418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Sunsetjoy
    #367456
    A berögződött szerepfüggő helyek, beállások hibája... A továbbiak spoilerbe, ne zavarjon senkit.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    50% wr. Helyszín winterberg, a bal oldali várossal. Nálunk 5 heavy (3 japcsi, 2 tiger), 2 kezdő superpershing meg az apraja, egy ferdivel, su152-vel kiegészülve. Az ellennél 10 heavy, 2 med, 2 light, 1 td.

    Bepittyegek, hogy mindenki húzzon jobbra (gondoltam, hogy nem fog mindenki reagálni erre), mert a heavyk bebumliznak a városba az ellentől. Valaki megjegyzi, hogy ne menjen a városba senki, mert elözönlenek. Én mondom, hogy majd feltartjuk őket (ekkor már a két superpershi 2-3 wn8 értékkel, meg mi a nagyok gurultunk befelé). A vége az lett, hogy minimum 7-8 heavy bejött a városba, a szokásos fojtóponton meg egymásnak vetve a hátunkat feltartottuk őket, mert azok nem figyelték a minimapot, hogy a nyílt terep lassan elhullott, stb.

    Annyi eszük nem volt szerencsére, hogy kerüljenek minket mondjuk a fő hosszú kelet-nyugati útról belőni, vagy nem volt összjáték abban, hogy egyszerre ránk guruljanak két oldalról... Amikor ketten már foglaltak tőlünk, akkora nyírtak ki minket apránként, és akkor is csak előre indultak meg, a két-három csellengőt, aki visszaszaladt, meg könnyen le tudtuk szedni.
    Az elején még beírtam, hogy remek kis balance, a másik oldalról meg már akkor megjósolta valaki, hogy így is nyerni fogunk. Igaza lett :)
  • Angelus1991ster
    #367455
    Skoda Chi-Ri szerintem a saját szintjén elég jó. T7-ben is el van.
    De a t8 egy halál. Pedig ha besorol t8-asok közé, akkor abból nem csak oldalanként 2-3 db van, hanem egyből 7-8 db.
  • András77
    #367454
    Az OI-ra vétek a kis ágyút rakni. Ugye a "pötyögős" ágyú valóban hatékonyabb bizonyos helyzetekben, pl több alacsony hp-s ellenfél ellen, de vétek a troll ágyút kihagyni. Egyébként a sima ágyú is nagyon erős az OI-n, 175 pen 300 alfa egy tier6 tankon, csúnya dolgokra képes. A troll viszont igazi pusztító, illetve nagyobb tier ellen is hatásos.

    Közelharcban is hasznos lehet, hogy egy lövés, egy halál vagy olyan súlyos sérülés, hogy erősen csökken az ellenfél harcértéke. Kisebb tier ellen, simán jó az alap ágyú is, 3 lövés gyakorlatilag mindenkit kivégez, de a többséget 2 is, de nagyobb tier ellen már jobban adja az önbizalmat a troll ágyú.

    Főleg a nagyobb tier ellen érdemes feltenni a troll ágyút. Azért egy is3-t belövöldözni 175 pennel nem embernek való mutatvány, bár a tetejére jól rálát, csak a pontosság, célzásidő, meg azért ott már 390-es pofonokat kap cserébe az ember és azt nem nagyon fogja pattintani, hacsak nem hülyék az ellenfelek és az alját lövik.

    Az meg egyenes vicc, hogy a skoda t25 nem tud szinte semmit kezdeni vele, pedig elvileg ugyanaz a tier. Ez a skoda a tier6 chiri-je, esélyes a lexarabb tank címre.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.22. 16:49:39
  • Angelus1991ster
    #367453
    O-I a 2015-ös év legjobb kifejleszthető harckocsija.
  • opati
    #367452
    Azért az O-i nagy ágyúja is tud 50 méterről mellé lőni, vagy éppen lepattanni egy T-24-85-ről is. RNG kérdése az egész.
  • besti
    #367451
    Azt akartam kérdezni már korábban is, hogy tapasztalat szerint az OI-t AP-val a kisebb gunnal, vagy HE+troll kombóval eredményesebb játszani (nem a fun érdekel, a KV2-vel futottam már jónéhány kört). Valahogy a KV2-nél a páncél hiánya miatt nem kérdés, de az OI állja jobban az ütéseket, lehet közelharcolni vele, ott pedig a nagyobb RoF eredményesebb lehet.
  • LSSAHPAUL
    #367450
    Az OI valóban OP. Én megtartottam, és nagyon fun vele játszani, nem zavar ha tier8-ba tesz a MM.
    A skodát viszont nem viszem publikra, szerencsére vihetem sh-ra így ott bűvészkedek vele :p tegnap pont harcoltam egy OI ellen, körbevettük, elkezdtük levágni, kb 50 m-re voltam tőle nem rám nézett ezért elkezdtem kitárazni (golddal oldalát), a 3. lövésemet gondoltam még leadom úgyis szükülnie kell hát nem :) rámállt a cső és azonnal lőtt és talált, szal nagy tévedés hogy pontatlan, ez nem egy KV2-es cső, szal csak óvatosan az OI-val.
  • András77
    #367449
    Fjords, odamegy egy m48 Fordson a szokásos középső helyre, egy conqueror gc elpukkantja full hp-ról. Odamegy egy E4, azt oldalba lövi egy t10, amelyik akkor jött fel a kis tó felöl és kilövi a conqueror gc. Erre odajön egy is7 is, de a két roncs miatt már egyáltalán nem tud arty biztos helyen állni és kap 1 lövést ő is a T10-től és a CGC kiszedi őt is.

    Én meg néztem nagyon bután a wz132-ben, ott lapultam a hegy oldalában, de nyilván nem tudtam kiszedni a t10 egyedül. 3 ilyen balf.sz, komolyan nem értem. Ez hihetetlen, tier10-ben ilyen játékosok, mintha nem is WoT-ot játszanának, a leghalványabb fogalmuk nincs az eseményekről körülöttük. Ahogy az e4-t oldalba lőtte a t10 kb 10m-ről és még akkor sem értette, hogy mi történik, ugyanúgy ott áll és céloz valakit, amíg az arty ki nem szedi, pont ugyanott ahol kb 1 perce előtte kiszedte az m48. Jajj, ez már elérte a fájdalom küszöböt.
  • ilsalon
    #367448
    Én szinte mindent Gw e100-al csináltam meg pótellátmánnyal. Azután sok félig sikerültet lejavítottam M40/43-al, ellátmány nélkül is fasza.

    M44-et ajánlják sokan csokoládéval. Esetleg gyorsaságot igénylőnél a nyolcas lorain artyt.

    Nagyjából egyébként mindegy. Sok küldi leginkább a szerencsén múlik. Persze egy S51-el nem biztos, hogy meglesz a lőj ki egy lightot az első három percben. :-)
  • Pityu0
    #367447
    Melyik arty-val érdemes nekifutni már csak 5 hiányzik
  • ilsalon
    #367446
    Értem. Ezt még nem próbáltam. Hátha szerencsém lesz. :-)
  • András77
    #367445
    Bocs, nem jól fogalmaztam. Van egy med küldetés, hogy lőjél ki 3 artyt. Ezzel a küldetéssel én a leghosszabb ideig sz.vtam. Legalább 20 olyan esetem volt, amikor 1 lövésre voltam a harmadiktól, kb 50 olyan hogy a 3 arty még élt, amikor lőtávolba kerültem. Ráadásul csak úgy sikerült, hogy életben már nem maradtam, úgyhogy a másodlagos nélkül. 5 arty volt én meg az amx30-al bementem közéjük, nem éltem túl, de sikerült éppen kiszednem a harmadikat is. Ha nincs éppen mákod, embertelen durva ez a küldetés.
  • ilsalon
    #367444
    Arty már megvan. Szinte semmi nehézséget nem okozott a TD és az arty sor a T55a-ból. Kettő-háromból megvolt minden. Az uccsó TD 10-12-ből. Heavynél már szopatott egy-kettő. Lighttal sírtam,sírok, még nincs meg a lt15. A mednél meg beragadt a gyújtás eddig. Most még a három artyt elkapom és jöhet a 15-ös.
  • joe662
    #367443
    Èn napok óta próbàlom,de szerintem artyval,elöbb lővők paszuccsit,mint meddel:-D
  • András77
    #367442
    Ha nincs még meg a 3 arty küldetés, akkor azzal is sz.phatsz jó sokat. Nekem az nehezebb volt és sokkal tovább tartott, mint a dupla gyújtós.

    Húzom ezt a skoda t25-t és tulajdonképpen nem lenne rossz, a táras ágyú bizonyos helyzetekben jól teljesít, de az miért van, hogy szinte kizárólag tier8 csatába megy? Top tier egyszer sem voltam a táras ágyúval, de az is ritka, hogy csak pár tier7 van.

    A másik, hogy ilyen mocsok oi ellen nem sokat ér ez az ágyú. Előbbi csatámban 5 csapattársam halt meg végtelenül ostoba módon, amikor egyesével kimentek az OI elé. Mivel nincs chat, pittyegek a megmaradt francia tier5 td-nek, hogy menjen foglalni és az OI-nak előttem kell elhaladnia és oldalba kapom a tárral. Nem, azért, neki is támadnia kell, lövés után kint marad, jó sok időt hagy az OI-nak célozni és kiszedi. Utána meg 2x megkerültem a teljes pályát, hogy oldalba tudjam kapni az OI-t, de rajta maradt egy kis hp és már nem maradt idő, döntetlen.

    Ez a 132 penes ágyú egyszerűen nem bírja sebezni az OI-t, csak oldalról, merőlegesen. A gyenge pontokhoz nem elég pontos, meg ki a fene akar kint maradni olyan sokáig, hogy mindhárom lövésnél teljesen becélozzak? A csapat elhullott idiótái persze folyamatosan pittyegnek, hogy hova kellene mennem, mert gondolom rájöttek, hogy nincs chat. Ha ennyire okosak, akkor miért támadták egyesével? Csata után 3 chat fogad, hogy idióta voltam, igen, persze, mert a 132 pennel és a stock motorral, lánctalppal és hatodik érzék nélkül nem tudtam levadászni az OI-t. Ja, ők a tier7 tankok 175-203 pennel még sebezni sem tudták, na mindegy is, nem is tudom, hogy miért húzom ezen fel magam, retardált semmirekellők, egyikük 38e csatával is olyan hülye, hogy ...

    Mondjuk az is tipikus, hogy próbáltam hátba kerülni az OI-t, amikor még sokan voltunk, de egy retard light tank pont akkor támadta a hátát és megfordult, oda a meglepetés ereje. Kint maradtam nyílt terepen az OI meg már odaért a kapuhoz (pilsen pálya), annyit tudtam csinálni, hogy egy oszlop mögé elbújtam, ami nem adott tökéletes fedezéket, de az OI-t teljes becélzásra kényszerítette és nem tudott telibe b.szni csak lánctalpat, de így is odalett 300hp-m. A kib.szott csapatom 5 tankja, ott állt és várt, hogy ellője magát az OI, senki meg sem mozdult addig, pedig ha zavarják az OI-t talán visszavonul talán nem tud teljesen becélozni, de nem a legminimálisabb kockázatot sem hajlandóak vállalni, de egyesével rárontanak egy hülye pillanatban. Siralmas ez már tényleg vagy tragikomédia. Én mondjuk a végén jól szórakoztam, hogy a buta OI-t mindig más irányból lőttem, persze teljesen eredménytelenül, mert egyszer sem mutatta az oldalát megfelelő szögben.
  • ilsalon
    #367441
    És végre meglett a dupla gyújtás küldetés. Szerintem már több, mint fél éve csinálom. Mindennel lőttem mindenre. Jellemzően egy gyújtás sem ment, kettő meg soha. Próbáltam weak spot színezést, lőttem seggbe, oldalba, alulról, felülről. Elkeserítő volt, más tanktípussal ment a kigyújtás, meddel nem.

    Végül egy vesztes csatában kettőt lőttem összesen t54-el, t55A-ra szemből. Mindkettő gyújtotta. Na elmehet a random a picsába.
  • joe662
    #367440
    3. köröm ezzel a csoda járgánnyal,igaz az elsö2 valami ritka szar volt
    Ez szakaszban nagyon brutál,szerencsétlen E50 azt hitte egyedül vagyok a szikla mögött,kigurult,lánc, majd 3 mp alatt lenulláztukl szegényt

    Utoljára szerkesztette: joe662, 2016.01.22. 00:05:39
  • R3nton
    #367439
    Azzal nem is fogsz, de mondjuk az M55-nek 20x akkora a GunArc-ja, mint az S-51-nek, tehát nem is esik szét a célkereszt, ha ügyes. Mondjuk egyébként azt is eltudom képzelni, hogy van valamiféle cheat is, de azért ki lehet vágni a lightokat is. Engem is vágtak már ki bőven, idegesítő, mert nem kéne, hogy így legyen, de ez van.
  • András77
    #367438
    Ez mind szép és wr104 csatája is szép, de ott sem látok 60-70-el repesztő könnyű tankot, amelyik elhúz merőlegesen az arty előtt, spirál vagy cikk cakk pályán és kib.sszák full hp-ról. Mert velem ez történik rendszeresen. Még mielőtt az a könnyű válasz jönne, hogy dehát az arty látja merre megyek és előre odafókuszál, nem ez a megoldás, mert eleve pár másodperccel korábban láthattak meg vagy ha pl kiszedtem egy artyt és úgy indulok, akkor legalább 3x irányt váltok, tehát kizárt, hogy ezt kézzel lekövesse. Ha hetente lenne egy ilyen, azt mondom, ok rng, de naponta 2-3 legalább.

    Lőttem már én is ki mindenféle célzás nélkül padlógázas ívpályán mozgó lttb-t, de ez volt 1x a kb 100 csatából az s51-el.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.21. 22:51:53
  • R3nton
    #367437
    Ennek ellenére szerintem is idegesítő, hogy ilyet meg lehet vele csinálni. De az egész koncepció szar. Nem is játszanék velük, ha nem kéne a küldihez. Viszont a pályák meg megint szarok. Nagyon sok a városi szar, amin csak meddel lehet igazán aprítani meg max valami jó heavyvel. Nyiltabb mapok alig vannak, mint proho vagy steppes, vagy malinovka, ahol lehetne mondjuk lighttal és TDvel is játszani. Valahogy meg kéne reformálni ezt az artys dolgot is.
  • R3nton
    #367436
    Én is azt hittem. Amúgy csak rá kell érezni, van, hogy semmi szűkülés nélkül telibe lehet vágni, de ez inkább csak közelre jó. Mikor már elkezd szűkülni és vársz egy kicsit és úgy küldöd meg, akkor nagy eséllyel el is találod, ha nincs olyan távol, még akkor is ha nem szűkült össze teljesen. Elég jól lehet velük TDzni amúgy. Obj263 egyszer szét ragelt, miután 1600-t lőttem bele himmelsdorfon M-55el TD módban oldalról :D
  • WR104
    #367435
    Ebben peldaul semmi aimbot meg warpack nincs.

    REPLAY

    Mindenkinek volt mar makos lovese mikor full gazzal repesztve belotte a kupolat meg hasonlok. Sajnos az artyknak is vannak ilyen szerencses talalataik. Maskor meg a celzokoron kivul lo vagy egyaltalan nem csapodik be semmi. Amig a jatekban lesznek ezzel szamolni kell sajnos.
  • Gyuszopapa
    #367434
    Mostanában észrevettem én is mivel ha meghalok sokszor végignézem akkor is a csatát.Tuti valami használat van mert olyanokat kikapnak az artyk amit még sci-fi szinten se mernék gondolni és azonnali fordulás van ami gyanús.Én nem is engedném az artyt csak műholdnézetben lövetni.Esetleg berakhatnának füstgránátot a játékba.Mondjuk 1-szer lehetne használni a csatában.
  • András77
    #367433
    Vannak csaták, ahol utólag az ember tudja, hogy mást kellett volna csinálni, például nem várni, megindulni. Pont tegnap volt egy olyan csatám, wz132-vel 3:3 megmaradt tank, de jobban álltunk hp ügyileg. 1 ellenség foglal, normandia a pálya. A mi E5 tankunk megy fel az emelkedőn, mondom megállok középen, mert ha tovább megyek, akkor a 2 ellenség helye még ismeretlen, fölösleges hp-t vesztenem, az e5 úgyis spotol, de mivel full hp-n van, talán meg is oldja a helyzetet és kiszedi a foglalót. Spotolt is, de annyira ficánkolt az ellen, hogy mellé ment 2 lövésem és utána takarásba ment, az E5 képtelen volt resetelni. Közben mi is foglaltunk és a resetelni igyekvő ellent kiszedte a foglaló tankunk. Na itt már úgy gondoltam, hogy meglesz a csata és azt gondoltam, hogy maradok középen, mert az e5 megoldja majd simán én meg tudok menni segíteni a másik oldalra, ha kell.

    Ez volt a hiba, közben megérkezett a második ellen is foglalni és az E5 képtelen volt resetelni pedig még mindig 1500+ hp-ja volt én meg 2x mellé lőttem (mondjuk ez is jellemző RNG azért). Ha megindulok, már nem érek oda a ház mögé, túl kevés idő maradt és nem resetelt az E5 sehogyan sem.

    Ez csak egy példa, de jól mutatja, hogy a legbiztosabb, ha megpróbálom mindig magam lehozni. Ez most 1 plusz győzelmet jelentett volna. Kb minden 20. csata olyan, hogy megmaradok a végjátékra és ha máshogy döntök, akkor lehozzuk.

    Nem vagyok túl jó ebben, szerintem, ilyenkor sokszor nem fejjel gondolkodom, hanem úgy a reflexből.

    Egy tanknak nincs nagy ráhatása valóban, de amikor kevés tank marad a végén, akkor lenne irtózatosan fontos a helyes döntést meghozni, ami nem könnyű, de nem is lehetetlen ha pár egyszerű szabályt betartana az ember és simán jelenthet 100-ból 4-5 plusz győzelmet, az meg plusz 4-5% WR is lenne. Igazából ennél több csatában is csinálok hülyeséget, amin elúszhat, de leginkább a végjátékban látható a hatása.

    Mondjuk nem nagyon zavar, azért annyira véresen komolyan nem akarom venni ezt a játékot, de tényleg vannak egyértemű helyzetek, amikor a végjátékban újra meg újra ugyanazt a hülyeséget csinálom és fogom a fejem.

    Régebben például mindig elmentem az artyért először a végjátékban, aztán egy ideig nem voltak olyan veszélyesek az artyk, most megint kezdenek erősek lenni de a másik, hogy az autoaim, de sokkal inkább az aimbot miatt qrva nehéz őket kiszedni és inkább ők ölnek meg.

    Ne legyenek illúióink, rengetegszer próbáltam már a normál autoaim-et és egy gyors tankot nem lehet vele kiszedni, ha az merőlegesen (és nem egyenes vonalban az arty felé) mozog, pláne ha spirál pályán. Nagyon ritkán a splash elkaphatja, de egyszerűen a célpont sebessége miatt az arty mellé fog lőni. Az aimbot az, ami g.ci, mert elé céloz és szinte 100% találati arány biztosít ilyen kis távolságban. Autoaim-el a hülyéket lehet elkapni, akik az arty felé mennek, akik megállnak, forgolódnak egy helyben, de egy gyorsan mozgó tankot oldalba találni vele közel lehetetlen.

    Ezt csak azért mondom, mert mostanában a wz132-t húzom és naponta 2-3x kib.sznak full hp-ról, de ha rámegyek az artykra, akkor meg úgy kiszednek, hogy teljes gázon elhúzok előtte. Persze, elméletben megsejthetné, hogy hol leszek és oda fókuszálhatna, de egy hirtelen felbukkanó gyors tank esetében erre nincs idő, ne legyenek illúziónk. Ezek mind tolják az aimbotot keményen, warpack meg a többi.
  • Gyuszopapa
    #367432
    Vezetékes az egerem és a bill is.
  • sempike
    #367431
    Minden trollkodási szándék nélkül: nem lehet hogy merül az elem a bill/egérbe? Az nekem szokott ilyen vicces dolgokat csinálni. Villog mind a kettő ha merül lefelé de mindig halogatom a cserét aztán bevadulnak a tankok .
  • Frankie69
    #367430
    Amikor alig telik el másfél perc és már 0-6 az állás, akkor már elég nehéz csodát művelni. Márpedig mostanában eléggé elszaporodtak az ilyen darálós csaták, nálam mindenképp. És sajnos többször vagyok a vesztes oldalon. A WR-em nem mondanám rossznak (56% felett), viszont folyamatosan meredeken zuhan.
  • sempike
    #367429
    14k csatára 54,5% a winratem. Nem hiszem hogy velem lenne a probléma.
    Tudnál mondani egy in-game nevet, csak hogy tudjam kivel beszélek mielőtt belemelegednél?

    ui.: csapatjátéknál a győzelem a csapat minőségétől függ. A csapatot pedig a WG rakja össze. Az én ráhatásom elég kicsit a végeredményre.
    Utoljára szerkesztette: sempike, 2016.01.21. 18:28:41
  • Lunki88
    #367428
    Az többnyire packet loss (csomagveszteség) miatt fordul elő, nekem is volt már olyan. Amiről én írtam az előbb, hogy ment előre a tankom, azt csak a klántársaim elmondása alapján tudom, mert alt + f4-el kellett bezárnom a játékot, úgy kifagyott az egész. A legviccesebb, hogy amikor betöltött a játék, egy 2 perc után megint kifagyott, amikor visszaváltottam a kilőtt tankomra...
  • András77
    #367427
    A WG meg fogja oldani. Ha mégsem érnek rá, akkor kiveszik a pályát, úgyis jön a lengyel.
    Nekem olyan furcsa dolgok vannak, hogy a tank lánctalpa néha ilyen teljesen érdekes, plazmaszerű festést kap, ahogy vonul a tank. Nehéz leírni, ilyen függőleges elmosódott csíkok vannak végig az alsó lánctalp soron. Különösebben nem zavar, attól még ki tudom lőni és a crit nulla sebzés sem gyakoribb miatta


    Frankie69: nekem a tigerrel a korábbi accon volt 40-45 vereség sorozatban, több napon keresztül. 30-nál abbahagytam a számolást, de még sokáig nem nyertem, tényleg bármit csináltam, pedig volt benne ászos kör is és nem én voltam a top tank folyamatosan.

    Szerintem, ahogy a térkép be tud ragadni, éppen úgy az MM is be tud ragadni, csak amíg a térkép dolgot félig-meddig elismerték és szerver váltást javasolt megoldásként a serb, addíg ezt az MM beragadást soha nem fogják elismerni, mi csak a jelekre mondhatjuk azt, hogy furcsa. Ez a véletlen generátor szépsége, ha te az összes csatádat elvesztenéd, arra is rá lehetne fogni, hogy ez a véletlen miatt van.

    Mindenestre simán láthatóak, hogy vannak időszakok, amikor megy a játék és ha akkor tolja az ember, nagyon jó, akár ászos csaták jönnek és vannak durva időszakok. Talán a véletlen miatt vannak ilyen sorozatok én szerintem inkább a kibasz.tt bonyolult "kiegyensúlyozó" algoritmusok nem várt mellékhatása. Mindenki gondoljon, amit akar. Nekem egyébként tiger-el volt az előző accon 40-45 bukó sorozat, 30-nál hagytam abba a számolást, több napig nem tudtam leduplázni.
  • Gyuszopapa
    #367426
    Én más pályánál is észrevettem.Egyszerűen nem azt csinálta a tankom amit akartam.A kapcsolatjelző mindent rendben mutatott.
  • Lunki88
    #367425
    Hát emiatt nem fogok SD kliensre váltani, sem játékot újratelepíteni (ami mellesleg ritkán old meg bármit is). A WG-nek kéne végre lépnie már valamit az ügyben, mert ezek csak félmegoldások.
  • Pales27
    #367424
    videókartya driver probléma, nálam is volt. Egy 2009-es driver oldotta meg a problémát.
  • Angelus1991ster
    #367423
    Nembaj a konzolos tömegnek köll a WoT. A WoT konzol verzió prioritást élvez.
  • gabor145
    #367422
    Nekem olyan kifagyások szoktak lenni hogy ha bekapok egy találatot össze omlik a rendszer, elkezd szaggatni a hang a kép meg villódzik. Nagyon szép szokott lenni amikor mondjuk egy arty kapáslövéssel elkap és beadja ezt a remek kifagyást és utána ott állok a pályán és csak egy újra indítás után tudok visszatérni.
  • Frankie69
    #367421
    Fisherman's bay összeomlások
  • Angelus1991ster
    #367420
    Ennyire tesze tosza a wg. Nincs emberük rá, hogy kijavítsák? Nekem is bosszantó volt ez anno. De valamiért mostanában elkerülöm a kifagyós területeket.

    Nyamvadt minipatchet nem képesek kiadni. Amiról volt hír, az is hol van? vagy az február közepén jön ki?
  • Lunki88
    #367419
    Ezt a nyomorult Fisherman's Bayt mikor akarják már kijavítani? Nekem már az előző patchnél is folyamatosan kifagyott rajta a játék, de pl. most az előző csatában is azért haltam meg. A többiek röhögve nézték ahogy a tankom megy előre hátrafordított toronnyal a kempelő td-k meg az artyk irányába... :)
  • LSSAHPAUL
    #367418
    Ne dönts semmit, cw sh alatt meg pont hogy kamu dőléseket kell csinálni a pálya egyik oldalán pl 1 tankkal odamenni és dönteni mindent mintha sokan lennétek, de a legjobb megoldás több tankkal odalőni messziről (fára, épületre stb ami dönthető) majd rush-olni a másik oldalt és már visszanyalt a fagyi.
  • gabor145
    #367417
    Így van a globális WN8 értékemet nézem hogy az milyen arányban növekszik vagy csökken. Cáfolnám azt a kijelentésedet hogy a lila illetve kék tankjaimmal játszok szándékosan sokat, hogy növekedjen a mutatóm. Most jelen esetben az ST-I-vel való globális statom is csak zöld tartományban van (1436 WN8), most csak azzal a tankkal megyek már egy pár napja mivel szedem az Exp-t az IS-4-re. Tehát jól látható hogy egy nem kék, lila statisztikával megáldott tankkal játszok és azzal érek el WN8 érték növekedést.