418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Angelus1991ster
    #413686
    A mostani tankrewards-os Pudelhez kellett azért seggelnem. A múlthavi Type 64-ért nem. Volt hogy 200 tokent (10 csata t8 top+30 csata t9-10 top alapnak, persze az volt vagy 50 csata is) szereztem egy nap. De ahhoz már részegnek kellett lennem, hogy kibírjam a grindet.

    Most ez lesz:
    If the June edition of the Tank Rewards EU server will be the same as NA, the main prizes will be:
    -British Sherman VC Firefly,
    -American M4A3E8 Thunderbolt VII
    and German Krupp-Steyr Waffenträger.
    https://thearmoredpatrol.com/
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2020.05.29. 22:52:42
  • joe662
    #413685
    Nincsen,mert vettem egy vagon 10es tankot.Ma vettem meg a 30b-t tegnap elött a 705a-t,még kellene az M4 54,és a 13 105.
    De azokat majd máskor.
  • McFrost
    #413684
    Nekem 100 körül van.
  • Maala
    #413683
    Akkor mar vagy egy milliard kredited van
  • joe662
    #413682
    Most nézem eddig az idei 4 fl szezonban,eddig össz 200 csatát mentem
  • asolyom
    #413681
    Ugye jól sejtem, hogy jobban járok, ha egyik tankból a másikba kerditért átképzett 90%-os alap képzéssel rendelkező legényégnek az alap kepzettséget prémium tankkal felhúzom 100%-ra, mintha képesség újraosztással az alap képzettséget húznám 100%-ra, mivel így 2 x 10% xp-t veszítek.
  • Maala
    #413680
    Decap es cap er a legtobbet, aztan dmg, assist, dmg a bazisokba.

    De a rank xp kulon van a csata vegen kapott tank xptol.
  • McFrost
    #413679
    Mostani frontline szezonnal játszom először ezt a modot, és jól sejtem, hogy hiába lövök 10k-t a bázisoktól/ágyúktól messze, az kevesebbet ér, mintha ezektől 10 méterre lőnék 4k-t?
  • lammaer
    #413678
    Frontlineban jól értem hogy csak ha elérem a tier15-t, akkor kapok 3 tokent, és majd 12 kell a prémtankhoz....(a steelhunterből jön a többi token).

    (mer akkor tojok rá, annyira nem élveztem a játékmódot és még csak tier6ban vagyok :D )
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.05.29. 18:44:21
  • lammaer
    #413677
    Pedig tényleg kell a pénz :D

    A öntés az túlzás, általában azért rendesen kell seggelni azért hogy meglegyenek a dolgok. Csak a lehetőséget öntik, de a megszerzés már kellően nehéz ahhoz hogy azokat is rábírják a vásárlásra akik alapból nem vennének.

    A cél az hogy mindig legyen új és újabb mézesmadzag amiért az emberek vagy hajlandóak odaragadni a monitor elé és grindelni, vagy hajlandóak kinyitni a bukszájukat.

    Nem vélelen pl hogy sokszor ugye nem muszáj hogy végigtold az eventet, ha 75%nál vagy akkor kedvezményesen meg tudod venni a cuccot. És ez a cél, hogy rábírjanak arra hogy virítsd a lóvét.
    És persze az átlagplayer boldog, hiszen 75%os kedvezménnyel veheti meg a 14.000 HUFos tankot, hát hülye lenne kihagyni. Pedig ez is csak egy fals árazás, mint a moziban, amikor a közepes kóla 700, de a 2x akkora nagy csak 1100 HUF... (csak itt visszafelé megy, itt az akció/kedvezmény szóra ugrás a kulcs).

    Egy prémtankot "előállítani" gyakorlatilag nem tétel, lényegében levegőből csinálnak pénzt...

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.05.29. 15:23:07
  • Lunki88
    #413676
    "Fiatal voltam, kellett a pénz." :D
  • joe662
    #413675
    Azért, mert egyesek szerint haldoklik a wot, már évek óta, és kell a pénz, lóvéra. :-DDD
  • Angelus1991ster
    #413674
    Sziasztok!
    Az miért van, hogy mostanában csak úgy öntik a tankrewards keretében a prémiumtankokat? Megéri ez nekik?
    + Frontline-ból is jön 1-2 jutalom tank.
  • lammaer
    #413673
    Höhö... ha varaki szeretne a TELJES wotos életéről történelmi visszatekintést, lehet kérni tőlük data exportot - kb 1 hónapba telt mig összerakták, de nagyon durva. MINDEN egyes megmozdulás egész wotos életünkre visszamenőleg megvan nekik. Az összes fórumhozzászólás, az hogy mit likeoltunk fórmokon, a játékban, milyen kuponokat használtunk, mire költöttünk goldot, milyen napokon volt prémiumunk, mikor kaptunk bant és mire....

    Itt egy szösszenet hogy mennyi adatot küldtek vissza (a könyvtárnevek elég beszédesek) és hogy mennyire teljes az adatbázisuk: az ingame chates ÖSSZES megszólalásom benne van2014-ig visszamenőleg....

    példa
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.05.29. 09:30:59
  • joe662
    #413672
    Ez most nekem uj, nem is tudtam, h ilyen van.:-DD


  • Maala
    #413671
    Pont az ilyesmik miatt korlátozták, hogy mekkora rangot lehet védekezésnél összeszedni egy tankkal egy pontból. :-P

    Csata utáni jelentésen még sose néztem ezeket a pontokat, annyira nem vagyok mazohista. :-D
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.05.29. 07:15:58
  • Rammsch31n
    #413670
    ilyenkor ki kell menni a körből, aztán vissza... mondjuk el lehet menni megjavítani a tankot :"D
  • Plata
    #413669
    Mindegy mennyi pontot szerzel,nem kapod meg az összest úgysem.
    Ha jól tudom megvan szabva hogy mennyi időnként mennyi pontot kaphatsz meg max.
    Szóval kiírhatja a játék neked hogy két milla védelmi pont,ha túl gyorsan szerezted,úgyis csak max pár százat ír jóvá.
    Valaki egyszer ezt leírta.De marhára nincs kedvem vissza keresni.
  • joe662
    #413668
    Belefutottam egy érdekes bug-ba,
    Bázist védtem,előszót 2en voltunk ,4-5 foglaló ellen,ment is a rang mint a veszedelem.
    Kolléga elmenekült,mert lefaragták,nekem meg pörgöt a számláló mint a rulett kerék
    Na gondoltam easy tábornok
    Nagy l..szt.240 pont után megállt a rangom az őrmester 3/4-nél,és ott is maradt.
    1170pontonm volt mikor kilöttek,ééésa végeredmény pedig 0lett.
    Ez miaf..om volt


  • joe662
    #413667
    Azért kérd ki mások véleményét is,mert én csak Fl-ben bohóckodok vele,ott ugye saját tier only
    De most van teszt szerver,sztem,nézz fel és próbáld ki előtte,mielőtt nekiállnál.

  • Plata
    #413666
    Szerintem nem bánod meg.
    Két dolgot ajánlanék,ha lehet jó legénységet tegyél beléjük,töltőnek legyen megérzés skill,jól jön nagyon.Lövésznek meg Mesterlövész skill.
    Vicces ha dupla lövéssel be üt.Fél tank legénysége meg modulja elszáll.
    Is2 nagyon jó,a top ágyúja klassz,Is3 szerintem a legjobb,az ágyúja T10 tankokat is lazán viszi.St2 kicsit fura,mintha az ágyúja szarabb lenne.
    papíron az St2 ágyúja jobb,de használat közben nem úgy tűnik,T8 lószaról is képes lepattanni.

    Uccsó képen látszik hogy nem mindig ésszel harcolok,én még heavy tankokkal is a kamikaze stílust szeretem.
    Sügér svédet le rammoltam és kitoltam a francba.
  • lammaer
    #413665
    Jóvan akkor megveszem a KV3at azt nekiállok :)
  • Plata
    #413664
    Én szeretem.
    Nekem csak sima van Is2-II és ST-II.
    ST-vel kicsit nehezen rázódtunk össze,de már egész jól elvagyok vele.
    Volt idő mikor nagyon szidtam,mert az Is3-II-vel fényévekkel jobb voltam.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.28. 21:46:59
  • joe662
    #413663
    Popiba ne engedd,és tud egyszerte tüzelni mind a 2 csővel.
    Én Fl-ben használom a prém verzióját,már kiszorította a progettot,a listámból.
    Foglalás nagyon kellemes vele,+ a blokkolás is.

    Egy ilyenért nem mindig gurulnak ki az ember elé
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.05.28. 21:00:11
  • lammaer
    #413662
    TE jó isten, mik ezek a kétcsövű tankförmedvények? Jött velem szembe egy, először azt hittem programhiba.... honnan a francból kaparták elő ezeket a WGsek?

    Szerintem utoljára ilyet óvodában rajzoltam :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.05.28. 19:23:03
  • joe662
    #413661
    A k..ög Wg engem se hagy nyerni,pedig 20k kombinált


  • asolyom
    #413660
    Sajnos napok óta megint ülök a szopó rolleren a WG jóvoltából. Az ellenfélnél 72k csatás gold spammelő Pz. 38 n.A., nálunk 30 csatás makákók. Ennek az egy csókának több csatája van, mint nálunk az egész csapatnak. Aztán a T14-gyel bukó meccs 2500 sebzés, 5 kill, Nagy Kaliber után mert pl. a T6 Medium nálunk nem volt képes 50 méterről auto-aim-mel kilőni a tüzért, és odaát egy nem különösebben penge Strv M42/57 APCR spammel lehozta nekik a meccset. Nálunk a top tier tankokba megint 0 sebzéses amőbák jutottak.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2020.05.28. 12:48:43
  • lammaer
    #413659
    Engem csak annyiban érdekel hogy győzelem vagy vereség, hogy kell e még azzal a tankkal duplázót menni.

    EGyre kevésbé érzem át a chaten ragelő playereket akik osztják acsapatot hogynoob team meg hasonlók.. mintha még sose vesztettek volna meccset a játékban.... :D
  • lammaer
    #413658
    LOL... mintha a 2016os topikokat olvasnám... igazi örökzöld témák vannak :D
  • joe662
    #413657
    És a 50k csatás 69% wr-el rendelkező pléjereknél mit figyel
  • asolyom
    #413656
    Egyébként tuti, hogy a WG szerverei figyelik a WR-et, mert pl. az utóbbi 1 hétben a Matildával csak full makákó csapatokat kapok, és a WR kb. 35% az elmúlt hét napban. Korábban a WR ezzel a tankkal 65% fölött volt 70 csata után, tehát most kompenzálni kell.
  • kopaszeger
    #413655
    hali
    Melyik tankot érdemes kiváltani fl-ből?
    Elsőre a ruszkira szavaznék de a franciát istenítik.
  • Plata
    #413654
    Nem igazán érdekel a win rate,de vicces hogy tegnap egyetlen győztes csatában sem kerestem annyit mint vesztesben.
    A legénységet húztam,csak az érdekelt minél több xp-t kapjak.
    És ugye nyertes csata az több xp.Elvileg.
  • asolyom
    #413653
    Voltaképpen én régóta tojok a WR-re, csak szívesebben játszom olyan tankkal, amivel nem vagyok folyamatosan szopó ágon, vagyis többnyire tudok nyerni.
  • besti
    #413652
    köszi szépen! most akartam belépni, de nem sikerült - így hamar megoldódott a probléma (de erre nem gondoltam volna egyből)
  • Maala
    #413651
    Kreditfarm sose függött a győzelemtől. :-) Ezért is kár görcsölni a winraten, a kredit a szűk keresztmetszet mindenkinél.
  • suba53
    #413650
    Lehet.
  • Plata
    #413649
    Mázlista.
  • joe662
    #413648
    A csata vége elött kivágott,ez a fos,erre a tábornokért járó xp-t ba..ott hozzáírni:-(
  • lammaer
    #413647
    A digi jót akart tenni veled, leszedni a szerről :D