418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Sunsetjoy
    #367070
    Ha van olyan valaki, aki azt mondja, hogy a prémfiók (akár csak a vett, és nem az ajándék prém) segít jobb csatákba kerülni...vagyis jobb csataleosztásba, mint nem-prém állapotban...azt a valakit egyszerűen csak hülyének nevezem...
  • Lokker
    #367069
    szar az EU1 lag szarok az eventek, bezzeg más régióban...
  • tepi1
    #367068
    Idióta csapattársak gold ammo T10 TD-be, mert biztosan kevés az átütés AP-val búza aki újrakezdi
  • RoboKutya78
    #367067
    Srácok Van itt köztetek esetleg Fegyverszakértő?
    Ez most komoly kérdés volna valami ami be szeretnék azonosítani.
    Írjon rám Pm-ben
    köszönöm.
  • suba53
    #367066
    Ez az Online Tech-Tree nem igazán naprakész.

    A Cseh ág sehol, a buffolt átütések sehol. Pedig amúgy nagyon jó kis segédlet lenne.
  • lexlutor
    #367065
    olyanrol mar valaki hallott, h telejesen moddolatlan gepen, a garazsban a gyari tankszuro eltunik egy az egyben? valami profilbeallitias lehet, mert ugyanazon a gepen, masik profillal belepve, meg ott virit...
  • ROMOTO
    #367064
    Az STB-1 ek az a tulajdonsága hogy a nyílt mezőn elgázolják a védtelen gésákat? Pfejj, nem kell!
  • yossarianHUN
    #367063
    Ezt akár én is írhattam volna. Pedig én nagyon akartam szeretni, de egyszerűen nem sikerült.
    Na mindegy, majd meglátjuk milyen lesz, ha egyszer még a mi életünkben esetleg megcsinálják a hidraulikus felfüggesztését a játékban. Bár az ágyúján az se fog segíteni.
  • Lunki88
    #367062
    Szegény STB-vel nem sikerült megbarátkoznom, pedig adtam neki esélyt. Egyszerűen hajmeresztő dolgokat tud művelni az az ágyú ami rajta van és nem jó értelemben...
  • Angelus1991ster
    #367061
    STB-1 kedvelőknek.


    Egy érdekes hibrid:
  • walert
    #367060
    Nekem jó fogalmaim vannak, ugyanis nem a kizárás elvén fogalmaztam meg a kijelentést !

    Keresem a jó tankot, ezt ti OP szininímával említitek. A WG adventi buli keretében egy ammo OP-t dobott be és megvettem, noha nyílván OP tank létezik papír is. Egyrészt.......

    ........másrészt ez az OP-knál is OP-bb. Nem azért, mert ammo OP, hanem mert a gyakorlat azt mutatja, hogy 1-14-es csatákat is meg lehet vele fordítani, ebből kifolyólag ennél a tanknál tudom a legjobban kompenzálni az agyhalott csapattársakat és vissza tudom a legtöbb esetben hozni a csatákat, ezt más balance mellett nem tehetném meg.
  • walert
    #367059
    Ezt elfogadom.
  • walert
    #367058
    Nekem amúgy is megvan a lelki egyensúlyom, rágóta játszok ezt csak nemrég vettem. Igazából nem érdekel, kinek melyik tier a nagy dobás. Az 5-ös sem nagy szám a 8-ashoz, de az semmi a 10-eshez képest. Viszont ugyanakkor teljesen ugyanazt a játékot játszuk akármelyik tierben. A hp és a dmg, de még a pen sem nagyobb relatíve. Ugyanúgy fogy a HP-d kis tierben is, csak nem 2700-ról, hanem 260-ról, mert kisebbeket lőnek. Ez a nézet, hogy csak top tier létezik az egoisták hírdetik.
  • walert
    #367057
    Az RNG engem szivat rendesen. Láthattad a MM-jeimet A WG azt díjazza, ha pénzt fektetsz a játékba. Prem fiókod van és tolod bele a lét goldammo miegymás formájában. Akkor hagy játszani és még az RNG is az oldaladon lesz. Ez üzlet, tudod ?
  • ROMOTO
    #367056
    Az a helyzet hogy tök eredeti fogalmad van a jó tankról, neked az a jó tank ami kvázi sérthetetlen és nem kell hozzá skill, de az attól még nembiztos hogy jó ha lassú mint a tetű, golddal kell etetni és állandóan 3-4 pályát látsz vele többnyire szerencsétlenkedő kezdőkkel és ritkábban többezercsatás pedokollégákkal megrakva, meg ugye néha segbedurrant pár td és lőttek a god modnak. Ha neked ez a jó tank megértem, nekem nem az, ez nem "természetes igény" hanem speciális.
    Utoljára szerkesztette: ROMOTO, 2016.01.13. 22:15:18
  • csagataj
    #367055
    Walert! Aki ezen a fórumon a "numerikus érték" kifejezést használja, az könnyen a nagyképűség vádjával szembesülhet! :)
  • András77
    #367054
    Aha, jó. Az a lényeg, hogy meglegyen lelki egyensúlyod, de kis tier hőstettek már nem igazán menők egy ideje már... Kb tier5-től kezdődik az, ahol egy-egy komolyabb csata, 10 frag vagy durva xp érdekesnek számít.

    Más. Az ilyen győzelmeket szeretem. Sand River védekezés. Pár dolgot meg kell tenni és akkor esetleg lehet győzni némi szerencsével. Az első, amit nem tudom miért nem csinálnak mindig, hogy egy gyors tank szépen lerombolja az épületeket a körben rögtön a csata elején. Ezzel az ellenségnek nem lesz fedezéke és könnyebb a csapattársaknak resetelni.

    A másik, ha a hátralevő idő kevés és van surranópálya valamerre, akkor nem kell szégyenlősnek lenni és meg kell lépni. Nem szép, de nagyon hasznos.

    A harmadik dolog, hogy mindenképpen mutassuk meg magunkat még azelőtt, hogy az ellen nagyon belemelegedne a foglalásba, mondjuk az ellen artyk levadászásával (mindkét artyról pattantam, igaz a 172 penes ágyút használom, de azért furcsa). Mondjuk most nem sikerült az arty ölés célt elérnem, de a fő cél, a győzelem teljesült, mert az ostoba játékosok megindultak egyenes vonalban felém, ahelyett, hogy nyugodtan befoglalnának . Túl kiszámíthatóak, de fontos, hogy meg kell mutatni a tankot nekik, ami némi kockázat, de egy gyors tank megoldja.

  • WR104
    #367053
    "...hogy én vagyok a király nagy tierben is, ha úgy alakul a MM, a csata lefolyása"

    Ez csak az RNG-n mulik ha van ilyen. A WG szerint mindenkinek meg kell adni a gyozelem oromet ezert van, hogy a te fajtadnak is van sikerelmenye T10-ben. Igy is sirsz mint a furdoskurva. Mi lenne ha tenyleg nem segitene neha az RNG?!
    Mar reg feladtad volna a jatekot vagy a fajtad ismerve inkabb oruletbe kergetted volna magad.
    De beloletek el a WG igy nektek kell a seggeteket nyalja nem a jo jatekosoknak mert azokbol keves van.
  • walert
    #367052
    A hozzászólásaitokból úgy néz ki, nekem kellene védekeznem azért mert nagyképű lennék. Holott eléggé kihangsúlyoztam, hogy nem azért vettem, mert hú de pedózni akarok, hanem az ember természetes igényét, miszerint jó tankokkal akar menni, így tudja kielégíteni a cég. Úgy érzem ez nem az én hibám.

    Igazság szerint, többszőr előfordul, hogy én vagyok a király nagy tierben is, ha úgy alakul a MM, a csata lefolyása. A játékosok nem csupán feketék vagy fehérek. Az igaz, hogy abban az értelemben, mint a Pz II J egyik tankkal sem lehet az ember király, páncélhasználati hatékonyság értelmében, mert annyira fel van páncélozva és ez sokkal nagyobb sanszod ad az embernek. Még riggerkirály T-22 med sem ennyire pedo a kategóriájában és nem kellett kiriggelnem.
  • András77
    #367051
    Biztos te vagy a király kis tierben... Ez már valami, erre büszke lehetsz.
  • walert
    #367050
    Igazából T3-asokat simán halomra lövök és T4-esek ellen is könnyen elboldogulok, ha nincsenek ennyien. Ok azért beverni nem minden T4-est tudok, de a T3-asok közül alig van aki sebezni tud. Volt úgy, hogy simán szétszedték a csapatot. Én beálltam valahova, hogy csak előről lássanak, erre párat kiszedtem majd mind elfut cappelni.

    Mondjuk ilyen MM-ben nem lövök golddal sem, mert felesleges, így viszont megmarad a pénz másik csatára. Max nem lesz super unicum statom a tankkal, de én úgy sem arra megyek, hanem az élvezetre és a következő meccsen már megvan.
  • ROMOTO
    #367049
    Magas ping mellett az igazi, én már csak tudom...
  • Angelus1991ster
    #367048
    WG és az EU. Még +10-20 ms és olyan mintha NA szerveren játszanánk. Ott van ilyen magas ping.
  • ROMOTO
    #367047
    "Leírtam egy korábbi hozzászólásomban, amit nem olvastál vagy nem értelmeztél, hogy pont azért vettem pedo OP tankot, mert egy normális játékos alapvető igénye az egész játék hozzáférhető összes tanktípus kipróbálása és főleg az OP tankoké, amivel könnyebben boldogul az ember. Most, ha ezt az igényt a WG pedo tankok formájában tudja csupán kielégíteni, ez nem az én hibám. Tévednék ?"
    Igen, de sebaj, ünnepnap még mindig bedobhat a kettesek közé az OP tankoddal hogy "könnyebben boldogulj és kielégítsd az igényedet" egy vödör goldammo elpuffogtatásával, vagy ez nálad nem opció?
  • walert
    #367046
    Nem tesz T2-esek ellen vagy csak engem nem
  • lexlutor
    #367045
    a sima t2seket avval a 22vel is halomralovod, mivel ott meg sebezhetetlen vagy. szoval azert konnyeket nem fognak hullatni erted a nepek.. legalabb erzed milyen fun ellened azokban jatszani :)
    Utoljára szerkesztette: lexlutor, 2016.01.13. 20:43:25
  • walert
    #367044
    Így van. Nem annyira fun valóban. Nem tudom az 52-es pennemmel belőni őket. Akik korábban felvetették, hogy goldozok ezzel, azoknak elmondom a sima AP penje 22
  • Sunsetjoy
    #367043
    PEGI besorolásban 7+, ESRB-ben 13+ de csak a mild violence, illetve online címkével.
  • lexlutor
    #367042
    igen, latom. most esett le h harmas! mondjuk ez igy annyira nem tunik fun-nak. hetzert vagy matildat meg arannyal sem hiszem h be tudonad utni..
  • walert
    #367041
    így van ! Nincs tierlimit MM-je, úgy kerültem T4-be. Illetve van, mert 5-ösbe nem megy.
  • lexlutor
    #367040
    gondolom ahogy kompenzaljak, h a noi legenysegi tagoknak meg mindig ferfi hangja van :)
  • lexlutor
    #367039
    h kerultel vele t4be?? nincs limited mm-je?
  • yossarianHUN
    #367038
    Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy a mai, elmebeteg gyermekvédelmi szabályozások mellett ezt hogy tudták berakni egy 12+ korosztályos játékba :)
  • lexlutor
    #367037
    mondja valaki nem a penzre buknak a nők! 5 ev utan az elso pinup girl, azt persze ps4en pz2j-n :P

    http://ritastatusreport.blogspot.nl/2016/01/wot-ps4-release-date.html
  • walert
    #367036
    Csak én kapok ilyen MM-rt ?
  • vasasgabri
    #367035
    A mai világban könnyen megesik és még divat is a szakállas nő.:-D
  • nubis 1
    #367034
    Tegnap 30-50 ms ,ma 110-140 ms ping.Ez már kibírhatatlan mind két szerveren!!!!!!
  • DasIsFuck
    #367033
    Sosem volt azon a szinten.
    Vsak amikor bejött senki nem tudta hol kell lőni, illetve nem is nagyon céloztak weakspotot rajta.
    Az alja és front oldalai mindig is nevetségesen gyengék voltak a gigantikus kupola szintén, sidescrapelni soha nem tudott.
    A legelső tank volt amit ugyan mai napig megtartottam, de már pár hónappal a bejövetele után hagytam rohadni a garázsban.
  • Angelus1991ster
    #367032
    Mellé jöhet ez a szutyok zene.
  • Sunsetjoy
    #367031
    Amíg nem látom a saját szememmel (értsd nem twitchen :) hogy csaj, addig nem hiszem el :) Aztán meg már, you know... :)