418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • walert
    #367576
    Amúgy a szokásos érzelem nílvánítástól eltekintettem, miszerint 10 ezerér ezt ? Meg 18-ér kredites vackokkal meg legénységgel, amikor most járt le a havi adventi prémem és máris szopóágra kerültem, ezért tudod mikor fogom ezt a c*rtmegvenni ti ********* stb. Most elmaradt közkívánatra.
  • walert
    #367575
    Van olyan magyar srác, aki "közkívánatra" streamelne mostanában a Mucusról ?

    Legalábbis azt hiszem a közkívánat kifejezés méltóan kifejezi, azt a várakozást amellyel vegyes érzelmektől teli várakozással tekintünk erre a játékba bekerülő Mucusra. Mind az ellenfél oldaláról, mind pedig leendő bírtokosként kacérkodva eme Mucival. Vajon megérné-e megvenni ezt a zöldes sóskaszószra emlékeztető fehéres pacnival ékesített (fenevadat /vagy/ hulladékot)?

    Tegyen hát igazságot a numerikus értékekben nem annyira jártas, azonban repülni sebes szárnyan tudó unikum. Ha valakinek lesz streamje a Mucusról, mert elszánta hogy megveszi, akkor szerintem ez mindenkit érdekel, írja le, mikor és hol fogja leadni.

    ui : Jól tudom, hogy az a tigris pacni, nem pusztán az ellenfél félelemkeltése és saját magunk spannolása véget ólálkodik a Mucuskán, hanem az álcafestés numerikus értékét kiváltja és nem lehet más cammot tenni rá ? Jól gondolom vagy tévedek ?
    Utoljára szerkesztette: walert, 2016.01.25. 23:38:23
  • barret
    #367574
    Tegnap volt olyan meccsem Malinovkán,hogy a csapatomból 13 tag maradt hátra campelgetni...Az se semmi arány,picit csökkenti a győzelmi arányokat:D Ilyet még eddig nem láttam.
  • Angelus1991ster
    #367573
    Köszönettel tartozok rahan1965-nek is gyomnövény társainak, hogy jelenlétükkel még gyorsabban felmegy a vérnyomásom.
    Nem lehetne ezeket a botokat bannolni végre?
  • bekescsaba
    #367572
    Nem azt írtam, hogy csak idealizált esetben jó tank az Sp, hanem hogy ilyen képet festesz róla.
  • ilsalon
    #367571
    Hehe. Úgy látszik meg kellet venni a Mutzit. Egyből sikerült egy régen bennragadt küldi, az lt15. :-)
  • András77
    #367570
    Ez óriási tévedés, hogy az SP egyetlen idealizált helyzetben használható tank csak. Ezt most lőttem redshire, nem városi harc, 32e nettó kredit prém nélkül, vesztes csatában: sp redshire, nulla arany lőszer mellett (direkt, normál esetben az olyan helyzetekben, mint az is3 kivégzése, aranyat szoktam tölteni, még talán a t44-re is, hogy ne fusson körbe esetleg, ahogy most is történt és talán még a csatát is lehoztuk volna akkor, meg többet tudok sebezni, de lehet, hogy nem, mert nagyon idióta csapatom volt, mindegy is). Komoly ellenfelek is voltak, is3, m103, de az aranyat köpő francia is stb. Egyedül abba lehet belekötni, hogy nem volt arty, de olyan pályán mozogtam, hogy kevés kár tett volna bennem az arty valószínűleg. Meg azért akik nagyon kötözködnek állandóan, ők persze más prém tankoknál úgy vannak, hogy mindig ideális csapatot és pályát kapnak kevés artyval, csak az SP, az nem tud semmit csinálni a szűk városi pályákon kívül, aha, aha. Na ne vicceljünk már, mert viccnek is rossz ez.

    A csatáim felét amúgy nulla arany mellett toltam vele és még a buff előtt, de most már erősebb a páncélja és használok aranyat a kritikus helyzetekben, hogy kiszedjem az ellenfelet és tovább tudjak menni, több sebzés és végül is több kredit, de csak ha ésszel tolom az aranyat. A nagyon papír tankokra meg HE mehet.

    A lassúsága miatt meg a pen ugye, nem szokták ajánlani kezdőknek, de ez egy jó tank ettől még. Sőt igazából a páncélja miatt, meg a kiváló arany lőszer miatt mégis jót szórakozhatnak vele akár kezdők is és szépen csökkenthetik az arany lőszer mennyiségét, ahogy megtanulják a gyenge pontokat és a helyezkedést. Ahhoz nagyon durván kell nyomni az aranyat, hogy mínuszba forduljon egy csata vele, tehát minden szempontból ideális tanuló tank szerintem, hiába szólják le sokan. A tanulási fázis után meg az egyik legkiválóbb kredit farmoló tank marad.
  • okosszöszi26
    #367569
    rég sírtam már tele a topikot úgyhogy itt az ideje!
    BT-7 art!
    akurvaannyját ennek a játéknak a BT-7 art-al együtt
    sokáig csak állt a garázsban, nem volt kedvem menni vele, de tudtam, hogy el fog jönni a pillanat, mert mikor ellenfélként találkoztam vele, 10-ből 8-szor célzás nélkül belém vert 150-200 sebzést, ami tier III-ban elég sok, valljuk be
    namondom most én is szétszopatok mindenkit!!!
    aha...
    célzási idő 1 fényév, miközben szarrá lődöz az ellen, kapáslövésre 10-ből 11-szer nem talál
    ha nagy nehezen becélzok valakit, 6-15 sebzéssel lerendezi az ügyet
    nem mondom, néha szakít egy-egy nagyobbat, csak valahogy nem abban az arányban, ahogy rajtam sebeznek ezek a szarok
    a legjobb, mikor más BT-7 art tankkal kerülök szembe
    célzás nélkül rámlő a geci, a 220-ból ellő 180-at, nagy nehezen én is rálövök, sebzés 24
    köszönöm WG, hogy direkt nekem tartogatod az összes mellélövést és kis sebzést, és ami nekem jutna a kapáslövéses találatokból, meg a nagy sebzésekből, azt kiosztod az ellenség között, hogy engem találjanak el vele
    csak tudnám mivel érdemlem ki ezt a megkülönböztetett figyelmet
  • ilsalon
    #367568
    Megvettem és most mentem vele az első csatát. Ez lett vele:



    Nem kiemelkedő, kicsit lusta mozgású, ellenben élvezhető. Egy közepes meccsen ennyit hozott, saját tierjében.
  • walert
    #367567
    Egy kiváló játékos most megy zsinórban Mucikával Akit érdekel milyen randomban http://www.twitch.tv/circon
  • bekescsaba
    #367566
    Észrevettem (s nem bántásból mondom), hogy sok tankról, helyzetről egy idealizált képet festesz. Az alant leírt kommentből bárki kedvet kapna az Sp-hez, bárki, akinek nincsen. DE amit ideális használat alatt értesz, az kb 10 csatából 3-ban megvalósítható, egyszerűen a pályák zöme nem kedvez a lassú, kis penes tankoknak. Inkább megyek egy Rudyval (vagy az új kedvencemmel az F30-al) tíz meccset, amiben mind a10-ben döntő tényező lehetek (legalább is az F30 tekintetében biztosan). Az Sp túlságosan rng és pálya függő. A mai napig meg van valahol az a video, ahol 200 méterről párbajoztam egy sima Tigrissel, 10 lövésemből 4 vitte be a frontját, neki 12 ből 5 a beforgatot hasamat.

    Kíváncsi lennék, ha a lejátszott csaták átlagidejét/creditet vennénk alapul, melyik tank lenne a toppon, azaz melyik tankkal kellenne a legkevesebbet játszani a legtöbb creditért.

    Egyben viszont maximálisan egyet értek veled. A kiosztott sebzés/creditben biztos hogy az első háromban van, ez vitathatatlan.
  • András77
    #367565
    Ez egy jó demo volt, hogy mire képes az SP, nem is annyira az elért sebzés miatt, hanem hogy a sz.r ágyúk (SP szempontból nézve a 200-210 pen és alattiak) meg a hülyék pattognak össze-vissza róla, de tartani kell a távolságot, illetve például a sarkokon az elejét srégen ki kell rakni, ezzel úgy érdemes side scrapelni, vagy orr scrapelni :) Ahogy lehet ezt tenni pl az E75-el, bélával, maus-al stb. Az még a nagyágyús ferdit is megfogja, ha ufp-re céloz. A két spaced "fülét" is lehet valamennyire használni.

    Valamit mindig tudok kezdeni vele, ha meg nekem kell két E75-t feltartanom, hát akkor már azon gondolkodom, hogy melyik tankkal menjek ezután, persze amit lehet megteszem. Ez az SP nem is az ellen szuper páncélosainak a frontális leküzdésére van, meg a top td-k lövéseinek a folyamatos hárítására, bár egyébként SP-ről bármi pattanhat vagy null crit, szó szerint bármi, ha nem céloz gondosan vagy az rng miatt.

    A másik trükk, hogy mivel gyenge pontokat céloznak, ezért célszerű finoman mozgatni, rázni a testét meg a tornyát is, akár ellentétesen.

    Egyébként én megnézném, hogy melyik prém tank való az ellenfél szuper páncélosai ellen, meg hogy hárítsa a top td-k lövéseit, mert szerintem nem tudsz olyant mondani. A t34 sem, hiába a jó ágyú, mert széttépik egy pillanat alatt ha nincs hull down-ban. Éppen így az SP-nek is van rendeltetés szerű használata, nem állunk vele ki nyílt terepre, hanem ahova való, sarokharc, távolsági csipegetés, helyezkedés és ez ellen oldalának lövése. 200-250m távolságból ezek a 200-210 penes ágyúk szenvednek vele, mert az alját nem tudják még belőni csak nagyon nagy rng segítséggel (+15-25% kell nekik ehhez) és a gyenge pontok meg kicsik, ha nem áll statikusan az ember, nehéz eltalálni.

    Így kell ellenfelet keresni, olyan max 210 penig szenvedni fog az SP-vel, afölött már nem, mert az alját belövi, pl is3. Ez viszont elég széles réteg, mindig, minden csatában találok olyan ellenfelet, akikkel le lehet állni kicsit trollkodni.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.25. 19:51:17
  • ilsalon
    #367564
    Én szeretem az ilyen meccseket. Vasárnap délelőtt adja őket sorba.

    A múltkor 207 métert haladtam összesen a SP-vel és 12 enemybe lőttem bele.
  • Pales27
    #367563
    mindenre ezt mondják kb, mint a teleshopba, csak most csak itt, best buy, meg kell venni stb
  • yossarianHUN
    #367562
    A páncél mögött van idő célozni. - Annyira, mint amennyire az ellenségnek, csak az ellenségnek általában van átütése is.

    A replayről: Ott kezdődik, hogy álom leosztás, városi pálya, T8, ráadásul a Ferdin meg a japó hetesen kívül gyakorlatilag semmi normális páncélzatú tank nem volt a másik csapatban, pedig pont erről van szó. Így már magában nem érdemes alapul venni ezt a csatát. Aztán arról ne is beszéljünk, milyen Darwin-díjas retardáltak gyülekezete az ellenséges csapat, például rögtön az elején szemrángást kaptam, mikor a Tigris meg az Indien kiállt eléd az út közepére, és még vissza se lőttek, amíg te kényelmesen faragtad őket.
    Két perccel később ugyanezt eljátssza a 112 és a Chi-Ri, csak ők már vissza is lőnek, az egyik a 155 penes AP-jával, a másik persze HEAT-tel, hogy még véletlenül se legyen esélye átütni a spaced armorból hajtogatott SP-t. Mindeközben a háttérből a Ferdi szerencsétlenkedik, természetesen nem a top ágyúval, amivel úgy szétcincált volna két perc alatt, hogy csak úgy csapkodtak volna a füleid.
    Fél perc múlva a 112-ben ülő agysebész elfelejti, hogy hol vagy, és kimegy eléd az oldalát mutatva, majd megpróbál lerusholni, de a végén meggondolja magát, persze mindeközben szorgalmasan köpködve a HEAT-et. Ez már fizikai fájdalmat okoz.
    Ezalatt a másik csapat templom felől érkező része letapossa az ellenállást, de utána megakadnak, mert megállnak valahol gombászni, ahelyett, hogy befejeznék az átkaroló manővert, és szétszednének hátulról, ahogy azt kell. De végül csak megtalálják a minimapot, és legyűr a túlerő, mivel a csapattársaid valami egészen hihetetlen módon valahogy még a fent említett degeneráltaknál is képesek voltak csapnivalóbb teljesítményt nyújtani.

    Lássuk be, ezt a csatát példaként felhozni elég merész dolog. Jó map, álom leosztás, zuzmó szintű ellenség, és egysejtű szintű csapattársak, akik legalább nem lopják le előled a sebzést, mielőtt megtörténne az elkerülhetetlen. Gyakorlatilag egész meccsen 15 métert haladtál két ház között, mert nem volt többre szükség, hisz az ellenfelek egymással versenyt futva vetődtek az ágyúd elé. Ezt a csatát semmiképp nem nevezném életszagú szcenáriónak, az esetek 99%-ában igencsak máshogy alakulnak a dolgok.
  • lexlutor
    #367561
    sima Mutz-ra ne nagyon varjon senki:

    Quoting Ectar, EU EN Community Manager:
    "It won't ever come, it's like the AMX 13 57.
  • Angelus1991ster
    #367560
    WoT Blitz: IS3-A Autoloader Stats
    A Russian source shows the details of the IS3-A loading system:
    -3 shots in the autoloader;
    -25 seconds – magazine reload time
    -7,5 seconds – load time between shots
    ? TrollGaming?
  • Angelus1991ster
    #367559
    T-28 Prototype!
    Így kaphat ventillátort?
  • András77
    #367558
    Nem kell vele aranyat tölteni, csak be kell lőni a távolságot jól, ahonnan nem találnak el én meg szépen ott maradok, teljesen becélzok és gyenge pontot lövök vagy úgy választok célpontot, valaki mindig mutatja az oldalát vagy a lánctalpát lekapom stb. A páncél mögött van idő célozni. Emellé meg jön a spot sebzés is, mert jó a látótávja.

    Ime egy csata - 1 aranyat lőttem el, igazából azt is csak azért, hogy ne jöhessen közel az ellenfél, ne kerülhessen meg esetleg, de valószínűleg bevitte volna normál lőszer is. Ha fontos, hogy ki kell valakit végezni, akkor be kell tölteni az aranyat, egyébként nem kell.
  • yossarianHUN
    #367557
    "Mindig az SP-hez hasonlítom ezeket, mert az nagyon jól, kiemelkedően hozza a kreditet"

    Az SP? Mióta? Kiemelkedően akkor hozná a kreditet, ha nem kéne goldot tölteni vele minden szembejövő T8-ra.
  • András77
    #367556
    Egy srác volt vele csatában, ő dicsérte, hogy szeret vele menni és jól hozza a kreditet.

    Néztem több ripleyt :) de a spot ugye bekeverhet, de pl neki: pz 58 csata alig volt spot sebzése, és 63,5e kredit 1772 sebzésre az jó, sőt nagyon jó. A nettó kredit is kellemes, tehát olcsó a lőszer és a javítás. Mindig az SP-hez hasonlítom ezeket, mert az nagyon jól, kiemelkedően hozza a kreditet és ez a pz szintén hasonló tank, jobb ágyúval és mozgékonysággal., gyengébb páncélzattal értelem szerűen.
  • stalkeer
    #367555
    Sziasztok valaki aki esetleg megvette a Panzer 58 Mutz-t ,véleményt írna esetleg?
  • Angelus1991ster
    #367554
    Arra szerinted képes a Wg? Alap dolgokat képtelenek megcsinálni évek óta.
    Egy jóval bonyolultabb legénységi rendszerhez újra kéne írniuk az egész legénységi rendszert? Már a női legénység is nagy falat volt nekik.
    Azon csodálkozom, hogy a legénységi tag generálásakor nem kapunk ilyen neveket: Renata Hans - férfi fejjel.
    Azt már nem lehet megcsinálni, mint ami az AW-ben van, hogy van 2-3 "dealer" ág, amiben vegyes legénység van.

    Annyit lehet megcsinálni, hogy a 8 tech tree-t besorolják 3 csoporttba. Ahová 'mellékletként' 'kisebb' nemzetek is bekerülhetneka 3 fő csoportba.

    Axis powers, Allied powers és Neutral powers - hűen a meghatározott érához, azon belül is a fő II vh-s időszakhoz.
    Axis ( japán , német, majd később olasz ág és mellékletként: magyar, román kis ág)
    Allies ( angol, amerikai, szovjet, kínai és mellékletként: kanadai, ausztrál és indiai (?))
    Neutrals ( csehszlovák, svéd és mellékletként: jugoszláv, osztrák (?), izraeli és spanyol )

  • Rammsch31n
    #367553
    Én ezt a sok különböző kis tech treet csak úgy tudnám elképzelni, hogy vegyítve van pl.: az olasz, svéd, magyar meg isten tudja milyen nép tankja...mondjuk ha nem ruszki cég lenne, elnevezném NATO-nak vagy európai ágnak....
  • Angelus1991ster
    #367552
    Mert az új csehszlovák ág olyan hűde más? Tárasokat más ágakon is megtaláljuk.
    WoT frissitéseihez kell a tartalom, ezért kellenek a "kisebb" nemzetek harcjármű típusai is. Miért ne venné meg a Turánt egy spanyol játékos?

    Elvégre ez a játék neve: World of Tanks / Tankok világa. ( Enciklopédiáknak van ilyen nevük. ) Minden harcjárműnek helye van a játékban. igaz ez az artykra is ( grrrrr, még ha mocsadék skycancerek is)

    Ezt nem rád értem mrkts/András.
    De mi a franc baja van azoknak az embereknek, akiket zavar az adott új bekerülő harckocsi? Fizikailag fáj nekik baszki, ha a Tacam R-2 a csatatéren van (persze megfelelően balanszolva).
    Például örülnék neki ha benne lenne a WoT-ban, mert akkor van egy Pc játék ami szakít azzal a proli hagyománnyal, hogy a második világháborúban csak T-34, Tigris és M4 volt.
  • Rammsch31n
    #367551
    Nem tudnék figyelni a játékra, mert minden lövés után elröhögném magam, de már ha valaki csak egy ilyen szinkron modot is csinálna, beszarnék a röhögéstől kb. :DDDD
  • Angelus1991ster
    #367550
    -Egy külön álló magyar ág felesleges szerintem. Csak akkor lenne értelme, ha lenne az ágnak egy alapára, amit ha kicsengetsz akkor neki kezdhetsz a fejlesztéseknek..

    Első: 10-11 harckocsit a német tech tree-be bele kell illeszteni. Mivel a német ág már alig bővíthető, így célszerű, hogy a magyar típusokat rakjanak bele.
    3 típus: light, med és td harcjárművek 3 patch-hez adnának tartalmat.

    Második: lassan behozni a magyar harckocsikat prémium tankonként. Mindegyik típus az adott járműcsalád topjaként kerülne be.
    -43M Toldi III a Toldi család top tankja. Ez pipa! ( csak buff kéne neki , grrrrr)
    -Turán III Prototípus -> buffolni kellene 43M Turán III-á.
    -Tas prototípus (t6) helyett a top modulos 44M Tas kellene.
    -Zrínyinél a Zrínyi II ( a magyar derp), mert abból gyártottak a legtöbbet a Zrínyi családon belül.
    -Toldi Marder t3-on, perfekt t3-as prémium td.
    -Straussler V-4 ideális t3-as prémium gift tank.
    -Nimród- t3-as gift td. Cruiser IV top táras ágyújával.

    -Szebeny-féle Nimród - 80mm-es 29/38M löveg vagy -84 mm-s 1918-as osztrák tábori lövege van ? ( de a franctudja , hogy nézett ki)
  • András77
    #367549
    Az e50m például a serb szabadalma, találmánya. Van is neki hivatalos száma, szóval más játék nem használhatja :)

    A magyar piac valószínűleg túl kicsi ahhoz, hogy emiatt pörögjenek rajta sokat és a másik, hogy játék technikailag nincs izgalmas tank, mondjuk ami qrva nagy, qrva nagyot sebez vagy qrva gyors szóval valami, ami sok játékos agyát megmozgatná, a magyarokat kivéve persze, mert mi rámozdulnánk még az átlagos, némethez igazodó tankjainkra is.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.25. 15:20:56
  • R3nton
    #367548
    hát nagyobb realitás van, mint a wte-100nak, a t28 protonak, a t28nak és akkor még sorolhatnám, hány másik fostalicska tanknak, ami a játékban benne van és valamelyiknek a hülye fejéből pattant ki...
  • Angelus1991ster
    #367547
    Matilda azért nyírható, csak az oldalába kell kerülni. T4-es harcjárműveket biztos távolból lehet gyilkolni.
    Nekem már az jobb csata, ha t5-sök helyett t4-esek ellen dob be.
  • ilsalon
    #367546
    Hátha talál valaki a fiókban valami nyolcas magyar light-nak valót. Vizsla, vagy agár néven bele is illene a rendszerbe. :-)

    Amúgy én ellennék a wotinfón talállható techtreevel is. Nem érdekel, hogy magasabb szinten csak ruszki, vagy licence tankok lennének. Viszont minden pénzt megérne, ahogy a magyar legények megpödörnék a bajuszt és beordibálnák a szövegeket.
    Csataindító: Uzsgyi komám előre!
    Kritikus találat: Ne te ne!
    Richochet: A túróba!
    Találat: Csak a fejit, meg ne sántuljon!
    Kilövés után: Az énekes koldusnak azt a hónaljmankós, méteres, kékeres, kóchengeres, rongyba tekert, kacskaringós faszát!
  • András77
    #367545
    Ja, de előbb a többszálas támogatás lesz kész (szarkazmus).

    Mondjuk csak ilyen ajándék prémjeim vannak tier2-3-ban meg a pzs35 és az fcm, de nem sokat megyek velük. A toldinak viszont jót tenne egy ilyen tier limit, bár a matildával akkor sem szívesen találkozok.
  • Angelus1991ster
    #367544
    For MM improvement I'd like to see 2 things. Tier 3 and below never seeing a tier 5 tank and never seeing a battle more than 1 tier above or below.
    -We plan to simplify 1-4 tier gameplay, this one will probably be included. (wg)
    Ezen lehetne gyorsítani is.
  • Angelus1991ster
    #367543
    Hát a World of Fantasy Tanks-ban biztos jó lenne a Tas TD

    Semmiféle bizonyíték nincs arra, hogy létezett volna a Tas rohamlöveg változatának bármiféle megrendelése vagy gyors vázlatrajza.
    Tas-ról készült gyári modellfotók is csak egy cseh gyűjtőnek köszönhetően menekültek meg a kazántól.
  • Angelus1991ster
    #367542
    Statjaim a Toldival: 137 csata és 149 kilőtt tank, 60% győzelmi arány és 30k/27k sebzési arány.
    Minden eredményem 10-30%-al jobb lenne, ha nem ezt "amindjártelalszok" töltésidőt kapta volna.
    Ha normális töltésidőt írtak volna, még az ilyen Attack on Colossal Titan ( t5-ös heavyk) MM-k se vennék el a kedvem.

    Végre van íze a játéknak. De erre a troll wg megcukrozta a gulyáslevest. Hát nagyon szépen köszönöm :(

    Ja amikor O-I Exp.-et látok Toldival ez az érzés fog el.

  • R3nton
    #367541
    TAS TD változatára vagyok kíváncsi, vajon beteszik-e, egy jó kis mozgékony 7-es TD-nek mondjuk hasonló álcával mint a jgpz4nek van.
  • Angelus1991ster
    #367540
    Top modulos 44M Tason kívűl nincs másunk. Az pedig ideális lenne Pz V/ M10 után.
    8 cm-es 29/44 M. ágyúnak talán ilyen statja lesz: 160-171 közötti alap pen és 195-210 közötti sebzés.
  • András77
    #367539
    Ha pénzért adják, akkor talán nem jár úgy, mint a toldi. Most gurultam egyet a toldival és tényleg borzalmas ez a RoF, basszus ruinbergen, leért a házaktól az ellen a takarásba, mire újra betöltöttem. Az meg egy más kérdés, hogy akkora homály mellét lőttem először, hogy csak lestem, de mondjuk nagy távolságra, szóval az nem meglepő, de ezen a töltés időn mindig ki tudok akadni.

    Mindegy +1 csata a 15-höz, mindjárt bezsebelem a 10 tábla virtuális csokit és jobb lesz tőle a kedvem, hogy ilyen nagylelkű akciót nyomatott a WG a hétvégére. A lőj ki 25 németet esélytelen, nem is foglalkozok vele. Most így állok 1/25
  • ilsalon
    #367538
    Én ezt a szutykos hármast is erőltetem még. Mindjárt meglesz rá a BIA. Utána hátha jobb lesz.

    Lényegében nem az a bajom, hogy nem kiemelkedő semmiben, hanem, hogy tízből tízszer legalul van. Ha már "csak" négyesek vannak felettem, akkor tudom produkálni legalább a hp-mat sebzésben. Ötös tierben meg nagy robbanást szoktam produkálni. Legalább látótávot adhattak volna a nyomorultnak.

    Tehát, ha jönne egy jobb magyar gép, akkor venném, vinném.
  • Angelus1991ster
    #367537
    Turánnal olyan lesz játszani, mint a Chi-Nu Kai-al.
    Csak a pen 11-el és a sebzés 15 ponttal kevesebb. De cserébe gyorsabban tölt. Hp-ja 570.
    Lőszer sajna kevés, max: 32 db. Bár ezt lehetne növelni, ha kivennék belőle a 2 db géppuska töltényeit és be lehetne préselni 2-4-6 db lőszert.

    Ventillátor+Töltésgyorsító+BIA-val 3,30 mp-es töltésideje lesz ( 1998-as DPM )

    .....ha időközben nem nerfelik szanaszéjjel, ahogy a ................