418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • suba53
    #413646
    Srácok, ilyet még nem pipáltam. Egész délután nem értem el a wot weboldalakat. Sem a worldoftanks.eu, sem a tankrewardsot, és a játék sem ment. Minden más meg igen.
    Újraindítottam a routert, másik itthoni gépről is próbáltam, semmi eredmény. Tracert paranccsal megnéztem meddig jut el, de nem volt névfeloldás.

    Erre átírtam a routerben a DNS szervereket. A default DIGI DNS szervereket lecseréltem a Google DNS szervereire, és láss csodát meglett minden.

    A DIGI DNS szerverei elfelejtették a wot címeit, vagy elegánsan valamelyik okos rendszergazdájuk kisikálta. ŐRÜLET !!!!!

    A Google DNS szerverei, ha másnak is van ilyen gondja: 8.8.8.8 és 8.8.4.4
  • Plata
    #413645
    Az előbb csatában eszement vicces dolgot láttam,asszem renegade csapattársba belerohant egy ebr,de nem tört össze hanem felrepült a levegőbe és fejre esett.
    Ráakartam lőni artyval,de késő,lelőtték mire odaért a lövedékem.
    Micsoda pörgést nyomott le a levegőben.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.26. 21:46:06
  • Plata
    #413644
    Én nem mondtam hogy ne lehet át vinni.
    Csak hogy ez az uccsó frontline utána gyün a fosvadász mód.

    Többet kerestem vesztes csatában mint egy nyertesben.
    Vereség
    Csata: Serene Coast
    Járművek: SU-130PM
    Szerzett tapasztalat: 3 352
    Kapott előrehaladási pontok: 5
    Megszerzett kötvények: 26
    Szerzett kredit: 165 105
    Csatában elért kitüntetések: Harckocsizó-mesterlövész, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Megszerzett tartalék készlet: 16 511

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.26. 21:30:00
  • Lunki88
    #413643
    Akkor steelhunter, nekem egyre megy. :D A lényeg hogy a tokeneket át lehet vinni.
  • Plata
    #413642
    Összefutottam városi pályán Obj777-el,a kis aranyos drága lőszerrel lőtt,én nem mert a dupla csövet újra tárazni sok idő.
    Ő aranyos lőszerrel megkarcolta a festésem és sárga lett a láncom,sebzés nulla,én meg szétlőttem simával.
    De szerintem még nem nagyon ment vele,mert nagyon bátor és beképzelt volt.
  • Rammsch31n
    #413641
    ha csak gyökeresen nem változtatnak a steel hunteren, sztem engem hidegen fog hagyni, de majd augusztusban meglátjuk... egyelőre offosnak tekintem a dolgot.
  • joe662
    #413640
    Nem bukó, mert a steel hunter-es tokenek is jók hozzá.
    Csak akkor nem tudsz 2 tankot kivenni, csak 1et.
  • Plata
    #413639
    Már nem lesz frontline,augusztusban valami más jön nem?
  • lammaer
    #413638
    Hát amilyen skillel tolom, szerintem majd a 2023as frontlinera gyülik össze elég token :D
    Ha már a 4. rangot elérem verem a seggem a földhöz. Túl nagy a pálya, végre kiszúrok valami lőhetőt azt jobbról vagy balról megsoroznak. CSőlátás rulez! :D
  • Rammsch31n
    #413637
    ? frontline már nem indul... csak a steelhunter lesz 4x xD

    ... és nem... megint beszart... dejó, hogy van épp 2 nap prémem...kárpótlás persze nem lesz...
  • Lunki88
    #413636
    A következő frontline majd augusztusban indul. Ott még összegyűjtheted a hiányzó tokeneket ha minden igaz.
  • lammaer
    #413635
    Gondolom azzal hogy nem voltam az elözö frontlineban a reward tank az már bukó...
  • suba53
    #413634
    Nektek megy a wot? Nekem sem a teszt, sem a normál nem megy és a tankrewards, és matchday oldalak sem jönnek be.
  • joe662
    #413633
    Nekem magyon bejön, itt még nem éreztem késztetést, hogy beleb..am az egeret, a laptop kijelzőbe:-DD
    Ha hüje a csapat csak átmegyek egy másik szektorba, nincsen elcseszve a csata mint randomba.
  • tutyimutyi2
    #413632
    Egyáltalán mire használható az a X+1-edik sosem létezett orosz kitaláció? :P
  • Plata
    #413631
    Nálam a frontline meta kimerül a T8 angol artyból.
  • Lunki88
    #413630
    Én már az első nap kiégtem tőle. Ha nem lenne a reward tank, tájékára se néznék.
  • Tono34
    #413629
    Francia kerekes szarok "kicsit" rontják az élményt, de jól lehet keresni.
  • lammaer
    #413628
    Érdemes frontlineval bíbelődni? Jó ideig távol voltama wottól (az előző FL nyilván így ki is maradt), hiányoznak a meta T8as prémium cuccok is (progetto, pancard), nemtom van e haszna a sima randomhoz képest....
  • asolyom
    #413627
    Azt hiszem, hogy szoknom kell ezt a tankot. Eddig túl bátor voltam vele, pedig ahogy látom ez amolyan MED/TD hibrid. Legalább is a csata elején inkább érdemes óvatosan helyezkedni, sokszor TD pozícióba. Az ágyúja alkalmas a sniper-kedésre, csak éppen álcája nincs, mint az E25-nek, így kell valami kemény fedezék is a közelben. Aztán amikor nagyjából kiderült, hogy hogyan alakul a csata, akkor közelebb lehet menni. A "takarításban", fél HPs tankok legyakásában, flakelésban szerintem a legjobb.
  • Maala
    #413626
    De kaptál bele egy commandert. :-o
  • Plata
    #413625
    Tegnap meg lett 45-ös szint battle passban.
    Super conq álcát választottam.
    Gyorsan ki is fejlesztettem free xp-ből meg zervrajzokból.
    Tettem bele lúzer bandát.
    Még csal T8 heavynél jártam.
  • asolyom
    #413624
    Az a kár, hogy nem tudod tenkiválasztani, hogy mikor aktiválódjon a prémium fiókod. Nem is tudom, hogy hol, de vagy Armore Warfare-ben, vagy War Thunder-ben van ilyen. Nyilván értelmesen hetvégére indítja be az ember, vagy amikor előreláthatóan többet tudsz járszani.
  • joe662
    #413623
    Ciffet néztem mielőtt leültem játszani,ö éppen szidta ezt a tankot
    Szerinte a Phase,jobb.
    Én nem tudok nyilatkozni,mert ugyan megvan,de nem játszottam még vele

    Most megyek nézni a kedvenc autista stremeremet,az erkélyszimulátorost
    Tegnap elött Gta online tutoriált nyomatott.ÉS ELAKADT BENNE
    2 ora után feladta
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.05.25. 22:32:04
  • McFrost
    #413622
    Akkor most ez vagy a Phase? Phase vagy ez? Dzsémsz?
  • joe662
    #413621
    Mehet a többi közé polcra Majd ha megjön a kedvem randomozni, előveszem őket

    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.05.25. 21:57:09
  • Rammsch31n
    #413620
    de a reload miatt nem OP :D
  • tutyimutyi2
    #413619
    De ha OP-ra sikerednének ezek a kilences speciál tankok akkor senki sem akarná megvenni az újabbnál újabb tier8 ruszki prémeket, mellesleg ha megnézed nagyjából akkora DPM-el rendelkezik mint a bc ap(kb 40-el kisebb mint a bc ap-nak).
  • Plata
    #413618
    Figy,tegnap nyertem 1 nap prémet egy küldetéssel.
    Ma felmentem játékba kiírta hogy 7 óra van még hátra prémből,elmentem egy frontline-t,frontline után 7 óra helyett 7 nap volt írva.
  • asolyom
    #413617
    Mer' csókos vagy. (ha Kotomikcukit kérdezed)
  • Plata
    #413616
    Nekem egész nap jó volt,de miért kaptam 7 nap prémet?
  • Sherman0070
    #413615
    Már jó
  • Rammsch31n
    #413614
    még mindig semmi?!
  • asolyom
    #413613
    Majd a Digi fizet, hogy elb@szta a Tanrewerds-omat.
  • feca1229
    #413612
    Nálam sem megy! Én Digis vagyok.
  • joe662
    #413611
    Nekem is simán elindult 14.00kor,de irgalmatlan lagg van nálam,pl.
    Már csak 900xp,és jön az ojjektum
    Ja hulljon a férgese


    Sokan odáig jutnak h wotreplay,azt tovább nem nézik,majd jön a szopókanyalóka,
    Meg mondjuk,ha a gyerek nyitja meg,mert nem tudja hogy fake oldal,majd jön a ransomware,azt kuka az egész gép
  • Plata
    #413610
    Nem.megy a szerver.
    De valami nem jó,kaptam 7 nap prémet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.25. 16:33:06
  • asolyom
    #413609
    Igen, látom. A telómon Telekom mobilnettel simán bejön a WG oldal. Ja, és Scheff is volt a Twitchen élőben.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.05.25. 16:32:42
  • Sherman0070
    #413608
    95ezren vannak fent EU szervereken, nálunk van valami baj
  • asolyom
    #413607
    Szerintem megint a WG szerver pusztult el.