangnemben kellene beszélni és akkor nem kell moderátor. Úgy látom probléma megoldás helyett inkább a szitkozódást választod. Sajnállak de komolyan!
    További Szépnapot!
  • Sunsetjoy
    #367016
    Az ilyet nem értettem meg leginkább soha. 1v1-ben szétdarál valaki (nem körbefognak medek hárman, vagy kicsap egy td vagy egy arty), tehát csak te és ő, akkor miért nem lehet elfogadni, hogy jobban ment neki, szerencsésebb tankkal került veled szembe, stb.
    Ha rátölt goldot a simán belőhető tankodra, az mondjuk más tészta :D
  • joe662
    #367015
    Na azt én is hányszor megfogadtam,hogy ha játszi kikapcsolom,de mindig elfelejtem
    Mivel a játékán látszik,hogy nem vérprofi,ezért sokszor tologatják,blokkolják,meglövik,pedig ö próbál úgy játszani,hogy másokat ne akadályozzon,zavarjon,mert ezt már régen megtanítottam neki.Aztán csata után jönnek a szaftos üzenetek,ha szerencsém van akkor idegen nyelven
    A múltkor is7el 600+hp val Himmelsdorfon,befordult elé a sarkon egy obj268,1400+hp val.Láttam rajta hogy meglepödöt,tudta hogy normál ebesen neki annyi mert ö is darál vele,és tudja hogy ott röpködnek a 800+os pofonok.
    Mondom neki adad amíg nem ló talán pattan,aztán azonnal menj bele az arcába,szerencséjére le is pattant,majd belemászott az arcába,és elkezde lőni a taxorát.Az obj valamiért nem próbált meg hátrálni,de átlőni se tudta,a gyerek meg szépen kifilézte
    Majd csata után jött az üzenet,sajnos magyarul,
    Persze mikor írtam neki hogy egy 10 éves zsanettozta meg,akkor még ordenárébb stilust vett fel:Pedig felajánlottam neki menjenek 1v1-t felveszem kamerával azt elküldöm neki,ekkor letiltott.
  • Maala
    #367014
    Valahogy joe megközelítése szimpatikusabb.

    Te inkább az a fajta retardált vagy a hsz-eid alapján, aki megveri a tanárt a rossz jegyekért, ahelyett, hogy foglalkozna a saját gyerekével.
  • Angelus1991ster
    #367013
    Ha normális újracsinálnák az egész arty rendszert, hogy az ne csak kattintgatásból álljon. Akkor több értelme lenne.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.01.13. 15:39:54
  • vasasgabri
    #367012
    Van fiam de nála ki van kapcsolva a chat.
    Annak a bizonyos közösségnek meg be kellene tartani a wot szabályzatokban leírtakat, ami nem igazán sikerül, még a betöltésekben is fel villan mire való a chat.
    Végülis mindenki maga tudja milyen viselkedés dukál neki, de gondolom ha ő kap hasonló szépeket elégedetten könyveli el hogy, "ezt most megérdemeltem" és semmi ellen reakció semmi düh nem fut rajta végig hiszen ez a trendi.:)
  • András77
    #367011
    arty nem kéne hadd szívjon vele, aki arra adja a fejét
  • Angelus1991ster
    #367010
    Egy többlépcsős tutorial kéne ide. Ahol mind az öt típusról lenne egyenként pár lépcsős oktató csata.
    A jelenlegi egy csatás tutorial és gyakorló PvE mód egy nagy semmi.
  • joe662
    #367009
    kingofn00b #366996
  • joe662
    #367008
    És nem gondolkodtál el rajta,hogy elmagyarázz neki ezt azt?
    Nekem márciusban lesz a fiam 11éves. .Kb 8 éves kora óta wotozik,ami azt jelenti,hogy havi 4-5 óra játék,mert ekkor vagyok otthon,sajnos.
    Kezdetnek hozzávágtam egy 3k csatás accot,amin volt pár tank+1-2 prém is.Az elején még ö is csak ment össze vissza,bezoomolva és társai,lőtt mindenre ami piros volt,még akkor is mikor a felét szikla takarta,de nem látta a növényzettől.Előszór arról kellett leszoktatni,hogy ne zoomiolva közlekedjen,Utána jött az,hogy ne forgassa a tornyot össze-vissza.mikor ezeket már úgy ahogy elsajátította akkor jött az hogy nem lövünk bárhova egy tanknak,mert kitartóan szokott ám kopogtatni ö is..Majd elmagyaráztam neki,hogy nem megyünk egyedül sehová,/nézd a térképet/pláne nem a mező közepére,és ha lehet fedezék mögül lövöldözünk,és tölteni visszabújunk,mert szétlőnek.
    Mostanra eljutott odáig,hogy azt mondta a múltkor,hogy nagyobbítsam meg a térképet mert,neki ez kicsi,és nem látja jól hogy hol az ellenfél.Mivel nálam a nappaliban szokott játszani ezért néha fél szemmel figyelemám,hogy mit csinál,és mit látok legutobb,side scrapelni próbál maussal,és is7el,de úgy hogy a Maus tornyát elfordítgatta,a ház felé amíg töltött.Mert azt már tudja hogy az is7 tornyát nem nagyon lövik át. Szoval figyel kegyetlenül,és utánozza azt amit lát.
    És utál artizni,nem élvezi,az unalmas neki nem is veszi meg a gwe100t pedig ki van fejlesztve-
    Mivel van napi stat modom,ezért már azt is nézi,mert az elején nem engedtem a sajátomon játszani,/nehogy lerontsa/
    De kb már vagy 2 éve szarok a statra úgyhogy,engedem hogy randalírozzon azon is.Meg is jegyzi minden alkalommal amikor az összesítése zöld színű,hogy ö is olyan jó játékos mint én
    Persze becsúszik neki is egy egy szarabb nap,de piroska nem mostanában volt.
    Néha bámákol olyan köröket hogy csak lesek
    Itt mondtam is neki,még szerencse,hogy elfogyott az ellenfél,mert még 3 lövés és valaki/R3nton/ agyvérzést kap ha megtudja
    [URL=http://wotreplays.com/site/2262590#fiery_salient-joe6621-object_268][/URL]

    Ez egy másik mákostészás köre

    http://wotreplays.com/site/2257709#windstorm-joe6621-object_268]
    Kétségem sincs afelől,ha idősebb lesz és még érdekli ez a játék,akkor egy nagyon jó játékos lehet belőle.
    Bár nem igazán szeretném,hogy ez előtt töltse a fiatalságát,és próbáljuk is úgy szabályozni a dolgot.
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2016.01.13. 15:06:40
  • Maala
    #367007
    Rampage-ben meg van oldva, és nem is gond, jól működik ez a része. A gond azzal van, hogy állandóan a TAB-ot kell nyomogatni az eredménytáblához is.
  • killbull
    #367006
    Hamarabb lesz statisztika elrejtés mint hogy a WG nekiálljon oktatni a játékról.
  • messerharcos3
    #367005
    tök jó ötlet lenne, amit mondasz. Egyébbként az szerintem kevés, ha az oldalukon kiraknak oktató cikkeket, egy csomóan szerintem a wg oldalán se voltak 5nél többször, csak letöltik a gémet azt nyomják. A játékba kell berakni jutalmas küldiket ahhoz, hogy valami változzon. A korlátozás valóban nem tenne üzletileg jót nekik, de egy erős "képezzük a játékosokat" hullám hatására talán eltolódna egy év alatt a sok piros a narancs felé, narancs a sárga felé, és az is több mint a semmi.
  • Maala
    #367004
    Elhiszem, hogy azt hiszed, hogy a te gyereked (ha egyáltalán van) a különleges kis hópehely, de attól még, ha beengeded egy közösségbe, ne lepődj meg, ha az a közösség a saját szabályainak megfelelően fog vele viselkedni. Talán szülőként a te feladatod lenne erre is felkészíteni.

    A jogokhoz kötelességek is társulnak. Minden esetben. Az, hogy erről divat elfeledkezni, már az illető problémája.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.01.13. 14:27:56
  • Sunsetjoy
    #367003
    A gyakorló küldetést is hány évvel a játék éles indulása után rakták be a játékba (inkább a második fellángolós regisztráló-hullám miatt, mint panaszkodás miatt)?
    Ott vannak/voltak pl. az EU portálon videók, leírások a játék mechanikájáról, nem csak szövegesen, hanem úgymond elmagyarázva. Nem egy tankot láttunk utánuk nyomni agyba-főbe a sidescrape taktikát (néha mondjuk pont rossz lett tőle, vagy rosszul csinálta, de csinálta). Na ott nem csak angolul van infó? Az is erős hátrány oktatásra...
    A WG-nek lenne lehetősége ráhatni az ilyenekre, de a korlátozással magukkal basznának ki. A hosszabb távú előnyöket nem mindig látják meg, a rövid távon meg a korlátozás negatív felhangokat is okozhatna.
  • vasasgabri
    #367002
    Igen a segítőkészség az még várat magára.Ezt első sorban a wg oldhatná meg ha mondjuk a gyakorló pályára írhatna valamilyen küldiket,pl ha a lila játékos ki nevel 10 jó játékost kapna egy jó prém tankot.Vagy az unikum klánok létre hoznának egy nevelő ágat amikből gyenge játékosokat be vennének szakaszba vagy csapat csatázni.
    Sok múlik azon kivel játszol szakaszban,ha közben kapsz egykis segítséget máris jobban teljesített.
    Igaz ehez türelmes emberek kellenek.
  • messerharcos3
    #367001
    én azt mondom, az anyázás semmin se segít. Velem is fordult már elő nemegyszer, meg voltam iszonyat idegbeteg, de nem, nem éri meg, változtattam a dolgokon. Ha felbasz a játék, tartok szünetet, és tudatosítom gyakran magamba hogy ez egy játék. Az anyázás nem jó módszer a feszültséglevezetéshez, mert mi is idegesek maradunk, és piroska se fog változni tőle, nem fogja meghatni. Egyébiránt a hiba valóban ottvan, hogy tier5nél feljebb is szabadon mehet mindenki, plusz motiválni kéne jobban az embereket az ügyesebb játékra valamilyen úton módon, emelett nem ártana lehet több oktatóanyag se a játékba a kezdőknek. De az anyázás ezen se segít. A játékosok jórésze egyáltalán nincs tisztában szerintem se a spotrendszerrel, álcázással, se a max látótávval, se a páncélátütés menetével, sokszor még a szűküléssel se, és ez szerintem egyértelműen a wg hibája, kéne vagy egy tucat gyakorló misszió xpért, kreditért, esetleg 2es prémtankért, mert az userek nagyrésze különben az életbe nem néz utána, ellenben így talán a fejében megragadna valami.
  • vasasgabri
    #367000
    Ezt jól meg mondtad,igen tökös legény vagy remélem kielégülten rá gyújtottál?
    Na ez megold minden problémát.
    Azért ha majd lesz gyereked remélem így neveled tovább.
  • killbull
    #366999
  • András77
    #366998
    Persze, éppen úgy, ahogy a grundon is van joga focizni annak, aki mást nem tud, mint esetleg felrúgni az ellenfelet, mert egyébként köze nincs a labdához. Joga van, de lehetősége nem nagyon... A WoT-ot viszont nem érdekli, hogy mennyire szórakoztató olyanokkal játszani, akik nagyjából csak rombolni tudják mások játékélményét és semmire nem lehet számítani rájuk... Evvan, azért ne higgyük már, hogy mert nekem jogom van tankozni, ezért mindent l.szarhatok és semmi nem számít.

    Egy ismerős 5 éves gyerek is tolja a WoT-al és én szándékosan nem engedem már tier2-be sem, legalábbis, amíg nem tudja, hogyan kell tankot venni, de mire arra rájön, addigra érett lesz tier2-re is. Tier1 még ok és nem is ő legrosszabb tipikusan a csapatában , úgyhogy lehet, hogy lassan feljebb engedem, de erre oda kéne figyelni másoknak is, hogy az óvodások meg ilyen idétlen kisgyerekek ne tier8 prémmel meg bottal kihúzott tier10 e100-al rohangáljanak...
  • Maala
    #366997
    Valóban. Másnak pont ugyanannyi joga van elküldeni őt meg téged az anyjába, mint amennyi jogotok van játszani.
  • kingofn00b
    #366996
    PL a 11 éves kisfiam nagyon szereti ezt a játékot. tetszenek neki a tankok, lövöldöz, örül, hogy kap mindenféle kitüntetéseket.242 win8-a van, meg 877 overall performance ratingje.
    És?
    Ez egy játék, neki pont annyira van "joga" játszani, mint bárki másnak.
  • MuldR
    #366995
    Én spec tegnap megdicsértem egy E100-ast és megköszöntem neki a játékot. Kb 3x húzott ki a szarból és 2en lehoztuk a várost.
    Igaz erre jut olyan 400 anyázás :)
  • Lokker
    #366994
    Feleslegesen írsz neki ilyeneket mert mindig a csapat lesz nála a hibás, bf3 topikban is anno sokat hisztizett. Ő egy vérprofi játékos csak még a nagy klánok nem ismerték fel. Mindig lesz kifogása a SH/CW dolgokra.
  • lacibacsi
    #366993
    Milyen besorolásra gondolsz? Regisztráció előtt küldd be a személyi irataid és orvosi leleteid másolatát a WG-hez? Vagy inkább jelenj meg személyesen, hogy minden paramétered ellenőrizni tudják?
    Besorolásnak ott van a klánjáték. A jobb klánok nyilván szűrik maguk között az embereket és ha csak SH/CW megy, akkor máris megoldott a kérdés, miszerint ne degeneráltakkal kerülj egy csapatba. Randomban meg ez van.
    Ha pedig teljesítmény alapján sorolnák csatába az embereket, a sok kezdő sohasem fejlődne, ráadásul ezt elunva elhagyná a csatateret, ami a WG-nek ugye nem kis bevétel kiesést jelentene.
    Azt meg végképp nem tudhatod, hogy egy kétszámjegyű WN8 mögött ki áll. Lehet egy hat éves, vagy éppen egy hatvan éves is. Vagy lehet egy fogyatékos ember, de akár egy nagymama is, akinek az unokája csinált egy reget, hogy szakaszban tolhassák...
  • vasasgabri
    #366992
    Hát igen ez egy ilyen játék sajnos ezt nem lehet orvosolni csak ha az előttem szólókat idézve limitálni kellene a játékot.
    Az a baj hogy ezek a problémák nem hatnak meg senkit rajtunk kívül. WG magasról tesz rá mi folyik egy csatán belül. Nem érdekli az emberek nyomora, pedig aki kitalálja a rosszabnál rosszabb "játék meneteket" azt ültetném le játszani vele 24 órán keresztül egy 6-os alap tankkal 8-as tierben, gold lőszer nélkül.
  • R3nton
    #366991
    Mikor bejött még nagyon jó tank volt. Talán az egyik legelső bővített ág volt a német heavy ág, és akkor rendezték át, mikor bejött az E-100. Abban az időben még a tier8as tankoknak is 175 max 200as átütésük volt inkább, tier7ről ne is beszéljünk. A tigerP meg gyakorlatilag egy tornyos ferdi volt. Az alja ferdi a torony meg nagyon jól funkcionált az elég masszív lövegpajzzsal, és jól is néz ki a tank. Persze voltak rajta weakspotok, de simán hozta az akkori T29 szintet a 7-eseknél.