418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • asolyom
    #413606
    Remélem, hogy lesz kompenzáció, és a Tankrewards is hosszabb lesz, ha pl. ma egyáltalán nem lehet játszani. Kellene az a 3 garázshely, és 3 prémium nap.
  • Sherman0070
    #413605
    jaja, én is Inviteles vagyok, de az asszem összeolvadt a digivel
  • asolyom
    #413604
    Invitelnél ugyanez!
  • Sherman0070
    #413603
    mi az istent csinált a digi és a upc, hogy csak a WoT szar náluk?
  • Rammsch31n
    #413602
    a 'Borraszk'-ról beszélsz? :P
  • Maala
    #413601
    Nekem 15:39-kor elindult minden.

    ---

    Joe: Aztán rám is rámírt egy faszarc, jelentettem is a gecibe a férget.

    ---

    Tutyimutyi: Azt kell látni, hogy itt adott esetben nem csak a wot accountodat veszítheted el, hanem ha valahogy egy keyloggert is felraknak a gépedre pl vmi böngészős sebezhetőségen keresztül (mittomén, nem értek hozzá), akkor akár sokkal többet is. Vesszen az ilyen féreg, de legalábbis csináljon 1000+1 accot, nekem megéri azt a screenshotot meg 1 percet az életemből, hogy mailgenerálással és accountreggel eltöltsön 2 percet. De felőlem a talpát is feldobhatja az ilyen.
  • Sherman0070
    #413600
    DDOS?
    jelenleg a hivatalos oldal sem megy
  • Sherman0070
    #413599
    Nekem is szar.
    Game Center indítása nélkül sem működik.
  • McFrost
    #413598
    Még az kellett volna, hogy a franszoá kerekesek mellé bejöjjön egy lézer ágyús fantom lájt, médiumnak.
  • joe662
    #413597
    Digi?
  • Rammsch31n
    #413596
    de én bent vagyok :O meg nekem is ezt csinálta...
  • asolyom
    #413595
    Dehogy megy, bejelentkezni sem lehet.
  • Rammsch31n
    #413594
    Megint elkúrtak vmit... ha rámész a játékra, akkor maga a játék az megy xD
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.05.25. 13:48:30
  • asolyom
    #413593
    Na ez mi a retek? A net működik.
  • Rammsch31n
    #413592
    nos... még csak nem is az ágyúja........ hanem a töltés, ami el van baszva ennél a tanknál... kötvényes felszereléssel a 4 lőszer, 37 sec... de ami a katasztrófa h a lövedékek között 4 másodperc van... ha 1-el kevesebb lenne OP lenne... xD látótáv fasza, camo kurva jó... mozgás is... ilyen 380-420-akat ver.... átütése kurva jó... néha tán 1 kicsit pontatlan, de ugye ez nem orosz....... :"D
    ha a töltése 1 fikarcnyival jobb lenne... OP lenne sztem...
  • Lunki88
    #413591
    Grat! A BatChatről majd véleményt kérünk.
  • Rammsch31n
    #413590
    na meg is lett... mondjuk mindig csak tábornok meg az azelőtti rang lett meg... wtf... ilyen még nem volt xD ez a legjobb átlagom a 4 hét alatt...
  • Rammsch31n
    #413589
    tévedsz... egyik sincs... progetto-t azóta bánom h nem vettem meg, 70%-os kuponnal.........
    ebr-ből is csak 10-es (Lynx-et eladtam, mert gyűlöltem :D)
    t92, m41 gf, lansen... ez a 3 legtöbbet használt... mindig foglalásra vagy védésre megyek a csavarhúzóval (nemtom mi a képesség neve...) xD
  • Lunki88
    #413588
    Fogadok van EBR, meg Progetto a garázsban. :D
  • Rammsch31n
    #413587
    2 órája megy az FL... már 8-asnál járok .... 10-es szint elég a Char-hoz xD
  • Rammsch31n
    #413586
    én a franciát veszem meg majd... az amcsi megvan tavalyról... ruszki heavy 10-esem meg van egy rakat....... :D (a 260-hoz is csak 1 küldi kéne évek óta xd)
  • tutyimutyi2
    #413585
    Csak hát mért töltene föl valaki eu-n játszva replayt ruszki oldalra?
  • McFrost
    #413584
    Én nem tudom, a Phase is tetszik meg a 777 is.
  • Angelus1991ster
    #413583
    Az Object 777 2 és BatChat Fütür között vacilálok.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2020.05.24. 21:16:02
  • joe662
    #413582
    Most látom holnap frontlány 1hét pedotanking Ki kell farmolni 4db T10 árát is.
    Ki milyen tankot vesz majd ki? Én az Ojjektumot fogom.
  • lammaer
    #413581
    Japán heavy ággal érdemes foglalkozni, vagy ezek végig ezek az elfuserált HE lövölfözgető nagydarab dobozok lesznek?
  • joe662
    #413580
    Csak azért,mert ha valaki nem tudja,hogy a wotreplay-fun.ru oldal nem a rendes replay oldal,akkor ha odakattint,lehet az accountja bánja.
    Vagy esetleg,még sok minden más is.
  • nemtudommivan
    #413579
    Azt lehet tudni ,hogy a küldetések miért fagynak be? Teljesítem , megkapom érte ami jár, de küldetés nincs feloldva. Már nem tudom hanyadik prém napot veszem ki így ugyanabból a chimera küldetésből.
  • tutyimutyi2
    #413578
    Minek odafigyelni az ilyenekre? Csak le kell őket szarni mint az összes többi retardot aki csata után rád ír hogy csaltál bla bla bla.
  • asolyom
    #413577
    Kezdem feladni, 3 perc 21 másodperc alatt 3-15, ennek van értelme? Exit game, és kész.
  • nemtudommivan
    #413575
    Ezért csapkod? Erről én könyvet írhatnék. Mikor célzom a gyenge pontot és csak azért is odamegy ahol k.rva isten hogy lepattan. Persze ez is csak akkor ha valami sötét 600 w8-as állatot kell lőnöm. Már ha egyáltalán eltalálom , és nem csapódik előtte a földbe. Természetesen ő célzás nélkül is talál, és visz egyfontos modult/legényt. Annyira alap..... Már szanatóriumban lenne a srác.
  • bekescsaba
    #413574
    Hali!

    Érdekes ez a brit light ág. Úgy gondoltam, majd azzal megcsinálom a 9-es lighttal az object 15-ös angol küldijét. Hát nem. Annyira szarok, hogy szó sincsen rá, de valahogy mégis baszott sokat kell csinálni vele. ( ez a 8 mp-es töltési idő, meg a 41-es toronyforgás a sírba visz)3560 sebzés, 1240 spot, 3 kill, s ez csak 2 osztály. Ezzel az osztállyal nem játszik a plebsz, csak a lilák?

    Annyira már nem dühöngök, mert a T92 lighttal 8 csatából meglett a 3 Master 1-es jelvény, s csak töredéket kellett vele csinálni. 2320 sebzés 2 kill, meg pár száz spot elég volt az 1 osztályhoz.

    Szóval nem értem.
  • joe662
    #413573
    Gondolom ez a szokásos bullshit válasz.
    Sorry, a telefonon nincsen spoiler:-)


    Thank you for contacting Wargaming Support Team.

    We understand your concern and we are sorry that you have encountered such behavior from DZAREK_GUNNER. We thank you for reporting this matter to our attention.

    Because it can be the difference between an enjoyable game and a frustrating game for you we have in place an in-game system that takes into account situations like this. To use this system simply press ctrl right click on the persons name and select complain and then "unfair behavior " for example. Rest assured that the system always takes the appropriate measures against them so that they don't do it again. Also, this tool takes into account if somebody is doing this all the time and the measures taken will become more and more severe.

    We will investigate your report and take all necessary actions to the player once found guilty but please understand that we are unable to provide any information regarding the investigation process.

    In the effort to keep a friendly game environment, our teams are taking measures against the non-respect of our game rules with sanctions between 1 day chat ban and 7 days game suspension. In unique situations, our team will sanction with a permanent chat or game ban depending on the player’s history. Due to our Privacy Policies, we cannot disclose the nature of the exact actions taken against other player’s account. However, I can assure you that the right actions were taken based on the report you sent us

    We hope we could give you some peace of mind by explaining what happens with this kind of players.

    We hope that you'll still continue to enjoy the game for all of its positive aspects, regardless of any negative experiences you have had.

    Please know that you are always more than welcome to contact customer support for anything which requires our assistance.

    Do not forget to visit our Knowledge Base page via this link: FAQ

    Best Regards,
  • joe662
    #413572
    Végül, házmesterkedtem egyet:-) , kiváncsi leszek a válaszukra
  • joe662
    #413571
    Öööö izé,nem
  • AJensen
    #413570
    Folyamatosan piszkálják a tankokat. Sok prém tankom totál használhatatlan. A 4. képességet húzom a legtöbben, de rosszabb, mint mikor kezdtem velük a játékot. A pályákat szintén piszkálják, nem számít, hogy abból a szaros 3 útvonalból 2 már totál játszhatatlan, de még az utolsót is totál elku.....
    A 10-es tankoktól alapból elvenném a gold lőszert, de még a he lőszert is lenerfelném, mert az fv4005 és társai egy rohadt nagy csalás.
    Most az elmúlt 5 napban olyan rng sorozat jött, amit az elmúlt 1 évben nem tapasztaltam.
  • Maala
    #413569
    Oszt jelentetted a worldoftanks.eu supporton keresztül?
  • joe662
    #413568
    Az lemaradt,hogy acc lopó oldal.
  • Rammsch31n
    #413567
    mert retardáltak... a progettóra senkinek nem volt 1 kurva szava... amivel meg probléma van, úgy nyúlnak hozzá, mint a szaros gatyához.......
  • joe662
    #413566
    Nem tudom volt-e már,de figyeljetek oda az ismeretlen,wotreplay-es oldalra irányító,csalással gyanúsító üzenetekre.